Newsy muzyczne

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3312
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: Newsy muzyczne

Postautor: paulek » ndz mar 28, 2021 7:06 pm

Dużo racji w tym, co piszerz... dodam od siebie że w tym samym nurcie są postulaty wegańskie, opodatkowania mięsa, zakazu hodowli bydłą. Na temat pandemii inne tematy są ale generalnie jest to klocek z tej nowoładowej układanki... itd

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » ndz mar 28, 2021 7:16 pm

Bo to jest cała ideologia mająca nas przestawić z konsumpcyjnego neomarksistowskiego socjalizmu, w nową, uporządkowaną komunę, czyli totalitarny reżim kontrolujący każdy aspekt życia człowieka. Mieli bowiem dwa rozwiązania, albo idziemy w produkcję, a przez pół wieku robili wszystko by pozbawić ludzi etosu pracy, więc to odpada, albo - i to jest ich ostatnia deska ratunku - ograniczmy konsumpcję i to drastycznie, gdyż świat zachodni od dawna już nie produkuje własnego dobrobytu, a czas dobrobytu na kredyt właśnie dobiega końca. Cała reszta to propaganda robiona pod masy, którym się wmówi, że to dla ich dobra i bezpieczeństwa.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » ndz mar 28, 2021 7:49 pm

Pamiętajcie dzieci - reptilianie, masoni, Illuminaci i Nowy Porządek Świata chce waszej wolności! Ziemia jest płaska! Wszystko to na forum Sanatorium! ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » ndz mar 28, 2021 7:52 pm

Będziesz sobie dowcipkował żyjąc w tej komunie i łykając cały ten syf. Nim się nie obejrzysz, będziesz przymusowym weganinem, płacącym gigantyczne rachunki za prąd, w końcu przestaniesz używać wielu urządzeń w celu oszczędzania prądu, ale dalej będziesz się cieszył, że ratujesz planetę przed zagładą, bo tak powiedzieli w telewizorku ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » ndz mar 28, 2021 7:58 pm

Będziesz sobie dowcipkował żyjąc w tej komunie i łykając cały ten syf. Nim się nie obejrzysz, będziesz przymusowym weganinem, płacącym gigantyczne rachunki za prąd, w końcu przestaniesz używać wielu urządzeń w celu oszczędzania prądu, ale dalej będziesz się cieszył, że ratujesz planetę przed zagładą, bo tak powiedzieli w telewizorku ;)
Nie mam telewizora i nie oglądam telewizji ;) Całe to straszenie Nowym Porządkiem Świata słyszałem już tyle razy i z tylu stron, że przeraża mnie w stopniu zerowym. Co ciekawe ja osobiście mam na to zerowy wpływ (jeśli coś takiego ma mieć miejsce) więc mój poziom przejmowania się jest też zerowy. Mam inne kłopoty ;) Rozumiem, że Ty Vorgel przeciwstawisz się złym masonom, rowerzystom i antychrystom i będzie w partyzantce walczył o "stary porządek świata"? ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » ndz mar 28, 2021 8:06 pm

Ale oni o tym mówią oficjalnie. Znasz angielski więc wiesz, że zapowiadany 'Nowy Ład', to po prostu New Order. Ponieważ on będzie globalny, to jest New World Order. Czy naprawdę myślisz, że ktoś byłby w stanie coś takiego wymyślić nie mając ku temu żadnych podstaw? Spójrz na wiele tekstów zespołów o których tutaj piszemy, Genetic Reconstruction Death, N M 156 Queensryche, Macrosolutions to Megaproblems Voivod. Wszystko inspirowane fantastyką naukową tworzoną gdzie? A na przykład w fabryce snów, gdzie po prostu towarzycho ma kontakt z elitą i wie to i owo ;) Cóż, ja mam zamiar żyć jakby była stara normalność, czyli po prostu normalność. Ale jak to będzie całkiem niemożliwe, to się wyniosę do wolnego świata. Ja wiem, że ta rewolucja jest permanentna ale wszystkiego i wszystkich na świecie nie zaorzą i pozostanie gdzieś jakaś oaza wolności ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » ndz mar 28, 2021 8:11 pm

Ależ ja wiem, że mówią oficjalnie. Tylko, że od lat już mówią oficjalnie. Pisał o tym Albert Pike, pisała Helena Pietrowna Bławatska. Czytałem to wszystko i śledzę to co dzieje się na świecie. Po prostu nie czuję przed tym żadnego strachu. Będzie inaczej? No to będzie. Masz na to wpływ? Nie? To zajmij się tym na co masz wpływ. Świat zmieniał się drastycznie już wiele razy. Najwyżej zmieni się jeszcze raz. Natomiast jeśli to ma być Nowy Porządek ŚWIATA to myślę, że może być problem z tą mityczną "oazą wolności".

Deleted User 2259

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Deleted User 2259 » ndz mar 28, 2021 8:14 pm

https://metalwani.com/2021/03/faster-pu ... BKsx9pw5t8

Perkusista Faster Pussycat nie żyje

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1114
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Newsy muzyczne

Postautor: johnny_o » wt mar 30, 2021 1:03 pm

Jaka szkoda że za późno przeczytałem maila, akurat miałem ochotę pomrozić jeszcze więcej kasy. Albowiem tylko wczoraj, z okazji Dnia Metalowca na eventim.pl był rabat na cały metalowy asortyment, m.in. festiwale Mystic i Metal Hammer (tegoroczne, a jak!) w wysokości 10 zł przy zakupie dwóch biletów. Ktoś skorzystał z tej wiekopomnej promocji, czy nie tylko ja mogę żałować że nie było mi dane?

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16850
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Newsy muzyczne

Postautor: pz » wt mar 30, 2021 2:28 pm

Ale promo. Rozumiem, że przypadkiem opłataza usługę była o 10zł wyższa:D

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zakkahletz » wt mar 30, 2021 3:13 pm

Za 9 tygodni Mystic, zespoły i fani już nie mogą się doczekać, tja...

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » czw kwie 01, 2021 2:03 pm

https://metalwani.com/2021/03/faster-pu ... BKsx9pw5t8

Perkusista Faster Pussycat nie żyje
Szkoda gościa. Grał na Whipped! Świetny album. Taimego i Brenta poznałem osobiście, ale jego niestety nie zdążyłem poznać (już z nimi wtedy nie grał). RiP.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » czw kwie 01, 2021 4:17 pm

Nie życzę nikomu śmierci ale oczywiście Faster Pussycat i reszta tego typu zespołów do piachu ;)

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4351
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Cold » czw kwie 01, 2021 7:59 pm

Nie życzę nikomu śmierci ale oczywiście Faster Pussycat i reszta tego typu zespołów do piachu ;)

Oj, nie lubi Kolega glam, hair, pudel - czy jak tam zwał - pop metalu :wink:


Obrazek
Wczesny Celtic Frost :lol: :lol:

Na szczęście nie grali, tak jak wyglądali.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » pt kwie 02, 2021 10:00 am

Faster Pussycat to sleaze metal, sami siebie określali 'kings of sleaze'. Zdecydowanie odbiegali od wszystkich tych pudel metali.

https://www.youtube.com/watch?v=-lmqX5Q3Yio

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Vorgel » pt kwie 02, 2021 10:06 am


Wczesny Celtic Frost :lol: :lol:

Na szczęście nie grali, tak jak wyglądali.
To zdjęcie z okładki Cold Lake, ale przecież wcześniej, w 1987 u szczyty formy prezentowali się tak

Obrazek

Bardzo 80's, prawda? Ale takie to były czasy. Dla mnie to jest lepsze niż kolesie z krokiem w kolanach w rozsznurowanych trampkach i dwa rozmiary za dużych bluzach.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » pt kwie 02, 2021 11:44 am

Faster Pussycat to sleaze metal, sami siebie określali 'kings of sleaze'. Zdecydowanie odbiegali od wszystkich tych pudel metali.

https://www.youtube.com/watch?v=-lmqX5Q3Yio
Jakby się nazwali ufo-high-speed-pudel-rock to rozumiem, że trzeba by szufladkę zrobić ;)

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14572
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Newsy muzyczne

Postautor: LukaSieka » pt kwie 02, 2021 11:53 am


Obrazek
Wczesny Celtic Frost :lol: :lol:

Na szczęście nie grali, tak jak wyglądali.
To nie wczesny Celtic Frost tylko środkowy. To ten okres w którym skóry i ćwieki porzucili na rzecz cekinów i koronek.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3076
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: octavian » pt kwie 02, 2021 11:58 am

Żałosny image i oczywiście najgorsza płyta. Z resztą sam Tom G. Warrior kilkukrotnie mówił żeby Cold Lake nie brać pod uwagę jako album Celtic Frost

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Newsy muzyczne

Postautor: Zdan » pt kwie 02, 2021 12:10 pm

Cold Lake - pomyłka pomyłek i wybitna zdrada ;)


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: thorgal_30 i 3 gości