Wywiady i newsy

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3305
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: barsiarz » wt lip 31, 2018 4:17 pm

Progres jest, bo na poprzednich trasach było bardzo nieciekawie, ale mam nadzieję, że chłop będzie się rozwijał i nie ogłuchnie a potem nie zabije słuchu widowni. Zbyt duża głośność i forsowanie dźwięku obniża komfort i i zabija słuch, którego odzyskać się niestety nie da.
Wolę koncerty po których nie dzwoni w uszach i człowiek nie jest rozdrażniony. A są takie koncerty i da się. Niech mi ktoś tylko powie, że to się nie da, albo że to jest metal a nie występ scholi parafialnej, to go wyśmieję.
Po stokroć się zgadzam. Z nagłośnieniem Maiden jest na pewno progres ale to jeszcze nie top. Dźwięczało w uszach dwa dni po koncercie a oczywiście znów nie wziąłem zatyczek z pokoju... Nie było aż tak głośno jak Priest w Kato, ale ciut ciszej by nie zawadziło. A ja i tak mam stepiony słuch.
Znów wrócę do tych zeszłorocznych Dyń - były idealnie dźwiękowo i nic złego się ze słuchem nie działo. A też mają 3 gitary.
Ale myślę, że taka tragedia jak IM w Atlasie już się nie powtórzy.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4559
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Wywiady i newsy

Postautor: MaidenFan » sob sie 04, 2018 10:34 pm

http://www.blabbermouth.net/news/iron-m ... -willcock/
Dramy z pozwami ciąg dalszy. Prawnicy Iron Maiden są pewni swego, wydaje się, że tutaj już nie będzie odpuszczania.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Wywiady i newsy

Postautor: RALF » sob sie 04, 2018 10:45 pm

Raczej nie będzie, za gruba sprawa, nota bene - zawsze miał z pamięcią problemy i ponoć nie słuchał tych utworów przez 40 lat i tak nagle sobie chłop wszystko przypomniał?! Cud, normalnie cud na miarę Fatimy :) Tym razem pójdzie na ostro, na dobrą sprawę to teraz można się spodziewać wysypu tego typu pozwów, cóż - chciwość drugą naturą homo sapiens sapiens.

SebastianArcheo
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 562
Rejestracja: czw mar 17, 2005 9:34 pm
Skąd: a skąd

Re: Wywiady i newsy

Postautor: SebastianArcheo » pn sie 06, 2018 9:17 am

Drogi Ralfie, uwazam że sprawa jest trochę poszlakowa i zawiła,ale niestety Barry McKay ma trochę racji. Co zrobi sąd to inna sprawa. Ale na pocieszenie... jedna rzecz dyskredytuje McKaya, to wdawanie się w dyskusje z fanami i postronnymi na forum blabbermouth.net. Jezeli wie że ma racje, na jakiego ch.... puszczają mu nerwy?

Więcej: http://www.hamhigh.co.uk/news/crime-cou ... -1-5637715

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1573
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Wywiady i newsy

Postautor: beaviso » pn sie 06, 2018 9:29 am

jedna rzecz dyskredytuje McKaya, to wdawanie się w dyskusje z fanami i postronnymi na forum blabbermouth.net. Jezeli wie że ma racje, na jakiego ch.... puszczają mu nerwy?
Też zwróciłem na to uwagę. Elaboraty wypisywane przez niego w komentarzach świadczą bardziej o brzękaniu szabelką niż o pewności snajpera.
"Nigdy nie przegrałem pozwu o prawa autorskie przez ponad 40 lat" - no to zawsze pora na ten pierwszy raz!

M.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Wywiady i newsy

Postautor: RALF » pn sie 06, 2018 10:00 am

Poczekajmy spokojnie na dowody, bo przecież chyba nie z księżyca te oskarżenia wzięto :)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Wywiady i newsy

Postautor: RALF » pn sie 06, 2018 11:31 pm

https://www.salon24.pl/u/ignatius/88671 ... en-relacja

Polecam, bardzo fajna relacja z drugiego dnia w Tauron.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Wywiady i newsy

Postautor: RALF » wt sie 07, 2018 12:17 am

Dziś 60 lat kończy Bruce! Ur. 1958 VIII 07
Ostatnio zmieniony wt sie 07, 2018 2:56 am przez RALF, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1573
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Wywiady i newsy

Postautor: beaviso » wt sie 07, 2018 1:06 am

https://www.salon24.pl/u/ignatius/88671 ... en-relacja

Polecam, bardzo fajna relacja z drugiego dnia w Tauron.
Relacja może i OK, ale post scriptum żenujące. I obraźliwe dla artystów. "Zespół napluł w twarz" - gościu ma beret zryty nienawiścią, żeby pozytywną relację zakończyć agresywnym (i nieprawdziwym) stwierdzeniem.

M.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Bon Dzosef » wt sie 07, 2018 2:14 am

https://www.salon24.pl/u/ignatius/88671 ... en-relacja

Polecam, bardzo fajna relacja z drugiego dnia w Tauron.
Relacja może i OK, ale post scriptum żenujące. I obraźliwe dla artystów. "Zespół napluł w twarz" - gościu ma beret zryty nienawiścią, żeby pozytywną relację zakończyć agresywnym (i nieprawdziwym) stwierdzeniem.

M.
Przecież to post scriptum to świetna ironia wyśmiewająca Jaggerów i innych Watersów :D .
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1573
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Wywiady i newsy

Postautor: beaviso » wt sie 07, 2018 9:03 am

Przecież to post scriptum to świetna ironia wyśmiewająca Jaggerów i innych Watersów :D .
Wiem, do czego pił, ale na pewno nie jest to świetna ironia, tylko zwykłe chamstwo. Można było ostatecznie napisać, skoro nie można było się powstrzymać od obsrania merytorycznej notatki politycznym komentarzem, że "zespół pokazał figę", "dał prztyczka w nos", a nie że "napluł w twarz". Tak, wiem, że w pewnych kręgach widocznie naplucie w twarz jest najłagodniejszym wymiarem kary i niech się ukarani cieszą, że nie dostali w mordę. Kolejny świr, który recenzję zupełnie apolitycznego występu musiał okrasić swoim politycznym komentarzem i podzielić się swoim światopoglądem. Przy okazji wprowadzając podziały wśród fanów i czyniąc duże, moim zdaniem, faux pas wobec zespołu, który teoretycznie powinien darzyć szacunkiem, a nie zestawiać z ordynarnym stwierdzeniem wielce poniżającego gestu. Cham i tyle.

M.

Deleted User 2259

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Deleted User 2259 » wt sie 07, 2018 3:28 pm

Bruce Dickinson. 10 utworów na 60. urodziny wokalisty Iron Maiden:

https://www.terazmuzyka.pl/teksty/czyta ... aiden.html

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4111
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Mr. M » czw sie 09, 2018 11:33 pm

http://loudwire.com/iron-maiden-songs-r ... t-to-best/

Ło panie, co tu się odpaulbrusowiło :lol:

Deleted User 2259

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Deleted User 2259 » czw sie 09, 2018 11:42 pm

Dziwny ten ranking, sporo genialnych walków IM daleko.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Bon Dzosef » pt sie 10, 2018 12:14 am

Como Estais Amigos? Virus? Za umieszczenie The Educated Fool tak nisko to bym kopał po głowie. The Man Who Would Be King tak nisko? Zbrodnia. Jak zobaczyłem pozycję For the Greater Good of God to po prostu przestałem to czytać.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

PanPrezes
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1714
Rejestracja: czw paź 21, 2010 5:06 pm
Skąd: Żywiec

Re: Wywiady i newsy

Postautor: PanPrezes » pt sie 10, 2018 12:19 am

Takie rankingi z założenia są do dupy. Ja przestałem jak zobaczył Como Estais Amigos na samym dole, a obok niego Quest for Fire. No i na dojebkę jeszcze Book of Souls na 40 miejscu, które w moim odczuciu spokojnie może konkurować z Rimem o tytuł najlepszego numru dziewicy.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Dejavu » pt sie 10, 2018 2:17 am

Como Estais Amigos? Virus? Za umieszczenie The Educated Fool tak nisko to bym kopał po głowie. The Man Who Would Be King tak nisko? Zbrodnia. Jak zobaczyłem pozycję For the Greater Good of God to po prostu przestałem to czytać.
Zgadzam się z Tobą, jak rzadko kiedy :D

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7535
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Saimon1995 » pt sie 10, 2018 12:21 pm

Fajnie, że ktoś taką listę stworzył, ale jest dużo kontrowersyjnych wyborów. Od razu widać, że redaktorzy portalu Loudwire uwielbiają dwie pierwsze płyty IM, a totalnie im się nie podoba np. X Factor, który ja... bardzo, ale to bardzo cenię.

Były już na forum tzw. "survivory", może teraz czas abyśmy stworzyli właśnie taki ranking najlepszych utworów Maiden, na kształt tego udostępnionego przez Loudwire. Głosowanie tajne, wysyłane do kogoś na PW (mogę się zgłosić na ochotnika :)!). Jestem bardzo ciekaw, jakby to wyszło i który utwór znalazłyby się na szczycie forumowego zestawienia.

Deleted User 2259

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Deleted User 2259 » pt sie 10, 2018 12:25 pm

Ale masz na myśli, zeby wysylac Ci swoja liste wszystkich utworow Maiden? na tym Loudwire zapomnieli o kilku utworach IM, nie jest tutaj wszystko.

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7535
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Saimon1995 » pt sie 10, 2018 12:30 pm

Dlatego wypadałoby stworzyć listę NAPRAWDĘ wszystkich utworów studyjnych grupy i wtedy ewentualnie działać, jeśli będą - rzecz jasna - chętni. :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości