20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 357

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Deleted User 357 » sob maja 23, 2009 11:13 am

Dobrze było :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Szajba » sob maja 23, 2009 11:25 am

Nie da się ukryć :mrgreen:

krótka relacja z samych koncertów:
=> Świniopas: no rewelacja :mrgreen: Fajny, garażowy old-school, wokalista-prze-chuj, no i oczywiście miażdżące Jebać, jebać, KZK GOP!! :mrgreen: a i mam setliste :B
=> KillJoy: eh... mizernie... nic ciekawego...
=> Horrorscope: no i widać kto rządzi w rodzimym Thrashu. Świetny koncert zagrali, na pełnym luzie, pełen energii. Miodek
=> Bonded By Blood: "ja znam tylko ich jeden kawałek - motyw z Teenage mutant ninja turtles" powiedział Żelazny, ale coś mi się wydaje, że po wczorajszym koncercie zmieni zdanie ;) pełen luz-bluz na scenie, energia i żywiołowość. No i perełka na zakończenie czyli "The song by the band Exodus - BONDED BY BLOOD" wyszło im świetnie.
=> Fueled by fire: "następny przystanek - Ruda Śląska - Chebzie" ;)


Definitywnie udany wypad. Trochę szkoda, że petroli nie zobaczyliśmy, ale nie było by jak wrócić, więc.. ;) godnie było :)

PS:
"PZPN,je**ać PZPN...
ej, zmień ten opis na bardziej aktualny :B
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Deleted User 357

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Deleted User 357 » sob maja 23, 2009 11:34 am

: "ja znam tylko ich jeden kawałek - motyw z Teenage mutant ninja turtles" powiedział Żelazny, ale coś mi się wydaje, że po wczorajszym koncercie zmieni zdani
Nie no, znać, żeby wcześniej znać, to znałem - słuchałem tej ich płytki kilka razy i jak już coś grali to kojarzyłem, że nie jest ten utwór mi obcy, ale tak żeby bez niczego tytuły wymieniać, to nie znam, fakt :)

Chciałbym jeździć na desce, ale za gruby jestem :mrgreen:

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Ironkos » sob maja 23, 2009 11:40 am

Ma ktos moze tekst Jebac KZK GOP ? Nie moge nigdzie znalezc, a ze sluchu wszystkiego sie nie da zrozumiec ;)

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Szajba » sob maja 23, 2009 12:48 pm

Ma ktos moze tekst Jebac KZK GOP ? Nie moge nigdzie znalezc, a ze sluchu wszystkiego sie nie da zrozumiec ;)
ale po co? to jest jeden z tych utworów, w których cały przekaz zawarty jest w refrenie ;)
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Artur » sob maja 23, 2009 1:06 pm

BONDED BY BLOOD - zajebiście, jak oni mają być odpowiedzialni za utrzymywanie thrashu przy życiu, to może jednak nie będzie "thrash is dead", cytując jednego z bardziej podchmielonych uczestników koncertu :P Energia, radość z grania i wszystko zagrane tak z 3 razy intensywniej niż na płycie (aż sobie porównałem odsłuchując płytke w drodze do Siemc). grali na pewno "Civil Servant", "Feed The Beast", "Evil Within", "Necropsy". "Immortal Life", "Vengeance", "Mind Pollution", "Unusual Punishment", motyw z Żółwi Ninja i wspomniany cover Exodusa. Zapewne wszystkiego z debiutanckiej płyty nie zagrali. Ale tak czy siak bardzo intensywny set,przerwy między kawałkami krótki

HORRORSCOPE - świetny występ, tak z pamięci to było "24/7", "One Minute Queen", "Firebolid", "Mephisto", "Inner Pride", "Traumatic Legacy", "Branded", "Headhunters", "Killers Breeding" i chyba ze 2 nowe, czyli całkiem pokaźny secior. Porównując to z grającymi bezpośrednio przed nimi chłopakami z Killjoy to różnica kolosalna i akurat Horrorscope może i miałby szanse się wybić na rynku międzynarodowym, przy dobrej promocji, jak to dobrze ujął Żelazny - "taką kapele można bez żenady pokazać na świecie". Toteż trochę żałuje, że są skazani na polski rynek, ale póki mają siłę i ochotę to niech grają, bo są zajebiści. a może Bonded By Blood by ich na trasę zaprosił ? :P

KILLJOY - zawiedli mnie, niestety, a liczyłem na dobry koncert. Nie wiem co nie grało, może ich muzyka się już nie broni, może po prostu brakowało trochę takiego luzu, cóż,bywa. Liczę że chłopaki jednak będą w przyszłości dawali rade, może lepsze kawałki napiszą czy coś. Nie wiem w czym problem, okaże się po promocji nowej płyty i ewentualnym następnym koncercie :P

ŚWINIOPAS - bardzo sympatycznie i energetycznie. Bez ceregieli, ostro i do przodu. Wokalista b.charakterystyczny ;) Covery Slayera ("Raining Blood") i S.O.D. , do tego zapewne kultowe już "Jebać KZK GOP" i reszta autorskich kawałków. Spoczko było.

FUELED BY FIRE , jak to już Szajba wspomniał, niestety nie mogliśmy obejrzeć, dzięki kochanemu KZK GOP właśnie....

licze że Fueled tutaj jeszcze wpadną, podobnie jak BBB

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Szajba » sob maja 23, 2009 1:14 pm

ŚWINIOPAS - bardzo sympatycznie i energetycznie. Bez ceregieli, ostro i do przodu. Wokalista b.charakterystyczny ;) Covery Slayera ("Raining Blood") i S.O.D. , do tego zapewne kultowe już "Jebać KZK GOP" i reszta autorskich kawałków. Spoczko było.
SETLISTA:
Obrazek
:lol: :B
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: iron84 » ndz maja 24, 2009 12:01 am

Wszystko fajnie, ale koncert z gatunku, jeden zespol nie dojedzie, dwa sie zgubily + niestety mialem okazje slyszec rozmowy chloptasi od dzwieku...naprawde sie dziwie, ze ktokolwiek w piatek zagral :-D

Co do muzyki...to mniej wiecej odczucia podobne jak juz co poniektorzy napisali powyzej

Deleted User 357

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: Deleted User 357 » ndz maja 24, 2009 4:08 pm

A Ty bucu czemu nie mówiłeś że będziesz? :P

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: 20-22/05/2009 - Bonded By Blood & Fueled By Fire

Postautor: iron84 » sob maja 30, 2009 9:17 am

W sumie nie wiedzialem, czy w koncu bede czy nie bede :lol:


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość