02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14927
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: LukaSieka » pn lip 04, 2016 12:01 pm

Mosh pit na pocztku Into The Void to chyba jedna z najbardziej niedorzecznych rzeczy, jakie widziałem.
Dla mnie też tragedia. I to przymierzanie się do robienia "ściany śmierci" podczas "Snowblind" :D :D :D. Tylko w Polsce chyba to jest możliwe. Dla mnie to prawie tak jak skakanie ze sceny na Pink Floyd :lol: :lol: :lol:. Na prawdę! Dla mnie to jest dziecinada i zero kojarzenia muzyki. Sam nie mam stu lat i tez lubię sobie pomachać łapom i po nadwyrężać karku na kapelach death albo thrash metalowych. Ale to na ekstremalniejszych rzeczach..... Czekam tylko jeszcze na to skakanie tych wesołych, roześmianych dzieci na koncertach pokroju Saint Vitus, Reverend Bizarre.... Choć nawet i to mnie już nie zdziwi.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7372
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: widman » pn lip 04, 2016 4:11 pm

No na luxtorpedzie się skacze to i na Black Sabbath

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17527
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: pz » pn lip 04, 2016 7:01 pm

Bardzo dobry koncert. Stałem z lewej strony GC w miarę blisko barierek. Świetnie było widać i słychać. Koło mnie nie było dużego ścisku, więc w zależności od ochoty można było posłuchać lub poskakać. To był mój trzeci koncert Sabbatów i za najlepszy uważam ten Łodzi dwa lata temu. Chociaż emocje na każdym duże.

Co ciekawe ochrona nie chciała wpuszczać z piwem na GC (na płytę nie było problemu), ale miły ochroniarz powiedział, że jak przeleję do kubka po coli to wejdę :)

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9586
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Schizoid » pn lip 04, 2016 7:23 pm

A ja miałem nieciekawą sytuację. Skaner nie akceptował mojego biletu i musieli mi wydrukować nowy. Na szczęście miałem trybuny, bo jakby to mi się zdarzyło na GC...Masakra by była. Więcej osób miało ten problem, przede mną cała rodzina miała bilety na GC i z tego, co mówili, czekali długo pod areną, ale im chyba ostatecznie nie wymienili, bo nie mieli dowodu zakupu...Szkoda mi ich i jednocześnie cieszę się, że zawsze biorę paragony na koncerty.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
thekingcrimson
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 557
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 7:04 pm
Skąd: Świdnica

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thekingcrimson » pn lip 04, 2016 10:04 pm

Więcej osób miało ten problem, przede mną cała rodzina miała bilety na GC i z tego, co mówili, czekali długo pod areną, ale im chyba ostatecznie nie wymienili, bo nie mieli dowodu zakupu...Szkoda mi ich i jednocześnie cieszę się, że zawsze biorę paragony na koncerty.
Pierwszy raz o tym słyszę.
Jakby to była prawda, to ta cała rodzina powinna pozwać organizatora i mieć następny koncert za free BS z lotem włącznie. :)
Na Gilmoura miałem kod kreskowy po prawej lekko starty na bilecie, ale nie miałem problemu.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5378
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thorgal_30 » pn lip 04, 2016 10:39 pm

Na Gilmoura to akurat mógł każdy wejść i to za darmo do GC EE. Ochroniarze wyszli 5-10 minut przed 18:30 z laskami co opaski dawały...zero skanerów...odrywali kody i dawali opaski...można było wydrukowac 100 sztuk tego samego pdfa i co by zrobili...jak bramki ruszyły to Ci w środku skanowali oderwane kody co im laski znosiły, natomiast ludzi wpuszczali bez patrzenia na bilety..patrzyli tylko czy masz opaskę na ręcę. Mi to nawet kodu nie oderwali i dali opaskę. Jakby kto stał obok to miałem 5 minut na odsprzedanie biletu...ale wtedy o tym nie myślałem.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
thekingcrimson
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 557
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 7:04 pm
Skąd: Świdnica

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thekingcrimson » pn lip 04, 2016 11:10 pm

Na Gilmoura to akurat mógł każdy wejść i to za darmo do GC EE. Ochroniarze wyszli 5-10 minut przed 18:30 z laskami co opaski dawały...zero skanerów...odrywali kody i dawali opaski...można było wydrukowac 100 sztuk tego samego pdfa i co by zrobili...jak bramki ruszyły to Ci w środku skanowali oderwane kody co im laski znosiły, natomiast ludzi wpuszczali bez patrzenia na bilety..patrzyli tylko czy masz opaskę na ręcę. Mi to nawet kodu nie oderwali i dali opaskę. Jakby kto stał obok to miałem 5 minut na odsprzedanie biletu...ale wtedy o tym nie myślałem.
Kurde, - a mi chyba skanowali kod, - z tego co pamietam. Byłem od pólnocnego wejścia po lewej przy 2 namiotach.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5378
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thorgal_30 » pn lip 04, 2016 11:56 pm

kończąc offtop- ja byłem od strony ul. Podwale..czyli rzeczki.. i powaga...o 18:20 wyszły laski z opaskami, zaczął się robić mały dym, bo ludzie co mecz oglądali chcieli się wryć przed tych z numerkami..opaski na łapkę i heja pod bariery - akurat wybrałem 2 rząd po środku, choć mogłem brać bariery ale po bokach.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Emilio » wt lip 05, 2016 2:21 am

A ja miałem nieciekawą sytuację. Skaner nie akceptował mojego biletu i musieli mi wydrukować nowy. Na szczęście miałem trybuny, bo jakby to mi się zdarzyło na GC...Masakra by była. Więcej osób miało ten problem, przede mną cała rodzina miała bilety na GC i z tego, co mówili, czekali długo pod areną, ale im chyba ostatecznie nie wymienili, bo nie mieli dowodu zakupu...Szkoda mi ich i jednocześnie cieszę się, że zawsze biorę paragony na koncerty.
może to jakieś przekleństwo Tauron Areny, miałem to samo z całą ekipą na Polsat Boxing Night.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

The Burczax
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1699
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 2:13 pm
Skąd: Bielsko-Biała

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: The Burczax » wt lip 05, 2016 11:44 am

Koncert ok, ale duuużo słabszy niż ten w Łodzi. Na plus na pewno Geezer i Tony-praktycznie bezbłędni oraz set (choć mógłby być dłuższy). Na minus: na pewno nagłośnienie- było za głośno i często nie słyszałem przez to wielu dźwięków, które musiałem sobie dośpiewywać, na prawdę źle to brzmiało. Druga sprawa- Ozzy i Tommy. Ozzy w słabej formie, zarówno wokalnej (Hand of Doom!) jak i prezencji na scenie(w Łodzi był jakby o 10 lat młodszy). Natomiast, co do perkusisty, to irytował mnie jego styl grania, który kompletnie nie pasuje do BS. W Łodzi też mnie irytował, ale w Krakowie, w związku z dupiatym nagłośnieniem, jeszcze bardziej mi się nie podobało jego granie, ponieważ był zdecydowanie za głośno i zbytnio dominował nad resztą.

live_evil
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: pt cze 28, 2013 11:28 pm

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: live_evil » wt lip 05, 2016 4:46 pm

Tak jak pisałem wcześniej - jedynie górę słabo słyszałem, reszta była doskonale słyszalna.
Perkusista fakt, może trochę irytować, ale i tak gra dużo bliżej Warda niż w Łodzi, gdzie strasznie raziła różnica między nim a oryginalnym perkusistą.
Za głośno? To nie występ zespołu pieśni i tańca, na metalowym koncercie ma być głośno ;-)

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9586
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Schizoid » wt lip 05, 2016 5:28 pm

Bądźmy łagodni, głośno to nie jest synonim słowa "dobrze". Ale akurat sam nie odczułem tego, żeby było za głośno. Akurat nagłośnienie było u mnie świetne (sektor C14).
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
labutanol
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 596
Rejestracja: czw lip 12, 2007 3:44 pm
Skąd: Gorlice/Krosno

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: labutanol » wt lip 05, 2016 9:39 pm

Na Gilmoura to akurat mógł każdy wejść i to za darmo do GC EE. Ochroniarze wyszli 5-10 minut przed 18:30 z laskami co opaski dawały...zero skanerów...odrywali kody i dawali opaski...można było wydrukowac 100 sztuk tego samego pdfa i co by zrobili...jak bramki ruszyły to Ci w środku skanowali oderwane kody co im laski znosiły, natomiast ludzi wpuszczali bez patrzenia na bilety..patrzyli tylko czy masz opaskę na ręcę. Mi to nawet kodu nie oderwali i dali opaskę. Jakby kto stał obok to miałem 5 minut na odsprzedanie biletu...ale wtedy o tym nie myślałem.
Kurde, - a mi chyba skanowali kod, - z tego co pamietam. Byłem od pólnocnego wejścia po lewej przy 2 namiotach.
Mi skanowali bilet na Gilmourze, a później oderwali kupon

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5378
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thorgal_30 » wt lip 05, 2016 9:42 pm

Ale o której to było?? już za bramkami?? Nam centralnie na ulicy te opaski rozdawali... pierwsze 100 osób miało numerki plus jeszcze z kilkadziesiąt randomów się pojawiło, co to chciało się wbić w kolejke...kilkunastu cwaniakom się udało.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
thekingcrimson
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 557
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 7:04 pm
Skąd: Świdnica

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: thekingcrimson » wt lip 05, 2016 11:09 pm

Ale o której to było?? już za bramkami?? Nam centralnie na ulicy te opaski rozdawali... pierwsze 100 osób miało numerki plus jeszcze z kilkadziesiąt randomów się pojawiło, co to chciało się wbić w kolejke...kilkunastu cwaniakom się udało.
Nie wierzę w to co czytam. :)
Punktualnie o godz. otwarcia za bramkami skanowali i dopiero póżniej po przejsciu pierwszej ochrony rozdawały dziewczyny te opaski.
Jeszcze "mały dym" był, bo kazali się ustawiać do 2 skrajnych przejść po prawej a było chyba z 4, - ci z dwóch pozostałych bramek pozajmowali kolejki i w końcu przepychali się na 2 właściwe.

Deleted User 2259

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Deleted User 2259 » śr lip 06, 2016 2:19 am

Jak tak jak Thorgal miałem numerek, dostałem opaskę od babek w zołtych koszulkach przd wejsciem aha i jeszcze mnie chyba zeskanowali, bo potem jak juz wpuszczali gosc widzial, ze mam opaskę i panienki mówią, Ty on juz jest skasowany, przeraziłem się, ze ktoś podrobił mój bilet albo coś, ale miałem kartonik, ale zaraz zajarzyłem o co chodzi i sru pod barierki :lol:

Awatar użytkownika
TeoDoor
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 07, 2015 1:05 pm
Skąd: Dzikie Pola

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: TeoDoor » śr lip 06, 2016 7:50 pm

Tommy Clufetos to rewelacyjny pałker i to on ratował cały koncert. Sorki, uwielbiam Sabbath, ale chłopcy nie za bardzo dają radę. Dirty Women polecieli każdy sobie, Ozzy poza tonacją.... ale to nie jest ważne. Jestem szczęśliwy, że mogłem ich zobaczyć i poczuć energię Black Sabbath.
ps Świetne światła i telebim

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5417
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: mic7 » śr lip 06, 2016 8:17 pm

Dirty Woman to jedyny kawałek ,który Ozzy położył i nawet nie ma co o tym wspominać bo po za tym zagrali świetnie! I wcale nie prawda ,że tylko Clufetos ratował show - bez przesady,ale trzeba mu oddać ,że solówka na bębnach wymiatała!!!
Ps.To był mój pierwszy BS (i pewnie ostatni :( ) dlatego jestem pod wrażeniem.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3191
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Piwowarus » śr lip 06, 2016 9:55 pm

Tommy Clufetos to rewelacyjny pałker i to on ratował cały koncert.
Rewelacyjny showman owszem. Ale przy graniu poszczególnych utworów strasznie wieje nudą, tłucze w bęben i tyle. Zero jakiś smaczków czy kombinacji. Ward nigdy wielkim perkusistą nie był, ale powiem szczerze grał o wiele ciekawiej niż Clufetos.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9586
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 02/07/2016 Black Sabbath TAURON Arena Kraków

Postautor: Schizoid » śr lip 06, 2016 10:59 pm

Przecież nie można złego słowa powiedzieć o pozostałych instrumentalistach. No chyba, że ktoś przekłada show nad muzykę.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość