Pop

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7326
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Pop

Postautor: widman » pt cze 25, 2021 9:53 pm



KISS to też stworzony produkt a od 50 lat sie trzymaja :mrgreen:
Gdzie Rzym gdzie Krym kurwa
Spójrz na mój podpis i swój podpis ;) ;)
U mnie to cytat z tego idioty vorgusia

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pt lip 02, 2021 2:34 pm

Justin Bieber - Peaches (Live from iHeart Radio’s Wango Tango 2021)

https://www.youtube.com/watch?v=_fthgObi-Ro

Justin gra i śpiewa 20/10 !!!

Awatar użytkownika
Felcio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3551
Rejestracja: wt lis 17, 2015 11:42 pm

Re: Pop

Postautor: Felcio » śr lip 14, 2021 10:53 am

ak tak czytam to aż trudno uwierzyć że Invader , człowiek który trzymał tyle lat forum sanktuarium przy życiu zakładając różne survivory i tym podobne rzeczy dzisiaj ciągnie z niego szydere i sprowadza na sanktuarium taki obciach
No z boku to dziwnie wygląda ale widać ludzie się zmieniają
Ale ogólnie duża część ludzi z upływem czasu się zmienia. Po Invaderze i po tym co pisze widać po prostu że chłopak nabrał dystansu do siebie./ Zdaje się, ze lubi się z siebie śmiać i lubi jak inni się z niego śmieją. A akurat to nie jest wcale taka zła cecha. Różne metamorfozy juz w życiu widziałem i coś takiego na mnie nie robi większego wrażenia.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6556
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pop

Postautor: Pierre Dolinski » śr lip 14, 2021 11:42 am

Wolę go bardziej wyluzowanego, niż takiego jakim był na forum Dream Theater i tutaj wcześniej. Moim zdaniem przemiana na plus. Mogę tylko mówić o tym co jest na forum, bo w życiu realnym nigdy go nie spotkałem ani nie miałem z nim nic do czynienia.
Survivory to dla mnie akurat wielkie gówno i ocenianie, że gość się popsuł, bo już ich nie robi, to jakiś kretynizm. :D
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
Adrian S.O.S.
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5960
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 3:11 pm

Re: Pop

Postautor: Adrian S.O.S. » śr lip 14, 2021 11:46 am

Wolę go bardziej wyluzowanego, niż takiego jakim był na forum Dream Theater i tutaj wcześniej. Moim zdaniem przemiana na plus. Mogę tylko mówić o tym co jest na forum, bo w życiu realnym nigdy go nie spotkałem ani nie miałem z nim nic do czynienia.
Survivory to dla mnie akurat wielkie gówno i ocenianie, że gość się popsuł, bo już ich nie robi, to jakiś kretynizm. :D
Raczej nie chodzi o same survivory ale o to że Invader robi sobie teraz szydere z forum na którym kiedyś w gruncie rzeczy dzięki niemu było więcej życia bo robił to i tamto

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6556
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pop

Postautor: Pierre Dolinski » śr lip 14, 2021 11:57 am

Forum żyje swoim życiem niezależnie od aktywności pojedynczych osób. Kiedyś był tu taki Ralph. To co robił było wręcz chore. Niektórzy mieli go dosyć, inni jak Ty chwalili, bo dzięki niemu coś niby się tutaj działo. Moim zdaniem był królem fejkniusów i pajacem. Dla innych istotnym użytkownikiem. Ja wolę Invadera, który czasem puszcza oko i pieprzy głupoty, niż śmiertelnie obumbanego fana Iron Maiden, który nie dopuszcza krytyki zespołu, skacze ludziom do oczu jeśli powiedzą coś na zespół, czy takiego który ma tylko cyferki, statystyki i ilość wyprzedanych hal w oczach, tak jakby to była najistotniejsza część życia.
nie będę bił się z gównem

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » śr lip 14, 2021 9:17 pm

Ed Sheeran: Jako dzieciak słuchałem death metalu:

https://www.terazmuzyka.pl/ed-sheeran-j ... jCu5_0rhRk

Awatar użytkownika
Djuk_416
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3143
Rejestracja: wt lis 24, 2015 8:29 pm

Re: Pop

Postautor: Djuk_416 » pt lip 16, 2021 11:40 am

Wolę go bardziej wyluzowanego, niż takiego jakim był na forum Dream Theater i tutaj wcześniej. Moim zdaniem przemiana na plus. Mogę tylko mówić o tym co jest na forum, bo w życiu realnym nigdy go nie spotkałem ani nie miałem z nim nic do czynienia.
Survivory to dla mnie akurat wielkie gówno i ocenianie, że gość się popsuł, bo już ich nie robi, to jakiś kretynizm. :D
Raczej nie chodzi o same survivory ale o to że Invader robi sobie teraz szydere z forum na którym kiedyś w gruncie rzeczy dzięki niemu było więcej życia bo robił to i tamto
Słabo to z boku wygląda ale moda na rock i metal nie jest tak duża jak pare lat temu i dlatego co niektórzy znajdują inny sposób na siebie żeby zwrócić na siebie uwagę

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn lip 26, 2021 3:59 am

Top 5 wykonawców pop-rock, jak na dzis.

1. Genesis
2. Phil Collins
3. Justinek <3 :D
4. De Mono
5. Celine Dion

HM:

Craig David, Dua Lipa, George Michael, Piasek, Kaja Paschalska xD, Justyna Steczkowska, Kayah, Edyta Górniak, Eros Ramazzotti, Seal, Garou, In-Grid, Belanova, Scott Matthews, Reni Jusis, Sophie Ellis-Bextor, Ania Dąbrowska, Jessie Ware, MONAMI, a-ha, Mela Koteluk, Wham!, Lou-Bega, Mariah Carey, Daria Zawiałow, Annie Lennox, Just 5, Spice Girls, Stachursky, Kylie Minogue, Britney Spears, Daniel Caesar, Christina Aguilera, Giveon, Michael Jackson

Tak więc jest co słuchać, a jest tego sporo więcej :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lip 26, 2021 11:18 pm przez Deleted User 2259, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5204
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Pop

Postautor: Michał » pn lip 26, 2021 12:55 pm

Top 5 wykonawców pop-rock, jak na dzis.

1. Genesis
2. Phil Collins
3. Justinek <3 :D
4. De Mono
5. Celine Dion

HM:

Craig David, Dua Lipa, George Michael, Piasek, Kaja Paschalska xD, Justyna Steczkowska, Kayah, Edyta Górniak, Eros Ramazzotti, Seal, Garou, In-Grid, Belanova, Scott Matthews, Reni Jusis, Sophie Ellis-Bextor, Ania Dąbrowska, Jessie Ware, MONAMI, a-ha, Mela Koteluk, Wham!, Lou-Bega, Mariah Carey, Daria Zawiałow, Annie Lennox, Just 5, Spice Girls, Stachursky, Kylie Minogue, Britney Spears, Daniel Caesar, Christina Aguilera, Giveon.

Tak więc jest co słuchać, a jest tego sporo więcej :P

Obrazek

Ej ale za brak króla Jacksona to jestem oburzony
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn lip 26, 2021 11:18 pm

Dopisuję do listy :) zapomniałem o nim.

Awatar użytkownika
octavian
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3115
Rejestracja: pn lis 30, 2015 9:34 pm

Re: Pop

Postautor: octavian » pn sie 02, 2021 11:08 am

Top 5 wykonawców pop-rock, jak na dzis.

1. Genesis
2. Phil Collins
3. Justinek <3 :D
4. De Mono
5. Celine Dion

HM:

Craig David, Dua Lipa, George Michael, Piasek, Kaja Paschalska xD, Justyna Steczkowska, Kayah, Edyta Górniak, Eros Ramazzotti, Seal, Garou, In-Grid, Belanova, Scott Matthews, Reni Jusis, Sophie Ellis-Bextor, Ania Dąbrowska, Jessie Ware, MONAMI, a-ha, Mela Koteluk, Wham!, Lou-Bega, Mariah Carey, Daria Zawiałow, Annie Lennox, Just 5, Spice Girls, Stachursky, Kylie Minogue, Britney Spears, Daniel Caesar, Christina Aguilera, Giveon, Michael Jackson

Tak więc jest co słuchać, a jest tego sporo więcej :P
Jest Just 5 a nie ma pierwowzoru Backstreet Boys ? Widac ze jesteś początkującym słuchaczem tej zacnej muzyki dlatego wybaczam :) :wink:

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn sie 02, 2021 11:23 am

O Bsb też zapomniałem wspomnieć, akurat ich hity lubię

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17403
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Pop

Postautor: pz » pn sie 02, 2021 11:32 am

A Take That i Robbie solo? Przecież to podstawa. No i pierwsze gwiazdy NKOTB? Invader masz zaległości.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn sie 02, 2021 11:46 am

Williamsa słucham, Take That znam. A to 3 tylko z nazwy, ale nadrobię.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5204
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Pop

Postautor: Michał » pn sie 02, 2021 12:01 pm

No to jeszcze NSYNC z Justinem Timberlakiem.
Warto wspomnieć, że NSYNC grało kilka koncertów w Polsce supportując Just5, a 4 lata później grali na nagrodach MTV z Michaelem Jacksonem.

https://youtu.be/HWccAHGglgk

A od samego JT ostatnio katuje utwór gdzie wystąpił u Madonny
https://youtu.be/aAQZPBwz2CI

A z zespołów które w nazwie mają Boys najlepsze jest Beastie Boys ale to już trochę inne klimaty :mryellow:
Ostatnio zmieniony pn sie 02, 2021 12:07 pm przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17403
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Pop

Postautor: pz » pn sie 02, 2021 12:07 pm

No i najlepszy boysband ever East17.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

CzytojestNoweIM?
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: wt sie 24, 2021 2:39 pm

Re: Pop

Postautor: CzytojestNoweIM? » pt wrz 03, 2021 7:05 pm

Dobrego popu idzie posłuchać raz na jakiś czas, cenię Tinę Turner, Fleetwood Mac z okresu komercyjnego, Billy Idola, Simple Minds, bardziej komercyjne kawałki Springsteena i według mnie królów tego gatunku Michaela Jacksona i Bonnie Tyler. To nie jest tak, że się starzeje czy coś bo zawsze to lubiłem.

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn lis 08, 2021 4:13 pm

https://youtu.be/riIzDlVrS0s

Parodia Yummy, jak mogą sobie robić jaja z takiego GIGANTA jak Justin.

Deleted User 2259

Re: Pop

Postautor: Deleted User 2259 » pn lis 15, 2021 3:27 pm

Mistrz Justin Bieber wraca do PL i specjalnie dla mnie wystąpi w Krakowie, ale uczta się zapowiada :D


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dudi1212, Prodigal Son, thorgal_30 i 2 gości