Nowy Album

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Nowy Album

Postautor: Budziol » śr gru 30, 2020 6:20 pm

Płyta to może i jest gotowa od dawna, ale nie ma nic wspólnego z wczorajszym newsem :)

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5372
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Nowy Album

Postautor: mic7 » czw gru 31, 2020 7:14 pm

A kiedy mniej więcej można się spodziewać jakiejś zapowiedzi?
Jak wujek WICKER coś powie. 8) :lol:

To dajesz WICKER :P :lol:

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » pt sty 08, 2021 1:54 pm

Dla AC/DC dozgonny szacun za wydanie świetnej, podnoszącej na duchu płyty w czasie pandemii.

Ze strony IM wielki środkowy palec pokazany fanom i ludziom (dotąd) ich lubiącym. Równia pochyła.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » pt sty 08, 2021 2:23 pm

Dla AC/DC dozgonny szacun za wydanie świetnej, podnoszącej na duchu płyty w czasie pandemii.

Ze strony IM wielki środkowy palec pokazany fanom i ludziom (dotąd) ich lubiącym. Równia pochyła.
Ale przepraszam... czy zespół (zespoły) mają OBOWIĄZEK wydawanie kolejnych płyt? A jak IM nagrali "depresyjną" płytę, to co wtedy? :lol:

Serio, to są Panowie w wieku "emerytalnym" (swoje już zrobili) i mogą spokojnie powiedzieć "nie chce nam się". Luz.
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » pt sty 08, 2021 2:31 pm

Nie mają obowiązku, ale tutaj jest tajemnicą poliszynela, że materiał leży gotowy, tylko jego wydanie jest wstrzymywane. Żeby się nie przeliczyli z tą grą na czas...

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9379
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Schizoid » pt sty 08, 2021 2:34 pm

Kwestia zobowiązań co do trasy LOTB. Teoretycznie przez pandemię zapewne mogliby ją anulować bez konsekwencji, ale stwierdzili, że jeszcze trochę $$$ da się z tego wyciągnąć. To mnie zupełnie nie dziwi, bo przecież ta scenografia kosztuje majątek i niewykluczone, że sumarycznie do tej pory nie zarobili na trasie tyle, ile można przypuszczać. Ale faktem jest, że to robienie jakiejś wielkiej tajemnicy z nowego materiału jest nieco dziecinne.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » pt sty 08, 2021 2:52 pm

Nie mają obowiązku, ale tutaj jest tajemnicą poliszynela, że materiał leży gotowy, tylko jego wydanie jest wstrzymywane. Żeby się nie przeliczyli z tą grą na czas...
Ale wiesz, że IM zawsze funkcjonowało na zasadzie płyta---> trasa. Teraz mają jeszcze zobowiązania związane z LOTB i pewno to wpływa na obecną sytuację. Gra na czas? Oni z nikim się już od dawna nie ścigają, hajsu mają tyle, że nie są w stanie tego wydać.
Ale faktem jest, że to robienie jakiejś wielkiej tajemnicy z nowego materiału jest nieco dziecinne.
Kwestia, czy ta płyta rzeczywiście jest i czy jest gotowa do wydania...
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » pt sty 08, 2021 3:01 pm

Serio, to są Panowie w wieku "emerytalnym" (swoje już zrobili) i mogą spokojnie powiedzieć "nie chce nam się". Luz.
Oni to już wyraźnie dają do zrozumienia. Jasne, że mogą to robić, jak również ja mogę po nich jechać za to, w dodatku mając przed oczami i uszami świeży kontrastujący casus AC/DC.

Kwestia zobowiązań co do trasy LOTB. Teoretycznie przez pandemię zapewne mogliby ją anulować bez konsekwencji, ale stwierdzili, że jeszcze trochę $$$ da się z tego wyciągnąć. To mnie zupełnie nie dziwi, bo przecież ta scenografia kosztuje majątek i niewykluczone, że sumarycznie do tej pory nie zarobili na trasie tyle, ile można przypuszczać. Ale faktem jest, że to robienie jakiejś wielkiej tajemnicy z nowego materiału jest nieco dziecinne.
Dziecinne i żałosne. Przecież niczego nie muszą anulować i mogą wyciągnąć swoje $$$, to nie o to chodzi. Wystarczyłoby wydać nowy album, ku wielkiej uciesze tłumów zagrać dosłownie 1 (ten sam) kawałek z niego na samym końcu każdego z koncertów pozostałych do końca tej trasy (jako bonus, bez zmian w scenografii) i nawet zapowiedzieć, że ten numer NIE będzie grany na następnej trasie, za to będzie kilka innych.

Ale nie, lepiej było wydać meksykańskie... coś.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » pt sty 08, 2021 3:07 pm

Serio, to są Panowie w wieku "emerytalnym" (swoje już zrobili) i mogą spokojnie powiedzieć "nie chce nam się". Luz.
Oni to już wyraźnie dają do zrozumienia. Jasne, że mogą to robić, jak również ja mogę po nich jechać za to, w dodatku mając przed oczami i uszami świeży kontrastujący casus AC/DC.
Ale, ale... czyli zespół może sobie dać na luz, ale trzeba ich za to jechać? :lol: Czy to jest poważne? Jedziesz jakiegośreżysera, że nie nakręci kolejnego filmu? Albo pisarza, że nie napisze kolejnej książki? Serio?
Kwestia zobowiązań co do trasy LOTB. Teoretycznie przez pandemię zapewne mogliby ją anulować bez konsekwencji, ale stwierdzili, że jeszcze trochę $$$ da się z tego wyciągnąć. To mnie zupełnie nie dziwi, bo przecież ta scenografia kosztuje majątek i niewykluczone, że sumarycznie do tej pory nie zarobili na trasie tyle, ile można przypuszczać. Ale faktem jest, że to robienie jakiejś wielkiej tajemnicy z nowego materiału jest nieco dziecinne.
Dziecinne i żałosne. Przecież niczego nie muszą anulować i mogą wyciągnąć swoje $$$, to nie o to chodzi. Wystarczyłoby wydać nowy album, ku wielkiej uciesze tłumów zagrać dosłownie 1 (ten sam) kawałek z niego na samym końcu każdego z koncertów pozostałych do końca tej trasy (jako bonus, bez zmian w scenografii) i nawet zapowiedzieć, że ten numer NIE będzie grany na następnej trasie, za to będzie kilka innych.

Ale nie, lepiej było wydać meksykańskie... coś.
Płyta ---> trasa ją promująca, żeby ludzi poznali nowe numery. Od zawsze tak IM działa i na trasie promującej płytę sporo gra nowych kawałków, plus cała otoczka koncertu. Czego nie rozumiesz? ;) A takie dodatnie 1 kawałka, to dopiero byłoby żal.pl
Zresztą Panowie biznesmeni z IM wiedzą jak swój biznes prowadzić ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9379
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Schizoid » pt sty 08, 2021 3:13 pm

Dwie trasy to więcej hajsu, niż jedna. Planując LOTB zakładali, że obejmie trzy lata i taka ilość koncertów finansowo pokryłaby koszty przeznaczone na piro, transport, itp. Nie oszukujmy się, to jest zaawansowane przedsiębiorstwo z planem biznesowym rozpisanym na 5 lat naprzód.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » pt sty 08, 2021 3:37 pm

Nie napisałem, że TRZEBA, tylko że MOGĘ po nich za to jechać. :roll: Widzisz różnicę, gumbyy? Z kolei różnicę widzisz, jak sądzę, między jakimś reżyserem/pisarzem a zespołem muzycznym będącym osią tego forum, a jednak robisz to porównanie nie wiem skąd. :facepalm:

Powtarzam: nie chodzi o zawieszanie, przerywanie czy odwoływanie trasy, chodzi o ładny, rozumny i zasadny finansowo gest w kierunku fanów/zainteresowanych i, bądź co bądź, klienteli. A można byłoby się o to pokusić, tym bardziej, że sytuacja jest BEZPRECEDENSOWA, z uwagi na Wiadomo-Co-19.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9379
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Schizoid » pt sty 08, 2021 3:41 pm

No i ja się z tym zgadzam, zupełnie nie wykorzystali swoich możliwości. Począwszy od tego żartu z emisją fragmentów Download, przez ucięte Wacken, po oficjalny bootleg NOTB. Ale nowej płyty studyjnej nie wymagam. Pomijając już fakt, że mam w nią wywalone, to rozumiem, dlaczego się z nią wstrzymują.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Deleted User 357

Re: Nowy Album

Postautor: Deleted User 357 » pt sty 08, 2021 3:52 pm

Nie napisałem, że TRZEBA, tylko że MOGĘ po nich za to jechać. :roll: Widzisz różnicę, gumbyy? Z kolei różnicę widzisz, jak sądzę, między jakimś reżyserem/pisarzem a zespołem muzycznym będącym osią tego forum, a jednak robisz to porównanie nie wiem skąd.
Ale przecież Ty sam zacząłeś od jakiegoś porównania z kosmosu do AC/DC które po pierwsze nie miało już żadnych zobowiązań koncertowych a po drugie wydało płytę którą zaczęli nagrywać w 2018 roku

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » pt sty 08, 2021 4:40 pm

Porównanie kapel o podobnie długim istnieniu, obydwu z nurtu ostrego rocka (mniejsza o podgatunki), jest z kosmosu? Ciekawe.

Argument o zobowiązaniach koncertowych nic tu nie wnosi, pisałem już o tym.

Ci, którzy nie widzą "niefajności" działań IM wraz z managementem od pewnego czasu, oczywiście mają do tego prawo, z komentowaniem tego lub bez, jak komu się podoba. Mnie to mierzi, więc napisałem, tyle w temacie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » pt sty 08, 2021 4:48 pm

Ale ja widzę "niefajność" działania IM w ostatnich latach i nie raz o tym pisałem. Jednak nie zaliczam do tego faktu, że nie wydali w tym czasie płyty.
www.MetalSide.pl

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Nowy Album

Postautor: pz » pt sty 08, 2021 4:52 pm

Nie no. Nowej płyty nie oczekiwałem przed końcem trasy Legacy i "końcem" covidu. Wiadomo, że nowa płyta = trasa promująca (to samo zresztą mówił zdaje się Organek w omawianym ostatnio nowym numerze Teraz Rocka). I rozumiem, że chcą skończyć Legacy, bo poszło tam sporo pracy i kasy, może są jakieś zobowiązania, z których ciężko się wycofać.. Jeżeli mam mieć do nich pretensję, to o ten koncert w Meksyku. To powinien być BR. Z taką oprawą na trasie się o to prosiło. A wyszło takie wydanie na odwal się.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » pt sty 08, 2021 5:10 pm

Nie no. Nowej płyty nie oczekiwałem przed końcem trasy Legacy i "końcem" covidu. Wiadomo, że nowa płyta = trasa promująca (to samo zresztą mówił zdaje się Organek w omawianym ostatnio nowym numerze Teraz Rocka). I rozumiem, że chcą skończyć Legacy, bo poszło tam sporo pracy i kasy, może są jakieś zobowiązania, z których ciężko się wycofać.. Jeżeli mam mieć do nich pretensję, to o ten koncert w Meksyku. To powinien być BR. Z taką oprawą na trasie się o to prosiło. A wyszło takie wydanie na odwal się.
Mogli też coś puścić z archiwum... wygrzebać coś historycznego i nam dać.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2561
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Nowy Album

Postautor: remi » pt sty 08, 2021 6:49 pm

Nie no. Nowej płyty nie oczekiwałem przed końcem trasy Legacy i "końcem" covidu. Wiadomo, że nowa płyta = trasa promująca (to samo zresztą mówił zdaje się Organek w omawianym ostatnio nowym numerze Teraz Rocka). I rozumiem, że chcą skończyć Legacy, bo poszło tam sporo pracy i kasy, może są jakieś zobowiązania, z których ciężko się wycofać.. Jeżeli mam mieć do nich pretensję, to o ten koncert w Meksyku. To powinien być BR. Z taką oprawą na trasie się o to prosiło. A wyszło takie wydanie na odwal się.
Mogli też coś puścić z archiwum... wygrzebać coś historycznego i nam dać.
Mają przecież świetny materiał z 2005 z Ullevi czy 2007 Donington. Mogliby nawet udostępnić to online za jakieś typowe opłaty z iTunes jak Live Chapter - 19,99zl. No szkoda. Ale liczę na koncerty w 2021. Jeszcze wszystko możliwe. Szczepionka działa.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9379
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Schizoid » pt sty 08, 2021 7:16 pm

Wiadomo, że nowa płyta = trasa promująca (to samo zresztą mówił zdaje się Organek w omawianym ostatnio nowym numerze Teraz Rocka
Tego człowieka to lepiej nie przywoływać w dyskusji :mryellow:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Nowy Album

Postautor: pz » pt sty 08, 2021 7:24 pm

Wiadomo, że nowa płyta = trasa promująca (to samo zresztą mówił zdaje się Organek w omawianym ostatnio nowym numerze Teraz Rocka
Tego człowieka to lepiej nie przywoływać w dyskusji :mryellow:
I gazety pewnie też ;) Ale ciężko nie przyznać mu racji. Tak to obecnie wygląda. Płyta bez trasy jest bez sensu. No chyba, że jesteś AC/DC czy Metallica to wiadomo, że i tak będziesz miał pełne stadiony.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości