24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Postautor: Artur » czw cze 25, 2009 10:21 pm

A biletów zostało 1000.
a pula wyniosła 3 000 tak ? :mrgreen:
- Spodziewamy się około 20 tysięcy ludzi - mówi Mariusz Woźniczka.
:lol: :lol:

troche szkoda Szczecina, ale na co oni liczyli z takim terminem, bądź co bądź też składem...

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: 24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Postautor: cellman » czw cze 25, 2009 10:48 pm

Zdjęcie dobre, heh. I niech to będzie przestroga dla robiących festiwale w środku tygodnia w okresie sesyjo - egzaminacyjnym...

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: 24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Postautor: dostoevsky » pt cze 26, 2009 2:27 pm

a jak Kaiser Chiefs?
Kajzerki też super - dużo energii, kawałki w sam raz na festiwal. Ładnie rozgrzali publikę, nawet tą ortodoksyjno-bizkitową.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Postautor: wojteq » pt cze 26, 2009 3:20 pm

Wczoraj nie słuchałem całości, tylko końcowe dwa występy. Generalnie Manic Street Preachers nieźle grali, ale lepszy (i chyba w ogóle najlepszy na festiwalu) był Chris Cornell, jakoś jak zacząłem go słuchać, to tak już do końca mi zeszło, dobre miał nagłośnienie (okazało się, że można dobrze to zrobić i gitary były słyszalne). Ludzi było chyba generalnie trochę mniej niż przedwczoraj, ale jak się okazało, nie padało zbytnio w ciągu popołudnia, więc jednak troche ludzisków naszło. Ciekaw jestem ile w koncu sumarycznie sprzedano biletów. W każdym razie czekam na następną edycję, mam nadzieję, że takowa będzie, z lepszym setem może, no i przede wszytkim w innym terminie, ale po koncercie prowadzący odgrażali się, że w przyszłym roku znowu w czerwcu, mam tylko nadzieję, że chociaż w weekend ;-)

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: 24-25/06/2009 - Szczecin Rock Festiwal - Szczecin

Postautor: yankes » sob cze 27, 2009 11:31 pm

Małe podsumowanie przez organizatorów

http://www.szczecinfestival.com/pl_news ... mn_id=1014

dwa ciekawe fragmenty:
Festiwal zorganizowały wspólnie firma Promotor United Entertainment, Eska Rock i miasto Szczecin. Wszystkich koncertów słuchało w sumie ok. 10 tysięcy fanów rocka.
oraz chyba najważniejszy:
W kontekście starań naszego miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury i istotną pozycję na społeczno-gospodarczej mapie Polski i Europy Szczecin Rock Festival na pewno daje wielką szansę na wywindowanie nas o kilka szczebli wzwyż. Wszyscy, którzy byliśmy zaangażowani w to przedsięwzięcie, jestesmy dziś bardzo zmęczeni, ale i szczęśliwi. W przyszłym tygodniu robimy wstępne podsumowanie i zasiadamy do rozmów o edycji 2010. Poprzeczka została zawieszona wysoko, decyzje trzeba podjąć szybko.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości