Jaką wersję albumu kupisz ?

Wszystko na temat nowej płyty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jaką wersję albumu zamierzasz kupić ?

Standard
36
31%
Deluxe
61
53%
Vinyl
19
16%
 
Liczba głosów: 116

Deleted User 2259

Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » ndz sie 30, 2015 1:24 pm

No właśnie tak jak w temacie, wybierzcie którą wersję planujecie kupić, może to mi pomoże ostatecznie zdecydować czy wziąć standard czy deluxe :twisted: nie dodałem opcji w i-tunes czy czymś takim(nie wiem czy jest taka sprzedaż, nie kupuję muzyki z takich serwisów), jeśli jest taka opcja to niech mod doda 4 opcje jeśli będzie mieć możliwość.

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7417
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Saimon1995 » ndz sie 30, 2015 1:29 pm

Rzecz jasna - edycję deluxe. Już sama wieść, że to będzie wydanie książkowe, wzbudza we mnie ekscytację. BTW, na empiku jest teraz ta wersja za 69,99 (oszczędzamy 10 zł). Warto zaznaczyć, że jeszcze kilka tygodniu temu była 3 zł droższa. Więc warto nabyć taniej. Ciekawe po ile będzie w Saturnie i MM. Na razie na ich stronach nie ma The Book of Souls w zapowiedziach płytowych.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2226
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: sajki » ndz sie 30, 2015 1:31 pm

Ja kupię standard, a to dlatego, że deluxe ma idiotyczny format. Nie wyobrażam sobie postawić tego na półce z resztą płyt. Bardziej pasowałby jako DVD. Jakby zrobili to w normalnym formacie CD jako digipack, to łyknąłbym bez popity.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: dostoevsky » ndz sie 30, 2015 1:38 pm

Ja zamówiłem deluxe, ale chyba jeszcze wezmę standard. A może nawet i vinyl. :)

Album od razu przypadł mi do gustu, dalej mi się podoba - panowie zasłużyli, aby napchać im kabzę. ;)

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: kobi » ndz sie 30, 2015 1:46 pm

Planuję standardową, chociaż jeśli będzie niewielka różnica w cenie pomiędzy standardem a deluxem to wybiorę tę drugą.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5359
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: mic7 » ndz sie 30, 2015 1:56 pm

Ja biorę wszystkie.Deluxe i winyle mam już zamówione i dotrą na pewno po 4.09 natomiast po wydanie zwykłe pofatyguję się do MM w dniu premiery i wtedy pierwszy raz przesłucham :D

Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » ndz sie 30, 2015 1:59 pm

A to nie jest tak, że w tej książce (za to 10 zł więcej) jest po prostu schowane normalny jewel case ?

Jak ktoś ma te zdjęcie tego deluxa to dawać :P, zobaczymy co to za cudo TFF kupiłem w tym srebrnym pudełku, po jakimś czasie kupiłem normalną wersję, już nawet nie pamiętam jaka była różnica między nimi(chyba jakaś gra), nie chcę tutaj popełnić takiej samej gafy.

Tutaj ceny z Rockserwisu, myślę, że to dobry pomysł by podawać również adresy sklepów, może coś komuś gdzieś przypasi (wysyłka i inne bzdety)

http://www.rockserwis.pl/serwis.do?menu ... &x=31&y=11

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: dostoevsky » ndz sie 30, 2015 2:03 pm

A to nie jest tak, że w tej książce (za to 10 zł więcej) jest po prostu schowane normalny jewel case ?

Jak ktoś ma te zdjęcie tego deluxa to dawać :P, zobaczymy co to za cudo TFF kupiłem w tym srebrnym pudełku, po jakimś czasie kupiłem normalną wersję, już nawet nie pamiętam jaka była różnica między nimi(chyba jakaś gra), nie chcę tutaj popełnić takiej samej gafy.

Tutaj ceny z Rockserwisu, myślę, że to dobry pomysł by podawać również adresy sklepów, może coś komuś gdzieś przypasi (wysyłka i inne bzdety)

http://www.rockserwis.pl/serwis.do?menu ... &x=31&y=11
Z TFF w srebrnym pudełku miałeś dostęp online do dokumentu "the making of" i tapet, a na okładce książeczki nie było logo IM i tytułu, tylko sama ilustracja. :)

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1813
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: wojteq » ndz sie 30, 2015 2:06 pm

Raczej tylko kupię standard, no chyba, że ta książeczka w deluxe byłaby czymś wyjątkowym, ale też uważam, że ciężko to to na półce postawić, w sensie nie mam miejsca na takie coś za bardzo. Dołączam do prośby o foty wnętrza deluxe, jak by ktoś znalazł ;)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Michał » ndz sie 30, 2015 2:11 pm

Deluxe już dawno zamówione.
Jak mi nie będzie odpowiadało to za jakiś czas najwyżej kupię jeszcze zwykłą wersję.


A jak z tym TFF? Która wersja lepsza?
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » ndz sie 30, 2015 2:22 pm

Tak faktycznie wiedziałem, że coś było (gra była na stronce internetowej) te materiały oglądałem ze 2 razy, w wersji z pudełkiem mam nalepkę z przodu i tracklistę z tyłu, i nie ma faktycznie tych napisów, ale i tak słucham już tylko z normala.wojteq zawsze możesz położyć obok płyt DvD :), Michał moim zdaniem normalna, Z tym srebrnym trochę dowaliłem a potem kupiłem normal, nie chcę teraz powtórzyć tego samego błędu, dalej nie wiem czy będzie to Deluxe w książce czy Deluxe w książce (jakaś grubsza książeczka itp)

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2226
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: sajki » ndz sie 30, 2015 2:23 pm

Zwykła. To niby metalowe pudełko to badziew jakich mało.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3979
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Mr. M » ndz sie 30, 2015 2:29 pm

Deluxe zamówiona, co prawda przy TFF było lekkie rozczarowanie tym metalowym pudełkiem zrobionym z plastiku, ale w tym przypadku może być lepiej. Chociaż 70zł za 2cd deluxe w empiku to coś podejrzanie mało w porównaniu do edycji deluxe AMoLaD i TFF, które na starcie kosztowały ponad 80zł z tego co pamiętam.

Zresztą, zwykłą wersję zawsze dla kolekcjonowania można później dokupić (szczególnie jak po jakimś czasie trafiają się przeceny), a deluxe raczej nie, chociaż różnie też to z tym bywa - wersja "limited edition" AMoLaD dalej jest dostępna w empiku, 9 lat po premierze...

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1813
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: wojteq » ndz sie 30, 2015 2:32 pm

wojteq zawsze możesz położyć obok płyt DvD :)
sęk w tym, że już nie mogę :D a na zwykłe CD miejsce jeszcze mam :P

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: dostoevsky » ndz sie 30, 2015 2:34 pm

Chociaż 70zł za 2cd deluxe w empiku to coś podejrzanie mało w porównaniu do edycji deluxe AMoLaD i TFF, które na starcie kosztowały ponad 80zł z tego co pamiętam.
AMOLAD w wersji z DVD kupowałem w dniu premiery w Empiku na Marszałkowskiej i na pewno nie dałem więcej niż 70 zł. Szęśćdziesiąt z hakiem.

Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » ndz sie 30, 2015 2:39 pm

"limited edition" AMoLaD dalej jest dostępna w empiku, 9 lat po premierze...
No właśnie i dlatego jeśli mam dać 70 dych i się rozczarować a potem i tak kupić normalną wersję, wolę wiedzieć co jest grane(za te 70 dych mogę kupić 2-3 dobre albumy), akurat ta wersja ''limitowana'' AMOLAD jest chyba najlepiej wydana IMO od czasu reunion mamy jedną wkładkę a tam zaraz już normalny album, bardzo ładnie wydane.

Wojteq - to tą najmniej wartościową płytę z kolekcji DvD po prostu gdzieś przełóż i zmień miejsce, zresztą i tak jak kupisz to nawet nie będziesz odkładał na półkę tylko cały czas słuchał i przeglądał teksty :P, a na zagranicznych forach nie ma gdzieś zdjęcia tego deluxe ? wiem, że jeszcze płyty czekają... ale na pewno ktoś ma.

W music cornerze dałem 68 lub 69 za tą wersję AMOLAD w dniu premiery, albo wcześniej.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Michał » ndz sie 30, 2015 2:42 pm

Sajki Invader dzięki - w takim razie będę brał normalną.

teraz jak sobie myślę to tej książce w TBOS (deluxe) to boje się, że będzie to taka sama lipa jak w The Satanist od Behemotha w wersji Deluxe.
Pudełko nie fajne a książka w mojej opinii trochę tandetna no ale chociaż DVD jest :P

Jak o album jestem spokojny to trzeba się o pudełko martwić :wink:
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » ndz sie 30, 2015 2:47 pm

To ja się martwię o obie sprawy, ale myślę, że Maiden nie rozczaruje :D, teraz się tylko o to opakowanie martwić :>

Obrazek

Chyba poczekam aż ktoś kupi tą wersję i wrzuci zdjęcia, bo z tego co tutaj widzimy to nic nie wiemy :P, nie muszę mieć albumu z samego rana :P jak już tyle wytrzymałem to wytrzymam te kilka godzin więcej.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Michał » ndz sie 30, 2015 2:59 pm

jeśli nie słuchałeś jeszcze to o zawartość muzyczną nie musisz się martwić :wink:
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1813
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: wojteq » ndz sie 30, 2015 3:12 pm

Pomyślimy ;) Invader - właśnie szukałem i nie widziałem nigdzie. Fotki zwykłego wydania były już wrzucane, ale jakoś tego deluxe chyba jeszcze nikt nie zrobił. Na TFF się zawiodłem i w sumie żałuję, że nie kupiłem wtedy zwykłej wersji. AMOLAD rzeczywiście było w tym zakresie lepsze, gdzie miałem cały dokument o powstawaniu albumu itd.


Wróć do „The Book of Souls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości