Coma

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Yaaqb
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1514
Rejestracja: pt gru 31, 2004 2:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Coma

Postautor: Yaaqb » czw mar 23, 2006 6:32 pm

Ja przez to Twoje wychwalanie, Matek, wiele razy wracałem do tego albumu. I w końcu się chyba przekonałem :] Na jakiś koncercik się przejdę, jak będą w Poznaniu i może się ostatecznie zakocham :P A, mojemu ojcu się bardzo Coma spodobała :D

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Coma

Postautor: juras » czw mar 23, 2006 8:53 pm

oj, to się spóźniłeś. grali w poznaniu w tym roku przynajmniej ze dwa razy. no ale nie byłem, płytki póki co też jeszcze nie słuchałem. moze kiedyś się skuszę...

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Coma

Postautor: Metalophil » czw mar 23, 2006 9:45 pm

będę na koncercie w lubelskim Graffiti w tę sobotę. Ktoś się może wybiera?

Yaaqb
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1514
Rejestracja: pt gru 31, 2004 2:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Coma

Postautor: Yaaqb » czw mar 23, 2006 9:47 pm

oj, to się spóźniłeś. grali w poznaniu w tym roku przynajmniej ze dwa razy. no ale nie byłem, płytki póki co też jeszcze nie słuchałem. moze kiedyś się skuszę...
Wiem, ale podobno grają średnio co miesiąc :lol: :P

Awatar użytkownika
jeżyk
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 138
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 2:41 pm
Skąd: Ślonsk

Re: Coma

Postautor: jeżyk » pt mar 24, 2006 6:20 pm

Głos w ankiecie: Ocalenie.
Ale to raczej wybór losowy. Cała opłyta jest bardzo, bardzo dobra. Podobnie jak koncert na którym byłem. Duzo energii i niebanalne teksty. Troche mnie niepokoi że nie ma nowej płyty. Boje się że się zapętla się w PWZM grane wkółko na setkach koncertów.

Kostek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 06, 2003 8:07 pm
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

Re: Coma

Postautor: Kostek » wt mar 28, 2006 1:28 am

Witam po długiej przerwie.Jako że bardzo rzadko wchodzę na forum, ale zdarzyło mi się ostatnio być w Stodole na koncercie Comy.Z koncertu jestem bardzo zadowolony ale z zespołu średnio.Zdecydowanie lepiej mi się ich słucha jak ogląda,szczególnie wokalistę...straszny z niego metroseksualny typ,nawet nie zawahałbym się użyć "z jakimiś gejowskimi ruchami", poza tym pierdzielił na koncercie od rzeczy zupełnie bez składu i ładu,po czym stwierdziłem, że on cos nienaturalnie jest pobudzony.Powiem po koncercie tylko to ze dobrze grają i muzyka jest spoko ale wokalista to chyba piguły łyka albo kreski wciąga przed koncertem, chyba że zachowuje się tak naturalnie co jeszcze gorzej o nim by świadczyło, zresztą niewiem co gorsze...
Pozdrawiam

DeaDe
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 738
Rejestracja: wt paź 12, 2004 6:06 pm

Re: Coma

Postautor: DeaDe » wt mar 28, 2006 9:28 am

Jak dla mnie ta płyta to tragedia :roll:. Jak cały zespół zresztą.

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: Coma

Postautor: tom_azs » pt mar 31, 2006 12:07 am

Ocalenie jak dla mnei jest najlepsze
Generalnie mi sie podoba jak grają
Kto by co nie mówił podobać sie moze :P
A na koncercie w Łodzi ostatnio byłem
i neiźle zagrali :)
UP THE IRONS!! :solo

Awatar użytkownika
Wojtek
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: ndz sie 31, 2003 12:34 pm
Skąd: Łódź

Re: Coma

Postautor: Wojtek » sob kwie 01, 2006 9:19 am

Na stronie comy nowa relacje ze studia + primaaprimisowe filmiki :D warto obejrzeć :P

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Coma

Postautor: Matek » sob kwie 01, 2006 10:23 am

Jak dla mnie ta płyta to tragedia :roll:. Jak cały zespół zresztą.
założę się że nawet jej (płyty) nie przesłuchaleś :roll:
a zespół tragedia? dobra tylko w czym sa tragiczni? umiejętności muzyczne? wątpie. genialny gitarzysta prowadzący i basista. naprawdę mało w Polsce tak uzdolnionych muzyków. drugi gitarzysta i perkusista też niczego sobie. no i wokal powalający. najlepszy wokal jaki slyszałem. a moze o wizerunek ci chodzi? ja tam na to wielkiej uwagi nie zwracam. fakt że Rogucki nie wygląda na metalowego frontmana. poza tym znając jego pasje to można zrozumieć jego zachowanie. nie imponuje mi to zbytnio ale nie zwracam uwagi. jakbym zwracał uwagę na wizerunek to bym pewnie metalu nie słuchał. bo 90% kapel ma żałosny imidż. z jednej strony kretyni z wymalowanymi ryjami, to jacyś transwestyci z tapirowanymi fryzami w obcisłych leginsach, to znowu stare dziady udające średniowiecznych bardów albo jeszcze jakieś rycerzyki... wiesz, to już wolę "teatralny show" roguca. poza tym, nikogo nie obrażając, Coma to kapela dla ludzi wrażliwych szukających w muzyce czegoś więcej niż "kopa" i poweru. ich muzyka niesie z sobą jakieś przesłanie i oprócz machania głową, skakania czy tam cierek na plecach wywołuje w człowieku też inne emocje, trochę z innej beczki. ale trzeba dać się ponieść tej muzyce.

a co do ankiety to już zapomniałem jak glosowałem ;) ale na perwno było coś z tego- Leszek, Spadam, Pierwsze Wyjście.., Zbyszek, Czas Globalnej Niepogody ;)

Iron Guardian
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 9:46 am

Re: Coma

Postautor: Iron Guardian » ndz kwie 02, 2006 11:33 am

Zespół cieszy sie ogromna popularnością, na każdym koncercie jest ponad komplet ludzi :wink:

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Coma

Postautor: Matek » ndz kwie 02, 2006 9:51 pm

jak to jest z tym teleedyskiem na oficjalnej? to jakiś żart czy ta piosenka naprawde bedzie na albumie? bo jezeli tak to się ciesze. bo przeciez ten utwor mozna było juz znaelźć od dawien dawna pod tytułem 'piosenka pisana nocą'... a dlatego cieszyłbym sie bo to moze oznaczać ze na albumie mogą znaleźć sie także inne niewydane piosenki Comy w tym największy geniusz czyli Zaprzepaszczone siły... a tego bym baaaardzo chciał.

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Coma

Postautor: Matek » wt kwie 11, 2006 6:43 pm

edukacji z comy częśc pierwsza...
słowa i sny może nie jest to ich najlepszy niewydany utwór ale i tak rozwala. zaraz zapodam inne
a tu przecudne cisza i ogień
coma w troche zaskakującym stylu tolerancja
a tu to co najlepsze czyli....
zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków
no i jeszcze jakby komuś się na stronke nie chciało zaglądać to kolejny cudowny utwór nie tylko dla ciebie
jakby było zapotrzebowanie kiedyś to wrzucę więcej ;)

Deleted User 357

Re: Coma

Postautor: Deleted User 357 » wt kwie 11, 2006 9:23 pm

Kurde...dziś się dowiedziałem że będzie koncert Comy....3 minuty od mojego akademika....Jak za nimi nie przepadam, to może i się wybiorę,skoro jest pod nosem;]

Fear
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2221
Rejestracja: pn lip 04, 2005 10:28 pm
Skąd: Czeladź Główna

Re: Coma

Postautor: Fear » wt kwie 11, 2006 9:51 pm

Żelazny a kiedy to ma być ? :P

Deleted User 357

Re: Coma

Postautor: Deleted User 357 » wt kwie 11, 2006 9:58 pm

28 kwietnia

Fear
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2221
Rejestracja: pn lip 04, 2005 10:28 pm
Skąd: Czeladź Główna

Re: Coma

Postautor: Fear » wt kwie 11, 2006 10:01 pm

Ja w sumie też bym się pisał na ich koncercik:) Szczególnie, że od 24 albo 25 będę w Krakowie, także jakoś byśmy się zgadali i byś mnie odebrał :lol: Ale to się jeszcze zobaczy... Tylko nie wiem po ile bilety i takie tam ;/ Masz jakieś info ?

Deleted User 357

Re: Coma

Postautor: Deleted User 357 » wt kwie 11, 2006 10:04 pm

Tylko nie wiem po ile bilety i takie tam ;/ Masz jakieś info ?
Bilety 20zł,w dniu koncertu 25.

Z tym że nie wiem jeszcze czy wtedy będe jeszcze w akad.No ale to też kwestia do obgadania :)

Fear
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2221
Rejestracja: pn lip 04, 2005 10:28 pm
Skąd: Czeladź Główna

Re: Coma

Postautor: Fear » wt kwie 11, 2006 10:06 pm

No pewnie:) Jeszcze uzgodnie z kim trzeba i się zobaczy czy mogę się urwać z wycieczki aby iśc na ten koncert;]

Wrath
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3569
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 4:57 pm
Skąd: Kraków

Re: Coma

Postautor: Wrath » wt kwie 11, 2006 10:28 pm

o i w Krakowie jest koncert :] 11 maja :) w takim razie już wiem, że idę :D


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość