Maiden + Megadeth 2005

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Majek » pn wrz 13, 2004 8:18 am

Mi to wisi gdzie zagrają i z kim zagrają. Chociaż gdyby zagrali z Megadeth no to było by wspaniale. A niezależnie od tego gdzie będzie koncert to i tak pojadę - byle by w Polsce :D Pozdrawiam

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: BeBe » pn wrz 13, 2004 9:01 am

Mi to wisi gdzie zagrają i z kim zagrają. Chociaż gdyby zagrali z Megadeth no to było by wspaniale. A niezależnie od tego gdzie będzie koncert to i tak pojadę - byle by w Polsce :D Pozdrawiam
Tak może być w Chorzowie Krakowie Warszawie byle gdzie poraz pierwszy chcę zobaczyć Maiden na żywo (wzruszyłem się :P :cry: ). A i kiedy zaczynamy męczyć Odyssey :P No i pytanie dla tych co już byi. Zbierać już na bilet ?? :P

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Stranger » pn wrz 13, 2004 12:20 pm

Matko boska, za kazdym razem gdy powstaje watek o przyszlych koncertach Maiden, nagle zmiania sie w licytacje ktore miejsce lepsze. Jeszcze wam sie nie znudzilo? :?
No dobra, niech przyjada do Spodka :D

Fajnie by bylo gdyby wystapil Megadeth. Funeral for a friend dobrym supportem nazwac nie mozna bylo, Stray w sumie mi sie podobal jednak czesto zdarza sie ze do Polski przyjezdza jakis "zastepczy" support. Np taki Gamma ray w Czechach byl swietny. Oby i tym razem nie dali nam jakiegos wypelniacza wypelniacza :wink:

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: she-wolf » pn wrz 13, 2004 2:22 pm

Mi to wisi gdzie zagrają i z kim zagrają. Chociaż gdyby zagrali z Megadeth no to było by wspaniale. A niezależnie od tego gdzie będzie koncert to i tak pojadę - byle by w Polsce :D Pozdrawiam
Tak może być w Chorzowie Krakowie Warszawie byle gdzie poraz pierwszy chcę zobaczyć Maiden na żywo (wzruszyłem się :P :cry: ). A i kiedy zaczynamy męczyć Odyssey :P No i pytanie dla tych co już byi. Zbierać już na bilet ?? :P
po cholere?? chyba, ze masz b. ograniczony budżet, a to inna sprawa. w powiedzmy "normalnych" warunkach wystarczy, ze będziesz kupować mniej batoników i nie będzie problemu :wink: bilety zapewne standardowo - koło 100zł...

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: BeBe » pn wrz 13, 2004 4:17 pm

Mi to wisi gdzie zagrają i z kim zagrają. Chociaż gdyby zagrali z Megadeth no to było by wspaniale. A niezależnie od tego gdzie będzie koncert to i tak pojadę - byle by w Polsce :D Pozdrawiam
Tak może być w Chorzowie Krakowie Warszawie byle gdzie poraz pierwszy chcę zobaczyć Maiden na żywo (wzruszyłem się :P :cry: ). A i kiedy zaczynamy męczyć Odyssey :P No i pytanie dla tych co już byi. Zbierać już na bilet ?? :P
po cholere?? chyba, ze masz b. ograniczony budżet, a to inna sprawa. w powiedzmy "normalnych" warunkach wystarczy, ze będziesz kupować mniej batoników i nie będzie problemu :wink: bilety zapewne standardowo - koło 100zł...
Wiesz ze mną to różnie :P. Ale jednak wole już zaoszczędzać (np. właśnie na mniejszym kupnie batoników :D). Dzięki za odzew Kea :D.

Sim0n
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 616
Rejestracja: pn mar 31, 2003 5:16 pm
Skąd: Legionowo, Polska

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Sim0n » pn wrz 13, 2004 4:21 pm

nie wazne gdzie zagraja w Polsce i tak sie tam wybiore :) a jak zagraja w Czechah i na Slowacji to tam tez postaram sie zjawic :)

A.S.F.A
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: wt lip 27, 2004 9:00 pm

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: A.S.F.A » pn wrz 13, 2004 5:00 pm

Mnie też niby wszystko jedno gdzie przyjadą ale mimo wszystko dobrze by było gdyby zagościli jednak do Katowic (zawsze jak trochę bliżej, to lepiej :) ) Tak czy inaczej musze się wybrać choćby nie wiem co!!!! Jak będą gdzieś za granicą to też zrobię wszystko żeby jechać, nie mogę przepuścić takiej okazji drugi raz ( Jak w tym roku Colosseum było w Budapeszcie miałam jechać ale nie wyszło. Myślałam że się skończę! :cry: Uwielbiam Colosseum, to jeden z moich ukochanych zespołów a już prawdobodobne nie będę miała szansy zobaczenia go na żywo).
Adrian Smith's Female Admirer

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Michcio » pn wrz 13, 2004 10:33 pm

moim skromnym zdaniem najlepsze jest poludnie polski ,gdyz tam mam blisko 8) pozatym nie obraze sie jak na przelomie lipca i sierpnia koncert odbylby sie gdzie w UK :rocx napewno zjawilbym sie tam..... ewentualnie czechy-praga!!!!!!!oj bedzie pieknie.. tylko ciekawi mnie jedna najwazniejsza rzecz apropos koncertu w polsce... kto go do jasnej ciasnej zorganizuje!!!!??? oraz druga rzecz to set list :lol: :lol:
pzdr :twisted:

Hallowed Be My Name
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:37 pm
Skąd: Ha'ayara Bo'eret - Asa Bay

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Hallowed Be My Name » wt wrz 14, 2004 1:57 pm

dzisiaj w katowickim dodatku gazety wyborczej ukazal sie wywiad z Jerzym Gora - dyrektorem stadionu slaskiego. Rozmowa dotyczyla glownie meczu polska anglia i samego stadionu az tu nagle...
Gazeta: Plany na nastepny rok?
Jerzy gora: Chcemy zorganizowac dwa duze koncerty podobne do tego jaki dala Metallica,negocjacje trwaja[...]
oczywiscie nie ma sie co podniecac ze jeden z tych duzych koncertow to bedzie koncert Maiden bo moze rownie dobrze to byc koncert jakiejs swiatowego formatu gwiazdy pop ale kto wie... pozostaje kwiestia widowni - na Maiden raczej nie przyjdzie tyle ludzi co na Metallice (na ktorej kompletu nie bylo) ale gdyby to byl slaski to nie byloby niezadowolonych ktorzy nie dostaliby biletow. No i jesli Maiden zagraliby z Megadeth to z pewnoscia mozna to nazwac duzym koncertem
To tylko gdybanie ale skoro Metallica mogla to Maiden chyba tez by nie mieli nic przeciw zeby wystapic na slaskim skoro chca koncertowac tylko dla duzej publicznosci badz na festiwalach.
Czas pokaze czy to tylko moje domysly i nadinterpretacja slow dyrektora czy cos wiecej ;)

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: iron84 » wt wrz 14, 2004 2:24 pm

Cos kiedys obilo mi sie o uszy (a moze oczy) ze jednym z tych koncertow mialby byc koncert U2

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Stranger » wt wrz 14, 2004 3:49 pm

A ja powiem ze ludzie ktorzy koncert maja w swoim miescie wiele traca. Nie ma to jak zapakowac sie z rana w samochod czy pociag, jechac przez pol Polski a potem wykonczonym wracac kawal drogi. Pamietam jak byl koncert na torwarze, pol dnia czlowiek wlasciwie niewiele robil. Godzine przed otwarciem podjechal pod obiekt, wszedl, wyszedl i zaraz juz byl z powrotem.
Takie pielgrzymki przez pol Polski czy za granice mimo niewygody, sa o wiele lepszym przezyciem i w sumie wolalbym sie tluc z Warszawy do Katowic niz miec koncert na miejscu.

Sim0n
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 616
Rejestracja: pn mar 31, 2003 5:16 pm
Skąd: Legionowo, Polska

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Sim0n » wt wrz 14, 2004 5:08 pm

A ja powiem ze ludzie ktorzy koncert maja w swoim miescie wiele traca. Nie ma to jak zapakowac sie z rana w samochod czy pociag, jechac przez pol Polski a potem wykonczonym wracac kawal drogi. Pamietam jak byl koncert na torwarze, pol dnia czlowiek wlasciwie niewiele robil. Godzine przed otwarciem podjechal pod obiekt, wszedl, wyszedl i zaraz juz byl z powrotem.
Takie pielgrzymki przez pol Polski czy za granice mimo niewygody, sa o wiele lepszym przezyciem i w sumie wolalbym sie tluc z Warszawy do Katowic niz miec koncert na miejscu.
i tu sie zgadzam !! nie ma jak jechac pociagiem czy czym innym i czuc ten klimat nadchodzacego koncertu..

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: miki » wt wrz 14, 2004 6:16 pm

---
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2008 8:20 pm przez miki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Ascot » wt wrz 14, 2004 6:21 pm

I ja się zgodzę ze Strangerem. Klimat jest genialny. Zwłaszcza jak dzielisz go z innymi pasażerami (ok. 40 osób w autokarze)

ToMek CauseWere Metallica
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:38 am
Skąd: Dukla/Krakow

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: ToMek CauseWere Metallica » śr wrz 15, 2004 5:16 pm

Jesli ten koncert miałby sie odbyc to w gre wchodzi chyba tylko Śląski - powód ? obrotny dyrektor, który widzi możliwosc zarobienia na tym i nie boi sie sam wychodzic z inicjatywa. Poza tym Ironi grali ostatnio dwukrotnie w hali wiec chyba najwyzszy czas na koncert na swiezym powietrzu. Dodajac do tego Megadeth i prawdopodobnie 1-2 otwieracze moze byc gorąco

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: Stranger » śr wrz 15, 2004 6:07 pm

Jesli stadion to duzo ludzi. Pytanie czy organizatorzy zaryzykuja i wynajma tak duzy obiekt na Maiden z mysla ze sprzedadza kilkanascie tysiecy biletow. Znajac polskie realia i niechec organizatorow do inwestycji ktore sa ryzykowne mysle ze jest to malo realne.

ToMek CauseWere Metallica
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:38 am
Skąd: Dukla/Krakow

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: ToMek CauseWere Metallica » śr wrz 15, 2004 7:30 pm

Własnie to jest bardzo możliwe. Dyr. Śląskiego nie bał sie i przyjechało ponad 50tys na Metallice, teraz według mnie wystarczy rzucić hasło - "powtórka" lub "koncert gigantów" etc etc i ludzie sie zjada. Sama magia tego stadionu przyciągnie sporo osob. Owszem jest niechęć organizatorów, ale przytoczone słowa owego dyrektora o chęci zrobienia dwóch koncertów pozwalaja miec nadzieje ze choć jeden bedzie. Nie koniecznie musi to być IM & M ale równie dobrze mogą sciągnąć inne gwiazdy.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: WICKER MAN » pt wrz 17, 2004 6:17 pm

A ja powiem ze ludzie ktorzy koncert maja w swoim miescie wiele traca. Nie ma to jak zapakowac sie z rana w samochod czy pociag, jechac przez pol Polski a potem wykonczonym wracac kawal drogi. Pamietam jak byl koncert na torwarze, pol dnia czlowiek wlasciwie niewiele robil. Godzine przed otwarciem podjechal pod obiekt, wszedl, wyszedl i zaraz juz byl z powrotem.
Takie pielgrzymki przez pol Polski czy za granice mimo niewygody, sa o wiele lepszym przezyciem i w sumie wolalbym sie tluc z Warszawy do Katowic niz miec koncert na miejscu.
Dokładnie! Im dalej tym lepiej! Jeśli tylko jest jak i gdzie wypocząć po koncercie. ;)
i tu sie zgadzam !! nie ma jak jechac pociagiem czy czym innym i czuc ten klimat nadchodzacego koncertu..
No ba... Pamiętasz choćby bezsenną noc w pociagu przed Bańską/Pragą? :D Co za czasy... :)

A jeśli chodzi o koncert to myślę, że już powoli można zacząć "męczyć" Odyssey i innych promotorów (trzeba się zastanowić kto jeszcze wchodziłby ewentualnie w grę). :twisted:
Jak na razie możecie mailować na office@odyssey.pl i ewentualnie dzwonić lub coś (www.odyssey.pl).
Myślę, że w niedługiej przyszłości przydałoby się założyć odrębny temat, w którym wymienialibyśmy się informacjami kto czego się dowiedział itp.

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: MaYeR » sob wrz 18, 2004 3:17 pm

Jak na razie możecie mailować na office@odyssey.pl i ewentualnie dzwonić lub coś (www.odyssey.pl).
.
Ja napisalem dwa mejla z dwoch roznych adresow :lol:

ToMek CauseWere Metallica
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:38 am
Skąd: Dukla/Krakow

Re: Maiden + Megadeth 2005

Postautor: ToMek CauseWere Metallica » sob wrz 18, 2004 9:49 pm


Ja napisalem dwa mejla z dwoch roznych adresow :lol:
IMHO uważam, ze powinniście napisac jeden ale w pełni oficjalny mail ze swoje strony - z pewnością podpisze sie tam całe Sanktuarium a gwarantuje ze inne muzyczne fora w Polsce również do akcji dołączą - pojedyńcze maile prawdopodobnie beda przez Odyssey zlane.

Jesli uderzy w nich powazny FC Ironów i bedzie ich nekał i utrzymywał w nich wiare ze jest szansa na spory zarobek na tym , to zainteresowanie tym bedzie u nich wzrastac . wiem ze na razie nie ma zadnych konkretów, ale moze lepiej wczesnij zaakcentować to. Mam nadzieje ze sie wam (nam) uda i w gorących wiosenno-letnich miesiacach bedzie kolejny mega koncert


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości