07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 2259

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Deleted User 2259 » pt cze 09, 2006 4:33 pm

z opowiadań siostry słyszałem,że komuś zabrali kamerę prawie przed końcem koncertu

trofeum siostry:
kostka Mike Ineza
autograf na bilecie W.Duvalla

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Bizon » pt cze 09, 2006 6:24 pm

bylo absolutnie genialnie ;) william sie sprawdzil w 100%... zagrali wlasciwie wszystkie moje ulubione kawalki.. no moze oprocz angry chair... doczekalem sie moich 2 absolutnie ulubionych alicjowych kawalkow - down in a hole i would?... slyszec na zywo te dwa numery, ktore katuje swoim glosem niemal codziennie drac sie przy nich bylo czyms niesamowitym... jedyny minus koncertu to krotkawy set, ale spodziewalem sie tego, a poza tym dzieki temu zdarzylem na pociag 22:50 i nie musialem do 5 rano na dworcu siedziec :lol:

supporty:
bloodsimple - kompletnie nie moja bajka.. nie podoba mi sie taka muza zupelnie
stonesour - myslalem, ze bedzie nudno, ale o dziwo graja nawet calkiem fajnie.. chyba sie blizej zainteresuje ta kapela... no i wreszcie mam jakies trofeum koncertowe hehe zlapalem kostke gitarzysty stonesour (tego lysego ;) ) ...

stalem w 2 rzedzie od barierek po lewej stronie... czyli tam gdzie zazwyczaj krecil sie mike inez... i tam, gdzie stoje na prawie kazdym koncercie hehe juz tam chyba przyroslem :D ... bylem w koszulce velvet revolver i z plecakiem na plecach (dzieki odysseyowi za brak szatni :? jak zwykle musieli cos zjebac... podobno potem cos otworzyli, ale to juz po ptactwie)... ludzi na moje oko jakies 3,5 tysiaca... na pewno wiecej niz na def leppard 2,5 roku temu kiedy bylo podobno niecale 2 tysiace... ale frekwencja raczej nie powalala..szkoda..

no i jedna jeszcze uwaga muzyczna.. co prawda zaluje, ze nie bylo duffa, to jednak ciesze sie, ze zagrali wreszcie w normalnym 4 osobowym skladzie bez gosci i ze wreszcie will spiewal would?, bo na poprzednich koncertach spiewali to najczesciej inni.. anselmo byl w would tragiczny, spiewaj jakis jeszcze koles, ktory tez nie zachwycil, a ostatnio hetfield i tez wyszlo kiepsko.. william zaspiewal to swietnie ... glos jego i cantrella bardzo ladnie sie 'zgrywa'...





i tylko jednej osoby przy mikrofonie tam mimo wszystko brakowalo...
"everybody lies"

Benson
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 398
Rejestracja: śr sty 05, 2005 4:47 pm

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Benson » sob cze 10, 2006 9:07 am

http://up-file.com/download/5e291a10147 ... 07.zip.htm Bootleg audio w bardzo dobrej jakości. Kliknijcie w "up-file all 4you".

Awatar użytkownika
Wojtek
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: ndz sie 31, 2003 12:34 pm
Skąd: Łódź

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Wojtek » sob cze 10, 2006 11:32 am

Wielki dzięki :) właśnie przesłuchuje Nutshell i zbiera mi się na płacz :cry: że mnie tam nie było. Jedna z najpiękniejszych rockowych piosenek.

Awatar użytkownika
Wojtek
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: ndz sie 31, 2003 12:34 pm
Skąd: Łódź

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Wojtek » sob cze 10, 2006 11:51 am

Z oficjalnej strony Alice:

June 7 - Katowice

The Spodek Indoor Arena in Katowice, Poland, looks like a big spaceship leaning on its side, but inside it was all rock arena tonight. There were Alice shirts all over the place, and just walking around outside the venue before the show I got the feeling that the evening was going to be as good as last night if the crowd had anything to do with it.

Polish people eat up heavy rock the way I ate up the chicken in catering tonight; voraciously and with little regard for how I look doing it. Tonight proved me right, as the horde of fans was bobbing up and down from the second Alice hit the stage, and I haven't seen that much surfing since the last time I was in Hawaii. There were people flying all over the place all show long, and the poor security guys in front of the barricade were getting a workout trying to deal with all the bodies that kept sailing over the top.

Tonight the guys dusted off "Godsmack" & "Nutshell" for the first time as well, and both got great responses. I'm fairly certain that the band could have played the theme to Laverne & Shirley and they still would have gotten a great response.

Another great show and another over the top (literally) crowd. Everyone in Poland is officially invited to my apartment for a cocktail when we get back from the road...

Set list:

Sludge Factory
Dam That River
Rain When I Die
It Ain't Like That
Godsmack
Junkhead
Down In A Hole
We Die Young
Them Bones
Rooster
Nutshell
Would
Man In The Box

P.S. wiecie że jak narazie to dostaliśmy najdłuższy set? hehe :>

kubush
-#Invader
-#Invader
Posty: 191
Rejestracja: czw gru 23, 2004 6:39 pm
Skąd: wro

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: kubush » sob cze 10, 2006 12:45 pm

postaram sie wniesc kamerke to i bootleg bedzie :)
Udało się?
niestety nawet sie wniesc nie udalo zle ja ulozylem i w krytycznym momencie za bardzo wystawala i po prostu bylo widac mialem wybor albo 50 zl za depozyt albo isc odniesc do wujaszka do autka oczywiscie wiadomo co wybralem

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 07/06/2006 - Alice In Chains, Stone Sour - Katowice @ Spodek

Postautor: Bizon » sob cze 10, 2006 3:37 pm

dzieki wielkie za boota :] szkoda ze to nie lossless ale i tak wielkie dzieki :] jakosc jak na audience recording jest naprawde imponujaca :rocx szkoda ze publike w sumie slabo slychac podczas na przyklad down in a hole.. bo bylo glosno jak cholera ;)
"everybody lies"


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość