Bukareszt 28.05.2026
Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM
- Bon Dzosef
- -#The Alchemist

- Posty: 11994
- Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Zdecydowanie ponioslo orgów z tymi cenami.
Lubie Iron Maiden i Megadeth
pz = shakin stevens
oddawac długie podpisy
pz = shakin stevens
oddawac długie podpisy
-
Under Jolly Roger
- -#Trooper

- Posty: 322
- Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Wpadła super promka. Super miejsca na trybunach za 100
zl
zl
- Władysław_Warneńczyk
- -#Ancient mariner

- Posty: 504
- Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
NIEAKTUALNE
Witam,
kupię bilet pod scenę.
Pozdrawiam
Witam,
kupię bilet pod scenę.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn maja 11, 2026 11:32 am przez Władysław_Warneńczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
- blackcocker
- -#Moderator

- Posty: 12505
- Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
- Skąd: HerbacianePolaBatumi
Re: Bukareszt 28.05.2026
Witam, po co?
#blackcocker2023
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Re: Bukareszt 28.05.2026
Pewnie po Infinite Dreams poprosić 
- Władysław_Warneńczyk
- -#Ancient mariner

- Posty: 504
- Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
- blackcocker
- -#Moderator

- Posty: 12505
- Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
- Skąd: HerbacianePolaBatumi
Re: Bukareszt 28.05.2026
Pamiętajmy, że jeden z członków Maiden ma na sumieniu panią w podeszłym wieku, więc nie ryzykowałbym z babciąWładysław_Warneńczyk pisze: ↑pn maja 11, 2026 11:33 amWitam,
Na prezent dla babci.
#blackcocker2023
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.
Nic nas nie zatrzyma.
Jak się ma dupę, to trzeba powiedzieć "dupa".
Twoje jebie, ale że śmierdzi.
04: Hexvessel(?), Thy Catafalque, Kasia Lins/Hellripper
05: Metallica, Furia
06: Mystic Festival, Metallica, Iron Maiden + Alter Bridge + Queensryche, Alter Bridge, The Warning(?)
***OFFICIAL PAULINA DAMASKE FANKLUB***
- Władysław_Warneńczyk
- -#Ancient mariner

- Posty: 504
- Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Moja babcia sobie z nim poradzi, spokojnie.blackcocker pisze: ↑pn maja 11, 2026 11:37 amPamiętajmy, że jeden z członków Maiden ma na sumieniu panią w podeszłym wieku, więc nie ryzykowałbym z babcią
-
Under Jolly Roger
- -#Trooper

- Posty: 322
- Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Przeglądam jak schodzą bilety po wprowadzeniu wyprzedaży i dochodze do wniosku, że właśnie od takiej kwoty (czyli około 25 euro) powinien zaczynać się koszt biletów na koncerty stadionowe. Codziennie schodzi jeden przeceniony sektor. Przy obecnej konkurencji na rynku koncertowym wołać za bilet w Rumunii do 175 euro to jest nieporozumienie. Jeśli na Metallice sprzedały się bilety za 200 euro to chyba uznano, że rynek nie ma progu bólu. Jednak ma. I bardzo ku*wa dobrze. 
Re: Bukareszt 28.05.2026
Z drugiej strony: sprzedali sporo biletów w wysokich cenach i wykorzystali tych, co z kasą się nie liczą. Teraz dobijają frekwencję niższymi cenami. cale bym się nie zdziwił, że to było od początku zaplanowane.Under Jolly Roger pisze: ↑wt maja 12, 2026 9:08 pm Przeglądam jak schodzą bilety po wprowadzeniu wyprzedaży i dochodze do wniosku, że właśnie od takiej kwoty (czyli około 25 euro) powinien zaczynać się koszt biletów na koncerty stadionowe. Codziennie schodzi jeden przeceniony sektor. Przy obecnej konkurencji na rynku koncertowym wołać za bilet w Rumunii do 175 euro to jest nieporozumienie. Jeśli na Metallice sprzedały się bilety za 200 euro to chyba uznano, że rynek nie ma progu bólu. Jednak ma. I bardzo ku*wa dobrze.![]()
www.MetalSide.pl
Re: Bukareszt 28.05.2026
Na Bukareszt jest jedna plyta, bez wydumanego GC? Na stronie dystrybutora nie mozna juz chyba wybrac biletow z obiektu.
ed: dobra, jednak mozna wybierac z obiektu i plyta jest podzielona.
ed: dobra, jednak mozna wybierac z obiektu i plyta jest podzielona.
Re: Bukareszt 28.05.2026
Rozowy sektor pod sceną 
-
Under Jolly Roger
- -#Trooper

- Posty: 322
- Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Kto nie jedzie niech się zastanowi bo zaraz zaczną bilety za darmo rozdawać
. Kolejna promocja
.
Re: Bukareszt 28.05.2026
Jest ktos jeszcze na miejscu?
W sensie w Bukareszcie
W sensie w Bukareszcie
- johnny_o
- Ten, Który Czyta Wszystko
- Posty: 8345
- Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
- Skąd: Prawie Warszawa
Re: Bukareszt 28.05.2026
A co, zgubiłeś się? 
-
Under Jolly Roger
- -#Trooper

- Posty: 322
- Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm
Re: Bukareszt 28.05.2026
Budziol chyba magnesu nie kupił.
. Teraz połączyłem kropki, że spotkałem go z ekipą na lotnisku
. Pozdrawiam Panowie.
Re: Bukareszt 28.05.2026
Dokladnie
Dzosef ogarnął jednak sytuację
Jeszcze takiego lotniska nie widziałem dwa automaty z batonami i jedno stoisko z kawa na cale lotnisko
Myślałem, ze łódzki Lublinek jest mały
Pozdrawiam UnderJR i miło było poznać
Czyli kogo nie spotkasz ma korzenie na Sanktuarium
Dzosef ogarnął jednak sytuację
Jeszcze takiego lotniska nie widziałem dwa automaty z batonami i jedno stoisko z kawa na cale lotnisko
Myślałem, ze łódzki Lublinek jest mały
Pozdrawiam UnderJR i miło było poznać
Czyli kogo nie spotkasz ma korzenie na Sanktuarium

