Żelazna Kolekcja

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 2259

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 2259 » śr mar 06, 2019 12:47 pm

Też zamierzam kupić tego limita SiT, tylko ciekawe jakie brzmienie będzie.

Awatar użytkownika
pucha
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 766
Rejestracja: śr sie 24, 2011 4:21 pm
Skąd: Lublin, Polska

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: pucha » śr mar 06, 2019 2:54 pm

Ja co do tych limitów kompletnie nie jestem przekonany. Tak naprawdę płacisz za pudełko, naszywkę (to jeszcze jakoś rozumiem) i figurkę, która w sumie nie wiem po co komu. Znacznie wolałbym bonusowy dysk z jakimiś rzadkimi materiałami albo rozbudowaną książeczkę z fotkami, niż zbieracze kurzu w postaci takich gadżetów.

Zresztą chyba ogólnie te limity nie cieszą się jakimś wielkim powodzeniem, w lubelskich MediaMarktach limitowany TNOTB leży i się kurzy od dawna.

Deleted User 2259

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 2259 » śr mar 06, 2019 2:56 pm

Też bym wolał jakiś wypasiony box SiT za kilka stów, ale jak się tak nie da, to biorę to co dają :P

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Metalophil » śr mar 06, 2019 3:03 pm

Ja co do tych limitów kompletnie nie jestem przekonany. Tak naprawdę płacisz za pudełko, naszywkę (to jeszcze jakoś rozumiem) i figurkę, która w sumie nie wiem po co komu. Znacznie wolałbym bonusowy dysk z jakimiś rzadkimi materiałami albo rozbudowaną książeczkę z fotkami, niż zbieracze kurzu w postaci takich gadżetów.

Zresztą chyba ogólnie te limity nie cieszą się jakimś wielkim powodzeniem, w lubelskich MediaMarktach limitowany TNOTB leży i się kurzy od dawna.
Sam przed sobą się tłumaczysz, bo tak naprawdę to chciałbyś to kupić ale nie masz przekonania bo cena wysoka :D I właśnie dlatego się kurzy (że cena wysoka). Swoją drogą, dzięki temu że się tak kurzy to może w pewnym momencie tę cenę obniżą :D

Ja z limitów łykam tylko SiT, ale ogólnie te remastery kupię, ze względów sentymentalnych ;)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: WICKER MAN » śr mar 06, 2019 9:39 pm

Nie moge przemoc sie do tych limitowanych boxow. Tanie, rozpadajace sie pudelko... Mega tandetna naszywka i badziewna chinska figurka... Tak jak pisali poprzednicy, mogliby to zrobic na lepszym poziomie - np. zrobic wydanie a´la ksiazka (jak Book of Souls czy Live Chapter) i zamiescic reprint z tourbooka z danej trasy... A tak to nie wiem na co to komu... :)

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Cold » śr mar 06, 2019 9:49 pm

Figurki ręcznie malowane, chociaż tyle... Dla gadżeciarzy nie są znów takie złe.
Wydanie 'książkowe' byłoby super pomysłem; wiązałoby się to z dużo większą ceną, ale "ultrasy" i tak by zakupili.

Awatar użytkownika
pucha
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 766
Rejestracja: śr sie 24, 2011 4:21 pm
Skąd: Lublin, Polska

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: pucha » czw mar 07, 2019 10:15 am

Sam przed sobą się tłumaczysz, bo tak naprawdę to chciałbyś to kupić ale nie masz przekonania bo cena wysoka :D I właśnie dlatego się kurzy (że cena wysoka). Swoją drogą, dzięki temu że się tak kurzy to może w pewnym momencie tę cenę obniżą :D

Ja z limitów łykam tylko SiT, ale ogólnie te remastery kupię, ze względów sentymentalnych ;)
Nie mam przekonania, bo nie jara mnie figurka i dość błaha naszywka :P Dlatego, jeśli już kupię, to digipacka zwykłego, bez tych bajerów które w sumie to nie mają za wiele wspólnego z muzyką, a jednak na muzyce mi najbardziej zależy. Ale najpierw poczekam aż ceny pójdą nieco w dół :D

Deleted User 2259

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 2259 » czw mar 07, 2019 3:04 pm

Jak myślicie ta naszywka, to może być jakaś jej replika z 86/87 roku? wygląda oldschoolowo trochę :)

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Metalophil » pt mar 08, 2019 9:12 am

Jak myślicie ta naszywka, to może być jakaś jej replika z 86/87 roku? wygląda oldschoolowo trochę :)
Raczej stylizacja na te lata, gdyż google nic nie wie o takiej z czasów minionych...

Deleted User 4783

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 4783 » czw mar 21, 2019 8:17 am

A ja limitowany SiT zamówiłem w Empiku z odbiorem w salonie. Cena 127 zł nie jest zła, a ciekawi mnie jakość i dźwięku i samej figurki, bo Eddie z SiT jest jednym z moich ulubionych. Nawet jeśli ma się kurzyć na półce.

Deleted User 2259

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 2259 » czw mar 21, 2019 3:52 pm

A ja limitowany SiT zamówiłem w Empiku z odbiorem w salonie. Cena 127 zł nie jest zła, a ciekawi mnie jakość i dźwięku i samej figurki, bo Eddie z SiT jest jednym z moich ulubionych. Nawet jeśli ma się kurzyć na półce.
Daj znać jak brzmi, i jak sie figurka prezentuje na zywo, bo zamierzam tez kupic :)

Deleted User 4783

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 4783 » czw mar 21, 2019 6:57 pm

Jak odbiorę wrzucę zdjęcia.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Michał » pn kwie 01, 2019 9:35 pm

po spotkaniu z Airforce oprócz autografu Douga wpadł mi jeszcze podpis Paula Day'a i Paula Di'Anno (ale ten już mam).
Więc na razie z autografów: Steve, Dave, Bruce, Adrian, Nicko, Janick, Blaze, Paul Di'Anno, Doug Sampson, Paul Day. Stwierdziłem, że w sumie spoko będzie zebrać autografy od ex. Maidenów - próbował ktoś się z kimś kontaktować? Na razie napisałem do Tony'ego Moore'a na fejsie.
Ma ktoś jakieś kontaktowe adresy do ex Maidenowców?

Edit:

Tony odpisał właśnie wysyłając adres :D
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
pucha
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 766
Rejestracja: śr sie 24, 2011 4:21 pm
Skąd: Lublin, Polska

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: pucha » wt kwie 02, 2019 10:11 am

Większosć ex-Maidenowców jest na fejsie i bardzo chętnie odpowiada na takie requesty.
W sumie najlepszą opcją jest zrobić sobie wycieczkę do Londynu i poustawiać się z nimi f2f :)

Hmmm, tak w sumie to niezła myśl :D

Deleted User 4783

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 4783 » wt kwie 02, 2019 10:43 pm

The Soundhouse Tapes doszło w piątek, kiedy byłem w drodze do Lublina. Dziś odebrałem i czekam na okazję grafów od kilku Angoli xD
Załączniki
55730962_1653944111404891_5141436918327672832_n.jpg

Deleted User 2259

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Deleted User 2259 » sob kwie 27, 2019 7:01 pm

Jak odbiorę wrzucę zdjęcia.
Ja jeszcze nie kupiłem, masz juz u siebie? słuchałeś?

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5373
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: mic7 » śr maja 01, 2019 6:55 pm

Ja jutro odbieram ale nie będę go rozpakowywał.W Empiku (jak pisał Alchemist) kupując przez net jest całkiem dobra cena za ten box :) :idea:

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Metalophil » ndz maja 05, 2019 5:24 pm

Ja już mam całą drugą "czwórkę" remasterow. Póki co miałem możliwość przesluchania tylko Powerslave i muszę powiedzieć że brzmi to naprawdę doskonale!

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5373
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: mic7 » ndz maja 05, 2019 5:28 pm

A gdzie kupiłeś ?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: Metalophil » ndz maja 05, 2019 7:34 pm

A gdzie kupiłeś ?
Fan.pl


Wróć do „Dla Kolekcjonerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość