12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#assassin
-#assassin

Re: 12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Postautor: MaidenFan » śr lut 13, 2019 12:16 am

Słyszałem kilka opinii od znajomych, że straszne nudy :)

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: 12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Postautor: Zakkahletz » śr lut 13, 2019 12:19 am

Nie dziwi mnie to, poszedłbym dopiero za dopłatą wartości ceny biletu lub większą. :)

Awatar użytkownika
blackmailer
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 12:22 am

czyżby koncert słabo się sprzedał?
Na trybunach widziałem puste przestrzenie, GC niby było wyprzedane, ale nie było dopchane na 100%, a było naprawdę w miarę normalnych rozmiarach :D Było sporo luzu, tak że Grzesiu Kupczyk mógł bez problemu wędrować w te i nazad, widziałem go jak przechodził parę razy.
Osobiście mi się udało, bo wygrałem bilet na antyradiu :jee:
I'm in a dream.
I do not know when it began... or whose dream it was.
I know only that I slept a long time.
And then... one day I awoke.
Your voice is the first thing I remember.
And now, I finally understand what you were trying to tell me.
ciagnij bigos do betlejem, jak chesz wbijaj smialo napijemy sie

thorgal_30
-#assassin
-#assassin

Postautor: thorgal_30 » śr lut 13, 2019 1:53 am

Slash solo to jest dobry pomysł na gig w hali do 5 tys. a nie w obiekcie na kilkanaście tys. Byłem w niedzielę w Wiedniu, klub na 3,5 k i tam był sold out po tygodniu a gig kameralny można by rzec. Dzisiaj to naprawdę przykro było patrzeć na te pustki. Nawet w goldenie... Cóż skoro bilet pod sceną kosztuje o 110 pln więcej niż w Austrii to trudno się dziwić frekwencji. A muzycznie Kudlaty poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzi, a i fajnie mu ta współpraca z Mylsem wychodzi. Ogólnie sztuki na plus.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
kam
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kam » śr lut 13, 2019 5:01 pm

To dość ciekawe, że Metal Mind znowu przestrzelił w kwestii obiektu/cen biletów skoro było pusto. A może promocja koncertu była słaba i po prostu zawiodła? To bardzo prawdopodobne, bo na stronie MM jest informacja, że jest za nią odpowiedzialny nasz forumowy przyjaciel - Kusy. A wszyscy wiemy, że PR to nie jest jego mocna strona.

Python
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Python » śr lut 13, 2019 5:26 pm

Gdyby puścili w promocji kilka dni przed koncertem bilety za symboliczną stówkę, to nawet ja bym się pojawił last minute wraz z kilkoma osobami. Szkoda że tak się nie stało.

Awatar użytkownika
blackmailer
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 5:32 pm

Dość, że ja osobiście słyszałem informacje o całkiem niezłych wynikach sprzedażowych, więc dziwi mnie to co zobaczyłem wczoraj. Mi to nie przeszkadza, im mniej tym lepiej, ale gdyby było w mniejszej hali to i taniej pewnie by było :D
I'm in a dream.

Awatar użytkownika
Dzosef
-#nomad
-#nomad

Postautor: Dzosef » śr lut 13, 2019 5:37 pm

To dość ciekawe, że Metal Mind znowu przestrzelił w kwestii obiektu/cen biletów skoro było pusto. A może promocja koncertu była słaba i po prostu zawiodła? To bardzo prawdopodobne, bo na stronie MM jest informacja, że jest za nią odpowiedzialny nasz forumowy przyjaciel - Kusy. A wszyscy wiemy, że PR to nie jest jego mocna strona.
No w punkt.
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » śr lut 13, 2019 5:50 pm

Nie wiem, jak wyglądała sytuacja z bilbordami/plakatami, ale z obserwacji mogę powiedzieć, że promocja tego gigu w necie (i to nie tylko w mediach społecznościowych) była solidna. I nawet widziałem reklamę w TVN24.
Ostatnio zmieniony śr lut 13, 2019 5:59 pm przez Zakkahletz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » śr lut 13, 2019 5:58 pm

Zgadzam się z Zakkahltzem ,promocja była dobra ,poprzez bilbordy ,czasopisma czy media społecznościowe ,tu chyba chodzi bardziej o to ,że Slash jest u nas praktycznie co roku i jest już lekkie zmęczenie materiału (pomimo promocji nowej płyty).

a to poniżej to takie sranie w banie ,jak sie nie lubi kogoś to trzeba mu przywalić i pierdyknąć czystą demagogią .Brawo !

https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

2019 Next:
22.08 Duff McKagan - Warszawa ; 02.10 Budka Suflera - Warszawa ; 20.12 Nocny Kochanek -Warszawa

Awatar użytkownika
blackmailer
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 6:07 pm

(pomimo promocji nowej płyty).
Która swoją drogą jest bardzo przeciętna według mnie i paru osób, z którymi o niej rozmawiałem. Aż 6/7 numerów z nowej płyty w secie było (obok kwestii finansowej) głównym powodem, przez który z koncertu zrezygnowałem. Niestety fani Slasha są w większości bezkrytyczni i łykają cokolwiek im "najlepszy gitarzysta świata :lol: :lol: :lol: " zaserwuje... Szkoda, bo poprzednie płyty były naprawdę porządne i numery z nich były hajlajtsami wczorajszego wieczoru (szczególnie "We're All Gonna Die" i "Starlight", bo ich jeszcze na żywo nie słyszałem). Wydaje mi się, że czynników, które się przyczyniły do pustek jest wiele i to niekoniecznie słaba reklama, ale m.in. wspomniane już wcześniej regularne i częste wizyty kudłatego w Polsce :D
I'm in a dream.

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » śr lut 13, 2019 6:09 pm

Dokładnie i płyta rzeczywiście jest słabsza od poprzednich (niech lepiej Kudłaty trzyma pomysły na G'NR ;) )
https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

2019 Next:
22.08 Duff McKagan - Warszawa ; 02.10 Budka Suflera - Warszawa ; 20.12 Nocny Kochanek -Warszawa

Awatar użytkownika
kam
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kam » śr lut 13, 2019 6:18 pm

a to poniżej to takie sranie w banie ,jak sie nie lubi kogoś to trzeba mu przywalić i pierdyknąć czystą demagogią .Brawo !
Oj tam, lekka, drobna złośliwość z mojej strony ;-)

Awatar użytkownika
blackmailer
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 6:18 pm

A o to to się nie martwię i uważam, że jego pomysły nie są konieczne, żeby dobra płyta powstała :D W końcu bez niego nagrali drugi najlepszy album GnR :D
I'm in a dream.

pz
-#nomad
-#nomad

Postautor: pz » śr lut 13, 2019 6:46 pm

Regularne wizyty + ceny + nie tak dawny koncert G'n'R + duża hala. W efekcie wyglądało to średnio. Gdyby było na Torwarze i taniej, to sam bym poszedł mimo, że wokal Mylesa mi nie odpowiada.
Plany na 2019:
08: Skogsröjet Festival: Accept, Gamma Ray, Uriah Heep, Avantasia, ... (2-3 gdzieś w Szwecji), Turbo, Kat RK (31 Szczecinek)
09: Aria, Sortilege, Omen (14 Pyrenean Warriors), Aria (20 Tallin), Turbo (21 Wrocław), Airbourne (25 Warszawa), Blaze (26 Lublin)
10: Dog Eat Dog (3 Warszawa), MJL (24 Warszawa), NK (gdzieś się na pewno trafi)
11: T.Emmanuel (6 Warszawa), NK (gdzieś się na pewno trafi)
12: NK (gdzieś się na pewno trafi)

Kusy
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: Kusy » śr lut 13, 2019 8:07 pm

Kam, ja Ciebie zapraszam po prostu na koncerty - puszczam mimo uszu, co mi pisało kilkanaście osób z Sanktuarium o Tobie ;)

Awatar użytkownika
Dzosef
-#nomad
-#nomad

Postautor: Dzosef » czw lut 14, 2019 9:42 am

Kam, ja Ciebie zapraszam po prostu na koncerty - puszczam mimo uszu, co mi pisało kilkanaście osób z Sanktuarium o Tobie ;)
Jak na kogoś kto mial nie zagladac na faszystowskie brunatne forum to calkiem regularnie sie tu udzielasz
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”