The Parchment - opinie

Wszystko na temat nowej płyty.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jak oceniasz nowy utwór Iron Maiden

10
18
41%
9
8
18%
8
8
18%
7
3
7%
6
3
7%
5
1
2%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
1
2%
1
2
5%
0
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2243
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Parchment - opinie

Postautor: sajki » sob wrz 04, 2021 9:25 am

Nie wiem co wy w tym Parchment widzicie, taki sam gówniany polepiony potworek jak prawie cała reszta. Kiedyś taki kawałek nie miałby prawa znaleźć się na płycie IM, bo by go wszyscy wyśmiali.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 9:34 am

Nie wiem co wy w tym Parchment widzicie, taki sam gówniany polepiony potworek jak prawie cała reszta. Kiedyś taki kawałek nie miałby prawa znaleźć się na płycie IM, bo by go wszyscy wyśmiali.
Na Teutatesa! Nie wiem Sajki skąd czerpiesz pewność, że w tej alternatywnej rzeczywistości, w której "The Parchment" ukazuje się na jednym z poprzednich albumów, ten utwór jest powszechnie wyśmiewany.

Ja zgadzam się z Nomadem, że mamy do czynienia z bardzo dobrym utworem. Dłużyny to w mojej ocenie kwestia gustu - "The Red and the Black" był równie długi, ale w mojej ocenie ten utwór ma więcej do zaoferowania dzięki swojemu klimatowi.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2243
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Parchment - opinie

Postautor: sajki » sob wrz 04, 2021 9:38 am

Spokojnie, dziś odbieram CD ze sklepu i mam zamiar przesłuchać ponownie całość. Czuję, że będę odszczekiwał swoje słowa, a album okaże się wspaniały! Magia oryginału!!!

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 9:44 am

Spokojnie, dziś odbieram CD ze sklepu i mam zamiar przesłuchać ponownie całość. Czuję, że będę odszczekiwał swoje słowa, a album okaże się wspaniały! Magia oryginału!!!
:lol: Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Tobie miłych wrażeń. :wink:

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2243
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Parchment - opinie

Postautor: sajki » sob wrz 04, 2021 9:56 am

Nie chcę nikomu odbierać przyjemności z nowej płyty. Szczerze mówiąc, to wam zazdroszczę, bo sam chciałem żeby ten album mi się spodobał. Tyle lat czekania na marne.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:01 am

Mogę tylko zalecić zmianę podejścia: nie czuj się rozczarowany Iron Maiden. Czuj się rozczarowany swoimi oczekiwaniami wobec Iron Maiden.

Ja dla odmiany poza Iron Maiden słucham tylu innych zespołów, że nie oczekiwałem nowej płyty - a wieści o nowym albumie potraktowałem jako zaskakujący i przyjemny news. Dostałem równy i dobry album. Nie narzekam. :)

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 973
Rejestracja: śr lis 26, 2003 4:40 pm
Skąd: Kraków

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Clanowy » sob wrz 04, 2021 10:09 am

O właśnie. Olać informacje i wiadomości, nie wchodzić na forum i nagle za 7 lat nowy album :D . A może za 2 lata jak Rod pociśnie?
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2243
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Parchment - opinie

Postautor: sajki » sob wrz 04, 2021 10:13 am

Mogę tylko zalecić zmianę podejścia: nie czuj się rozczarowany Iron Maiden. Czuj się rozczarowany swoimi oczekiwaniami wobec Iron Maiden.

Ja dla odmiany poza Iron Maiden słucham tylu innych zespołów, że nie oczekiwałem nowej płyty - a wieści o nowym albumie potraktowałem jako zaskakujący i przyjemny news. Dostałem równy i dobry album. Nie narzekam. :)
Niby dlaczego nie mam się czuć rozczarowanym IM? Co oni, święte krowy? Uważam nowy album za fatalny, a wcale arcydzieła nie oczekiwałem.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:14 am

Mogę tylko zalecić zmianę podejścia: nie czuj się rozczarowany Iron Maiden. Czuj się rozczarowany swoimi oczekiwaniami wobec Iron Maiden.

Ja dla odmiany poza Iron Maiden słucham tylu innych zespołów, że nie oczekiwałem nowej płyty - a wieści o nowym albumie potraktowałem jako zaskakujący i przyjemny news. Dostałem równy i dobry album. Nie narzekam. :)
Niby dlaczego nie mam się czuć rozczarowanym IM? Co oni, święte krowy? Uważam nowy album za fatalny, a wcale arcydzieła nie oczekiwałem.
Oni nic nie muszą. A Ty nie jesteś ich menadżerem i nie musisz kupować nowej płyty, jeśli się Tobie nie podoba.

Ups, już to zrobiłeś.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 04, 2021 10:41 am

Dostoevski. Ich gówniana twórczość nie potrzebuje obrońców na forach. Ona sama się wybroni wysokimi słupkami sprzedaży, dzięki takim jak Ty. Naprawdę nie musisz zaprzeczać wszystkim, którzy uważają Senjutsu za gówno. Tobie smakuje i jest OK. Ja Cię za to nie potępiam. Innym nie smakuje, nie muszą się tym nażerać ze smakiem i mają prawo wyrzygać się z obrzydzeniem.
Mam wrażenie, że jesteś zupełnie już odjechanym, darmowym PRowcem, który ma bardzo napięty grafik w necie i spina się niemożliwie, żeby nadążyć na odpisywanie wszystkim malkontentom.
Ostatnio zmieniony sob wrz 04, 2021 10:45 am przez Pierre Dolinski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:44 am

Mają prawo tak twierdzić. I niech nie kupują albumu, jeśli im się nie podoba.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 04, 2021 10:46 am

Ale nie musisz im mówić do czego mają prawo i co powinnni zrobić, albo czego nie robić, bo Ty tak uważasz.
Mają też prawo kupić i na znak niezadowolenia podetrzeć sobie dupę książeczką i nic Ci do tego.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:51 am

O kurde, Pierre, ja naprawdę mam gdzieś co malkontenci zrobią bądź nie z tym albumem - tak jak Twoje opinie mam gdzieś. Mi wystarczy, że lubię ten album.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 04, 2021 10:53 am

No i tak trzymaj. Właśnie tego oczekuję. Niestety działalność Twoja na forum zupełnie przeczy Twojemu twierdzeniu. Czytając Twoje posty mam wrażenie, że działasz w dwóch wymiarach, które sobie zupełnie przeczą.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:54 am

Ja nie działam i nie zamierzam działać wobec Twoich oczekiwań. Stwórz swoje prywatne forum, gdzie zapanuje jednomyślność - tutaj mam prawo wyrażać swoje opinie, wielbić album i nie zgadzać się z opiniami innych użytkowników.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Pierre Dolinski » sob wrz 04, 2021 10:56 am

Masz prawo być też chujem, o ile z tego skorzystasz. 8)
Po co tworzyć coś co jest utopią. Poza tym Ty cały czas dążysz tutaj do tej utopii. Chcesz ludzi zamęczyć, żeby byli jednomyślni.
Jesteś stracony. Nic nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Parchment - opinie

Postautor: dostoevsky » sob wrz 04, 2021 10:57 am

Widzisz, moim zdaniem Ty ludzi męczysz. Mamy remis 1-1.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2243
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Parchment - opinie

Postautor: sajki » sob wrz 04, 2021 10:57 am

Mogę tylko zalecić zmianę podejścia: nie czuj się rozczarowany Iron Maiden. Czuj się rozczarowany swoimi oczekiwaniami wobec Iron Maiden.

Ja dla odmiany poza Iron Maiden słucham tylu innych zespołów, że nie oczekiwałem nowej płyty - a wieści o nowym albumie potraktowałem jako zaskakujący i przyjemny news. Dostałem równy i dobry album. Nie narzekam. :)
Niby dlaczego nie mam się czuć rozczarowanym IM? Co oni, święte krowy? Uważam nowy album za fatalny, a wcale arcydzieła nie oczekiwałem.
Oni nic nie muszą. A Ty nie jesteś ich menadżerem i nie musisz kupować nowej płyty, jeśli się Tobie nie podoba.

Ups, już to zrobiłeś.
Teraz to pojechałeś po żałości. Wydawało mi się, że jesteś partnerem do rozmowy, ale widać się myliłem.

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 973
Rejestracja: śr lis 26, 2003 4:40 pm
Skąd: Kraków

Re: The Parchment - opinie

Postautor: Clanowy » sob wrz 04, 2021 11:01 am

Panowie nie przekonacie siebie nawzajem do niczego ale to jednak "krytycy" piszą o wyrzygu, sraczce, podcieraniu dupy i smaku gówna.
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9167
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: The Parchment - opinie

Postautor: blackcocker » sob wrz 04, 2021 11:15 am

O tu się zaczyna jakoś nietypowo, od razu buja nas w rytm jakiejś wolnej, wojennej pieśni. Fajna melodyjka, fajny klimat, klawisze w tle sporo dają. Wjeżdża elektryczny motyw, dalej jest fajnie, podniośle w dobrym tego słowa znaczeniu i klimatycznie. Ale nie musicie aż tyle tego motywu powtarzać byczki... Fajne zwrotki, te sharmonizowane gitarki pod wokal nie brzmią tak tragicznie jak ta w sratego, to fajnie, da się? da się. O fajna solóweczka, wpasowuje się w klimat. No i potem fajna melodyjka, jest dość mrocznie, w końcu! Ależ jest gęsta atmosfera, czuję się trochę jak w transie, bardzo pozytywnie oczywiście, te klawisze, naprawdę fajne melodie i klimat... nic więcej mi nie trzeba. Na razie jestem kupiony na 100%. Solówki już nie tak fajne jak poprzednia, mógłby się ten numer już powoli kończyć z tym epickim motywem. Ale jeszcze 6 minut XD co jest panie stefan? O i taki fade out z tym motywem... byłoby idealnie, oj tak. Ehhhh no i wchodzi melodyjka, słaba melodyjka i psuje totalnie cały klimat, wyrywa mnie z transu i wkurza niemiłosiernie, jeszcze dochodzi Dick i śpiewa razem z melodyjką. A mogło być tak dobrze... no już się nie skupię na tym numerze, czar prysł, a wszystko przez progresywny kompleks pana muzyka. Śmiech... Dobra już mam dość, a jeszcze prawie 4 minuty XD zarżnąć tak dobry numer, po prostu zarżnąć. No i motyw od 9:23 już nie uratuje nic, bo się zesrało w 6:45. Jakieś przyspieszenie, co tu się wyprawia. Z takiej pięknej pieśni zrobić zlepek słabych (w drugiej połowie) pomysłów. I znów solo wziu wziu wziu, super ekstra :) :) :) :) :) I znów na outro ta fajna melodia, jebać cię stefan, nie mogłeś jednego numeru zrobić dobrze, nie, trzeba było się zesrać i zrobić 2 razy za długiego bloba... Ciężko mi ocenić ten numer, bo pierwsza część jest magiczna, 9/10, a druga? jakieś 4? Dam 7/10 za całość, ale no... szkoda strzępić ryja
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.


Wróć do „Senjutsu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość