Ktoś okłamał Nicka :)

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Majek » wt maja 31, 2005 11:39 pm

Wlasnie ogladalem filmik z tego momentu i faktycznie tam slychac caly czas fear of the dark. Ja stalem przy barierce i przed gatka Bruce'a ludzie krzyczeli FOTD a brzmialo to jak fijoda (sam sie zastanawialem co ludzie krzycza) - i to wtedy Bruce sie zapytal Jana czy rozumie co my gadamy. Natomiast gdy powiedzial ze bez nas nie istnieja to zaczelo sie dlugie skandowanie "Dziekujemy" i z perspektywy miejsca w ktorym stalem to bylo najglosniejsze skandowanie wieczoru (nic z tylu tego nie przebilo) Po chwili Bruce usiadl na odsluchu i sie mocno dziwil o co biega, wiec ludzie zaczeli krzyczec "THANk YOU", ale slabiej i nie sadze zeby zespol to ztrozumial. Tak wiec mysle, ze po gatce Bruce'a nie mieli szans uslyszec, ze sie ludzie domagaja FOTD - bycmoze przed tak, ale skoro Bruce sie zapytal Jana czy nas rozumie tzn, ze chyba tez tego nie zczaili :)
Bruce dobrze wiedział że chodzi o FOTD a zapytał się Janicka dla żartów czy coś rozumie, a "dziękujemy" było puźniej
Dokładnie... Janicka zapytał się tylko dla żartów. "Dziękujemy" było naprawdę mocne :D

wojtas_im

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: wojtas_im » wt maja 31, 2005 11:49 pm

Pamiętam bardzo dobrze, że ludzie krzyczeli i "Fear Of The Dark", i "Dziękujemy!", bo sam się darłem :rocx

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Madril » śr cze 01, 2005 12:05 am

Ja przed gadką Bruce'a nie słyszałem "Dziękujemy", jedynie FOTD i od kilku osób, łącznie ze mną, "Maiden"... I też mi się wydawało, że to pytanie do Janicka to żart jest... :) Po salutowaniu wszędzie było "Dziękujemy" i się zastanawiałem, czy oni to rozumieją... :P A to "Thank you" strasznie cicho potem było... A słyszałem raczej ogół płyty, bo się wycofałem trochę do tyłu na bisy (mięśnie kręgosłupa mi padały po 6h ;/ - trzeba popracować nad kondycją podczas długiego stania na przyszły koncert, chociaż wątpię, żeby było 6h stania wtedy znów... :) ), a z tyłu było lepiej słychać ogół publiki - super wrażenie na Running Free... :D

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Celestial » śr cze 01, 2005 1:38 am

Boota jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem, ale po lewej stronie wszyscy darliśmy gardła 'dziękujemy' i po chwili się zastanowiłem, bo ze środka lub tyłu słychać było fotd..nie ma to jak synchronizacja:p Jak Bruce usiadł na tym głośniku, to myślałem, że po prostu nie wiedzieli, co chcemy, żeby zagrali, albo załamał się, że na Early.. chcemy tego nieszczęsnego feara. Whatever..na running było zajebiście :rocx :solo
Aces High cpt. Dickinson!

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: amaZona » śr cze 01, 2005 7:32 am

Ja stałem z prawej strony sceny i oge nawet przysiąc(nie jestem pewny czy tak to sie pisze :wink: ) , że nie słyszałem(a i zarazem sam nie śpiewałem) żeby ktoś w moim otoczeniu to krzyczał więc też sie zdziwiłem że Nicko coś takiego napisał , no ale cóz może uległem chwilowemu zamroczeniu :wink: .
No właśnie, ja też nic nie słyszałam.
Był ktoś z prawej strony i słyszał "Dziękujemy"?
Kurcze, a Steve stał z prawej wtedy...

Awatar użytkownika
Bladzia
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 9:54 pm
Skąd: Mysłowice

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Bladzia » śr cze 01, 2005 7:43 am

Byłam z prawej strony i też nie słyszałam dziękujemy ani thank you, bo wszyscy się darli fear of the dark i moim zdaniem było to słychać bardzow wyraźnie.
*On his dying words he prays: Tell the world of Mystic Fest.:D

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Majek » śr cze 01, 2005 7:45 am

Ja stałem z prawej strony sceny i oge nawet przysiąc(nie jestem pewny czy tak to sie pisze :wink: ) , że nie słyszałem(a i zarazem sam nie śpiewałem) żeby ktoś w moim otoczeniu to krzyczał więc też sie zdziwiłem że Nicko coś takiego napisał , no ale cóz może uległem chwilowemu zamroczeniu :wink: .
No właśnie, ja też nic nie słyszałam.
Był ktoś z prawej strony i słyszał "Dziękujemy"?
Ja stałem po prawej i słyszałem :wink:

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: S1MON » śr cze 01, 2005 7:47 am

też byłem po prawej i słyszałem ;) ale to była tylko chwila i zaraz potem fear :?

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3363
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Siwy » śr cze 01, 2005 9:15 am

ja stalem na srodku mniej wiecej i pamietam ze w ktoryms momencie bylo "dziekujemy" ale generalnie przewazalo fotd

MissMadness
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 47
Rejestracja: śr lip 14, 2004 11:43 pm
Skąd: Szczecin

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: MissMadness » śr cze 01, 2005 11:09 am

Był ktoś z prawej strony i słyszał "Dziękujemy"?
Stałam w pierwszym rzędzie pod Harrisem i z całych sił krzyczeliśmy "dzię-ku-je-my".
Żadnego "thank you" nie słyszałam.

KiNiO666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 01, 2005 2:39 pm
Skąd: Bielawa

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: KiNiO666 » śr cze 01, 2005 2:44 pm

ludzie naprawde nie kumam calej tej z zadymy z fear of the dark i "dziekujemy" :shock:. bruce doskonale slyszal co chcemy zeby zagrali i zazartowal mowiac "janick what is it? polish?" i jeszcze potem dodal to swoje "guys... girls"... jakby chcial powiedziec "dzieciaki kochamy was, ale wiecie, ze tego zagrac nie mozemy". w kazdym razie ja i chyba wszyscy ludzie, ktorzy obok mnie stali tak to odebrali. 8)

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Majek » śr cze 01, 2005 3:10 pm

ludzie naprawde nie kumam calej tej z zadymy z fear of the dark i "dziekujemy" :shock:. bruce doskonale slyszal co chcemy zeby zagrali i zazartowal mowiac "janick what is it? polish?" i jeszcze potem dodal to swoje "guys... girls"... jakby chcial powiedziec "dzieciaki kochamy was, ale wiecie, ze tego zagrac nie mozemy". w kazdym razie ja i chyba wszyscy ludzie, ktorzy obok mnie stali tak to odebrali. 8)
Zgadzam się...

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Szymon » śr cze 01, 2005 3:12 pm

ludzie naprawde nie kumam calej tej z zadymy z fear of the dark i "dziekujemy" :shock:. bruce doskonale slyszal co chcemy zeby zagrali i zazartowal mowiac "janick what is it? polish?" i jeszcze potem dodal to swoje "guys... girls"... jakby chcial powiedziec "dzieciaki kochamy was, ale wiecie, ze tego zagrac nie mozemy". w kazdym razie ja i chyba wszyscy ludzie, ktorzy obok mnie stali tak to odebrali. 8)
No ja nie wiem skad Ty taka interpretacje wyciagnales, ze chcial powiedziec - "dzieciaki kochamy was, ale wiecie, ze tego zagrac nie mozemy".

Jak sie mamy bawic w interpretacje, a raczej nadinterpretacje to ja bym slowa " Guys...girls anybody in between..." :) (oczywiscie wiekszosc na stadionie i tak nie rozumie jezyka, wiec nawet nie zareagowala) ....ja bym te slowa zinterpretowal jako wyraz niezadowolenia z postawy publicznosci - anybody in between - czyli czesc publiki byla po prostu nijaka.... :>
Sam takie odnioslem wrazenie co do publiki, ale jak widze te fragmenty video to nie chce mi sie wierzyc w roznice, jaka jest na nagraniu, a tym co ja slyszalem stojac w pierwszym rzedzie. No ale to jednak jest prawda - punkt widzenia zalezy od punktu....stania :)

Tak na prawde nie ma sie senu bawic w zgadywanie co uslyszal i co chcial powiedziec bo tego sie nigdy nie dowiemy....

Deleted User 1309

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Deleted User 1309 » śr cze 01, 2005 3:17 pm

Genialne są te wasze interpretacje :lol: :wink: .

KiNiO666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 01, 2005 2:39 pm
Skąd: Bielawa

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: KiNiO666 » śr cze 01, 2005 3:18 pm

co racja to racja, na wysokiej scenie zupelnie inaczej odbiera sie liczne skandowania publiki, ktore przeciez w takim miejscu jak stadion maja rozne zrodla (chodzi mi o miejsca skad sie zaczynaja krzyki :) ). w kazdym badz razie ton bruce'a naprawde przekonuje mnie do tego jak ja to zrozumialem. kurde, musze jeszcze obejrzec to na video i sie wypowiem 8)
oczywiscie wiekszosc na stadionie i tak nie rozumie jezyka, wiec nawet nie zareagowala
a skad wyciagasz takie wnioski wogole? nie wyobrazam sobie, zeby w dzisiejszych czasach, przy takim poziomie nauczania jezyka w szkolach "wiekszosc" stadionu nie kumala co bruce do nich mowi.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Szymon » śr cze 01, 2005 3:30 pm

Taa ludzie z j. polskim maja problemy, a co dopiero z angielski. Poza Goodnight, Hello, Poland, Great, Fvcking. How the fvck are you!! to te wywody malo kto rozumie. Oczywiscie duzo mozna sie domyslic, bo cos innego moze chciec wokalista grupy rockowej - trza krzyczec i juz. Jakby zaczal opowiadac o przepisie na karpia po jakiemus tam i dobrze to zaintonowal, tez by wszyscy z radoscia krzyczeli.

Awatar użytkownika
Misio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1433
Rejestracja: sob maja 31, 2003 11:33 pm
Skąd: Cork

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Misio » śr cze 01, 2005 7:20 pm

''Dziękujemy'' było głośne i najbardziej wyraźne, trwało dość długo, ten kto stał w tłumie słyszał to co darli ludziska koło niego, ja słyszałem ogół, panowie na scenie jak widać też.
KMFDM

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: kobi » śr cze 01, 2005 8:01 pm

Był ktoś z prawej strony i słyszał "Dziękujemy"?
tak, ja stalem z prawej w drugim/pierwszym rzedzie i sam sie wydzieralem ile moglem :)

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Bonzo » śr cze 01, 2005 8:14 pm

ja "dziekujemy" skandowałem chyba na koniec, po bisach jak juz sie sciemniało na scenie... a "fear of the dark" to skandowalismy kilkakrotnie...

Awatar użytkownika
lonely soldier
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 18, 2005 9:36 pm
Skąd: Chrzanów-pewnie nikt nie wie gdzie to:P

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: lonely soldier » śr cze 01, 2005 8:29 pm

no a my w sektorach krzyczeliśmy najpierw ''Fear of the dark''razem z tymi z dołu a potem zaczeliśmy ''nucić'' melodie FOTD-było słychać?:D
UP THE IRONS!!!


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość