Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Ironkos » sob maja 28, 2005 10:09 am

Ej o której godzinie będzie podana dzisiaj setlista z Pragi????Jak jutro to jej nie poznam bo o 7:00 wyjeżdżam do Chorzowa :o

UP THE IRONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rocx :solo :beer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Do koncertu w Chorzowie pozostał 1 dzień
a co Ci da, ze poznasz ja dzisiaj? nie lepiej poczekac i miec niespodzianke?

Yogi
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: pn lut 21, 2005 3:01 pm
Skąd: Radymno

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Yogi » sob maja 28, 2005 10:18 am

A wiesz że mash racje lepiej jej nie poznawać :o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UP THE IRONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Do koncertu w Chorzowie pozostał 1 dzień :rocx :solo :beer :o !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Her Infernal Majesty
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:15 pm
Skąd: Szczecinek

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Her Infernal Majesty » sob maja 28, 2005 11:50 am

a ja mam takie pytanko: czy ta trwaka tam cały czas będzie (czy może jest taka zwijana) :D:D:D ?

sqall666
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 69
Rejestracja: sob lis 29, 2003 9:30 pm
Skąd: Bytom

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: sqall666 » sob maja 28, 2005 11:54 am

bedzie zasłonieta takimi płytami, na ktore jak sie przewrocisz to boli;)

Deleted User 1309

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Deleted User 1309 » sob maja 28, 2005 12:28 pm

Śląscy szpiedzy jak tam idzie budowa sceny ?? Moze raporcik jakis mały :wink:

Awatar użytkownika
Iron Marcin
-#Invader
-#Invader
Posty: 151
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:36 pm
Skąd: Warszawa

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Iron Marcin » sob maja 28, 2005 12:31 pm

Zgadzam sie ze lepiej nie znac setlisty przed koncertem, bo wtedy nie ma niespodzienki. I kazdy bedzie sie zastanawial dlaczego nie graja np. flight of icarus albo where eagles dare. Podczas koncertu bedzie sie podobalo wszystko co zagraja :rocx

Deleted User 1499

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Deleted User 1499 » sob maja 28, 2005 12:31 pm

ma ktos moze aktualne foto jak wyglada budowa sceny?

Croos
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 28, 2005 2:02 pm

Będą dwie sceny.

Postautor: Croos » sob maja 28, 2005 2:09 pm

Jeśli wszyscy psioczący na rozmiar sceny sugerowali się ostatnim zdjęciem, to pocieszę Was ze ta scena nie będzie tak mała ;) Nie mam infa od Ironów, nie nie ;) Ale na litość, porównajcie sobie wielkość tej z pierwszych fotek, a drugiej. Rusztowania się RÓŻNIĄ, rurki są poukładane inaczej, szkielet jest inny. A na koniec porównajcie sobie wielkość jednego pracownika ekipy do długości sceny. Już? Ok, teraz zróbcie to samo przy zdjęciu numer 4 :) Poza tym wątpię żeby można było zrobić zdjęcie tego potwora z pierwszych fotek od tyłu, i to jeszcze pokazując CAŁĄ konstrukcję. Tam nie ma aż tyle miejsca. Plus, gdzieś własnie słyszałem że mniejsze "gwiazdeczki" festiwalu mają zagrać na drugiej scenie. A jeśli się mylę, cóż ;)

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3192
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Piwowarus » sob maja 28, 2005 2:30 pm

Dobra mówicie o rozbudowaniu i innych takich pierdołach. Na pewno rozbuduja ją na boki z tym się zgadzam. Zamontują tam telebimy i nagłośnienie. Tylko, że powierzchnia na której będzie zespół tzn scena właściwa będzie rozmiaru takiego jaki jest widoczny na zdjęciach. A przypomina ona raczej scenę znaną ze Spodka.

I jescze jedno, dla tych którzy usilnie wmawiają, ze to jakieś inne sceny. Zdjęcie 4 jest zrobione z tyłu i troszkę później więc dodano kilka rusztowań i stąd złudzenie, że to coś innego. To jest to samo!!

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Kro » sob maja 28, 2005 2:37 pm

Jak to Polacy skladali to napewno im czesci zostaly :lol: :lol: I dlatego taka mala :lol:

eulogy
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 430
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 1:31 pm
Skąd: rzeszów i okolice;)

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: eulogy » sob maja 28, 2005 2:50 pm

Wydaje mi sie że wszyscy patrzac na ta scene porownuja ja z ta która była na Metallice, a tamta to była olbrzym i rzadko spotykana :wink: Nie ma sie co martwic jeszcze nikt jej na własne oczy nie widział a wszyscy juz narzekaja :lol: Zobaczycie jakiego uroku ona nabierze kiedy wejdziemy jutro na stadion :wink: Tony nagłosnienia, oswietlenia, dekoracje bedzie naprawde super to wszystko wygladac :D Wiec nie dyskutujcie juz i nie płaczcie tylko pakowac plecaki i do Chorzowa :lol: Jutro rano wyjazd :rocx

Awatar użytkownika
ChainsawManiacPuchatek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 27, 2005 10:10 pm
Skąd: Siemiatycze

X

Postautor: ChainsawManiacPuchatek » sob maja 28, 2005 2:52 pm

Wydaje mi sie że wszyscy patrzac na ta scene porownuja ja z ta która była na Metallice, a tamta to była olbrzym i rzadko spotykana :wink: Nie ma sie co martwic jeszcze nikt jej na własne oczy nie widział a wszyscy juz narzekaja :lol: Zobaczycie jakiego uroku ona nabierze kiedy wejdziemy jutro na stadion :wink: Tony nagłosnienia, oswietlenia, dekoracje bedzie naprawde super to wszystko wygladac :D Wiec nie dyskutujcie juz i nie płaczcie tylko pakowac plecaki i do Chorzowa :lol: Jutro rano wyjazd :rocx
Ja już odliczam Czas :solo żeby Zobaczyć Harrisa I wszystkich na żywo :D
Up The Irons :D:D

PatryXon
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 28, 2005 3:23 pm
Skąd: K I E L C E

Simano

Postautor: PatryXon » sob maja 28, 2005 3:30 pm

:guns Q r f A S nie gadajcie tylko tylko juz sie wybierajcie do Chorzowa.CZYm predzej sie wybierajcie do chorzowa pospieszajcie przywitac.... ni e wymyslilem cos sensownego ale wiadomo o co chodzi o zelazne dziwice. Wiec no.

nara all :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce

Deleted User 622

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Deleted User 622 » sob maja 28, 2005 3:36 pm

No NARA zią :lol:

Awatar użytkownika
thewicker
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 28, 2005 4:36 pm

Ubiór!

Postautor: thewicker » sob maja 28, 2005 4:42 pm

Witam! chciałbym się dowiedzieć czy na teren imprezy mogę iśc w 'glanach' oraz w 'pieszczot' na ręce.. bo niemam zamiaru iśc na bosaka jak każą mi zdiąć.... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Ubiór!

Postautor: Pink » sob maja 28, 2005 4:47 pm

Witam! chciałbym się dowiedzieć czy na teren imprezy mogę iśc w 'glanach' oraz w 'pieszczot' na ręce.. bo niemam zamiaru iśc na bosaka jak każą mi zdiąć.... :mrgreen:

W glanach Jasne że mozna w "pieszczot" też (jeśli oczywiście nie są to metrowe gwoździe) ale po co, ja sie pytam??

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Kro » sob maja 28, 2005 4:48 pm

W glanach wejdziesz, pzreciez na bosaka Ci nie karza wejsc :lol: No ale z "pieszczotem" :lol: to mozesz miec ciezko, chociaz nigdy niewiadomo

Awatar użytkownika
bisqp
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 42
Rejestracja: sob maja 28, 2005 4:59 pm
Skąd: JaworznoCity

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: bisqp » sob maja 28, 2005 5:19 pm

Ja tak jeszcze nawiązując do informacji jakoby IM mieli grać tylko utwory z pierwszych płyt: Moim zdaniem byłby to wielki błąd. Pewnie, że 10tyś fanatyków (w tym ja ;) )bedzie sie i tak bawic rewelacyjnie, ale reszcie uczestników pozostanie wielki niedosyt. Ktoś kto nie jest fanatykiem twórczosci IM idzie na koncert, żeby sie dobrze bawić - czytaj-> pośpiewać...poskandować refreny itd. Wiadomo, że pierwsze płyty są najmniej komercyjne...moze najlepsze pod wzgledem..hmm... merytorycznej zawartości...ale szczerze mówiąc wolałbym, żeby zespół zagrał po prostu najwieksze hiciory - wtedy klimat bedzie najlepszy - mowcie co chcecie... ale jak nascie tyś. luda ryknie w jednej chwili: FEAR OF THE DARK...to wtedy...wtedy jest Bóg (rozumiecie o co mi chodzi?) ;)
Ja tam mam nadzieje, że Ironi nie dadzą plamy i usłyszymy bardzo róznorakie utwory od kultowego "Wrathchild", po "Rainmaker'a"
Pokój z Wami. Do zobaczenia jutro w Chorzowie ;)

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: Bonzo » sob maja 28, 2005 5:31 pm

tez o tym myslałem, sam wybieram sie z dwoma kolegami którzy nie sa az takimi maniakami zeby znali wszystkie piosenki, a zwłaszcza te mało grane, dawno grane, z pierwszych płyt... wydaje mi sie ze beda ze 4 numery z poza early days...

Awatar użytkownika
bisqp
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 42
Rejestracja: sob maja 28, 2005 4:59 pm
Skąd: JaworznoCity

Re: Koncert już w niedzielę! Budowa sceny w Chorzowie!

Postautor: bisqp » sob maja 28, 2005 5:36 pm

No własnie... Mnie osobiście bedzie 'źle' jak nie usłysze "The WickerMan'a", czy "BloodBrothers"... :?
Sami powiedzcie... chcielibyście nie zaśpiewać sobie z Bruce'm:
We’re blood brothers, we’re blood brothers
We’re blood brothers, we’re blood brothers
? Bo ja nieszczególnie.... :roll:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości