Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Bonzo » śr maja 25, 2005 8:42 pm

A czego ta rada miejska się boi? Że się ludzie upiją? Jak nie będzie piwa na stadionie, to wszyscy będą pić przed i będą zalani już w południe. A tak to przynajmniej by zarobili.
a co piwo jest jakims niezbednym wymogiem na koncertach? Powodzenia dla tych ktorzy przyjda zalani w cztery dupy na koncert :?

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » śr maja 25, 2005 8:48 pm

a tam zalani ,ja chciałem 3-4 piwka wypić symbolicznie między koncertami ,a nie sie upijać

Awatar użytkownika
artoor
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2004 2:55 am

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: artoor » śr maja 25, 2005 9:10 pm

a co piwo jest jakims niezbednym wymogiem na koncertach? Powodzenia dla tych ktorzy przyjda zalani w cztery dupy na koncert :?
Piwo nie jest wymogiem, ale wielu chętnie by się napiło, co nie znaczy że upiło. A jak nie ma piwa, to normalne, że ludzie piją wcześniej. Poza tym jak nie wpuszczą z wodą, to co będę pił przez te 12 godzin? Nie lubię coli. A woda na takich imprezach jest w cenie piwa (jeśli w ogóle jest), więc wolę piwo.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: WICKER MAN » śr maja 25, 2005 9:31 pm

A czego ta rada miejska się boi? Że się ludzie upiją? Jak nie będzie piwa na stadionie, to wszyscy będą pić przed i będą zalani już w południe. A tak to przynajmniej by zarobili.
Takie są procedury. Na Metallice chyba nie było piwa więc i teraz może nie być... Ale i bez % można się świetnie bawić. :)

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Pink » śr maja 25, 2005 9:34 pm

Na metallice nie bylo, ale już na tegorocznej metalmanii tak, więc liczę że w Chorzowie też będzie :P i to nie dlatego że nie umiem sie bawić bez % tylko z tego prozaicznego powodu, że piwo gasi pragnienie liepiej niż cola.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: WICKER MAN » śr maja 25, 2005 9:39 pm

Na metallice nie bylo, ale już na tegorocznej metalmanii tak, więc liczę że w Chorzowie też będzie :P i to nie dlatego że nie umiem sie bawić bez % tylko z tego prozaicznego powodu, że piwo gasi pragnienie liepiej niż cola.
Też prawda. :) Ale Metalmania to w porównaniu z tym koncertem malutka impreza dla 10 razy mniej osób. Mystic Festival to jednak mega-koncert więc nie wiem czy zostanie wydana zgoda na sprzedaż piwa, choć byłoby miło, gdyby tak się stało... :beer

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » śr maja 25, 2005 9:40 pm

jak sie wypije takie piwko na koncercie ,to potem smak tego piwa kojarzy się z tym wydarzeniem i jest fajnie

Sokrates
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 51
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:17 pm
Skąd: mam to wiedzieć?

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Sokrates » śr maja 25, 2005 9:46 pm

Może mi nie uwierzycie ale ja znam człowieka - dawny kumpel , nazywaliśmy go "Generał" on to zawalił się w 4 dupy i PRZESPAŁ KONCERT we Wrocławiu :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!1-brak mi dosłownie słów na jego zachowanie , a później miał pretensje że niegrali jakiś tam utworów które wymieniał , a dziwne bo ja je na koncercie słyszałem :D .

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Pink » śr maja 25, 2005 10:03 pm

Heh mój kumpel przeleżal koncert Saxona w zeszlym roku twarzą we wlasnych wymiocinach (W parku kolo klubu) :P to sie nazywa dobrze wydac pieniądze :shock:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Szymon » śr maja 25, 2005 11:56 pm

Na metallice nie bylo, ale już na tegorocznej metalmanii tak, więc liczę że w Chorzowie też będzie :P i to nie dlatego że nie umiem sie bawić bez % tylko z tego prozaicznego powodu, że piwo gasi pragnienie liepiej niż cola.
Tak po prawdzie to picie piwa szybciej doprowadza do odwodnienia. Ale lyk zimnego piwa po koncercie to jak najbardziej :beer

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » śr maja 25, 2005 11:58 pm

na Metallice było 50 tys. ludzi ,tu będzie 30 ,mam nadzieje że to zaważy.
W tej sytuacji licze ze będzie 25 tys.

Ps.po cholere te plakaty rozwieszaliście :wink:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6537
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: WICKER MAN » śr maja 25, 2005 11:59 pm

Może mi nie uwierzycie ale ja znam człowieka - dawny kumpel , nazywaliśmy go "Generał" on to zawalił się w 4 dupy i PRZESPAŁ KONCERT we Wrocławiu :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!1-brak mi dosłownie słów na jego zachowanie , a później miał pretensje że niegrali jakiś tam utworów które wymieniał , a dziwne bo ja je na koncercie słyszałem :D .
Znam podobną historię - gość z UK poszedł na ostatni z trzech koncertów charytatywnych dla Clive'a Burr'a w londyńskiej Brixton Academy w 2002 (były to jedyne koncerty Maiden w tym roku). Nawalił się przed koncertem i przed Blood Brothers (jeden z pierwszych utworów), kiedy Bruce zadedykował go Clive'owi, popłakał się, rzucił się na szyję jakiemuś gościowi łkając mu i szukając pocieszenia. :lol: Potem urwał mu się film. ;) Obudził się jak Maideni schodzili ze sceny po Run To The Hills - więc przegapił między innymi Children Of The Damned, które było grane specjalnie na tych występach.
Więc oto morał, dzieciaczki - nie przesadzajcie z piciem na koncertach. :D :wink:

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 12:18 am

ja to napewno przed koncertem dużo pić nie będe, no chyba że w pociągu ale to jeszcze na 10 godzin przed otwarciem bram ,ja to bym chciał przed Ironami z 2 piwka wypić ..na odwage ,no i koniecznie kawy

Awatar użytkownika
Levy
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 589
Rejestracja: czw maja 12, 2005 6:48 pm
Skąd: Częstochowa/Łódź

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Levy » czw maja 26, 2005 12:22 am

Mi wystarczy jedno piffko, żebym sikał przez godzinę, co 10 minut. :lol: Szkoda sensu. :D Prawdopodobnie przed koncertem wypijemy 0,5 litra (na 4 osoby) na rozgrzewkę. Później w super towarzystwie napije sie piffka na zlocie :beer

\m/ :twisted: \m/

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: amaZona » czw maja 26, 2005 12:36 am

ja to napewno przed koncertem dużo pić nie będe, no chyba że w pociągu ale to jeszcze na 10 godzin przed otwarciem bram ,ja to bym chciał przed Ironami z 2 piwka wypić ..na odwage ,no i koniecznie kawy
Kawę? :lol: Fajnie by było, gdyby sprzedawali... Najlepiej Nescafe Frappe :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Nocny Jastrząb
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 341
Rejestracja: czw maja 26, 2005 12:11 am
Skąd: Wrocław

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nocny Jastrząb » czw maja 26, 2005 12:41 am

Ja walne sobię dwa Paisty Jasne przed koncercikiem, i będzie dobsz :). Heh moja historia z koncertami jest śmieszna, bo mieszkam we Wrocławiu a na koncercie We Wrocku nie byłem, bo mi rodzicie samemu zabronili iść (fuck):? :lol: . A ubieram się jak Janick tzn:

-niestety, długich włosów nie mam :?
-Niebieskie jeansy w białe plamy
-Adidasy Pumy z początku lat '90 (mam takie białe, typowo Ironowskie ale już skóra na nich popękała :? )
-Koszulka IRON
-może "gumka" na ręce :)
-i coś się jeszcze wymyśli :)

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 12:41 am

nie no kawy to chociaż bym chciał sie napic przed wejściem na stadion ,doda siły troche po podróży pociagiem i staniu w upale

Glabula
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 17, 2003 10:48 pm
Skąd: Lublin

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Glabula » czw maja 26, 2005 11:35 am

A czego ta rada miejska się boi? Że się ludzie upiją? Jak nie będzie piwa na stadionie, to wszyscy będą pić przed i będą zalani już w południe. A tak to przynajmniej by zarobili.
tylko po to tyle zachodu z tym koncertem , żeby się zalać???
hehe, no to nie dziwie się opini światowej o narodzie polskim...

UP THE IRONS

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 11:38 am

ale jak sie zalać dwoma piwami ,co tam 13 latki mają przyjechać czy co nie rozumie was ,żeby sie zalać to tak z 5 piw trzeba wypić i to w dośc szybkim czasie na pusty żołądek i to bym kontaktował ,no chyba że uważacie że na Mystic 90% to będa 13 letnie dzieci zafascynowane Najtłiszem i Ironami AD 2000-2005 ale chyba tak źle nie będzie

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Kro » czw maja 26, 2005 11:41 am

Szkoda sensu.
:shock: :lol: :wink:

Nocny <-------- Wez sobie popraw avatar :roll: :wink: (EDIT: juz nieaktualne :wink: )
A co do tematu to nie mam zamiaru wogole pic przed koncertem, no ale na zlocie to owszem :twisted:
Ostatnio zmieniony czw maja 26, 2005 12:49 pm przez Kro, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość