23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: miki » śr sie 26, 2009 2:09 pm

czyli jeżeli mi się nie podoba film jakiegoś reżysera to zanim skrytykuję muszę nakręcić lepszy!
Nie, ale wypadało by przynajmniej byś go wcześniej zobaczył.
no i widziałem. filmik z koncertu. oceniam ten konkretny filmik. jest do dupy. nie rozumiem problemu krytyka na tym właśnie polega
Wy chyba lubicie ciągle na kogoś naskakiwać. Nie pasują wam posty szajby to wystarczy przy jego poście nacisnąć Obrazek
? nie naskakuje na nikogo. wyrażam jakieś tam zdanie. Ty nie udawaj takiego co ma 13 lat, bo to mało kozackie. ludzie w takim wieku właśnie stosuną teksty typu "nie pasuje to nie czytaj". dojrzalej jest nie pasuje, a ma to miejsce obok --> krytykuje. logiczne
Artykuły pisze beznadziejne? - to po kiego je czytasz. Koncert nie taki jak trzeba? - nikt nie karze na niego iść. A później się jeszcze dziwisz że krytyka mu nie odpowiada jak ktoś kto nie był na koncercie ocenia go
to samo co wyżej. poza tym: widziałeś kiedyś zły film? przesłuchałeś słaby album muzyczny? po co go więc włączyłeś?

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: miki » śr sie 26, 2009 2:11 pm

ma do tego prawo. Większość z was też by skasowała gdybym wrzucił im do podpisu na forum coś co by się wam nie spodobało
to po co wrzuca? jeżeli się coś publikuje, to się wystawia to na ostrzał krytyki. taka jest kolej rzeczy. szajba stosuje jednak chwyty, jak w komunie:) w końcu chciałby być lewakiem, mimo, że nie wie, co to znaczy. podobnie jak z byciem tolerancyjnym

Deleted User 804

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: Deleted User 804 » śr sie 26, 2009 2:24 pm

skoro wszystko co robi szajba jest takie beznadziejne to nie musiałeś włączać filmiku. Jak stwierdzę że płyty jakiegoś zespołu są beznadziejne to nie słucham ich następnych płyt. Nie rozumiem czemu ty się tak "katujesz" kolejnymi dziełami szajby skoro już wiesz że będą takie tragiczne. To dopiero jest postawa trzynastolatka. Wiem ze mi się nie spodoba, ale zobaczę by zgnoić i podnieść sobie ego

El Dorado

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: El Dorado » śr sie 26, 2009 2:30 pm

Deleted User 804, a na żywo wydawałeś się w miarę kumaty :lol:

edit

juz to jest lepszy cover slayer http://www.youtube.com/watch?v=qQE1jqw8J6A

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: miki » śr sie 26, 2009 2:38 pm

skoro wszystko co robi szajba jest takie beznadziejne to nie musiałeś włączać filmiku. Jak stwierdzę że płyty jakiegoś zespołu są beznadziejne to nie słucham ich następnych płyt. Nie rozumiem czemu ty się tak "katujesz" kolejnymi dziełami szajby skoro już wiesz że będą takie tragiczne. To dopiero jest postawa trzynastolatka. Wiem ze mi się nie spodoba, ale zobaczę by zgnoić i podnieść sobie ego
o czym Ty piszesz? czy gdziekolwiek napisałem, że wszystko, co robi jest beznadziejne? przecież wyraźnie dałem znać, że taka działalność jest fajna, ale po co jest robiona w takim tonie. to jest cel mojej krytyki. czytaj ze zrozumieniem i bez napinki. nic osobistego w tym nie ma

poza tym. czy coś gnoję? krytykuję. nie każe wcale teraz Szajbie pisać przeprosin, ale po prostu walnąłem dawkę negatywnej opinii, na temat jego działalności. w sumie to lepsze niż milczenie. przynajmniej wie, że publika jest. nie oglądałem by zgnoić. nie robię takich rzeczy. dlatego nie obejrzę nigdy "Transformers 2". na jakiej podstawie w ogóle wysnułeś ten dupny wniosek?

Deleted User 804

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: Deleted User 804 » śr sie 26, 2009 2:48 pm

sam pisałeś ze z nudów czytasz czasem i jego teksty " tylko że nie da się wytrzymać po lekturze!" więc widać nisko je cenisz Wiadomo że trochę więcej tolerancji na krytykę by mu nie zaszkodziło, ale też nie ma co przesadzać. Jak ma ochotę to niech się wychwala gdzie może a my po prostu możemy spojrzeć na to z przymrużeniem oka, zwłaszcza że dopiero zaczyna ;-)

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: miki » śr sie 26, 2009 2:57 pm

nie będę ukrywał, że z nudów. ciężko, żebym na takie coś czekał dniami całymi i o niczym innym nie myślał:)

bez przesady oczywiście z niewytrzymywaniem. irytujące te teksty, ale zawsze jak widzę nowy to daję mu szansę. nic nie tracę. szkoda tylko, że ten pan taki nadęty jest z tą swoją twórczością. bardzo mierną w tym momencie niestety. krytyka jest konieczna, choćby do poprawy. jakbym to miał total w dupie to bym nie krytyował. robię to, bo powiedzmy, że mi zależy. kolega pisze to kolegę ocenię. jednak fakt, że to kolega nic nie zmienia. jest fatalnie i tyle.

recka płyty Brain Surgery. nie znam kapeli zupełnie. nie wiem też, czy jest opcja, by anonim jakiś sięgnął po tym tekście po ich twórczość. recenzja nie polega na wyjaśnianiu tekstów utworów (przy okazji recka sugeruje bardzo, że teksty mało zawiłe i wyszukane). wiem, że to robota amatorska, ale nic nie przeszkadza jej w byciu rzetelną.

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: Szajba » czw sie 27, 2009 2:39 pm

Cayenne - Dead Skin Mask

tym postem żegnam się z Wami
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 23/08/2009 - Hail Slayer Fest vol 1. - Katowice

Postautor: miki » czw sie 27, 2009 10:53 pm



Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości