Metallica

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Metallica

Postautor: blackcocker » sob wrz 28, 2019 5:18 pm

Ogromna szkoda gościa, bardzo go lubię. Nadchodzi St Anger pt. 2? :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7535
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Metallica

Postautor: Saimon1995 » ndz wrz 29, 2019 11:22 pm

No niestety... Lider Bokassy wspominał, że Lars na ostatniej trasie ładnie balował (https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/ ... kassa.html), więc pewnie wystarczyło przysłowiowe "jedno piwko" Jamesa i się na nowo problem zaczął. Mam nadzieję, że szybko się upora ze starymi demonami i w przyszłym roku wróci na scenę silniejszy.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Metallica

Postautor: Vorgel » pn wrz 30, 2019 10:05 am

Życzę Jamesowi by wyszedł z nałogu i był silniejszy. Ale nie życzę Metallice powrotu. Czas na zasłużoną emeryturę. Młodzi muszą wyjść poza Metallicę, może po ich odejściu zaczną chodzić na koncerty Exodus, Testament i Overkill. Bo na razie zawsze wybierają ten dziadowski, przereklamowany zespół.

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1633
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Metallica

Postautor: johnny_o » pn wrz 30, 2019 10:53 am

Życzę Jamesowi by wyszedł z nałogu i był silniejszy. Ale nie życzę Metallice powrotu. Czas na zasłużoną emeryturę. Młodzi muszą wyjść poza Metallicę, może po ich odejściu zaczną chodzić na koncerty Exodus, Testament i Overkill. Bo na razie zawsze wybierają ten dziadowski, przereklamowany zespół.
Bardzo ladnie z Twojej strony. Ale moze gdybys sie wybral na koncert to zmienilbys zdanie, tak jak to bylo w przypadku Kiss?

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Metallica

Postautor: Vorgel » pn wrz 30, 2019 10:57 am

Metalliki słuchałem w wieku lat 12. Później jeszcze chwilę też. Wielokrotnie do nas przyjeżdżali, nigdy nie czułem potrzeby by iść na ich koncert. To żenujący zespół. KISS tylko raz dali ciała, ale przynajmniej nie było to Nothing Else Matters.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2573
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Metallica

Postautor: remi » pn wrz 30, 2019 11:19 am

Zaskakuje ten brak odpowiedzialność (szczególnie w tym wieku i na tym etapie kariery), ale historia Jamesa jest złożona i nie można tego oceniać zero/jedynkowo.
Dobrze, że w Maiden podchodzą do tych spraw bardziej odpowiedzialnie (Nicko), bo do 70tki byłoby ciężko dociągnąć.
A jeszcze tydzień temu Lars mówił o Metallice za 20 lat;p

Tak BTW bardzo lubię video St Anger, z koncertu Mety w Wawie. James tylko na ten kawałek zmienił koszulkę na kamizelkę jeansową z naszywką „Survivor”. Widocznie ta piosenka, ten okres działalności zespołu - mocno w nim siedzi. Oby się pozbierał jak najszybciej.

Deleted User 2259

Re: Metallica

Postautor: Deleted User 2259 » pt paź 04, 2019 5:04 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bx57w3gSXrg

Fragment gigu z orkiestra opublikowany przez band

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4618
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Metallica

Postautor: nugz » wt paź 08, 2019 11:08 am

sprzedam bilet na S&M2.
jutro, Lodz Multikino, 20:00
20zl. bilet do wydruku na maila.
kontakt na priv ;)

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2573
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Metallica

Postautor: remi » śr paź 09, 2019 11:26 pm

No i było super. W złotych tarasach dźwięk żyleta. Aż sama głowa chodziła :)
Nie mogę się doczekać BluRay i winyli ;) ryło bańkę

Outlawn Torn <3. Tu błyszczał pierwszy akt.
Drugi akt - dla mnie jako fana muzyki klasycznej - był od a do z idealny.

Setlista: wywaliłbym Confusion, Nothing Else Matters :) a nawet dał za nich Fuel ;) zaskoczyło mnie pozytywnie poza „rodzynkami” wykonanie Moth. Brawo.

Chyba najlepszy film Mety jaki widziałem w kinie, chociaż tutaj konkurencja...

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Metallica

Postautor: blackcocker » śr paź 09, 2019 11:55 pm

Fajnie bardzo. Byłem w Multikinie w Krakowie i dźwięk był dużo lepszy niż niecały tydzień temu na Watersie. Nie będę porównywał do pierwszej części S&M, bo aż tak dobrze jej nie pamiętam. Koncert bardzo fajny, akt 1. jednak dla mnie dużo lepszy, słuchając Anastejżi, Masterów, Sandałów, NEMów bardzo się wymęczyłem. Ogólnie na Kirka nie mogę patrzeć... nie znoszę jego stylówki, jego gry, jego gitar, jego min... Jest tak sztuczny i słaby, że dla mnie to niemożliwe, że ktoś może się nad nim spuszczać tak jak to robią fani Mety. Hajlajtem był The Day That Never Comes, trochę rozczarował mnie Halo on Fire, bo myślałem, że lepiej wyjdzie. Unforgiven super, dość ciekawy koncept postawić Heta, który nie jest pierwszorzędnym śpiewakiem na przeciwko dyrygenta orkiestry, bez gitary, widać było że czuł się dziwnie "nago" i też dziwnie się na niego patrzyło. Mogli ten numer jednak nieco skrócić. No Leaf Clover, który uwielbiam jak zwykle super, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Outlaw, ale to trochę za długi numer. One też wypadł bardzo spoko, no i Ktulu, które już w wersji z jedynki przyprawiało mnie o ciarki. Ogólnie sala była pełna METALI, jeden METAL za mną nawet trochę śpiewał pojedyncze słowa refrenów największych kotletów.
Bardzo mi było źle patrzeć na Heta, nie dlatego że źle się prezentował, przedziałek miał nierówno, wybaczam mu nawet tego wąsa. Ma moje dozgonne uznanie i sympatię i ciężko mi znieść sytuację w jakiej się znalazł ponownie, mam nadzieję że z tego wyjdzie, bo od niego jako jedynego bije w tym zespole szczerość i jakaś... dobroć?
Dobrze wydane pieniądze, wspaniałe METALOWE święto!
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1633
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Metallica

Postautor: johnny_o » czw paź 10, 2019 12:06 am

Potwierdzam, dzwiek w Zlotasach genialny. Mialem caly pierwszy rzad dla siebie, wybierajac taka miejscowke liczylem ze wbije mnie w fotel, i nie zawiodlem sie :D
Unforgiven III zrobilo niesamowite wrazenie, przyjemnym zaskoczeniem All Within My Hands. Tribute to Cliff - czapki z glow. Dobrze wypadly numery z Hardwired, najlepiej moim zdaniem Halo On Fire. Do setlisty nie moge sie przyczepic, choc Confusion rzeczywiscie byloby pierwsze do odstrzalu. Gdyby tak zagrali Fixxxer...
Calosc super, do lutego kawal czasu i nie moge doczekac sie plyty. W miedzyczasie moze skusze sie na powtorke w przyszlym tygodniu :D

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3305
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Metallica

Postautor: barsiarz » czw paź 10, 2019 12:08 am

U Was też dźwięk nie do końca zgrywał się z obrazem? Jakby wszystko szło po analogach...
Zdecydowanie po przerwie tempo siadło. Do niej było fajnie, później już się męczyłem. No ale tym razem orkiestra lepiej brzmiała, już nie było efektu że oni swoje zespół swoje. Lubię muzykę w kinie więc to był dobrze wydany pieniądz.

Byłem też na Jokerze i polecam ;-)

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2573
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Metallica

Postautor: remi » czw paź 10, 2019 8:47 am

Byłem właśnie na Jokerze i Mecie w jeden dzień. Jedno jest pewne- Metę powtórzę w kinie a Jokera w domu ;)

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1164
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 3:55 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Metallica

Postautor: Mikojaski » czw paź 10, 2019 9:54 am

Tez bylem, ale dzwiek w gdanskim multikinie byl tragiczny, wiec z ostateczna ocena na razie sie wstrzymam
While you sleep in earthly delight, Someone's flesh is rotting tonight

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7535
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Metallica

Postautor: Saimon1995 » czw paź 10, 2019 9:59 pm

W przyszłym roku będzie się działo: https://metallicaxx.com

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Metallica

Postautor: blackcocker » czw paź 10, 2019 10:07 pm

Byle Het się wzmocnił
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1164
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 3:55 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Metallica

Postautor: Mikojaski » pt paź 11, 2019 9:52 am

Wydaje mi sie ze jemu ‚,wzmacniania’’ to juz wystarczy :wink:
While you sleep in earthly delight, Someone's flesh is rotting tonight

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Metallica

Postautor: Vorgel » pt paź 11, 2019 11:28 am

Jak życzę Hetfieldowi wzmocnienia i wyjścia z nałogu i w ogóle szczęśliwego życia, tak życzę Metallice by zakończyła działalność. Nie naprawią już tego co napsuli, nawet wywalając Kwirka i przyjmując z powrotem Mustaine'a.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Metallica

Postautor: Zdan » pt paź 11, 2019 12:03 pm

Jak życzę Hetfieldowi wzmocnienia i wyjścia z nałogu i w ogóle szczęśliwego życia, tak życzę Metallice by zakończyła działalność. Nie naprawią już tego co napsuli, nawet wywalając Kwirka i przyjmując z powrotem Mustaine'a.
Kolejne miliony dolarów same się nie zarobią ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Metallica

Postautor: Vorgel » pt paź 11, 2019 12:15 pm

A po co mu kolejne miliony? Tych co ma nie zdoła wydać do końca życia, chyba, że sobie zafunduje lot na księżyc ;) Jak widać granie z Metallicą mu nie służy, gdyby siedział w domu z rodziną być może nie wpadłby ponownie w szpony nałogu. Muzycy jakiegoś zespołu, który koncertował z nimi, nie pamiętam co to było, opisali jak wyglądało balowanie Metalliki przy okazji ostatnich koncertów. A ci kolesie już swoje lata mają. Ace Frehley odszedł z Kiss dlatego, bo chlanie i ćpanie na trasach było u niego tak ekstremalne, że uznał iż zagraża to jego życiu.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: johnny_o i 2 gości