Legacy of the Beast World Tour 2022 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Schizoid » pt kwie 17, 2020 11:56 pm

A to całkiem zabawne, bo Harris kilka lat temu jasno powiedział, kogo widziałby jako zastępstwo na któregoś z gitarzystów.

Maiden to jest obecnie firma, bardzo dochodowa. I będzie działać tak długo, jak jest to w stanie robić w dobrym stylu oraz akceptowalnym składzie. A utrata perkusisty, który co prawda sprawia przyjemne wrażenie, ale to w sumie tyle, jest jak najbardziej do przełknięcia dla większości odbiorców.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Puszek123 » sob kwie 18, 2020 12:02 am

Schizoidzie :D niema potrzeby kontynuowania tego tematu nic się póki co takiego nie dzieje, nikt oficjalnie nie informuje o złym stanie zdrowia Nicko myślę że to takie szukanie sensacji na siłę ale po co? Wspomnisz moje słowa że Maiden pogra w oryginalnym składzie jeszcze trochę czasu ;)
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
wojczi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 12, 2015 12:24 am

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: wojczi » sob kwie 18, 2020 12:05 am

A to całkiem zabawne, bo Harris kilka lat temu jasno powiedział, kogo widziałby jako zastępstwo na któregoś z gitarzystów.

Maiden to jest obecnie firma, bardzo dochodowa. I będzie działać tak długo, jak jest to w stanie robić w dobrym stylu oraz akceptowalnym składzie. A utrata perkusisty, który co prawda sprawia przyjemne wrażenie, ale to w sumie tyle, jest jak najbardziej do przełknięcia dla większości odbiorców.
Richie Faulkner gra dla Judas... pewnie by się sprawdził, ale za kogo??? Który z gitarzystów niby pójdzie na emeryturę?

Myślę, że nie ma co kontynuować tego wątku. Bo jak już to i tak czekamy na decyzję całego zespołu.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17403
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: pz » sob kwie 18, 2020 12:24 am

A to całkiem zabawne, bo Harris kilka lat temu jasno powiedział, kogo widziałby jako zastępstwo na któregoś z gitarzystów.

Maiden to jest obecnie firma, bardzo dochodowa. I będzie działać tak długo, jak jest to w stanie robić w dobrym stylu oraz akceptowalnym składzie. A utrata perkusisty, który co prawda sprawia przyjemne wrażenie, ale to w sumie tyle, jest jak najbardziej do przełknięcia dla większości odbiorców.
Richie Faulkner gra dla Judas... pewnie by się sprawdził, ale za kogo??? Który z gitarzystów niby pójdzie na emeryturę?

Myślę, że nie ma co kontynuować tego wątku. Bo jak już to i tak czekamy na decyzję całego zespołu.
Z gitarzystą nie ma problemu, bo obecnie jest trzech, a we dwóch też dadzą radę. ;)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4559
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: MaidenFan » sob kwie 18, 2020 12:37 am

Schizoidzie :D niema potrzeby kontynuowania tego tematu nic się póki co takiego nie dzieje, nikt oficjalnie nie informuje o złym stanie zdrowia Nicko myślę że to takie szukanie sensacji na siłę ale po co? Wspomnisz moje słowa że Maiden pogra w oryginalnym składzie jeszcze trochę czasu ;)
To żadne szukanie sensacji. Jeszcze przed LOTB mówiło się o "planie b", który zespół ma w razie, gdyby Nicko nie mógł grać i ten plan nie był końcem kariery, koniec kropka.
Każdy fan chce żeby Nicko grał jak najdłużej i oby tak było, niech zdrowie mu pozwoli siedzieć za garami i do 80 roku życia, a czemu nie?!

co do tematu - w jakimś japońskim wywiadzie Steve potwierdził, że nie będzie zmiany w setliście, ale że "coś" dodadzą, nie powie co :mryellow: Jak znajdę go znów to wkleję cały.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Schizoid » sob kwie 18, 2020 1:03 pm

Może faktycznie chcieli grać singla i w ten sposób rozpocząć nowy cykl. Cóż, w takim wypadku możemy czekać na wydanie nowej muzyki w najbliższym czasie.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: wydra77 » sob kwie 18, 2020 10:05 pm

Schizoidzie :D niema potrzeby kontynuowania tego tematu nic się póki co takiego nie dzieje, nikt oficjalnie nie informuje o złym stanie zdrowia Nicko myślę że to takie szukanie sensacji na siłę ale po co? Wspomnisz moje słowa że Maiden pogra w oryginalnym składzie jeszcze trochę czasu ;)
To żadne szukanie sensacji. Jeszcze przed LOTB mówiło się o "planie b", który zespół ma w razie, gdyby Nicko nie mógł grać i ten plan nie był końcem kariery, koniec kropka.
Każdy fan chce żeby Nicko grał jak najdłużej i oby tak było, niech zdrowie mu pozwoli siedzieć za garami i do 80 roku życia, a czemu nie?!

co do tematu - w jakimś japońskim wywiadzie Steve potwierdził, że nie będzie zmiany w setliście, ale że "coś" dodadzą, nie powie co :mryellow: Jak znajdę go znów to wkleję cały.
Chodzilo o dodanie jakiś efektów, pirotechniki itp. Żadna piosenka nie miała być dodana do setu.

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Madril » pn kwie 20, 2020 3:13 pm

Niemieckie koncerty chcą, przynajmniej wg aktualnych informacji, przenieść na 2021.

Awatar użytkownika
Marcioch
-#Invader
-#Invader
Posty: 191
Rejestracja: śr kwie 08, 2020 8:18 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Marcioch » pn kwie 20, 2020 3:17 pm

uprzedził mnie o 3 minuty!
The X Factor jest niedocenianym dziełem, change my mind

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4559
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: MaidenFan » pn kwie 20, 2020 3:18 pm

Oby tylko nie w ramach LOTB. Serio? Przecież te nowe efekty, które planowali na LOTB na pewno da się przenieść na nową scenę :roll: :roll:
https://ironmaiden.com/news/article/germany-update
pełne info

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: wydra77 » pn kwie 20, 2020 3:49 pm

Tour update:

19 koncertów odwołanych.
16 jeszcze nie.

Pierwszy koncert w Dubaju 27 maja
Ostatni w Barcelonie 25 lipca

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2574
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: remi » pn kwie 20, 2020 3:59 pm

Mnie Czwarty rok LOTB wcale nie zdziwi (a nawet nie jestem temu Przeciwny - uważam, że to zawsze w jakiś sposób wydłuża dany cykl jak i plany Maiden:)).
Niemcy to niemiecki rynek - jeden z kilku gdzie Maiden ciagle różnie z roku na rok. Te 4 gigu to olbrzymi biznes i frekwencja. Tego nie odpuszczą. To nie Japonia.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5204
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Michał » pn kwie 20, 2020 4:09 pm

Jeśli pociągną LOTB to się zawiodę.
Płyta się opóźnia, nie podoba mi się to.
Biletu na Berlin nie zwracam bo za rok i tak będę znowu kupowal.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4559
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: MaidenFan » pn kwie 20, 2020 4:37 pm

Mogą wydać nowy album, podmienić 2/3 największe kotlety(chociaż znając ich to podmieniliby Clansmana, Sign i FTGGOG :D) z setlisty LOTB na utwory z nowej płyty i będzie ok.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17403
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: pz » pn kwie 20, 2020 4:58 pm

To ja bym wolał LOTB, a kolejny album jesień i trasa w 2022 niż taką podmiankę.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4559
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: MaidenFan » pn kwie 20, 2020 5:15 pm

Ciekawe czy na Narodowym też będą chcieli przełożyć na za rok. Jak w tym roku było 0 szans na wyprzedanie, tak w 2021 ludzie będą spragnieni koncertów i może pójść w całości.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Metalophil » wt kwie 21, 2020 2:02 pm

Ciekawe czy na Narodowym też będą chcieli przełożyć na za rok. Jak w tym roku było 0 szans na wyprzedanie, tak w 2021 ludzie będą spragnieni koncertów i może pójść w całości.
Dobrze by było, choć trzeba być człowiekiem wielkiej wiary żeby wierzyć, że w przyszłym roku dojdą do skutku jakiekolwiek koncerty tej wielkości...
WHO mówi o 1,5-2 latach. Przyjmując wariant optymistyczny robi się październik 2021. No sorry, ale open air w Polsce w październiku to kiepski pomysł ;)
Dużych koncertów nie będzie do 2022. Rzekłem. Chociaż oczywiście smutno mi z tego powodu i chciałbym być w wielkim błędzie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12271
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: gumbyy » wt kwie 21, 2020 2:56 pm

Tak też nie ma co się "napalać", że ludzie rzucą się na koncerty. Kryzys za rogiem, sporo osób bez pracy będzie, plus inflacja... nie wygląda to wszystko zbyt kolorowo.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2859
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Lando » wt kwie 21, 2020 6:04 pm

I myślę, że wiele osób się teraz dwa razy zastanowi zanim zakupi bilet na wiele miesięcy przed. Bo jednak to zamrożenie gotówki a tej, w dobie nadchodzącego kryzysu, ludzie aż tyle mieć nie będą
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9579
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2020 - trasa

Postautor: Schizoid » wt kwie 21, 2020 6:18 pm

Dokładnie, przez najbliższe kilka lat rynek koncertowy może wyglądać zupełnie inaczej, niż dotychczas.

A tymi słowami kogoś z WHO bym się aż tak nie martwił. Oczywiście nie można narażać ludzi zezwalając na takie rzeczy przedwcześnie, ale nikt nie wie, kiedy wynaleziona zostanie szczepionka lub lek...Według niektórych od tego dzieli nas już niewiele.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości