Sanktuarium FC Shop

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Sanktuarium FC Shop

Postautor: Slaug » ndz paź 30, 2011 5:55 pm

Przy okazji tematu o Fanclubowych koszulkach, których (chcę podkreślić) sprzedaż nie wiązała by się z żadnymi zarobkami, wpadałem na pomysł stworzenia fanclubowego sklepiku. Z tego co wiem powstaje już nasz własny eddie. Więc z designem przedmiotów nie było by większego problemu. Do rzeczy, mój plan(którego póki co jestem tylko pomysłodawcą) jest taki:

1. Produkcja różnych rzeczy (kubki, zdjęcia, czapki, koszulki, naszywki)
2. Nawiązanie kontaktu z portalem zajmującym się sprzedażom takowych rzeczy(w lewym dolnym rogu naszej strony głównej, jest zdaję się jakaś reklama takiego portalu, więc wnioskuje, że kontakt już jest)
2.1 Promocja naszego FC poprzez sprzedaż rzeczy na innym portalu
2.2 Korzyści finansowe, zapewne nie wielkie, ale sądzę, że były by wystarczające na utrzymania serwera, być może nawet na dział konkursy, który nie ukrywam bardzo mnie zainteresował
3. Radość z kwitnącego FC

Sądzicie, że to może wypalić?
I w szczególności pytanie do administracji, czy zorganizowanie takiego czegoś jest możliwe?

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Sanktuarium FC Shop

Postautor: Slaug » wt lis 15, 2011 6:59 pm

Zostaje po staremu, gdyż nikt nie jest zainteresowany, FC się nie rozwija, dalsze zrzutki na opłaty pozostają. Proszę w takim razie o skasowanie tematu.

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Sanktuarium FC Shop

Postautor: Slaug » wt lis 15, 2011 7:46 pm

Nie rozumiem po co to drążysz. Miałem pomysł, nikomu się nie spodobał, trudno, jakoś przeżyje. Więc napisałem, żeby przenieść temat do kosza, bo bez sensu go trzymać jak i tak nikt nie jest zainteresowany. A Ty już mi tu do gardła skaczesz.

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Sanktuarium FC Shop

Postautor: jesper » wt lis 15, 2011 8:11 pm

Swego czasu członkostwo w FC Sanktuarium było płatne.

Deleted User 804

Re: Sanktuarium FC Shop

Postautor: Deleted User 804 » wt lis 15, 2011 8:38 pm

Swego czasu członkostwo w FC Sanktuarium było płatne.
A później jeszcze mi się dostawało od oszustów że kasę ze składek przepiłem.

Ze sprzedawaniem czegokolwiek może być dwa problemy. Pierwszy taki dość prozaiczny że nie prowadzimy żadnej działalności by bawić się w sklep. Póki co jak coś robiliśmy związanego z pieniędzmi to zawsze to było na zasadzie non profit i ładnie się z tego rozliczaliśmy. ;-)
Niestety pozostaje też drugi problem że na chwilę obecną nawet nie mamy co sprzedawać. Na wszystkie gadżety byłaby potrzebna jakaś grafika. Swojej nie mamy w wystarczająco dobrej jakości, a podróbek sprzedawać nie będziemy ;)

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2850
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Sanktuarium FC Shop

Postautor: Lando » śr lis 16, 2011 11:20 am

I kwestia praw autorskich jesli wykorzystamy Eddiego, czcionkę itd...
Night Mistress Fan Club Łódź


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości