Bukareszt 28.05.2026

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11994
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Bon Dzosef »

Zdecydowanie ponioslo orgów z tymi cenami.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Under Jolly Roger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 322
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Under Jolly Roger »

Wpadła super promka. Super miejsca na trybunach za 100
zl :D
Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Władysław_Warneńczyk »

NIEAKTUALNE

Witam,

kupię bilet pod scenę.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn maja 11, 2026 11:32 am przez Władysław_Warneńczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 12505
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: blackcocker »

Władysław_Warneńczyk pisze: pn maja 11, 2026 10:07 am Witam,

kupię bilet pod scenę.

Pozdrawiam
Witam, po co?
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.

04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)

***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Awatar użytkownika
remi
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3032
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: remi »

Pewnie po Infinite Dreams poprosić :D
Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Władysław_Warneńczyk »

blackcocker pisze: pn maja 11, 2026 10:34 am
Władysław_Warneńczyk pisze: pn maja 11, 2026 10:07 am Witam,

kupię bilet pod scenę.

Pozdrawiam
Witam, po co?
Witam,

Na prezent dla babci.
Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 12505
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: blackcocker »

Władysław_Warneńczyk pisze: pn maja 11, 2026 11:33 am
blackcocker pisze: pn maja 11, 2026 10:34 am
Władysław_Warneńczyk pisze: pn maja 11, 2026 10:07 am Witam,

kupię bilet pod scenę.

Pozdrawiam
Witam, po co?
Witam,

Na prezent dla babci.
Pamiętajmy, że jeden z członków Maiden ma na sumieniu panią w podeszłym wieku, więc nie ryzykowałbym z babcią
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.

04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)

***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Władysław_Warneńczyk »

:(
blackcocker pisze: pn maja 11, 2026 11:37 am
Władysław_Warneńczyk pisze: pn maja 11, 2026 11:33 am
blackcocker pisze: pn maja 11, 2026 10:34 am

Witam, po co?
Witam,

Na prezent dla babci.
Pamiętajmy, że jeden z członków Maiden ma na sumieniu panią w podeszłym wieku, więc nie ryzykowałbym z babcią
Moja babcia sobie z nim poradzi, spokojnie.
Under Jolly Roger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 322
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Under Jolly Roger »

Przeglądam jak schodzą bilety po wprowadzeniu wyprzedaży i dochodze do wniosku, że właśnie od takiej kwoty (czyli około 25 euro) powinien zaczynać się koszt biletów na koncerty stadionowe. Codziennie schodzi jeden przeceniony sektor. Przy obecnej konkurencji na rynku koncertowym wołać za bilet w Rumunii do 175 euro to jest nieporozumienie. Jeśli na Metallice sprzedały się bilety za 200 euro to chyba uznano, że rynek nie ma progu bólu. Jednak ma. I bardzo ku*wa dobrze. :B
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16372
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: gumbyy »

Under Jolly Roger pisze: wt maja 12, 2026 9:08 pm Przeglądam jak schodzą bilety po wprowadzeniu wyprzedaży i dochodze do wniosku, że właśnie od takiej kwoty (czyli około 25 euro) powinien zaczynać się koszt biletów na koncerty stadionowe. Codziennie schodzi jeden przeceniony sektor. Przy obecnej konkurencji na rynku koncertowym wołać za bilet w Rumunii do 175 euro to jest nieporozumienie. Jeśli na Metallice sprzedały się bilety za 200 euro to chyba uznano, że rynek nie ma progu bólu. Jednak ma. I bardzo ku*wa dobrze. :B
Z drugiej strony: sprzedali sporo biletów w wysokich cenach i wykorzystali tych, co z kasą się nie liczą. Teraz dobijają frekwencję niższymi cenami. cale bym się nie zdziwił, że to było od początku zaplanowane.
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 728
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Papa »

Na Bukareszt jest jedna plyta, bez wydumanego GC? Na stronie dystrybutora nie mozna juz chyba wybrac biletow z obiektu.

ed: dobra, jednak mozna wybierac z obiektu i plyta jest podzielona.
Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9736
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Budziol »

Rozowy sektor pod sceną ;)
Under Jolly Roger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 322
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Under Jolly Roger »

Kto nie jedzie niech się zastanowi bo zaraz zaczną bilety za darmo rozdawać :D. Kolejna promocja :D.
Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9736
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Budziol »

Jest ktos jeszcze na miejscu?

W sensie w Bukareszcie :)
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8345
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: johnny_o »

A co, zgubiłeś się? ;)
Under Jolly Roger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 322
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Under Jolly Roger »

Budziol chyba magnesu nie kupił. :D. Teraz połączyłem kropki, że spotkałem go z ekipą na lotnisku :D. Pozdrawiam Panowie.
Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9736
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bukareszt 28.05.2026

Post autor: Budziol »

Dokladnie :!:

Dzosef ogarnął jednak sytuację ;)
Jeszcze takiego lotniska nie widziałem dwa automaty z batonami i jedno stoisko z kawa na cale lotnisko 🤣
Myślałem, ze łódzki Lublinek jest mały ;)

Pozdrawiam UnderJR i miło było poznać ;)
Czyli kogo nie spotkasz ma korzenie na Sanktuarium ;)
ODPOWIEDZ