Anthrax

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

Nowy numer jest spoko, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ale też jakoś specjalnie nie podkręca oczekiwania na wrzesień. Liczę tylko, że zapowiedzi o przebojowej i ostrej płycie się sprawdzą. Fajny miks, ale to znów Jay Ruston, więc zgadza się :)
Awatar użytkownika
Zajzajer
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7746
Rejestracja: ndz cze 22, 2025 1:25 am
Skąd: Bat Country

Re: Anthrax

Post autor: Zajzajer »

Ten zespół znam słabo, ma potencjał, bo miałem among the living kiedyś pierwsze wydanie na cd, partie perki mnie tam rozwalały, niestety sprzedałem. Ale pewnie kupię jeszcze raz jak mi się spodoba. Widziałem ich na bemowie na wielkiej czwórce, nie było takie złe. Postaram się zapoznać po Exodusie :)
I don't belong here, we gotta move on, dear
Escape from this afterlife
'Cause this time I'm right to move on and on
Far away from here


Zajzajer on the Road 2026:

Kings of Leon - Łódź
Eric Johnson - Krk
Testament - Krk
Deep Purple - Łódź 50%
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

OK, po 5 razie numer sporo zyskał, no i jest fajny Madhouse w klipie ;)
Bardzo dobry hook w refrenie.

Już słyszę echa pierdolenia, że solo zdziera z Tornado.
Wszyscy od wszystkich kradną :)
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1669
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Anthrax

Post autor: Caracalized »

Ja widziałem Anthrax na żywo dwa razy, po raz pierwszy w nieistniejącej od jakiegoś czasu krakowskiej Fabryce (nagłośnienienie tam było fatalne, więc dobrze, że nie ma tam koncertów już xD) i to był absolutnie zajebisty gig, a potem dwa lata później widziałem ich przed Maiden we Wrocławiu i było już ultrachujowo xD Nie wiem czy świeźe powietrze temu zespołowi nie służy czy po prostu się im pogorszyło :D I to chyba jedyny taki zespół, od którego do tej pory widziałem zarówno świetny, jak i fatalny koncert, w niedużym odstępie czasowym, a to w sumie już swego rodzaju osiągnięcie.

A muzycznie, od jakiegoś czasu Anthrax mnie kompletnie nie rusza, wokal mi się nie podoba, zarówno sama jego barwa jak i to, że jest po prostu taki słaby i bez pierdolnięcia. I to chyba głównie wokal, bo nawet ta muzyka mi całościowo nie ratuje tych albumów czy utworów.
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12024
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Anthrax

Post autor: Bon Dzosef »

Moim zdaniem Anthrax przed Maiden wypadl dobrze tylko w dzień nie ma klimatu, a publika to było bydlo ktore tylko pchalo
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12787
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Anthrax

Post autor: Schizoid »

Przed Maiden bardzo mi się podobali, w dużej mierze ten wieczór miło wspominam ze względu właśnie na Anthrax. Nie pamiętam nawet, czy słuchałem ich przed tym gigiem, po koncercie już na pewno :) Potem widziałem ich jeszcze w 2018 przed Slayerem, ale to był króciutki set... No i wychodzi na to, że po latach znowu zobaczę ich przed IM, tym razem w Bratysławie. Pewnie będzie to tylko 45 minut, ale zawsze coś.

Sama piosenka okej, ale na kolana nie padłem.

Aaaaa, publika we Wrocławiu to inny temat :lol: Ależ tam jebało.

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

Spóźniłem się na Wąglik przed Maiden we Wrocku, dwa numery tylko odhaczyłem. 4, 5 razy ich widziałem. Ostatnio chyba w Łodzi, przed Zabójcą, albo źle kojarzę.
Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 16425
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Anthrax

Post autor: gumbyy »

nugz pisze: pt maja 15, 2026 8:47 pm Spóźniłem się na Wąglik przed Maiden we Wrocku, dwa numery tylko odhaczyłem. 4, 5 razy ich widziałem. Ostatnio chyba w Łodzi, przed Zabójcą, albo źle kojarzę.
2018. Też byłem. U mnie 7 sztuk się odliczyło.
www.MetalSide.pl
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

Kojarzę, że grali w tamtym czasie w jednolitych strojach, jakby byli z jednej drużyny piłkarskiej, wiocha :)

Nowy numer coraz lepiej wchodzi.
Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12024
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Anthrax

Post autor: Bon Dzosef »

2017 i Anthrax w Stodole z całym Among to był przepotezny koncert. Szkoda, że zazwyczaj odwalaja chałture, krotkie sety kotleciarskie, bo mają ogromny potencjał w tym skladzie
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

No, to był mocarny koncert. Kostka Scotta odbiła mi się od ryja :)
Awatar użytkownika
Emilio
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4040
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Anthrax

Post autor: Emilio »

Na Mystick jadę dla nich i Megadejwa. Nowy numer ciężki, podoba mi się. Jest wajb dawnych lat.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."
Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9553
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Anthrax

Post autor: Saimon1995 »

Fajny singiel. Z każdym odsłuchem, tylko "in plus" ;)
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

Prawda, jest to generyczne, wiadomo, ale chwytliwe, szczególnie refren.
No i ponownie zwracam uwagę na miks - nawet na głośniczku telefonu bas Bello fajnie chrupie ;)
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12787
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Anthrax

Post autor: Schizoid »

Matko, co za imbecyle xD
Ludzie cały czas rzucają w nas gównem w stylu: "Ooo, grają w kółko tę samą setlistę". Ale bardzo często, kiedy pytamy fanów, co chcą usłyszeć, wskazują te same utwory. I to jest tak: obrzucacie nas za to błotem, ale przy następnej trasie, którą zamierzamy zagrać, nie wykonamy żadnego ze starszych numerów. Zagramy wyłącznie nowe kawałki, a Wy wtedy i tak będziecie narzekać – powiedział Benante.

Jeśli chodzi o własne, biletowane koncerty, wtedy możemy poświęcić trochę czasu na eksperymenty i wrzucić to czy tamto. Wierz mi, stary, są numery na albumie "Persistence of Time", które z chęcią byśmy wpletli. Są utwory na "Worship Music", które bardzo chcielibyśmy zagrać. Ale kiedy to robimy, publika po prostu tego nie łapie i docenia to tylko garstka osób. Dokładnie te same, które potem wchodzą do sieci i o tym dyskutują – podsumował perkusista amerykańskiej grupy.
Źródło: https://www.eskarock.pl/radar/anthrax-g ... -cvNT.html

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1669
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Anthrax

Post autor: Caracalized »

Kto imbecyle? Anthrax czy ich fani?
Awatar użytkownika
Schizoid
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 12787
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Anthrax

Post autor: Schizoid »

Anthrax ofc

As mankind hurled itself forever downwards into the bottomless pit of eternal chaos, the remnants of civilization screamed out for salvation - redemption roared across the burning sky... The Painkiller
Awatar użytkownika
johnny_o
Ten, Który Czyta Wszystko
Posty: 8422
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am
Skąd: Prawie Warszawa

Re: Anthrax

Post autor: johnny_o »

Lenie zawsze znajdą wymówkę, żenada.
nugz
SMERF MARUDA
Posty: 10624
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Anthrax

Post autor: nugz »

Cóż, przynajmniej powiedział to, o czym nikt z Nas nie ma pojęcia ze sceny, a wiadomo, że jest prawdą :) Po prostu mają za mało hitów :)
Powinni czasami DLA SIEBIE i dla tej garstki jednak złamać schemat, nie tylko z okazji nowego singla.
Awatar użytkownika
Caracalized
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1669
Rejestracja: śr maja 21, 2025 4:53 pm
Skąd: Catland

Re: Anthrax

Post autor: Caracalized »

Najlepiej to mogliby robić to na co mają ochotę, jak chcą wykopać jakieś stare utwory to niech wykopią, a fani z czasem je docenią, a jak nie no to to już ich problem. I jak ponoć fani ciągle proszą o te same kawałki to widocznie mają jakichś słabych tych fanów 😅
ODPOWIEDZ