Księga Skarg i Wniosków

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: nugz »

Śmiechłem, a maluję mamusi balkon. Zaraz spadnę z drabiny i rozwalę sobie ten głupi ryj :)
pz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 21650
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: pz »

To nie czytaj forum na drabinie.

@Dzosef, nie będziemy zmieniać skryptów strony, które potem i tak zostaną przywrócone do domyślnych ustawień podczas aktualizacji. Dziwię się, że osoba, która "wszystko" ogarnia na telefonie ma problem z jednym linkiem na forum.

02: Turbo (Kutno, Warszawa, Kraków) Wishbone Ash (Warszawa) Monstrum (Rzeszów) Soen (Kopenhaga)
03: Villagers of Ioannina City, Lady Pank, Zalewski, Icon, Turbo (Łódź)
05: Paul Quinn, Defenders of Steel, Hellhaim, Linkin Park (Sztokholm), Omen (Kraków?)
06: Omen (Warszawa), Mystic Festiwal, Metallica (Budapeszt), Iron Maiden (Hradec Kralove), MnC (SK, Łódź)
07: Skunk Anansie, Judas Priest
08: Castle Rat
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8422
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

Czego zimie się nie udało może udać się drabinie :lol: Ale tak, lepiej uważaj bo sumienie by mnie zagryzło. Dziwne że tylko Dzosef ma problem z tym przyciskiem i nikt inny się nie żali, ale to pewnie wina nugza że mu się w oczy rzuca :lol:
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: nugz »

Nie ukrywam satysfakcji, że Michała to triggeruje ;)
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16425
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

Boot na samym dole. Co ciekawe - na istniejącym nicku.
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2026 7:00 pm przez gumbyy, łącznie zmieniany 1 raz.
www.MetalSide.pl
pz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 21650
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: pz »

Mówisz o tym piszącym z konta VeeKinga?

02: Turbo (Kutno, Warszawa, Kraków) Wishbone Ash (Warszawa) Monstrum (Rzeszów) Soen (Kopenhaga)
03: Villagers of Ioannina City, Lady Pank, Zalewski, Icon, Turbo (Łódź)
05: Paul Quinn, Defenders of Steel, Hellhaim, Linkin Park (Sztokholm), Omen (Kraków?)
06: Omen (Warszawa), Mystic Festiwal, Metallica (Budapeszt), Iron Maiden (Hradec Kralove), MnC (SK, Łódź)
07: Skunk Anansie, Judas Priest
08: Castle Rat
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16425
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

pz pisze: wt cze 02, 2026 7:00 pm Mówisz o tym piszącym z konta VeeKinga?
Nom.
www.MetalSide.pl
pz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 21650
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: pz »

Sprzątnięte. Konto mu zablokowałem

02: Turbo (Kutno, Warszawa, Kraków) Wishbone Ash (Warszawa) Monstrum (Rzeszów) Soen (Kopenhaga)
03: Villagers of Ioannina City, Lady Pank, Zalewski, Icon, Turbo (Łódź)
05: Paul Quinn, Defenders of Steel, Hellhaim, Linkin Park (Sztokholm), Omen (Kraków?)
06: Omen (Warszawa), Mystic Festiwal, Metallica (Budapeszt), Iron Maiden (Hradec Kralove), MnC (SK, Łódź)
07: Skunk Anansie, Judas Priest
08: Castle Rat
Awatar użytkownika
krusejder
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11295
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: krusejder »

Bon Dzosef pisze: sob maja 23, 2026 10:32 am Weźcie do kurwy ciezkiej schowajcie ten przycisk do odczytania wszystkiego albo dajcie potwierdzenie
popieram

właśnie na telefonie najłatwiej można przypadkiem popsuć sobie forum
Najbliższe koncerty w 2026: Uli Jon Roth, SBB, IRON MAIDEN, METALFEST Open Air, Metallica ...
Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6028
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Shedao Shai »

Ciekawe co może łączyć Dzozefa i krusejdera, że akurat ci dwaj są tacy specjalni... hmm...
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16425
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

Ja nie wiem jak oni to przypadkiem klikają :)
www.MetalSide.pl
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: nugz »

Shedao Shai pisze: śr cze 03, 2026 8:29 am Ciekawe co może łączyć Dzozefa i krusejdera
Obaj dostaliby perma dawno temu na każdym innym forum, gdzie Admin robi swoje, pilnuje i egzekwuje Zasady :)
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1669
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Caracalized »

Dziwne, że ja niemalże codziennie wchodzę na Sanktuarium w telefonie i nie zdarza mi się przypadkiem tego przycisku naciskać :D
Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7569
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Born in the BZ Land

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Sardi »

Caracalized pisze: śr cze 03, 2026 1:17 pm Dziwne, że ja niemalże codziennie wchodzę na Sanktuarium w telefonie i nie zdarza mi się przypadkiem tego przycisku naciskać :D
+1
BRUCE SPRINGSTEEN, JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8422
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

Caracalized pisze: śr cze 03, 2026 1:17 pm Dziwne, że ja niemalże codziennie wchodzę na Sanktuarium w telefonie i nie zdarza mi się przypadkiem tego przycisku naciskać :D
Ja tak samo, z tym że bez niemalże od jego wprowadzenia, i mimo tego że jestem prawie ślepy ;)
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: nugz »

Trzeba chcieć wyzerować sobie forum - zaufajcie mi ;) Reszta to jakieś atencyjne skomlenie.
Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9742
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: Budziol »

Ja nawet nie wiem gdzie ten przycisk jest, a tylko z telefonu operuję ;)
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16425
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: gumbyy »

Ja nawet nie wiem jak się na forum wchodzi.
www.MetalSide.pl
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8422
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Księga Skarg i Wniosków

Post autor: johnny_o »

Bot w ZiA, jeszcze widoczny.
ODPOWIEDZ