24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4151
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Mr. M » pt mar 11, 2016 5:26 pm

180zł za 2 dni w tym darmowa komunikacja z centrum Goleniowa na teren festiwalu i pole namiotowe - must be :D

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » sob mar 12, 2016 3:30 pm

Bilet 1-dniowy zakupiony :)

marian76
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 18, 2016 4:31 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: marian76 » śr mar 30, 2016 6:32 pm

Bilet 1-dniowy zakupiony :)
Na pierwszy ,czy drugi dzień? W 2 dniu Saxon, Raven ,Night Demon ,Forsaken ..

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » pn kwie 04, 2016 7:15 pm

Bilet 1-dniowy zakupiony :)
Na pierwszy ,czy drugi dzień? W 2 dniu Saxon, Raven ,Night Demon ,Forsaken ..
na drugi, na Saxona :D

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14927
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: LukaSieka » śr cze 22, 2016 1:32 pm

Szkoda, że Saxon gra po Raven, ale w zasadzie to było do przewidzenia. Dobrze o tyle, że Raven zaczyna o 21:30, a Saxon 23:00. Zatem Gallagherowie będą mieli wystarczająco czasu, żeby przypomnieć jak się gra heavy metal i skopać wszystkim dupy! Ciekaw też jestem jak wypadnie Candlemass z tym nowym wokalistą. Wolałbym Roberta z Solitude Aeturnus szczerze mówiąc :).
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7372
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: widman » śr cze 22, 2016 2:52 pm

Ja tam kupiłem bilet na dwa dni. Za takie pieniądze, nawet po podwyżce, za 199 za bilet to śmieszna kasa! W każdy dzień zestaw jest bardzo ok, myślę, że po dobrym przyjęciu imprezy można spodziewać się cyklicznego festu.
Mam nadzieję, że Saxon będzie w formie, bo o taki Raven się nie martwię, czuję po kościach, że będzie tak samo jak z Anvil, skradną show.

Awatar użytkownika
TeoDoor
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 07, 2015 1:05 pm
Skąd: Dzikie Pola

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: TeoDoor » śr cze 22, 2016 8:26 pm

Mats Leven to wyśmienity wokalista, widziałem z nim koncert Candlemass na zeszłorocznym Brutal Assault i to był jeden z najlepszych na tym festiwalu. Myślę że Candlemass to będzie najjaśniejszy ( czyli najciemniejszy :) ) koncert RHRF :jee:

Spectrum7
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 23, 2016 3:23 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Spectrum7 » czw cze 23, 2016 3:28 pm

Hej! Mam do sprzedania 3 bilety dwudniowe na ten koncert. Cena to 400zł za wszystkie. Dostałam bilety w prezencie ale to nie mój klimat muzyczny, może ktoś się skusi?

Pozdrawiam Kasia

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » pt cze 24, 2016 8:16 pm

Hej, ja również sprzedam bilet na 1 dzień, obowiązuje w obojętnie który dzień festiwalu według tego co pisali organizatorzy. Cena 90 zł.

Ja niestety nie mogę się pojawić bo mam pełno innych wyjazdów i mimo że mieszkam tak blisko (w Szczecinie) nie mam z kim jechać, ani jak wrócić z koncertu, samo miejsce jest 5,5 km od Goleniowa i średnio uśmiecha mi się chodzenie w nocy po lasach samemu, a nie mam zbytnio czasu na ogarnianie noclegów i taksówek. Trochę szkoda że nie zadbano o jakikolwiek transport do/z najbliższego dużego miasta, no ale nie ważne. Liczy się to, że sprzedaję bilet :P Jest on w wersji pdf (kupiony z Bilety24.pl ) więc mogę podesłać plik.

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Nomad.1985 » pt cze 24, 2016 8:33 pm

Transport publiczny w Polsce to patologia. Jak nie ma się prawka to czasami można zwątpić. Zwłaszcza w biedniejszych województwach Polski. Do oddalonego o 40 km Raciborza muszę płacić za bilet 10 zł, a do oddalonego o 60 km Opola, było nie było stolicy województwa 15 zł. Nawet bilet miesięczny niespecjalnie się opłaca. Nie mówiąc już o tym, że niektórych połączeń brakuje. W moim miasteczku od 15 lat nie kursuje PKP, a to jednak miasto powiatowe. Jedynie sytuacje ratują busiki, ale one kursują głównie do największych miast. Dla przykładu Wrocław ma świetną komunikację z miastami na Dolnym Śląsku.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » pt cze 24, 2016 11:56 pm

Transport publiczny w Polsce to patologia. Jak nie ma się prawka to czasami można zwątpić. Zwłaszcza w biedniejszych województwach Polski. Do oddalonego o 40 km Raciborza muszę płacić za bilet 10 zł, a do oddalonego o 60 km Opola, było nie było stolicy województwa 15 zł. Nawet bilet miesięczny niespecjalnie się opłaca. Nie mówiąc już o tym, że niektórych połączeń brakuje. W moim miasteczku od 15 lat nie kursuje PKP, a to jednak miasto powiatowe. Jedynie sytuacje ratują busiki, ale one kursują głównie do największych miast. Dla przykładu Wrocław ma świetną komunikację z miastami na Dolnym Śląsku.
Dokładnie. Nie mam prawka, może w przyszłości zrobię, ale tak naprawdę nie jest ono mi potrzebne o ile mieszkam i poruszam się po normalnie funkcjonujących dużych miastach, ale jak jest event na jakiejś wiosce to generalnie bez auta się nie da (albo jest jeden PKS na dobę), słabo :/

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Mila » ndz cze 26, 2016 4:42 pm

I jak wrażenia?

Ja byłam na drugim dniu imprezy ale musze przyznać, że jest to ciekawa inicjatywa z dobrą organizacją i liczę na to, że z roku na rok festiwal będzie zdobywał coraz większy rozgłos. Póki co jest to dość kameralny fest, miałam wrażenie, że mając poznańskie blachy jesteśmy z koleżanką jedynymi osobami z "tak daleka" :D

Saxon, jak zwykle, nie zawiódł. Raven, jeśli mam być szczera, to był jakiś niespójny hałas, nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy faktycznie jakoś słabo wypadli. Night Demon całkiem spoko, przyjemne granie. Forsaken tyłka nie urwało ale co kto lubi.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » ndz cze 26, 2016 5:23 pm

I jak wrażenia?

Ja byłam na drugim dniu imprezy ale musze przyznać, że jest to ciekawa inicjatywa z dobrą organizacją i liczę na to, że z roku na rok festiwal będzie zdobywał coraz większy rozgłos. Póki co jest to dość kameralny fest, miałam wrażenie, że mając poznańskie blachy jesteśmy z koleżanką jedynymi osobami z "tak daleka" :D

Saxon, jak zwykle, nie zawiódł. Raven, jeśli mam być szczera, to był jakiś niespójny hałas, nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy faktycznie jakoś słabo wypadli. Night Demon całkiem spoko, przyjemne granie. Forsaken tyłka nie urwało ale co kto lubi.
Dzięki za relację, byłem ciekaw jak tam się udał Saxon ;) a pogoda dopisywała? w sensie lało czy nie lało? ;)

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14927
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: LukaSieka » ndz cze 26, 2016 6:07 pm

Póki co jest to dość kameralny fest, miałam wrażenie, że mając poznańskie blachy jesteśmy z koleżanką jedynymi osobami z "tak daleka"
Właśnie prócz naszych Konińskich rejestracji widziałem tylko jedne blachy z Poznania, być może wasze :).
Saxon, jak zwykle, nie zawiódł. Raven, jeśli mam być szczera, to był jakiś niespójny hałas, nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy faktycznie jakoś słabo wypadli
Co do zespołów to napisze krótko, bo jeszcze jestem zmęczony tymi trzema dniami (byliśmy na polu namiotowym jako pierwsi w czwartek późnym popołudniem).
Pierwszego dnia najlepiej wypadli Nomad Son z Malty oraz mistrzowie z Candlemass. Chociaż ci drudzy według mnie dużo za krótko :(. Behemotha fanem nie jestem wiec sie nad tym show rozpizywał nie bedę. Napisze tylko tyle, że nie rajcuje mnie zbytnio kierunek w którym ten zespół zmierza. Widziałem już przynajmniej 10 lepszych ich koncertów. Co do pogody to cały dzien był upał niesamowity, a ludzi było mało. Najwięcej pojawiło się na wspomnianym wcześniej zespole z Gdańska.
Dzień drugi wygrał bezapelacyjnie Raven! Spodziewałem się dobrego gigu, ale nie aż tak! Set konkretny, choć oczywiście za krótki. Energii i dziczy na scenie tyle co w Saxon, Iron Maiden, Accept i Judas Priest razem wziętych. Poleciał jeden utwór z nowej płyty i klasyki w postaci "All For One", On And On", "Rock Until You Drop", "Faster Than The Speed Of Light", "Break The Chain", "Born To Be Wild", "Live At The Inferno" i fajny medley złożony z "Speed Of The Reflex"/"Run Silent, Run Deep"/"Mind Over Metal". Raven po tylu latach wciąż rządzi i pokazuje jak gra się ostry, jadowity i dziki heavy metal rodem z Piekła. Chciałoby się więcej, a szkoda, że jest tak mało okazji, żeby ten zespół oglądać w akcji. To już niestety nie te czasy, kiedy to chłopaki z Raven brali Metallicę na światowe tournee.
Ostatnio zmieniony ndz cze 26, 2016 7:07 pm przez LukaSieka, łącznie zmieniany 1 raz.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Mila » ndz cze 26, 2016 6:41 pm

Dzięki za relację, byłem ciekaw jak tam się udał Saxon ;) a pogoda dopisywała? w sensie lało czy nie lało? ;)
Pogoda była szalona. Piątek był dość upalny, sobota - niesamowita gorączka od rana i burze w ciągu dnia. Na koncertach trochę padało, ale szło przeżyć. Teren był pokryty trawą, więc nie było kąpieli w błocie itp. ;) Niestety, jakoś mi zdjęcia nie wyszły specjalnie, przez światła i mżawkę podczas Saxon.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1817
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: wojteq » pn cze 27, 2016 6:58 pm

Dzięki za relację, byłem ciekaw jak tam się udał Saxon ;) a pogoda dopisywała? w sensie lało czy nie lało? ;)
Pogoda była szalona. Piątek był dość upalny, sobota - niesamowita gorączka od rana i burze w ciągu dnia. Na koncertach trochę padało, ale szło przeżyć. Teren był pokryty trawą, więc nie było kąpieli w błocie itp. ;) Niestety, jakoś mi zdjęcia nie wyszły specjalnie, przez światła i mżawkę podczas Saxon.
No byłem właśnie ciekaw czy będzie błotko, czy coś popadało nad Goleniowem ;) Dzięki.

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Nomad.1985 » pn cze 27, 2016 8:50 pm

Póki co jest to dość kameralny fest, miałam wrażenie, że mając poznańskie blachy jesteśmy z koleżanką jedynymi osobami z "tak daleka"
Właśnie prócz naszych Konińskich rejestracji widziałem tylko jedne blachy z Poznania, być może wasze :).
Saxon, jak zwykle, nie zawiódł. Raven, jeśli mam być szczera, to był jakiś niespójny hałas, nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy faktycznie jakoś słabo wypadli
Co do zespołów to napisze krótko, bo jeszcze jestem zmęczony tymi trzema dniami (byliśmy na polu namiotowym jako pierwsi w czwartek późnym popołudniem).
Pierwszego dnia najlepiej wypadli Nomad Son z Malty oraz mistrzowie z Candlemass. Chociaż ci drudzy według mnie dużo za krótko :(. Behemotha fanem nie jestem wiec sie nad tym show rozpizywał nie bedę. Napisze tylko tyle, że nie rajcuje mnie zbytnio kierunek w którym ten zespół zmierza. Widziałem już przynajmniej 10 lepszych ich koncertów. Co do pogody to cały dzien był upał niesamowity, a ludzi było mało. Najwięcej pojawiło się na wspomnianym wcześniej zespole z Gdańska.
Dzień drugi wygrał bezapelacyjnie Raven! Spodziewałem się dobrego gigu, ale nie aż tak! Set konkretny, choć oczywiście za krótki. Energii i dziczy na scenie tyle co w Saxon, Iron Maiden, Accept i Judas Priest razem wziętych. Poleciał jeden utwór z nowej płyty i klasyki w postaci "All For One", On And On", "Rock Until You Drop", "Faster Than The Speed Of Light", "Break The Chain", "Born To Be Wild", "Live At The Inferno" i fajny medley złożony z "Speed Of The Reflex"/"Run Silent, Run Deep"/"Mind Over Metal". Raven po tylu latach wciąż rządzi i pokazuje jak gra się ostry, jadowity i dziki heavy metal rodem z Piekła. Chciałoby się więcej, a szkoda, że jest tak mało okazji, żeby ten zespół oglądać w akcji. To już niestety nie te czasy, kiedy to chłopaki z Raven brali Metallicę na światowe tournee.
Lukasieka, ale trochę nieładnie, że w swoim poście nie napisałeś nic o Saxon :(

Bitcher
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 27, 2014 8:33 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Bitcher » pn cze 27, 2016 11:19 pm

W takim razie poprawię jego błąd.

Saxon rozjebał.

Dziękuję za uwagę.

P.S. Aczkolwiek teraz przypominam sobie jeden zabawny teraz akcent. Biff pogratulował nam wygranej ze Szwajcarią, przy czym powiedział coś w stylu "the problem is you'll be playing England in the finals." Biedak chyba nie takiego wyniku dzisiaj się spodziewał. :lol:

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14927
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: LukaSieka » wt cze 28, 2016 11:07 am

Lukasieka, ale trochę nieładnie, że w swoim poście nie napisałeś nic o Saxon :(
Trochę nieładnie, a trochę nie. Jeszcze do tej pory żyje dzikim występem Raven. Saxon zagrał bardzo dobrze. Nie nastawiałem się na ten koncert zbytnio, tym bardziej po TAKIM strzale braci Gallagher i Hasselvandera. Ale miło mnie zaskoczyli. Saxon widziałem już kilka razy. Widziałem już lepsze sztuki w ich wykonaniu. Raven widziałem po raz pierwszy i to było to! Saxon zagrał jak pisałęm bardzo dobrze, również energicznie. Zwłaszcza Nibbs Carter sie nie oszczędzał. Set też bardzo dobry, a troche się go bałem. Że będzie zbyt przekrojowy i będą sięgali po kawałki z lat 85-92. Na szczęście było inaczej. Choć pojawił się "Broken Heroes" :). Koncertowo jakoś mnie nie rusza ten kawałek. Były też "Battering Ram", "Motorcycle Man", "Sacrifice", "Power And The Glory", "Dallas 1 PM", "Strong Arm Of The Law", "Crusader", "20,000 Feet", "Wheels Of Steel", "And The Bands Played On", "Princess Of The Night" oraz "Denim And Leather" na koniec. Jedyne co było dla mnie nie fair to faworyzowanie Saxon. Oczywiście byli gwiazdą całego festiwalu, ale wystarczył niespełna siedemdziesięcio minutowy set Raven, żeby pokazać o co chodzi :).
Ostatnio zmieniony wt cze 28, 2016 1:50 pm przez LukaSieka, łącznie zmieniany 1 raz.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Bitcher
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 27, 2014 8:33 pm

Re: 24-25/06/2016 - ROCK HARD RIDE FREE Festival Goleniów (Saxon)

Postautor: Bitcher » wt cze 28, 2016 1:19 pm

Przez "faworyzowanie" masz na myśli to, że mieli więcej czasu jak rozumiem? No bo sorry, ale wystarczyło spojrzeć na liczbę luda przy scenie przed Saxonem i przed Raven, by stało się jasne, że to ci pierwsi byli tego dnia główną atrakcją. Też bym chciał, żeby Raven grał dłużej, ale niestety w porównaniu do Biffa i spółki znani są u nas słabo. Organizatorzy festiwalu muszą zaś patrzeć na preferencje publiczności.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości