Festival czy Heavy metal festival?? :|

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Tomek(JMM)
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1428
Rejestracja: pt paź 22, 2004 8:47 pm
Skąd: Łódź

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Tomek(JMM) » sob sty 08, 2005 6:43 pm

Skoro chcecie rózne gatunki muzyczne, to może jako pierwszy zespół wystąił by jakiś amerykański kwartet jazzrockowy, po nim jakiś szwedzki deafmetal, następnie jakiś młody angielski zespół promowany przez NME, i dopiero potem Iron Maiden. Co wy na to?

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: she-wolf » sob sty 08, 2005 7:07 pm

upierdliwyś.... :roll: czepiłeś się tego heavy jak pijany płota i puścić ine chcesz. weź wyluzuj... :roll: christ....

El Dorado

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: El Dorado » sob sty 08, 2005 7:17 pm

sorry bardzo ale spoojzcie na to z innej strony:
Organizatorom zalezy na kasie :D
wielu ludzi lubi Iron i inne Heavy, a wielu lubi troszke Iron a w ogóle zadnego Heavy...
Tak jak było w zeszłym roku... byla grupka ludzi ktorzy przyszli w prioretytowym celu zobaczyc Kata a nie IM ...
wiec jak by było Dimmu to duzo ludzi przyjechało by na Dimmu a nie Iron... albo Slayera albo inne tam... wiec nie czarujmy sie... będą RÓZNE zespoły.... RÓZNYCH podgatunków metalu...

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Metalophil » sob sty 08, 2005 7:17 pm

pewnie boi sie ze jak przed koncertem w gazecie napisza ze obok IM zagra np. Gorgoroth to go starzy nie pusza :lol: Ja powiem tyle ze mnie osobiscie obojetne co bedzie gralo przed IM, najwyzej moge byc mile zaskoczony(jesli wystapi jakis lubiany przeze mnie band), ale jesli dadza cos czego nie lubie to tez na pewno sie nie obraze - jade na Maiden wiec wystarczy mi Maiden :rocx . Poza tym nielubiane zespoly tez sie przydaja - coby zregenerowac sily i kawke wypic :wink: a problem stania pod barierkami kilka godzin mnie nie dotyczy bo umiem liczyc sily na zamiary :rocx

IvonMaiden
-#Invader
-#Invader
Posty: 171
Rejestracja: czw lis 18, 2004 2:49 pm
Skąd: Łódź

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: IvonMaiden » sob sty 08, 2005 7:19 pm

pure heavy metal dla mnie ( i pewnienietylko ) to bylo by cos ale no trzeba sie liczyc z tym ze im wieksza roznorodnosc zespolow(acz kolwiek bez przesady) tym lepsza sprzedaz biletow ale w koncu nie support 29 05 bedzie najwazniejszy

UpTheIrons :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!1

El Dorado

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: El Dorado » sob sty 08, 2005 7:24 pm

ja z mojej strony moge napisac, ze na 99% nie bedzie samego Heavy.. .w koncu spojzcie na inne festivale... moze sa wieksze od Mystic ale zawsze to festival.. takie WACKEN :P albo Rock Am Ring.... albo chociazby nasza Metalmania....tam nie ma jednego PURE pod gatunku

_Sand_man_
-#Invader
-#Invader
Posty: 170
Rejestracja: pt gru 17, 2004 9:42 pm
Skąd: Kolberg

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: _Sand_man_ » sob sty 08, 2005 7:35 pm

jade na Maiden wiec wystarczy mi Maiden
Mi w zupełności starczy Maiden też a jako support może być dla mnie nawet Arka Noego lub Poznańskie Słowiki z Krollopem drygującym :rocx :D :D :beer

Sim0n
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 616
Rejestracja: pn mar 31, 2003 5:16 pm
Skąd: Legionowo, Polska

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Sim0n » sob sty 08, 2005 8:46 pm

ja na ten koncert jade glownie na maiden ale milo by bylo uslyszec cos z innych stylow.. fajnie by bylo gdyby megadeth zagralo, WT wolal bym odeslac do domu.. cieszyl bym sie na slayera.. co do black i death to bardziej to pierwsze.. nie slucham tego jakos nalogowo i nie wszytko ale zobaczyc rotting christ czy ajattara to z wielka przyjemnoscia ale to niemozliwe :D

ale mystic to festiwal i wydaje mi sie ze bedzie zroznicowanie.. przybeda osoby ktore sa fanami zespolow grajacych przed daniem glownym.. tak bylo z katem czy slipknotem przed meta..

Awatar użytkownika
Hubik
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: wt cze 24, 2003 10:22 am
Skąd: Warszawa

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Hubik » sob sty 08, 2005 10:13 pm

Ja bym sie nie obraził gdyby KAT wystapił znow przed Ironami tzn Roman. Tanio by to ich wyniosło a i publika w wiekszosci zadowolona by była

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: she-wolf » sob sty 08, 2005 10:18 pm

KAT z gibającym się Romkiem i panienką :lol: ale fajnie by było znów Ostatni Tabor x2 usłyszeć :)

Rotting Christ - mniam :!: też by było coś, jakby się zjawili :)

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Metalophil » sob sty 08, 2005 10:27 pm

a moze Aria? :wink: z tego co sie orientuje to ich wystep kosztuje tylko 5 tys.$ + dojazd... tylko kto by podjal takie ryzyko...

Awatar użytkownika
Dis
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 5:04 pm
Skąd: Wrocław

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Dis » ndz sty 09, 2005 1:04 am

no nareszcie mge coś napisac :/ coś mi nie chodził ten temat...
co do Kata... nie chciałbym mieć powtóeki z zeszłego roku... co tu dużo gadac... kijowe to było :/ a szczególnie Hymn Polski śpiewany niby przez pijaczka z ławeczki koło ZOO... w tamtych okolicach pijaczków nie ma :/ wiem cos o tym... w rynku- tak, na każdym osiedlu- tak, ale nie tam (z prostej przyczyny nie ma gdzie kupić ;) ) To mnie totalnie wkurzyło :/ i było conajmniej nie na miejscu...
Give me Ed... till I'm dead...

_Sand_man_
-#Invader
-#Invader
Posty: 170
Rejestracja: pt gru 17, 2004 9:42 pm
Skąd: Kolberg

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: _Sand_man_ » ndz sty 09, 2005 1:12 am

w tamtych okolicach pijaczków nie ma :/ wiem cos o tym... w rynku- tak, na każdym osiedlu- tak, ale nie tam (z prostej przyczyny nie ma gdzie kupić ;) ) To mnie totalnie wkurzyło :/ i było conajmniej nie na miejscu...
No ale mógł kupić gdzie indziej i tam wychlać albo wracał z jakiejś meliny i tam go Romek spotkał. W hali nie brzmiało to tak strasznie gorzej wyszło na "Somewhere in Poland" :shock: :twisted: :twisted:

ToMek CauseWere Metallica
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: wt lis 18, 2003 9:38 am
Skąd: Dukla/Krakow

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: ToMek CauseWere Metallica » ndz sty 09, 2005 9:09 am

NIe ma możliwości aby grały wyłącznie zespołu heavy, do konca tez nie jestem przekonany co do tego iż to mystic organizuje a nie odyssey - ten ostatni przejety przez zagranicznego giganta miałby według mnie wiecej srodków na zagraniczne gwiazdy a tak ? within temptattion nam rzucili bo coś szybko musieli a nad reszta wciąz sie zastanawiaja/licza kase :)

Co do tego kto grał przed Meta - oni zawsze biora inną muzykę na supporty wiec Vader /Slipknot jak najbardziej pasowali

_Magda_
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 8:09 pm
Skąd: Koszalin

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: _Magda_ » ndz sty 09, 2005 10:00 am

Pamiętajcie też o tym, że na koncert Iron Maiden przyjadą także ludzie po 40, którzy od dawna słuchają Heavy (a napewno dłużej od was). Nie znam żadnej starszej osoby, która lubiłłaby Trash czy Black więc nie sądze czy byliby zadowolenie z tych zespołów, które powymienialiście. Np. moja mama, która nauczyła mnie słuchać Heavy Metalu nie byłaby zbyt szczęśliwa, gdyby musiała "męczyć" się przy Slayer. Wolałaby (i ja zresztą też) takie stare, i jak dla mnie najlepsze, zespoły jak Saxon Running Wild czy właśnie DIO. Pamiętajcie, że nie tylko wy 17, 18 latkowie tam będziecie ale również starzy wyjadacze, którzy pamiętają stary dobry Heavy Metal. Więc trochę mniej egoizmu:)
Pozdrawiam:)
The sweet sound of a guitar played hard is music to our ears.

Awatar użytkownika
Dis
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 5:04 pm
Skąd: Wrocław

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Dis » ndz sty 09, 2005 10:38 am

zgadzam sie z Tobą :] we wrocku byli kolesie, którzy opowiadali mi swoje wrażenia z koncertu w '84 Z drugiej strony... Slayer nie jest nowym zespołem...
Give me Ed... till I'm dead...

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: she-wolf » ndz sty 09, 2005 10:45 am

ja osobiście spotkałam większą ilość "wiekowych wikingów" black/death/thrash metalowców niż heavy... choćby np jak na Kacie we wrocławiu było?? tłum jak jasna cholera, sami "starsdi panowie". Kat skończył i się dziwnym trafem przeżedziło. to Ci dopiero, nie?? :roll:

Awatar użytkownika
Dis
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 5:04 pm
Skąd: Wrocław

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Dis » ndz sty 09, 2005 10:54 am

ja jakoś na ostatnim koncercie jakby więcej właśnie ludzi zauważyłem :/
Give me Ed... till I'm dead...

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: she-wolf » ndz sty 09, 2005 11:07 am

wokół mnie było odwrotnie widać. dobra. koniec tej jałowej dyskusji. jedni wolą rybki inni truskawki z majonezem. mam tylko nadzieję, że Mystic zadowoli wszystki - i fanów heavy jak i innych.

Marcino
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 42
Rejestracja: wt lis 30, 2004 12:16 am
Skąd: Ruda Slaska

Re: Festival czy Heavy metal festival?? :|

Postautor: Marcino » ndz sty 09, 2005 11:45 am

Nie no Metallica jest wyczedzista. Z tą różnicą przesadziłeś i to sporo. Nawet mi bvardzioej meta podchodzi :D
to ty jeszcze serio kinder jestes
mam 21 lat Iron Maiden w moim życiu jest od 20


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości