Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » pn maja 03, 2021 5:40 pm

Nie, napisałes debilnego posta nie mającego sensu w tym kontekście i nawet tego nie dostrzegasz. To nie ja pisze, że Judasi to super imprezowa muzyka, a Bon Jovi to Backstreet Boys.
Cała ta dyskusja zaczęła się od Twojego zapytania niczym idiota o to co się puszcza na imprezach i rzucania teutońskimi boomerami. Jesteś zadufany w sobie, przeświadczonym o jedynej słuszności swojego gustu egocentrykiem. Więc rozmawiam z Tobą na Twoim poziomie. Capisco?
A co jest idiotycznego w tym pytaniu? Nie rozmawiasz ze mną na moim poziomie, tylko na poziomie pisania rzeczy niepowiązanych i nietrafionych, bo ja nigdy Risku nie lubiłem, a ty mi tu przedrzeźniasz sugerując, że go lubię.
Pytanie jest idiotyczne bo ma się nijak do niczego. Jaką informację chcesz uzyskać pytając o to i jak to się ma do reszty dyskusji? Co to zmienia? Co komu da ta informacja? To czy lubisz Risk czy nie ma nic do rzeczy - mój post był o tym, że ta płyta tak samo jedzie komercją jak Turbo Judasów. Bo to tu szło. Jedzie? No jedzie.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 03, 2021 5:43 pm

Eeeeeeeeeeeeee..... no i?

Czytam tutaj, że złe Bon Jovi, złe Motleye, komercja. Dostaje odpowiedź, że Judasi spoko. Pytam o różnicę między Turbo, a wcześniej wymienionymi, a ty mi wyjeżdżasz z krytykowanym przeze mnie na każdym kroku Riskiem. Co to wnosi?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » pn maja 03, 2021 5:47 pm

Eeeeeeeeeeeeee..... no i?

Czytam tutaj, że złe Bon Jovi, złe Motleye, komercja. Dostaje odpowiedź, że Judasi spoko. Pytam o różnicę między Turbo, a wcześniej wymienionymi, a ty mi wyjeżdżasz z krytykowanym przeze mnie na każdym kroku Riskiem. Co to wnosi?
Różnica jest taka, że Turbo to incydent w karierze Judas Priest a Bon Jovi jest od a do z zaplanowane na komerchę. Taki sam incydent to Risk dlatego porównałem te dwie płyty. A Motlejów się nie czepiam bo stricte muzycznie to tak ze 3 płyty lubię. A może nawet 4.

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4195
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: AncientMariner » pn maja 03, 2021 5:54 pm

Teraz piszesz, że chodzi o komercyjne podejście. Jeśli dla Ciebie "It's My Life" z gitarami i perkusją brzmi dla ciebie tak sam o jak Backstreet Boys bez takich instrumentów (wymieniam absolutnie podstawową różnicę, bo prościej już się nie da) to znaczy, że lata słuchania jakiegoś podziemnego gruzu naprawdę czynią trwałe uszkodzenia
Kiedy na Vivie leciało Bon Jovi - It's My Life a potem coś Backstreet Boys to dla mnie tez nie było większej różnicy. No i nigdy nie słuchałem podziemnego gruzu. Chyba ze za takie można uważać Fates Warning, Iron Maiden, Megadeth czy Slayer :wink:

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3076
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: octavian » pn maja 03, 2021 6:05 pm

Jeśli dla Ciebie "It's My Life" z gitarami i perkusją brzmi dla ciebie tak sam o jak Backstreet Boys bez takich instrumentów (wymieniam absolutnie podstawową różnicę, bo prościej już się nie da) to znaczy, że lata słuchania jakiegoś podziemnego gruzu naprawdę czynią trwałe uszkodzenia
A czym się różni radiowy utwór dla nastolatek grany dla gitarach od podobnego utworu dla nastolatek bez gitar ? :) U Sławomira, Modern Talking albo różnych zespołach disco polo też są gitary :)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 03, 2021 8:57 pm

Eeeeeeeeeeeeee..... no i?

Czytam tutaj, że złe Bon Jovi, złe Motleye, komercja. Dostaje odpowiedź, że Judasi spoko. Pytam o różnicę między Turbo, a wcześniej wymienionymi, a ty mi wyjeżdżasz z krytykowanym przeze mnie na każdym kroku Riskiem. Co to wnosi?
Różnica jest taka, że Turbo to incydent w karierze Judas Priest a Bon Jovi jest od a do z zaplanowane na komerchę. Taki sam incydent to Risk dlatego porównałem te dwie płyty. A Motlejów się nie czepiam bo stricte muzycznie to tak ze 3 płyty lubię. A może nawet 4.
Tak, na pewno Jon Bon Jovi dorabiający sobie gdzieś po godzinach i grając w barach myślał już o wielkiej sławie i dlatego zespół stworzył z kolegów ze szkoły :D
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: pz » pn maja 03, 2021 9:27 pm

No właśnie. Czy niektórzy tutaj sugerują, że Bon Jovi to zespół, który powstał w wyniku castingu, jak np. wspominany tu Nsync czy nas rodzimy Just5?

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » pn maja 03, 2021 9:40 pm

No właśnie. Czy niektórzy tutaj sugerują, że Bon Jovi to zespół, który powstał w wyniku castingu, jak np. wspominany tu Nsync czy nas rodzimy Just5?
Może i nie ale brzmi jakby tak było ;)

Deleted User 2259

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Deleted User 2259 » pn maja 03, 2021 10:16 pm

Bandy z castingu to nic zlego, weźmy takie Spice Girls, coś pięknego :)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » wt maja 04, 2021 12:52 am

No właśnie. Czy niektórzy tutaj sugerują, że Bon Jovi to zespół, który powstał w wyniku castingu, jak np. wspominany tu Nsync czy nas rodzimy Just5?
W tym temacie można było już poczytać, że Bon Jovi przebierał się za kobiete, chodzil w szpilkach, lubił różowy kolor i był z LA. Chlopaki nie mają pojecia o temacie, ale się wypowiadają i dorabiają teorie zamiast wzruszyć ramionami, napisać "nie słucham" i wrócić do słuchania pierwszego Bathory, czy czegoś równie głupiego
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » wt maja 04, 2021 12:53 am

Jeśli dla Ciebie "It's My Life" z gitarami i perkusją brzmi dla ciebie tak sam o jak Backstreet Boys bez takich instrumentów (wymieniam absolutnie podstawową różnicę, bo prościej już się nie da) to znaczy, że lata słuchania jakiegoś podziemnego gruzu naprawdę czynią trwałe uszkodzenia
A czym się różni radiowy utwór dla nastolatek grany dla gitarach od podobnego utworu dla nastolatek bez gitar ? :) U Sławomira, Modern Talking albo różnych zespołach disco polo też są gitary :)

Czyli dla ciebie utwor z gitara i utwór bez gitary brzmia tak samo i nie słyszysz różnicy między Its My Life i Backstreet Boys?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Deleted User 2259

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Deleted User 2259 » wt maja 04, 2021 2:00 am

Chlopaki nie mają pojecia o temacie, ale się wypowiadają i dorabiają teorie zamiast wzruszyć ramionami, napisać "nie słucham" i wrócić do słuchania pierwszego Bathory, czy czegoś równie głupiego
Bathory to akurat klasyka, ale gruzu można znaleźć w necie sporo, nawet tutaj na forum.

Dzosef, znalazłem Ci nowych idoli:

Obrazek

Oraz :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Pierre Dolinski » wt maja 04, 2021 7:32 am

Ostatni w sam raz. Dżozi ma słabość do rudych. :mrgreen:

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: pz » wt maja 04, 2021 8:16 am

@Invader, zdjęcia z prywatnej kolekcji? :mryellow:

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Deleted User 2259

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Deleted User 2259 » wt maja 04, 2021 8:57 am

Zdjęcia z sieci, mam jeszcze 2 w takim stylu drugiego zdj, ale już nie chciałem na forum wrzucać.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Bon Dzosef » wt maja 04, 2021 9:20 am

Ostatni w sam raz. Dżozi ma słabość do rudych. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To żeśmy sie pośmiali do rozpuku
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3076
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: octavian » wt maja 04, 2021 10:42 am

Jeśli dla Ciebie "It's My Life" z gitarami i perkusją brzmi dla ciebie tak sam o jak Backstreet Boys bez takich instrumentów (wymieniam absolutnie podstawową różnicę, bo prościej już się nie da) to znaczy, że lata słuchania jakiegoś podziemnego gruzu naprawdę czynią trwałe uszkodzenia
A czym się różni radiowy utwór dla nastolatek grany dla gitarach od podobnego utworu dla nastolatek bez gitar ? :) U Sławomira, Modern Talking albo różnych zespołach disco polo też są gitary :)

Czyli dla ciebie utwor z gitara i utwór bez gitary brzmia tak samo i nie słyszysz różnicy między Its My Life i Backstreet Boys?
Co z tego że w jednym zespole są gitary jak np w Kombi, Bajm czy Papa Dance skoro to brzmi niemal tak samo jak popowe pioseneczki. Znalazłem kiedyś składankę na kasecie z przebojami disco i pop na której był Europe - The Final Countdown, Savage - Only You coś tam od Modern Talking, Eurythmics i pare innych. I Europe (zaznaczam z gitarami) pasował do tej reszty jak ulał :)

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7281
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: widman » wt maja 04, 2021 6:57 pm

Megadeth większość po Rust In Peace to dyskoteka generalnie, takie cięższe bon jovi

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: Zdan » wt maja 04, 2021 6:59 pm

Megadeth większość po Rust In Peace to dyskoteka generalnie, takie cięższe bon jovi
Kisnę dalej ;)

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7281
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Przetrwają najsilniejsi - Propozycje

Postautor: widman » wt maja 04, 2021 7:02 pm

Megadeth większość po Rust In Peace to dyskoteka generalnie, takie cięższe bon jovi
Kisnę dalej ;)
No a nie? To to samo jak Testamencik, taki traszyk grany kalkulatorem. Byleby się sprzedało. Rudy taki kompozytor i naprawde sprawny wioślarz a takie głupoty nagrywał. Nigdy nie przeskoczył Peace Sells niestety. No, może trochę na Rust In Peace bo tam naprawdę był dobry skład i słychać, że grają konkret. Na a Youthanasia czy Symphony of Destruction to pfff ja nie lubię za bardzo. Szkoda mi na to czasu w sumie.


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości