AC/DC

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

The Burczax
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1699
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 2:13 pm
Skąd: Bielsko-Biała

Re: AC/DC

Postautor: The Burczax » wt kwie 15, 2014 10:59 am

1. Bezsensu jest pisanie w tym temacie, który dubluje stary.
2. Trzeba poczekać na oficjalne info, bo nawet w tym są sprzeczne informacje.
3. Jeśli informacja się potwierdzi, to szacunek wielki dla nich- "zejść ze sceny niepokonanym".

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: AC/DC

Postautor: RALF » wt kwie 15, 2014 11:20 am

Poczekajmy na oficjalne informacje... To może być zabieg PR. :idea:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6534
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: AC/DC

Postautor: WICKER MAN » wt kwie 15, 2014 2:31 pm

http://www.blabbermouth.net/news/confli ... cs-future/

Ojjj, nie wygląda to za dobrze... Źródła blisko zespołu potwierdzają, że 3 tygodnie temu Malcolm Young dostał udaru, po którym zapomniał jak grać na gitarze... Absolutnie nie posądzałbym AC/DC o tego typu zabiegi PR - kto jak kto, ale oni nie potrzebują tego typu chorych akcji, aby wzbudzić zainteresowanie mediów i fanów...

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: AC/DC

Postautor: RALF » wt kwie 15, 2014 2:49 pm

Noooo nie! Jezzzu! Dramat!

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1572
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: AC/DC

Postautor: zgo » wt kwie 15, 2014 5:57 pm

Moim najwiekszym marzeniem koncertowym po Berlinie 2010 jest zobaczyć ich jeszcze raz :(
Nie mogą tak skończyć :/

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1595
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: AC/DC

Postautor: kam » wt kwie 15, 2014 6:59 pm

Chyba pozamiatane. Coraz więcej źródeł mówi o tym, że Malcom miał wylew krwi i po zejściu się zespołu na próby w ostatnim miesiącu okazało, że ma problemy z grą na gitarze...

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1572
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: AC/DC

Postautor: zgo » wt kwie 15, 2014 7:49 pm

Kiedyś za Malcolma jak miał problemy z alkoholem grał jego siostrzeniec.
To było chyba przy trasie flick of the switch/fly on the wall. Malcolm pojechał na odwyk nie mówiąc nic fanom którzy nawet nie kapnęli się, że ten tam to nie Malcolm ponieważ są baaardzo podobni.

Nie dziwie jednak ich decyzji, że bez niego nie będą dalej koncertować ani nagrywać. Bez fundamentu zespół nie istnieje :(

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: AC/DC

Postautor: RALF » wt kwie 15, 2014 7:57 pm

Taaa, podobno poważnie sprawa wygląda! A Malcolm to mózg AC/DC!

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: AC/DC

Postautor: Pablo1919 » wt kwie 15, 2014 8:10 pm

Mam nadzieję, że to tylko plotki. Oby oficjalnie zespół potwierdził co jest z nimi. Z jednej strony sami są sobie winni bo bardzo rzadko którykolwiek z członków AC/DC ma jakiś kontakt z mediami. Gdyby na bieżąco informowali co planują itp. to było by mniejsze prawdopodobieństwo że media same wymyślą jakąś sensację. Jednakże jeśli to się potwierdzi, to jestem za tym żeby nie zastępowali Malcolma. Zresztą AC/DC to nie Kiss czy Slayer, że po tylu latach mogliby sobie zmieniać jeden z filarów. Ciekaw jestem czy właśnie Malcolm to ta osoba, o której bodajże Brian wspominał jakieś 1-2 lata temu mówiąc że "jeden z chłopaków ma problemy ze zdrowiem, ale jest na dobrej drodze do wyleczenia."

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: AC/DC

Postautor: RALF » wt kwie 15, 2014 8:19 pm

Podobno to właśnie o Malcolma chodziło...

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: AC/DC

Postautor: RALF » wt kwie 15, 2014 9:30 pm

http://www.bravewords.com/home

Poczytajcie, chyba jednak ploty...

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: AC/DC

Postautor: Pablo1919 » wt kwie 15, 2014 9:54 pm

No mam taką nadzieję. Choć i tak nikt tu nie liczy że AC/DC będzie koncertować jeszcze 100 lat, ale niech zbiorą siły na te pożegnalne 40 koncertów na 40-lecie istnienia zespołu tak jak to było na początku zapowiadane, a nie zapowiadaliby tego gdyby wiedzieli, że któryś z chłopaków jest poważnie chory, choć wiadomo wylew rzecz nagła i poważna.
Jestem dobrej myśli. Tylko niech wreszcie zespół wypowie się w tej sprawie, bo AC/DC póki co ma taką olewkę na to co mówią o nich media, że pewnie nawet gdyby powiedzieli (odpukać) że któryś z członków zmarł, albo że Biran i Phil okazali się gejami i biorą ślub to nawet wtedy nie chciało by im się potwierdzić lub zdementować tych plotek.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: AC/DC

Postautor: wojteq » śr kwie 16, 2014 2:59 am

o kurczę, oby to tylko plotki były, bo pomijając oczywisty fakt, że żadnemu z nich tak po ludzku nie życzę choroby ani niczego takiego, to chciałbym ich choć raz zobaczyć na żywo, a w Polsce to już w ogóle byłoby super!

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7518
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: AC/DC

Postautor: Saimon1995 » śr kwie 16, 2014 1:37 pm


Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6534
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: AC/DC

Postautor: WICKER MAN » śr kwie 16, 2014 4:55 pm

Oficjalnie:
After forty years of life dedicated to AC/DC, guitarist and founding member Malcolm Young is taking a break from the band due to ill health. Malcolm would like to thank the group’s diehard legions of fans worldwide for their never-ending love and support.
In light of this news, AC/DC asks that Malcolm and his family’s privacy be respected during this time. The band will continue to make music.
Czyli prawdopodobnie będzie nowy album i pożegnalna trasa (40 koncertów na 40-lecie), ale szczerze - nie wyobrażam sobie za bardzo prac nad nowym materiałem bez Malcolma, który był przecież mózgiem zespołu...

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: AC/DC

Postautor: Pablo1919 » śr kwie 16, 2014 5:07 pm

Ciekaw jestem jak to dalej będzie. Przypuszczam, że skończy się tylko na wydaniu albumu, koncertowo to już niestety raczej koniec zespołu, bo nie wyobrażam sobie by mogli zagrać trasę z innym muzykiem.

The Burczax
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1699
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 2:13 pm
Skąd: Bielsko-Biała

Re: AC/DC

Postautor: The Burczax » śr kwie 16, 2014 5:20 pm

Na części trasy promującej Blow up your video Malcolm był zastąpiony przez kuzyna Youngów- Steviego. A co do nowego materiału, to pewnie mają już skomponowane utwory i tylko je nagrają nieznacznie zmieniając, więc Malcolm będzie autorem nowej muzyki. Możliwe też, że zamiast zastępstwa, nagrają płytę w czteroosobowym składzie. Jeśli dojdzie później do trasy, w co wątpię, to wtedy zatrudnią kogoś na tę okoliczność.

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1572
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: AC/DC

Postautor: zgo » śr kwie 16, 2014 8:11 pm

Płyta nie jest konieczna, ale trasa na zakończenie...
Myślę, że trasa będzie bo oni sami będą czuli niedosyt aby odejść bez fajerwerków a zastępstwo kuzyna Steviego jest bardzo prawdopodobne.
Wdg mnie ruszą z nim w trasę na te 40 koncertów, zrobią to dla fanów.
Jak dla mnie na każdym koncercie powinien być Malcolm jako "gość honorowy" na scenie. Nie musi grać ale sama jego obecność też da im powera.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9827
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: AC/DC

Postautor: krusejder » śr kwie 16, 2014 9:17 pm

Ciekaw jestem czy właśnie Malcolm to ta osoba, o której bodajże Brian wspominał jakieś 1-2 lata temu mówiąc że "jeden z chłopaków ma problemy ze zdrowiem, ale jest na dobrej drodze do wyleczenia."
Mogło tak być, ale wylew nie musi mieć korelacji z wcześniejszymi chorobami. Raczej mógł pojawić się u osoby nieleczonej pod tym kątem.
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: AC/DC

Postautor: Emilio » czw kwie 17, 2014 1:55 am

Mimo, że na scenie Malcolm był zawsze w cieniu Angusa, to nie wyobrażam sobie AC/DC bez niego. Cieszę się, ze widziałem ich w pełnym składzie na Bemowie, w okrojonym składzie to już nie będzie taka frajda...
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], MaidenFan i 5 gości