I Po Koncercie

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

micron250
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:39 pm

Re: I Po Koncercie

Postautor: micron250 » pn maja 30, 2005 4:58 pm

witam was jak dla mnie organizacja koncertu była do dupy ze wzgledu na dwie rzeczy mianowicie na niepełnosprawnych i nagłośnienie naprawde zawiodła mnie firma mystic pisałem do nich kilka krotnie czy sa miejsca dla niepełnosprawnych zapewniali na 100 % wszystich ze sa platformy na plycie dla niepełnosprawnych niestety kiedy wchodziłem na stadion na płytcie dowiedziałem sie ze nie ma zadnych przystosowanych miejsc wiec wszyscy ludzie na wózkach musieli szukac u góry miejsc gdzie prawie nic nie było widac i słychac miałem chociaz nadzieje ze usłysze taki dzwiek jak na metallica ale nagłośnienie do dupy niestety wiec ludzi na wozkach sie poczuli jak smiecie zdrowi sobie poradza bo moga stanac wszedzie a z wozkiem nie jest łatwo wiec postanowiłem zrobic cos z tym chce zeby mi pomogł w tym serwis sanktuarium.org i zeby odzyskac kase bo ludzie na wozkach dali kupe kasy a zadnych miejsc nie było to tyle ale wogule atmosfera koncertu była wysmiewita tłum naprawde swietnie sie zachowal a te okrzyki iron az mi ciary przeszły gdyby nie fani i ludzie lubiacy iron ti koncert by byl do dupy piszcie na forum co o tym sadzicie

Miras
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: śr sty 19, 2005 11:49 am
Skąd: Wrocław

Re: I Po Koncercie

Postautor: Miras » pn maja 30, 2005 4:59 pm

PANOWIE JEST BOOTLEG ale mam pytanie.

czy jest jakis program do wycisznia głosu bo strzanie szumi publika jesli cos jest to ZAJEBIOZA jakoś super tylko PUBLOIKA rzyczy i syczy troszke

prosze o pomoc

Popytam sie o ruzne programy i jak sie czegos dowiem to dam Ci znac :)

Marcino
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 42
Rejestracja: wt lis 30, 2004 12:16 am
Skąd: Ruda Slaska

Re: I Po Koncercie

Postautor: Marcino » pn maja 30, 2005 5:04 pm

Koncert Maiden na wysokim poziomie, jak zwykle zresztą, świetny set dla tych co Maiden słuchają dłużej... Nie moge już czytać postów w stylu: "co za gówno nie było Wickermana i FOTD". No i bardzo dobrze że nie było, bo trasa miała być ze starych kawałków. FOTD usłyszycie pewnie na następnej trasie a takiego Phantoma to zapewne już nigdy i z tego powinniście się cieszyć, bo ten koncert to była lekcja historii " jak hartowała się stal" a nie koncert życzeń. Wracajać do FOTD to
primo: nie zmieniają seta bo tak jest wygodniej i żaden fan nie jest pokrzywdzony
secundo: publika nie powalała na kolana aż tak żeby specjalnie mieli grać bonusy :))
popieram, feara slyszałem na kazdym koncercie Maiden a takie Remeber Tommorow czy Phantom to juz raczej nie zagraja...no ale dzieci sie napalily feara i nic z tym nie zrobimy mysle ze wszytkim starszym STAŻEM set przypadł do gustu ja bym tam nic nie odjął no moze ze 3 kawałki dodal...
mam 21 lat Iron Maiden w moim życiu jest od 20

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: I Po Koncercie

Postautor: Bizon » pn maja 30, 2005 5:07 pm

Natomiast wkurzyli mnie panowie z Fosy. Na bramie rozdawali opaski i czerwone i czarne, twierdząc, że to obojętne którą mamy i tak się dostaniemy pod scene. Wzięliśmy z kumplem czerwone, a tu dupa - okazało się, że tylko czarne mogą wejść na sektor pod sceną. Troszkę niekompetentne zachowanie FOSY.

no tak to to kolejna sprawa wogole... u mnie bylo to samo.. bylismy w 4 osoby i czekalismy na 2 nastepne ktore mialy dotrzec pozniej wiec mielismy za zadanie skombinowac 6 opasek.. przy wejsciu powiedzieli mi ze to wszystko jedna ktora mamy bo po prostu za malo czerwonych bylo wydrukowanych i dlatego zolte dolozyli... wiec wzielismy 4 a potem jakos skolowalismy od ochroniazy 2 nastepne... ja dostalem czarno - zolta a pozostala piatka miala czerwone no i bylismy z siebie zadowoleni jak cholera.. ale potem cos zaczelo mi smierdziec bo bardzo duzo osob mialo te opaski..wlasciwie prawie kazdy mial czerwona... ale weszlismy bez problemu na sektor pod scena na chwile ale potem szybko wyszlismy zeby sie zaszyc w cieniu... no i kiedy sprobowalismy wejs kilka gozin pozniej na poczatku kreatora to sie okazalo ze ja wchodze ale innych nie chca wpuscic bo tylko z czarno zoltymi mozna... po prostu idioci sie nie dowiedzieli dokladnie nie dosc ze na poczatku wszystkim wmawiali ze to wszystko jedno to jeszcze ci z tego sektora tez tak mysleli i wpuszczali jak lecialo ze wszystkimi opaskami.. i juz sie nastawilismy na stanie dalej kiedy nikki z konradem (nikki pewnie tu co napisze, konrad chyba od dawna tu nie zaglada) przylecieli i mowia ze gruby kolo z ochrony/od organizatora ktory siedzial przy tunelu ma w reku caly plik opasek... przedstawiciel poszedl do niego i sie okazalo ze facet chce stowke za 5 sztuk... polecielismy do niego ale sie wyparl wszystkiego bo bylo za duzo osob ale za chwile przyszedl do nas w tunelu tam gdzie bylo ciemno i poszedl z jedna osoba od nas na bok, zainkasowal stowke a my dostalismy brakujace opaski... sposob zdobycie moze niezbyt chwalebny ale coz ... gdyby od razy nie spieprzyli sprawy przy wejsciu i powiedzieli ktore sa na sektor pod scena to i tak bysmy je meli bo bylismy rawie na samym poczatku kolejki przy tunelu a w sumie wyszlo po kilkanascie zeta na leb wiec jakos to przezyje hehehe
"everybody lies"

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: I Po Koncercie

Postautor: amaZona » pn maja 30, 2005 5:28 pm

Natomiast wkurzyli mnie panowie z Fosy. Na bramie rozdawali opaski i czerwone i czarne, twierdząc, że to obojętne którą mamy i tak się dostaniemy pod scene. Wzięliśmy z kumplem czerwone, a tu dupa - okazało się, że tylko czarne mogą wejść na sektor pod sceną. Troszkę niekompetentne zachowanie FOSY.

no tak to to kolejna sprawa wogole... u mnie bylo to samo.. bylismy w 4 osoby i czekalismy na 2 nastepne ktore mialy dotrzec pozniej wiec mielismy za zadanie skombinowac 6 opasek.. przy wejsciu powiedzieli mi ze to wszystko jedna ktora mamy bo po prostu za malo czerwonych bylo wydrukowanych i dlatego zolte dolozyli... wiec wzielismy 4 a potem jakos skolowalismy od ochroniazy 2 nastepne... ja dostalem czarno - zolta a pozostala piatka miala czerwone no i bylismy z siebie zadowoleni jak cholera.. ale potem cos zaczelo mi smierdziec bo bardzo duzo osob mialo te opaski..wlasciwie prawie kazdy mial czerwona... ale weszlismy bez problemu na sektor pod scena na chwile ale potem szybko wyszlismy zeby sie zaszyc w cieniu... no i kiedy sprobowalismy wejs kilka gozin pozniej na poczatku kreatora to sie okazalo ze ja wchodze ale innych nie chca wpuscic bo tylko z czarno zoltymi mozna... po prostu idioci sie nie dowiedzieli dokladnie nie dosc ze na poczatku wszystkim wmawiali ze to wszystko jedno to jeszcze ci z tego sektora tez tak mysleli i wpuszczali jak lecialo ze wszystkimi opaskami.. i juz sie nastawilismy na stanie dalej kiedy nikki z konradem (nikki pewnie tu co napisze, konrad chyba od dawna tu nie zaglada) przylecieli i mowia ze gruby kolo z ochrony/od organizatora ktory siedzial przy tunelu ma w reku caly plik opasek... przedstawiciel poszedl do niego i sie okazalo ze facet chce stowke za 5 sztuk... polecielismy do niego ale sie wyparl wszystkiego bo bylo za duzo osob ale za chwile przyszedl do nas w tunelu tam gdzie bylo ciemno i poszedl z jedna osoba od nas na bok, zainkasowal stowke a my dostalismy brakujace opaski... sposob zdobycie moze niezbyt chwalebny ale coz ... gdyby od razy nie spieprzyli sprawy przy wejsciu i powiedzieli ktore sa na sektor pod scena to i tak bysmy je meli bo bylismy rawie na samym poczatku kolejki przy tunelu a w sumie wyszlo po kilkanascie zeta na leb wiec jakos to przezyje hehehe
O, to ciekawe. I tu rzeczywiście zależy od tego na jakiego ochroniarza się trafi. Ja pytałam kilka razy o te opaski, dlaczego różne kolory itp. i za każdym razem dostawałam miłą odpowiedź z uśmiechem "wy macie te najlepsze", "Ty masz na sektor pod samą scenę". Dalej nie bardzo rozumiałam po cholerę jest reszta, ale jak dostałam w końcu opaskę od Mayera to byłam pewna, że to te właściwe.

Wielkie dzięki, Mayer, za załatwienie opasek dla FC!!! :beer

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

Re: I Po Koncercie

Postautor: Celestial » pn maja 30, 2005 5:29 pm

Też rozpoczynałem akcje przed koncertem, gdy była cisza, i musiałem krzyknąć z 10 razy zanim więcej ludzi się dołączyło... Kilka razy udało się poderwać chyba cały stadion :D ale kilka razy nikt nie odpowiadał... Chwilami brakowało atmosfery pomiędzy zespołami, ale były niesamowite momenty ...
a teraz tylko syrop na gardło.. 8)
Aces High cpt. Dickinson!

Deleted User 357

Re: I Po Koncercie

Postautor: Deleted User 357 » pn maja 30, 2005 5:30 pm

Po prostu Mystic kolejny raz dał ciała....Nie powiadomił ochrony, że czerwone opaski są po to by nie pokazywać caly czas biletów i wyszedł burdel.....

Deleted User 1499

Re: I Po Koncercie

Postautor: Deleted User 1499 » pn maja 30, 2005 5:35 pm

Własnie dobrze ze nie grali nic powyzej piece of mind poniewaz spiepszyli by klimat starych dobrych kawalkow ja tam wole uslyszec zamiast FOTD MITRM lub Al bo FOTD uslysze za rok(bruce straszył ze przyjada) a takie stare hity to juz okazji moze nie byc.ja koncert oceniam na 5-- Pierwszy minus za to ze krotko byli na scenie a drugi za to ze brakowalo mi takich kawalkow jak 22AA,Killers,The prisoner, naglośnienie tez nie było wspaniale ale o 100 razy lepsze niz na kreatorze ktory gdyby mial lepszy naglosnienie to wypadli by za....... :rocx Nie zaluje wydanego szmalu na bilety ,na busa i na duze ilosci piwka

MirV
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 30, 2005 5:31 pm

Re: I Po Koncercie

Postautor: MirV » pn maja 30, 2005 5:38 pm

Na wstępie cchialbym powiedziec ze nie jestem wielkim fanem maidenów. Wole metalice ale maidenów tez szanuje. Fear of the dark - zawiedli mnie, wiem ze to byla trasa z pierwszych 4 plyt , ale pokazali(jak dla mnie) ze nie umia zagrac nic innego niz to co sobie zaplanowali, nie umią zaimprowizowac, olali troche publicznosc. Tyle. Ale poza tynm byl git:D Bardzo mi sie kreator podobal i polewanie woda i to policyjne i to przez panów ochroniarzy :D

Deleted User 1499

Re: I Po Koncercie

Postautor: Deleted User 1499 » pn maja 30, 2005 5:42 pm

Na wstępie cchialbym powiedziec ze nie jestem wielkim fanem maidenów. Wole metalice ale maidenów tez szanuje. Fear of the dark - zawiedli mnie, wiem ze to byla trasa z pierwszych 4 plyt , ale pokazali(jak dla mnie) ze nie umia zagrac nic innego niz to co sobie zaplanowali, nie umią zaimprowizowac, olali troche publicznosc. Tyle. Ale poza tynm byl git:D Bardzo mi sie kreator podobal i polewanie woda i to policyjne i to przez panów ochroniarzy :D
Ale zescie usiedli na tym FOTD heheh iron nie potrafi zaimprowizowac hehe dobry jestes typek nie mozesz pojąc ze iron wyraznie podkreslal ze set bedzie zlozony tylko 4 pierwyszych plyt a ty chyba nie wiesz co to znaczy TYLKO na bis mogli zagrac cos innego ale z 4 pierwszych plyt fakt nie zrobili tego ale i tak bylo git

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

Re: I Po Koncercie

Postautor: Celestial » pn maja 30, 2005 5:46 pm

Na wstępie cchialbym powiedziec ze nie jestem wielkim fanem maidenów. Wole metalice ale maidenów tez szanuje. Fear of the dark - zawiedli mnie, wiem ze to byla trasa z pierwszych 4 plyt , ale pokazali(jak dla mnie) ze nie umia zagrac nic innego niz to co sobie zaplanowali, nie umią zaimprowizowac, olali troche publicznosc. Tyle. Ale poza tynm byl git:D Bardzo mi sie kreator podobal i polewanie woda i to policyjne i to przez panów ochroniarzy :D
Człowieku, Ironi nie umieją improwizować? Khe khe, 'a to ci..' Ja uważam, że mają swój zamysł i chcą pójść tym tropem. Czytałem, co Bruce mówił o ich planach, o teatralnych akcentach na Dance Of Death Tour, o akustycznym Journeymanie, o masie innych rzeczy. Postanowili odbyć podróż do starych, dobrych czasów i szacunek wielki dla nich za trwanie w decyzji. Czy mogli zagrać FOTD? Ano pewnie, mogli.. sam bardzo chciałem to usłyszeć, ale cóż. To trasa inna niż wszystkie, tylko prawdziwi fani chyba akceptują całą akcję pt. Early Days. Warto było tam być choćby dla Phantom Of The Opera i gościa machającego flagą, i Nicko wstającego z perkusji, i 30 tysięcy ironowców ;)
Aces High cpt. Dickinson!

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: I Po Koncercie

Postautor: Urchin » pn maja 30, 2005 5:47 pm

taa...tu chodzilo o klimat tych pierwszych lat, a nie jakies fotd...ehh te opaski troche skaszanily ogolna ocene festivalu, ale i tak mialem genialne miejsce jak na te niebieskie opaski :) - przy barierkach po prawej stronie...tam gdzie te barierki zostaly przesuniete przez publike o jakies 2m w kierunku sceny :P normalnie zebra nawalaja mnie teraz jak szalone...ale warto bylo :rocx

Awatar użytkownika
Nocny Jastrząb
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 341
Rejestracja: czw maja 26, 2005 12:11 am
Skąd: Wrocław

Re: I Po Koncercie

Postautor: Nocny Jastrząb » pn maja 30, 2005 5:51 pm

Ja tam nie widziałem żeby był jakiś specjalny sektor pod scenę, mój koleś miał czerwoną opaskę i normalnie wlazł pod scenę :lol: . Powiem że mnie nieobchodzą żadne ich wpadki czy technicznych dla mnie się liczy to że po raz pierwszy zobaczyłem ich na zywo :rocx

Awatar użytkownika
deadly_sin
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 111
Rejestracja: sob sty 08, 2005 10:23 am
Skąd: Warszawa

Re: I Po Koncercie

Postautor: deadly_sin » pn maja 30, 2005 5:55 pm

Dragonforce > uff! tylko 1/2 godziny :wink:
Frontside > mojem ziomkowi z Dublina się podobało, ale ja ich olałem "rozpętamy tutaj piekło" hahahahahahaha - śmiech na sali
Primal Fear > naprawdę byli zajebiści, prawdziwa heavy metalowa grupa na poziomie
Behemoth > jedno słowo: badziewie; "Conquer All" może być, ale nie wiadomo, co tu robić, jak klaskać (o zgrozo, gdzie tu rytm??), nieliczni na płycie machali łapami :P
Kreator > dobrze się do nich tupało (ein, zwei, drei... :lol: hahahahahaha)
Nightwish > naprawdę zajebista grupa, daje im 4+ (notę psuje duża ilość syntezatorów, keybordów, które mi nie leżą)

MAIDEN!!!! - mi się naprawdę podobało, zajebiście!!!!!! Nie wiem co napisać, głowa mnie boli :lol: . Zamiast Charlottki wstawiłbym "Children...", a tak wogóle to zajebiście!!!! 66 \m/ :wink:

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

Re: I Po Koncercie

Postautor: Celestial » pn maja 30, 2005 5:56 pm

Ja tam nie widziałem żeby był jakiś specjalny sektor pod scenę, mój koleś miał czerwoną opaskę i normalnie wlazł pod scenę :lol: . Powiem że mnie nieobchodzą żadne ich wpadki czy technicznych dla mnie się liczy to że po raz pierwszy zobaczyłem ich na zywo :rocx
I dobrze godosz! :beer
Aces High cpt. Dickinson!

MirV
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 30, 2005 5:31 pm

Re: I Po Koncercie

Postautor: MirV » pn maja 30, 2005 6:00 pm

A widzieliscie jakie behemot jest zly ? :D :lol: te i ch umalowane twarze. Jestesmy pięścia wymiarzona w Boga czy jakos tak :lol: :D A kreator jak by mial lepsze naglosnienie: ) Ale i tak mi sie bardzo podobalo. Ale na razie najlepszy koncert na jakim bylem to i tak Metallica , bo jak mowilem nie jestem fanem maidenow : )

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: I Po Koncercie

Postautor: Swarożyc » pn maja 30, 2005 6:04 pm

Behemoth jak dla mnie może gadać co chce. Lepiej się wsłuchać w co grają, bo jak ktoś lubi death czy black to jest to dziś top3 na świecie. A jak nie lubi, to można było skoczyć na "rockową bułkę" (bleh).

A co do mety...hmm no koncert był rewelacyjny, ale drażni mnie np. fakt, że pan Hetfield ma takie same gadki między utworami na każdy kraj....to tak odnośnie ich zdolności improwizacji
Ostatnio zmieniony pn maja 30, 2005 6:08 pm przez Swarożyc, łącznie zmieniany 3 razy.
reaktywacja

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: I Po Koncercie

Postautor: Stranger » pn maja 30, 2005 6:05 pm

Mam mieszane uczucia. Sama oprawa, setlista i wykonanie mi sie bardzo podobaly. Pierwszy problem to naglosnienie. Jeszcze przed koncertem cos im po lewej stronie walnelo przy kolumnach i na szybko to widocznie naprawiali. Byc moze dlatego gitary byly slabo slyszalne. Sama publicznosc tez nie dopisala. Mialem zamiar stanac troszke z tylu i skakac sobie od czasu do czasu, ale nawet w snake picie masa ludzi stala jak kolki, wiec w koncu sam sie rzucilem do przodu. Przyzwyczailem sie ze u nas wiekszosc plyty sobie plywa i skacze i tu sie troche zawiodlem.
Maideni troche bardziej spokojnie zagrali w porownianiu z Czechami gdzie dostali nieziemskiego kopniaka.

Co do fear to te skandowanie mi sie zupelnie nie podobalo. Kazdy wie jakie bylo zalozenie tej trasy i niech nie wymaga fear of the dark tylko uszanuje to co Maideni mu przynosza. Nie robmy z siebie USA gdzie ludzie zyja tylko kilkoma klasykami, wlasnie miedzy innymi fear of the dark.

Widac z reszta bylo ze wiele ludzi w ogole nie kojarzy starych utworow. Troche smutne.
Ostatnio zmieniony pn maja 30, 2005 6:07 pm przez Stranger, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: I Po Koncercie

Postautor: Pati » pn maja 30, 2005 6:06 pm

Koncert był wyjebisty, jak każdy Maiden, ale... Nie wiem jak u was, ale połowa rzędu za mną to byli przypadkowi ludzie. Podczas koncertu Nightwisha pytali sie czy to juz Maiden... :/ A podczas koncery cały czas "Idźcie do domu"; "Grajcie a nie gadjacie" itp. :guns :guns

MirV
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 30, 2005 5:31 pm

Re: I Po Koncercie

Postautor: MirV » pn maja 30, 2005 6:07 pm

Nikt nie jest doskonaly. A behemoth dla tych ktorzy to sluchaja jest nr 4 ;) nie nr 3 :D Wiem cos o tym :P


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość