24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
heavencanwait
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 123
Rejestracja: pn sty 06, 2014 12:20 am
Skąd: Dolnośląskie

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: heavencanwait » śr cze 25, 2014 3:06 am

ZAJEBISTY KONCERT!
Fajnie było ponownie usłyszeć Bruce'a mówiącego "dziękujemy" ;-) . Co prawda początek koncertu nie powalał, ale im ciemniej się robiło tym bardziej wszystko się rozkręcało. Na trybunie na której siedziałem(prawej na dole) mogło być, propsy dla gościa z ręką w gipsie :lol:. Moja TOPka to Wasted, Revelations, Prisoner i podobało mi się RTTH o dziwo. Przemowa Bruce'a też potężna, na bank jedna z najdłuższych na tej trasie. Fajnie było widzieć cały zespół w formie, wydaje mi się, że lepszej niż w tamtym roku. Nagłośnienie znowu co najwyżej przeciętne, no ale co zrobisz. Zapraszamy ponownie... :dance:

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Pati » śr cze 25, 2014 3:46 am

Koncert baaardzo fajny. :dance: Dla mnie chyba lepszy od brna, moze za sprawa godziny - po ciemku lepiej sie wszystko odbieralo. a poza tym wkoncu spotkalam Cybula :D, wiec wszystko jest na swoim miejscu. :) dzwiek z tylu gc bardzo dobry , zdecydowanie lepszy niz wbczechach, gadka dickinsona o dziwo dluga, ale troche pierdzilil glupoty. :P o dziwo duzenwrazenie zrobilonna mnie fotd.... nie nwiem, mialomoc. Chyba wlasnie przezjanuszy, znajacych slowa tylko tego utworu. ;) tyle na szybko. Dobranoc. :pijak:

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9846
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: krusejder » śr cze 25, 2014 5:26 am

Bardzo fajny koncert, zwłaszcza że bilet kosztował 99 zł :)

Najlepsze numery: Prisoner (od niego zaczął się show), Phantom i Seventh Son
Bardzo dobre wykonania Troopera i Feara :)

Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi zderzyłem się twarzą w twarz
(bardzo przepraszam, ale kiepsko kojarzę twarze z nickami)

UP THE IRONS !!
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson


Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Michcio » śr cze 25, 2014 8:41 am

Jak SLayer !? Jak SLayer !?

nieca
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 02, 2005 5:16 pm
Skąd: Świebodzin

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: nieca » śr cze 25, 2014 8:44 am

Jak SLayer !? Jak SLayer !?
dali czadu - pod sceną młyn i pogo jak ta lala.
siora chwyciła kostkę do gitarry kerrego slayer nation.
holy smoke

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Dejavu » śr cze 25, 2014 8:49 am

Panowie są w formie. Jest lekkie znudzenie setem, ale koncert bardzo dobry. Zdecydowany faworyt to Seventh Son. Frekwencja moim zdaniem na poziomie. Widok z trybun w porządku i na szczęście nie miałem dookoła siebie niemrawych ludzi, tylko była dobra zabawa :) Ale i tak następnym razem idę na GC albo płytę.

Nagłośnienie - dla mnie porównywalne do tego jakie było w Łodzi, rok temu, ale to też jak zawsze kwestia miejsca, mój znajomy był na płycie i dla niego było lepiej niż przed rokiem.

Nic tylko czekać na następny koncert. Obiecałem sobie wychodząc wczoraj ze stadionu, że na następnej trasie muszę zobaczyć kilka koncertów, nie tylko jeden. Nic tylko czekać :)

kaczy1982
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 17, 2014 12:37 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: kaczy1982 » śr cze 25, 2014 10:02 am


Awatar użytkownika
Gobos
-#Invader
-#Invader
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 20, 2010 10:48 pm
Skąd: Płaza/Kraków

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Gobos » śr cze 25, 2014 10:44 am

Koncert petarda!!!, jeden z najlepszych ,do tego kostka Dave. Żyć nie umierać :!: Czekam na kolejną trase pewnie już albumową ;-)
you are number ... 89 Gobos on tour 2016:Wrocław...

Awatar użytkownika
Kimal_
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 11:23 am
Skąd: Birmingham/BDG.

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Kimal_ » śr cze 25, 2014 11:04 am

Miazga. Moja flaga Slayera na kazdej stronie. KOSTKA Kinga złapana, zebra odciśnięte. Kumpel który miał mi tylko towarzyszyc w podróży znalazł na ziemi przed stadionem bilet. Ogólnie ten wyjazd to jeden wielki ciąg fartów. Piwo w kultowej wypite, z usmiechem na twarzy i zrytym gardłem wróciłem do Bdg. Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Premus » śr cze 25, 2014 11:07 am

Koncert udany. Ale organizacja- gdybym mial siedziec tam jak w bilecie na wprost tej budy pomaranczowej i kraty to tnic bym nie widzial.Poszedlem z reklamacja -bylo troche miejsc wiec usiedlismy nad kratami .Szkoda ,ze byl Ghost bo Slayer mial krotszy set i bez Implode.

Deleted User 4783

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Deleted User 4783 » śr cze 25, 2014 11:09 am


Awatar użytkownika
marian_Fe
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 108
Rejestracja: wt maja 14, 2013 1:12 pm
Skąd: Polska

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: marian_Fe » śr cze 25, 2014 11:11 am

No nie wiem, nie wiem. Może ma drewniane uszy, ale w kwesti dźwięku nie ma dla mnie zupełnie porównania z Łodzią. W Arenie było o niebo lepiej. W Poznaniu na trybunach jeden wielki huk, odbicia od ścian, dachu. Masakra. Praktycznie cały koncert miałem zatkane uszy, wtedy dźwięk był czysty i selektywny. Zresztą często tak robię :) Nie mam pojęcia jak to wygląda na innych stadionach. Zobaczę za dwa tygodnie na Narodowym Metę, to sam ocenię. Co do samego występu zespołu, to perfekcja. Forma na najwyższym poziomie. Grali to co najbardziej kocham w Maiden i to jest dla mnie najważniejsze. Jak również fakt, że przyszedłem całą rodziną i wreszcie mój syn zobaczył, co to znaczy koncert IM. Fajnie było zobaczyć również innych tatusiów i mamusie z dzieciakami. Oby nowe pokolenie przejęło pałeczkę, tak jak ja kiedyś od mojego starszego brata.

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Pablo1919 » śr cze 25, 2014 11:31 am

Co tu dużo gadać koncert Maiden czysta magia, choć jak dla mnie Łodzi nie przebili. Ghost spoko, Slayer bez Jeffa i Lombardo to już nie to samo, na plus jednak set jaki dobrali wczorajszego dnia.

Awatar użytkownika
thekingcrimson
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 557
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 7:04 pm
Skąd: Świdnica

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: thekingcrimson » śr cze 25, 2014 11:46 am

Pytanie:

Jak długo grał Ghost i Slayer.

Nie zdążyłem na czas i tylko na ostatnie pół godzinki Slayera wpadłem.
Do tego 20 min w korku i 25 w ogarnięciu gdzie wymienić bilet i gdzie się dostać. ;-)

Powiem Wam, że ciekawa sprawa wyszła z tym IRON Ticket.
U mnie po lewej, nikt poza bramą nie sprawdzał kto gdzie siedzi.
Byłem uczciwy i tak dobra strona wpadła na sektor I za 249 zł.
Dobra wymiana. ;-)
Kilkanaście osób i tak ustawiło się na przodzie trybun mimo, że mieli bilet na płytę.
Udzwiękowienie - za dużo szumu, pogłosów i echa.
Tym niemniej OK.

Większa widoczność i emocje niż na BS, mimo, że byłem w przy barierkach na płycie w Łodzi.
Na Slayer'u były duże luzy na przodzie i jeszcze mogli upchać na płytę duuuużo ludzi.
Ironi rozwalili system. ;-)
Ostatnio zmieniony śr cze 25, 2014 11:48 am przez thekingcrimson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: VeeKing » śr cze 25, 2014 11:47 am

Akustyka na trybunach tak zryte, że myslałem, że na 7th Sonie pod koniec zaczeli grać Run To The Hills :roll: w dodatku jak zwykle nikt nie umiał wskazać wejścia i sektora dla niepełnosprawnych.... a w środku siedział sobie steward na wózku... mogli go przy bramie postawić bo kazali nam cały stadion 2 razy na około obchodzić :evil:

etoo
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 134
Rejestracja: czw lut 24, 2011 10:28 am

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: etoo » śr cze 25, 2014 11:55 am

Ciekawe czy jest tutaj ten pedał co tak dumnie w GC wysyłał fucki w strone IM...
KONCERT JAK ZAWSZE MIAZGA

Awatar użytkownika
nurni
-#Invader
-#Invader
Posty: 231
Rejestracja: sob sie 12, 2006 2:31 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: nurni » śr cze 25, 2014 12:05 pm

Niestety Kultowa zaliczona dopiero po 15 (bus z K-c), ale lany Trooper tym bardziej smakował (+2 na wynos :razz: )

W przeciwieństwie do gigu w Brnie, tym razem koncert oglądałem z trybun (H1), 'oddając' go mojemu 8-letniemu synowi :)
Jako, że z IM jestem ponad 25 lat, zawsze marzyło mi się móc zabrać juniora ze sobą...więc tym razem on rządził - jego reakcja i 'śpiew' na ulubionym WY - bezcenne :)

Jak psioczyłem na support w postaci Ghosta...tak przyznam się że na 'Monstrance Clock'...ciary :oops:
Slayer nie moja bajka, ale fajnie było zobaczyć zadowoloną twarz Toma A. ;)
Koncert IM zdecydowanie lepszy niż w Brnie - większe kopyto, mniej wpadek - ale powiem to samo co po czeskim koncercie - dźwiękowiec do powieszenia za jaja.
I 'pozdrawiam' wszystkie kołki potrafiące przestać cały gig kręcąc występ profesjonalnym sprzętem typu kom i kieszonkowy aparat, wk........c tych za nimi. Mój syn potrafił się lepiej bawić... :cool:
If 50 million people say a stupid thing, it's still a stupid thing.

Awatar użytkownika
qracoss
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 736
Rejestracja: pt paź 06, 2006 3:47 pm
Skąd: Amsterdam

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: qracoss » śr cze 25, 2014 12:30 pm

Koncert mega fantastyczny !!!!
Jeszcze kilka dni temu ludzie jechali jak to Maiden wali w batona z setem ale kiedy widzi sie ojcow z corkami,matki z synami skaczacych przy dzwiekach RTTH cz 23:58 naprawde serce rosnie !!!!!! Naglosnienie(stalem 8-10 metrow od sceny po srodku) wyqrviste !!!!! Momentami tylko gitara Adriana jakby przyciszona ale po paru sekundach wszystko wracalo do normy.Najmocniejsze punkty ...Prisoner,Phantom,Siodmy Syn i Aces High.Slayer na poziomie,szkoda ze naglosnienie troche szwankowalo ale set ciekawy no i zagrali God hates us all !!!!!!!!Ghost rewelacyjnie ale szkoda ze tak krotko......Ogolnie wczorajszy wieczor strzelil jak z bicza ;)
P.S swietnie na telebimach wygladala ekipa przy barierkach w koszulkach eventowych ;)

Awatar użytkownika
heavencanwait
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 123
Rejestracja: pn sty 06, 2014 12:20 am
Skąd: Dolnośląskie

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: heavencanwait » śr cze 25, 2014 12:46 pm

Nagrał ktoś cały koncert może na tym streamie na którym był transmitowany? ;-)


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości