Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Vansyk
-#Invader
-#Invader
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 18, 2004 4:00 pm
Skąd: Stalowa Wola / Cork City

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Vansyk » pt cze 03, 2005 10:53 pm

Wszystko za co odpowiadał Mystic było do dupy ,supprty tragedia ,praktycznie połowa supportów zagrał beznadziejnie do kwadratu , po drugie pomysł z lokalizacją , Stadion wogóle nie wypalił ,sto razy lepszy byłby spodek ,ten upał był niszczący i skutecznie męczył ludzi , po trzecie ceny picia , wiem wiem oni sie tłumaczą ,ale mogli postawić swoje stoiska ze swoimi ludźmi żeby było taniej ,mogli ale nie dali , po czwarte pomysł z opaskami ,ja co prawda miałem ,ale te opaski to głupota z tego względu że koncert traci swoją spontanicznośc ,wszystko jest ustawione itd, po piąte wreszcie organizacja ,tutaj starczą dwa słowa ,szkoda gadać.

Tak więc mysticowi dziękujemy
chchialbym kieyds zobaczyc posta w ktorym nie narzekasz nie buntujesz sie itp itd... :roll:
Pijesz? Nie pisz.

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: jajco » pt cze 03, 2005 11:01 pm

E tam moim zdaniem wszystko było super, podobno na trybunach słabe nagłośnienie ale jak dla mnie pod samą sceną było super, dobrze, że wodę można było wnosić to duży plus no i ochrona która podawała wodę.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Szymon » pt cze 03, 2005 11:05 pm

po czwarte pomysł z opaskami ,ja co prawda miałem ,ale te opaski to głupota z tego względu że koncert traci swoją spontanicznośc
HJakby nie bylo tych opasek to by Cie Ci "spontaniczni" tak popychali, ze bys narzekal jeszcze bardziej

Nitek
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 112
Rejestracja: sob lip 19, 2003 11:17 pm
Skąd: Łańcut/Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Nitek » pt cze 03, 2005 11:21 pm

ludzie z mystica na pewno czytają gazetę wyborcza i są na pewno żydami
to wyjaśnia sprawą fatalnej organizacji
zeby tylko Zydami co gorsze oni sa rownoczesnie masonami i cyklistami


co do wplywu mystica na cene wody - oplaty za stanowiska nie byly male ale zauwazcie o ile byly zawyzone ceny jedzenia a o ile wody, sadze rownierz ze ceny wody mialy istotny wplyw na zmiane polityki odnosnie wnoszenia na stadion butelek z woda, kwestia otwarta pozostaje na ile ta decyzja wynikala z oburzenia cenami a na ile naciskow/perswazji sluzb medycznych

Awatar użytkownika
Diabeł
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: sob paź 04, 2003 11:10 pm
Skąd: Kraków

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Diabeł » pt cze 03, 2005 11:23 pm

Wszystko za co odpowiadał Mystic było do dupy ,supprty tragedia ,praktycznie połowa supportów zagrał beznadziejnie do kwadratu , po drugie pomysł z lokalizacją , Stadion wogóle nie wypalił ,sto razy lepszy byłby spodek ,ten upał był niszczący i skutecznie męczył ludzi , po trzecie ceny picia , wiem wiem oni sie tłumaczą ,ale mogli postawić swoje stoiska ze swoimi ludźmi żeby było taniej ,mogli ale nie dali , po czwarte pomysł z opaskami ,ja co prawda miałem ,ale te opaski to głupota z tego względu że koncert traci swoją spontanicznośc ,wszystko jest ustawione itd, po piąte wreszcie organizacja ,tutaj starczą dwa słowa ,szkoda gadać.

Tak więc mysticowi dziękujemy
Zawsze się gdzieś znajda tacy ludzie , dzień bez narzekania to dzień stracony
Up The irons

Scaramouch
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:58 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Scaramouch » pt cze 03, 2005 11:24 pm

Jak dla mnie organizacja do najlepszych nie nalerzała. Najsmutniejszą dla mnie sprawą były te cholerne opaski... czy ktoś wie po co w ogóle rozdawali te niebieskie ?. Po tym jak mi ją przylepili zapytałem "rozdawacza" czy zaopatrzony w nią będe mógł wejść na sektor pod sceną - "Tak" - powiedział. Wyobraźcie sobie moją reakcje kiedy się okazało że jednak "Nie". Oczywiście rozumiem potrzebe istnienia takiego sektora ze względów bezpieczeństwa(chociasz los ludzi duszących się poza specjalnym sektorem zdaje się nikogo nie obchodzić ). Ale czy nie mógł by być mniejszy ? albo czy nie można było by do niego wpuścić więcej ludzi ?. Nie ma większej tragedi dla fana jak pozbawienie go możliwośći pełnego uczestnictwa w koncercie. To tak jak z mszą świętą w kościele ; )

Awatar użytkownika
bystry
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 24, 2003 1:23 am
Skąd: Toruń

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: bystry » pt cze 03, 2005 11:25 pm

festiwal byl bardzo dobry bardzo bym chcial aby mystic sprowadzilo na nastepny festival MACHINE HEAD ale ten byl bardzo dobry a co do cen za wode to byl skandal gdyby nie gasiory to bysmy nie przezyli albo bysmy wydali fortune na glupia butelke wody (20zl) ktora za ulica w carefourze kosztowala prawie 1zl to jest skandal

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: juras » pt cze 03, 2005 11:27 pm

nie wiem po co były niebieskie opaski, ale najważniejsze że wszedłem dzięki jej zerwaniu na sektor pod sceną 8)

Yaaqb
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1514
Rejestracja: pt gru 31, 2004 2:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Yaaqb » pt cze 03, 2005 11:29 pm

ja kupowalem wode w carrefourze za 49 groszy :D i tak wychodzi 40-krotny narzut cenowy. nic tylko sprzedawac wode na letnich festiwalach :D

opaski niebieskie i czerwone byly teoretycznie po to zebys nie musial za kazdym razem jak wchodzisz na plyte pokazywac ochronie biletu

MissMadness
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 47
Rejestracja: śr lip 14, 2004 11:43 pm
Skąd: Szczecin

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: MissMadness » sob cze 04, 2005 8:18 am

Relacja z jakiegoś radia + zdjęcia:
http://maks.radio-maks.tarman.pl/muzyka/ciekawostki.php

Awatar użytkownika
Iron Marcin
-#Invader
-#Invader
Posty: 151
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:36 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Iron Marcin » sob cze 04, 2005 11:23 am

Moim zdaniem mimo wszystko festival byl dobrze zorganizowany i mysle ze przyczepic mozna sie tylko opasek(tzn. tych czerwonych i niebieskich) no i oczywiscie cen za wode, ale to jak mowi mystic nie ich wina.
Jeszcze mysle, ze reklama nie byla najlepsza chociaz z tym bedzie z roku na rok coraz lepiej. Poza tym bardzo dobrze ze mystic festival odbyl sie na stadionie, a nie w malutkiej hali ludowej, wreszcie maideni zobaczyli ze maja duzo fanow w Polsce.

Yogi
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: pn lut 21, 2005 3:01 pm
Skąd: Radymno

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Yogi » sob cze 04, 2005 2:18 pm

Ty Rycerz Heavy Metal po coś ty na koncert jechał trzeba było zostać w domu i byś nie marudził chociaż nie wiadomo.Więc nie wybieraj sie na żadne koncerty lub nie marudż tak. :o

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Nomad » sob cze 04, 2005 2:33 pm

za 6 lat też będziesz marudził

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: she-wolf » sob cze 04, 2005 2:44 pm

huh, jaki jestem stary i zmęczony życiem...

garus
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 7:26 am
Skąd: Katowice

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: garus » sob cze 04, 2005 5:40 pm

Wiecie moze gdzie bedzie kolejny Mystic?
Dla mnie najlepiej by było gdyby był znów na Stadionie Sląskim, bo byśmy sie znowu spacerkiem przeszli :D

Iwan
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 3:26 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Iwan » sob cze 04, 2005 5:40 pm

ja bym jeszcze jedną kiepską sprawę dorzucił - jak do tej pory nikt nie napisał (może nikt nie zauważył):
dzwiękowców powinno sie powiesić na drzewie za ich fuszerkę, nie mówię o koncercie Ironów, ale chociazby Behemot (kiepsko słychać było) Kreator (pierwszych 3 kawałków autentycznie nie było słychać, dopiero po jakimś czasie coś podłubali, w 1 kawałku zero wokalisty) Nightwish (2 przerwy sekundowe podczas których następował zupełny brak dźwięku na całym stadionie). Stałem przy stanowisku dźwiękowców, i nie napiszę jak na tą ich robotę reagowali ludzie, bo byście mi posta wyrzucili. Ja tylko uslyszałem parę ch.. i k.. i takichsynów rzucanych przez ludzi w ich kierunku. Dobrze że tylko słowa, a nie nic więcej.

Awatar użytkownika
Iron Sajmon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw gru 16, 2004 5:48 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Iron Sajmon » sob cze 04, 2005 6:31 pm

To my chyba byliśmy na innym koncercie... :? Wg. mnie to Behemoth miał najlepsze nagłośnienie. Ale jak już gdzieś było napisane to nie była wina dźwiękowców tylko tego, że ochrona polewała nas wodą...

Iwan
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 3:26 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Iwan » sob cze 04, 2005 6:46 pm

po prostu mieliście wreszcie okazję umyć uszy i dzięki temu dobrze usłyszeliście Behemota :lol:

A tak na serio stałem w pewnym oddaleniu od sceny więc lepiej było słychać (zresztą to nie były tylko moje spostrzerzenia), może niech ktoś z trybun cos napisze.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: WICKER MAN » sob cze 04, 2005 6:53 pm

W najnowszym Mystic Art (z Dickinsonem na okładce) znajdziecie podziękowania od Mystic'a dla Sanktuarium. 8) :rocx

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: juras » sob cze 04, 2005 7:02 pm

teraz to dopiero zauważyłeś? :wink:
ale to miłe z ich strony, w końcu dużo zrobiliście


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość