Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: IM_Power » czw wrz 16, 2010 7:23 am

Tyle ,że Sanktuarium w ogóle nic nie pomogło, powiedzmy sobie szczerze sami byli zaskoczeni ,żę przyszło sporo osób, bo moje zloty dotychczas kojarzyły im się z klapami(dla mnie to nie były klapy, bo nic więcej nie dało się osiągnąc w pojedynkę) i teraz trochę nie w porządku jest to,że gdy wyszedł to ten argument jest używany w dyskusji....z pomocą Sanktuarium to mógł być taki zlot jak w Łodzi, czyli projekcja kinowa, coverband złożony z muzyków w okolicach 40-tki grający 2 godziny itd ,promocja na stronie w postaci baneru itd. i w rezultacie 500 osób uczestniczących.
Poza tym Ogólnopolski Zlot powinien jednak myślę odbywać się gdzieś bliżej centrum kraju tak by przyciągnąc jak najwięcej ludzi no i odbywać się w porządniejszym klubie.
Madness traktował nas trochę z góry, nie starał się zbytnio, muzyka cicho, projekcja DVD z naszym komputerem !?, no i jednak sam klub za mały ,cięzko go porównać do Stereo Krogs gdzie odbywał się zlot w Łodzi 3 razy większy od naszego Od Zmierzchu do Świtu z dwoma piętrami .
Steve,ja byłem na zlocie w Łodzi w 2006 r. i nasz zlot był kameralny przy tamtym, wyszedł świetnie ,ale Sanktuarium nie przyczyniło się do tego,a gdyby przyszło 30 osób to dziś by to było tu wyśmiewane, może nie przez Budziola czy Deleted User 804a,ale by było .
Ja wiem ,że Wy akurat jesteście fanami, więc mam nadzieję ,że też wam zależy żeby w Polsce to wszystko wyglądało tak jak powinno .
Dlatego mówię,gdyby wszystkimi siłami zrobić zlot w 2011 r. ,zgadać się z EMI ,Live Nation ,bo zlot byłby ŚĆIŚLE powiązany z koncertem ,to na pewno by to się wszystko udało i to by była największa promocja Sanktuarium ,więc to w waszym interesie bardzo.

Taki zlot by był naprawdę wielki, powinien być dwudniowy,coś w rodzaju Dni Iron Maiden w..., cała masa atrakcji, parę występów coverbandów, w tym jeden z zagranicy ,projekcja kinowa jakiegoś koncertu, konkursy z nagrodami, można też pomyśleć o jakimś integracyjnym wypadzie na miasto i wymyślać tylko kolejne atrakcje, to by przyciągneło fanów .Można się pokusić nawet o ściągniecie Blaze'a czy Di Anno, tylko to trzeba by było naprawdę dobrze zorganizować ,zebrać kasę ,dajmy na to z wejściowym 50 zł nie byłoby problemu większego.

Deleted User 804

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Deleted User 804 » czw wrz 16, 2010 7:09 pm

Tak w skrócie:
grudzień zeszłego roku - impreza szajby poświęcona maiden. Jak mogliśmy to pomogliśmy i reklamą i fundując parę nagród.
Zlot we wrocławiu - nagród do przekazania niestety już nie mieliśmy, mogliśmy tylko pomóc promocją czy ewentualnie w innych rzeczach o które Steve nas poprosił.

Co do pozostałych zlotó,. Był planowany w okolicy premiery płyty, ale niestety z rozmów z klubem nic nie wyszło. Też był to wyjątkowo kiepski okres na taką imprezę: weekend przed premierą Maiden w Budapeszcie, tydzień po był Blaze w Szczecinie, a później miało być parę koncertów Di'Anna. Siłą rzeczy każdy komu chciałoby się ruszyć z daleka na imprezę związaną z Maiden raczej wybrałby zobaczyć samo Maiden czy któregoś z Byłych wokalistów niż jakiś coverband.

Ucieszył mnie wcześniejszy argument na zbieranie środków z biletów na organizowane zloty. Przy cenach 10-15 zł po odliczeniu podatku, odpalenia części dla klubu i opłaceniu zespołów(chociażby samego piwa dla nich) zostałoby tego tyle co kot napłakał.

Bardzo fajny pomysł ze ściągnięciem Blaza czy Di'Anna. Tylko byłbyś może w stanie wyłożyć pieniądze? Niestety wiekszość kosztów trzeba ponieść zanim się zacznie sprzedawać bilety. Organizacyjnie i finansowo niestety to poza naszym zasięgiem. Zresztą w zeszłym roku próbowaliśmy ściągnąć Blaza na zorganizowaną przez nas trasę którą mieliśmy przygotować pod opieką i patronatem zaprzyjaźnionej agencji(nie szajby :B ) tyle że zanim ich namówiliśmy agentka Blaza odpisała mi że już mają zabukowane występy w Polsce.
Co do Di'Anna w przeciwieństwie do Blaza nie wiem jakie stawia warunki, ale wydaje mi się że musi minąć jeszcze trochę czasu od jego ostatniej trasy po pl, zanim uda się kogokolwiek namówić by wyłożył na to kasę. Zresztą i tak nie wyobrażam sobie by Di'Anno zgodził się grać na zlocie fanów Maiden, chyba że za 10 razy tyle co normalnie :D

Patrząc na ostatnie 9 miesięcy mieliśmy w Polsce:
2 "zloty" - czy imprezy poświęcone Maiden
1 koncert Di'Anno(choć miało się ich odbyć chyba 5 czy 6 )
3 koncerty Blaza + następny pod koniec tego roku.

Dodatkowo mieliśmy blisko na samo Maiden które grało w Budapeszcie. Żaden Maidenmaniak nie powinien chyba narzekać na brak atrakcji i możliwości spotkania z innymi fanami.
Ostatnio zmieniony czw wrz 16, 2010 11:31 pm przez Deleted User 804, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Budziol » czw wrz 16, 2010 10:34 pm

Bardzo fajny pomysł ze ściągnięciem Blaza czy Di'Anna. Tylko byłbyś może w stanie wyłożyć pieniądze?
traktuje to kategoriach zartu :d
ciekawe ktory FC sciaga ich na kocerty do swojego kraju? :D
nie jestesmy agencja koncertowa, bez przesady :lol:

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: jesper » czw wrz 16, 2010 10:41 pm

... gadasz :!: ;-) a może by pomyśleć o zaproszeniu na zlot nie jakiegoś Blaze'a, DiAnno tylko od razu walnąć z grubej rury niech to będzie IRON MAIDEN :cool: ;-)

Gustava
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 45
Rejestracja: sob wrz 04, 2010 8:11 pm
Skąd: Katowice

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Gustava » czw wrz 16, 2010 11:29 pm

No, i by zagrali tam gdzie my byśmy chcieli, bo my byśmy to organizowali ;)
What a dream, when will it end? And will I transcend?

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: WICKER MAN » pt wrz 17, 2010 2:16 am

Bardzo fajny pomysł ze ściągnięciem Blaza czy Di'Anna. Tylko byłbyś może w stanie wyłożyć pieniądze?
traktuje to kategoriach zartu :d
ciekawe ktory FC sciaga ich na kocerty do swojego kraju? :D
nie jestesmy agencja koncertowa, bez przesady :lol:
Wcale nie jest to takie wzięte z kosmosu. Fan Kluby z niektórych krajów robiły jak najbardziej zloty z udziałem Blaze'a czy Paul'a.

Co do Blaze'a to pracowaliśmy nad ściągnięciem go do Polski jakoś na przełomie 2007/2008. Samo jego honorarium było wtedy śmieszne - 1000 Euro za koncert akustyczny i bodajże 2000 za pełny show. Plus oczywiście bilety lotnicze i hotel. Więc jest to jak najbardziej do zrobienia przy wprowadzeniu przedsprzedaży biletów i znalezieniu odpowiednich patronów medialnych takiej imprezy. Akurat wtedy impreza nie wypaliła głównie ze względu na problem ze znalezieniem odpowiedniego klubu - tzn. po prostu wszyscy chcieli z tego jakąś dużą kasę dla siebie, a na to już nie byłoby nas stać... Plus oczywiście kwestia tego, że nie jesteśmy firmą tylko fan klubem, i to niezarejestrowanym. Zdecydowanie lepiej jakbyśmy tego rodzaju imprezę organizowali np. jako stowarzyszenie.

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: tomtomala » pt wrz 17, 2010 7:30 am

traktuje to kategoriach zartu :d
ciekawe ktory FC sciaga ich na kocerty do swojego kraju? :D
nie jestesmy agencja koncertowa, bez przesady :lol:
... gadasz :!: ;-) a może by pomyśleć o zaproszeniu na zlot nie jakiegoś Blaze'a, DiAnno tylko od razu walnąć z grubej rury niech to będzie IRON MAIDEN :cool: ;-)
No i to jest postawa 99% ludzi na tym forum. Potrafią krytykować i nic, słowem nic, nie robią poza pisaniem postów.

Mam pomysł. Może Wasza wspaniała dwójeczka przygotuje jakiś plan jak sprawić by Sanktuarium było widoczne i załatwiło parę patronatów. Ile czasu Wam dać. Za 2 tygodnie nam opiszecie co i jak?

Bo z całym szacunkiem, ale pisanie maili i czekanie na odpowiedź przez wieki to jest jakiś żart.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: ttomasz » pt wrz 17, 2010 8:04 am

Bardzo fajny pomysł ze ściągnięciem Blaza czy Di'Anna. Tylko byłbyś może w stanie wyłożyć pieniądze?
traktuje to kategoriach zartu :d
ciekawe ktory FC sciaga ich na kocerty do swojego kraju? :D
nie jestesmy agencja koncertowa, bez przesady :lol:
Wcale nie jest to takie wzięte z kosmosu. Fan Kluby z niektórych krajów robiły jak najbardziej zloty z udziałem Blaze'a czy Paul'a.

Co do Blaze'a to pracowaliśmy nad ściągnięciem go do Polski jakoś na przełomie 2007/2008. Samo jego honorarium było wtedy śmieszne - 1000 Euro za koncert akustyczny i bodajże 2000 za pełny show. Plus oczywiście bilety lotnicze i hotel. Więc jest to jak najbardziej do zrobienia przy wprowadzeniu przedsprzedaży biletów i znalezieniu odpowiednich patronów medialnych takiej imprezy. Akurat wtedy impreza nie wypaliła głównie ze względu na problem ze znalezieniem odpowiedniego klubu - tzn. po prostu wszyscy chcieli z tego jakąś dużą kasę dla siebie, a na to już nie byłoby nas stać... Plus oczywiście kwestia tego, że nie jesteśmy firmą tylko fan klubem, i to niezarejestrowanym. Zdecydowanie lepiej jakbyśmy tego rodzaju imprezę organizowali np. jako stowarzyszenie.
Brzmi super ;-)

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: tomtomala » pt wrz 17, 2010 10:34 am

Ja myślę, że trzeba do tego podjeść trochę inaczej.

Po pierwsze - ile osób regularnie odwiedza nasze forum czy stronę. Może warto się nad tym zastanowić. Trzeba zbudować najpierw tzw. masę krytyczną. Bo inaczej z czym mamy iść do takiego EMI? Z 100 userami?

Moja propozycja:
- założyć wątek o promocji FC (nie będzie dostępny dla każdego),
- zastanowić się nad aktywizacją FC (członkostwo, co za to, jak to promować) - tutaj trzeba zrobić research jak to działa gdzie indziej,
- zastanowić się gdzie możemy zaistnieć jako patron.

Przede wszystkim ta grupa osób zostanie nazwana Komitetem Sterującym, przydzieli się każdemu zadania, ustali harmonogram prac, odpowiedzialność i plan działania. Inaczej będziemy pisać takie pitu pitu i nic się nie zmieni. To jak? Działamy?

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: IM_Power » pt wrz 17, 2010 10:44 am

Nic tak nie zachęci ludzi do działania jak spotkania.
Sanktuarium powinno podzielić się na regiony, np.Śląski, Pomorski, Centalny(Wawa i Łódź), Wschodni(na Wsch.od Wawy), Wielkopolski ,Małopolski..i organizować spotkania co 1-2 miesiące, mające na celu ustalanie wszystkiego, zapraszanie nowych osób chętnych do działania a także aspekt towarzyski po prostu

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: ttomasz » pt wrz 17, 2010 11:36 am

Nic tak nie zachęci ludzi do działania jak spotkania.
Sanktuarium powinno podzielić się na regiony, np.Śląski, Pomorski, Centalny(Wawa i Łódź), Wschodni(na Wsch.od Wawy), Wielkopolski ,Małopolski..i organizować spotkania co 1-2 miesiące, mające na celu ustalanie wszystkiego, zapraszanie nowych osób chętnych do działania a także aspekt towarzyski po prostu
Za bardzo pokomplikowane na początek. Bardziej mi się podoba pomysł tomtomala.

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: jesper » pt wrz 17, 2010 3:17 pm

traktuje to kategoriach zartu :d
ciekawe ktory FC sciaga ich na kocerty do swojego kraju? :D
nie jestesmy agencja koncertowa, bez przesady :lol:
... gadasz :!: ;-) a może by pomyśleć o zaproszeniu na zlot nie jakiegoś Blaze'a, DiAnno tylko od razu walnąć z grubej rury niech to będzie IRON MAIDEN :cool: ;-)
No i to jest postawa 99% ludzi na tym forum. Potrafią krytykować i nic, słowem nic, nie robią poza pisaniem postów.

Mam pomysł. Może Wasza wspaniała dwójeczka przygotuje jakiś plan jak sprawić by Sanktuarium było widoczne i załatwiło parę patronatów. Ile czasu Wam dać. Za 2 tygodnie nam opiszecie co i jak?

Bo z całym szacunkiem, ale pisanie maili i czekanie na odpowiedź przez wieki to jest jakiś żart.
... z całym szacunkiem nie krytykuję, tylko nabijam się z z wizji bez pokrycia którą próbuje zaszczepić jakiś szalony mitoman :jee: Nie mam nic przeciwko organizowaniu zlotów [jest to dla zainteresowanych jak najbardziej słuszna idea], choć osobiście nie mam zamiaru angażować się w organizację takiej imprezy, dlatego mam głęboko w poważaniu jakiś plan o którym bredzisz :facepalm:

... moim zdaniem WICER MAN jest jak najbardziej kompetentną osobą w tej kwestii jednocześnie posiadającą pewne doświadczenie we współpracy z potencjalnym sponsorami, patronami etc.

... najważniejsza kwestia to zainteresowanie nie tylko ludzi którzy chcą coś zorganizować ale tych dla których taki zlot jest robiony czyli fanów ... dobre pytanie ile osób było by zainteresowanych przybyciem na taka imprezę :?: , bo coś mi sie wydaje że na forum Sanktuarium tłumów nie znajdziemy dlatego dobrze by było pomyśleć o współpracy z innymi "konkurencyjnymi" forami.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Budziol » pt wrz 17, 2010 3:37 pm

estia to zainteresowanie nie tylko ludzi którzy chcą coś zorganizować ale tych dla których taki zlot jest robiony czyli fanów ... dobre pytanie ile osób było by zainteresowanych przybyciem na taka imprezę :?: , bo coś mi sie wydaje że na forum Sanktuarium tłumów nie znajdziemy dlatego dobrze by było pomyśleć o współpracy z innymi "konkurencyjnymi" forami.
a ten swoje :D

Tom o jakiej dwójeczce mówisz? :>

Wicker owszem, ale czy on w ogóle ma chęci na to ?

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: tomtomala » pt wrz 17, 2010 4:10 pm

... moim zdaniem WICER MAN jest jak najbardziej kompetentną osobą w tej kwestii jednocześnie posiadającą pewne doświadczenie we współpracy z potencjalnym sponsorami, patronami etc.
Też mam za sobą epizod, gdzie pracowałem nad organizowaniem eventów. Tylko jak napisałem - bez masy krytycznej jaka stoi za forum nic nie możemy zrobić.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: WICKER MAN » pt wrz 17, 2010 8:18 pm

Wicker owszem, ale czy on w ogóle ma chęci na to ?
Sam nie, bo to wymaga naprawdę większej pracy i najlepiej współpracy kilku osób. Jeśli znajdą się chętni, by nad tym pracować to jak najbardziej mogę w tym pomóc. Też mnie boli to, że wiele Fan Klubów, np. taki Overkill, jest u nas o wiele lepiej zorganizowanych. ;)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Budziol » pt wrz 17, 2010 9:33 pm

O. sól w oku ;)
teraz nagle zaczęła się krytyka i dobrze bo kto się nie rozwija ten się cofa, ale kiedy Deleted User 804 zaproponował mi moderowanie tego forum to było dno i wodorosty :)

ja mogę się zaangażować czemu nie :)

nadal Tom nie odp o jaką dwójeczkę mu chodzi ;)

Deleted User 804

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Deleted User 804 » pt wrz 17, 2010 10:05 pm

Ściągnięcia np Blaza nie jest czymś niemożliwym i jak pisałem wcześniej próbowałem to w zeszłym roku zrobić tyle że MA_IN nas ubiegło bo od razu zabukowali koncerty, nie musząc namawiać żadnej innej agencji by wzięli ich imprezę pod swoją opiekę. Jeśli chodzi o stawki Blaza znam je doskonale bo już rozmawiałem na ten temat z zespołem. Nie są jakieś wygórowane, ale nie zmienia to faktu że samego sanktuarium na to nie stać i to zwłaszcza że jest problem z zebraniem kasy na chociażby jakiś głupi mały prezent dla zespołu od fanów przy okazji koncertu, a co dopiero zapłacenia im za cały występ.

Może inne fan kluby są lepiej zorganizowane, a sanktuarium miało kiedyś więcej patronatów i częściej dawało nagrody. Co do samych nagród: jak doskonale wiecie nie mamy teraz płatnego członkostwa, a cała kasa którą zbierzemy na serwer czy cokolwiek innego jest rozliczana co do grosza przed osobami które się zrzuciły(ktoś z nich może napisać ile "zostało" z ostatniej zbiórki :mrgreen: ). Z czasem mam nadzieję że uda nam się rozwiązać ten problem oferując wam coraz więcej, ale niestety jeszcze trochę to potrwa.
Wszystkim wspominającym co stare sanktuarium kiedyś nie robiło proszę o uwzględnienie dwóch rzeczy. Pierwsze to, że wypracowanie poprzedniej "pozycji" serwisu na pewno zajęło trochę czasu, a drugie to że prawie wszystko to co było, zostało zmarnowane przez totalne zaniedbanie serwisu i strony. Teraz od trochę ponad roku cokolwiek znów zaczęło się dziać. przejmując stronę dostałem w spadku hmm.. jakby to ładnie podsumować: kontaktów jakieś zero, pozycja strony w internecie - jak się nie znało aktualnego adresu strony to nawet wpisując "iron maiden sanktuarium" w google nie dało się tu trafić :lol: . Do tego była jeszcze wspaniała niedorobiona strona, której przenoszenie znudziło się komuś w połowie roboty i nie dokończył reszty, a coby było zabawniej nikt nie zachował tego co nie zostało przeniesione. Nie mogę także pominąć naszego wspaniałego tętniącego życiem forum na którym od paru lat nie działało autologowanie.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia do jakiego stanu uda się doprowadzić sanktuarium. To co mam zaplanowane może okazać się dużym sukcesem, lub po prostu stratą czasu. Tak na prawdę do póki nie spróbujemy to się nie dowiemy. Jak dla mnie jest tu roboty przynajmniej na parę miesięcy i to dla osoby która ma sporo wolnego czasu. Jakieś bardziej widoczne dla was zmiany niestety mogę zostać wprowadzone dopiero na koniec, zwłaszcza jeśli chcemy dać im większą szansę na sukces.

Jeśli ktoś jest chętny do pomocy to w forum organizacyjnym znajdzie informacje co z tym zrobić. Póki co zgłosiła się naprawdę malutka garstka osób. W zależności od tego co kto będzie umiał, zapewne coś się dla niego znajdzie.
Sorry za ciut przydługi post. Macie może jeszcze jakieś uwagi/problemy?

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: tomtomala » sob wrz 18, 2010 12:12 pm

nadal Tom nie odp o jaką dwójeczkę mu chodzi ;)
Oj tam oj tam - wszystko byś chciał wiedzieć.

Czyli rozumiem temat zamknięty i czekamy co zrobi Deleted User 804.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: Budziol » sob wrz 18, 2010 2:34 pm

Tom czytałeś do końca posta Deleted User 804a?
Jeśli ktoś jest chętny do pomocy to w forum organizacyjnym znajdzie informacje co z tym zrobić. Póki co zgłosiła się naprawdę malutka garstka osób. W zależności od tego co kto będzie umiał, zapewne coś się dla niego znajdzie.
Sorry za ciut przydługi post. Macie może jeszcze jakieś uwagi/problemy?
w co chcesz się zaangażować?
chętnie przyjmiemy pomoc i zaangażowanie kogokolwiek kto zrobi coś więcej niż gadanie i pokaże na co go stać

Deleted User 804 zawarł w swoim poście wiele ważnych wątków.

Przed przejęciem strony, faktycznie w wyszukiwarce jedyne co znajdowalo to sanktuarium maryjne, ani strona ani forum nie działało itd
jest lepiej i mamy nadzieje, ze również dzięki Wam będzie jeszcze lepiej!
Czekamy na chętnych, z konkretnymi propozycjami i planem działania.

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Akcja Promocyjna we Wrocławiu...mój plan,co o tym myślicie?

Postautor: tomtomala » sob wrz 18, 2010 3:04 pm

w co chcesz się zaangażować?
chętnie przyjmiemy pomoc i zaangażowanie kogokolwiek kto zrobi coś więcej niż gadanie i pokaże na co go stać
Jestem jak najbardziej chętny. Resztę dogadamy na priv by tutaj nie smęcić. Jutro jak nawrócę do Warszawki to się odezwę.


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości