12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#moonchild
-#moonchild

Re: 12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Postautor: MaidenFan » śr lut 13, 2019 12:16 am

Słyszałem kilka opinii od znajomych, że straszne nudy :)

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: 12/02/2019- SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators- Atlas Arena Łódź

Postautor: Zakkahletz » śr lut 13, 2019 12:19 am

Nie dziwi mnie to, poszedłbym dopiero za dopłatą wartości ceny biletu lub większą. :)

Awatar użytkownika
blackmailer
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 12:22 am

czyżby koncert słabo się sprzedał?
Na trybunach widziałem puste przestrzenie, GC niby było wyprzedane, ale nie było dopchane na 100%, a było naprawdę w miarę normalnych rozmiarach :D Było sporo luzu, tak że Grzesiu Kupczyk mógł bez problemu wędrować w te i nazad, widziałem go jak przechodził parę razy.
Osobiście mi się udało, bo wygrałem bilet na antyradiu :jee:
I'm in a dream.
I do not know when it began... or whose dream it was.
I know only that I slept a long time.
And then... one day I awoke.
Your voice is the first thing I remember.
And now, I finally understand what you were trying to tell me.
ciagnij bigos do betlejem, jak chesz wbijaj smialo napijemy sie

thorgal_30
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: thorgal_30 » śr lut 13, 2019 1:53 am

Slash solo to jest dobry pomysł na gig w hali do 5 tys. a nie w obiekcie na kilkanaście tys. Byłem w niedzielę w Wiedniu, klub na 3,5 k i tam był sold out po tygodniu a gig kameralny można by rzec. Dzisiaj to naprawdę przykro było patrzeć na te pustki. Nawet w goldenie... Cóż skoro bilet pod sceną kosztuje o 110 pln więcej niż w Austrii to trudno się dziwić frekwencji. A muzycznie Kudlaty poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzi, a i fajnie mu ta współpraca z Mylsem wychodzi. Ogólnie sztuki na plus.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
kam
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kam » śr lut 13, 2019 5:01 pm

To dość ciekawe, że Metal Mind znowu przestrzelił w kwestii obiektu/cen biletów skoro było pusto. A może promocja koncertu była słaba i po prostu zawiodła? To bardzo prawdopodobne, bo na stronie MM jest informacja, że jest za nią odpowiedzialny nasz forumowy przyjaciel - Kusy. A wszyscy wiemy, że PR to nie jest jego mocna strona.

Python
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: Python » śr lut 13, 2019 5:26 pm

Gdyby puścili w promocji kilka dni przed koncertem bilety za symboliczną stówkę, to nawet ja bym się pojawił last minute wraz z kilkoma osobami. Szkoda że tak się nie stało.

2013: Iron Maiden Łódź, Deep Purple Wrocław, Black Sabbath Praga
2014: Deep Purple Katowice, Black Sabbath Łódź, Iron Maiden Poznań, Black Label Society Wrocław, Motörhead Berlin
2015: Epica Wrocław, Black Label Society Kraków, Epica Warszawa, Airbourne Wrocław, AC/DC Berlin, Black Label Society Wrocław, Motörhead Warszawa, AC/DC Warszawa, Black Label Society Kostrzyn, Deep Purple Ostrava
2016: Zakk Wylde Łódź, Black Sabbath Kraków, Iron Maiden Wrocław, Deep Purple Słupsk, Airbourne Poznań/Katowice, New Model Army Wrocław
2017: Deep Purple Katowice, Airbourne Warszawa, Airbourne Wrocław
2018: Black Label Society Kraków, Judas Priest Katowice, Ozzy Osbourne Kraków, Iron Maiden Kraków, Judas Priest Kostrzyn, The Rumjacks Wrocław

> 16.03.19 - Postmodern Jukebox - B17 Poznań

Awatar użytkownika
blackmailer
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 5:32 pm

Dość, że ja osobiście słyszałem informacje o całkiem niezłych wynikach sprzedażowych, więc dziwi mnie to co zobaczyłem wczoraj. Mi to nie przeszkadza, im mniej tym lepiej, ale gdyby było w mniejszej hali to i taniej pewnie by było :D
I'm in a dream.

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Dzosef » śr lut 13, 2019 5:37 pm

To dość ciekawe, że Metal Mind znowu przestrzelił w kwestii obiektu/cen biletów skoro było pusto. A może promocja koncertu była słaba i po prostu zawiodła? To bardzo prawdopodobne, bo na stronie MM jest informacja, że jest za nią odpowiedzialny nasz forumowy przyjaciel - Kusy. A wszyscy wiemy, że PR to nie jest jego mocna strona.
No w punkt.
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » śr lut 13, 2019 5:50 pm

Nie wiem, jak wyglądała sytuacja z bilbordami/plakatami, ale z obserwacji mogę powiedzieć, że promocja tego gigu w necie (i to nie tylko w mediach społecznościowych) była solidna. I nawet widziałem reklamę w TVN24.
Ostatnio zmieniony śr lut 13, 2019 5:59 pm przez Zakkahletz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mic7
-#assassin
-#assassin

Postautor: mic7 » śr lut 13, 2019 5:58 pm

Zgadzam się z Zakkahltzem ,promocja była dobra ,poprzez bilbordy ,czasopisma czy media społecznościowe ,tu chyba chodzi bardziej o to ,że Slash jest u nas praktycznie co roku i jest już lekkie zmęczenie materiału (pomimo promocji nowej płyty).

a to poniżej to takie sranie w banie ,jak sie nie lubi kogoś to trzeba mu przywalić i pierdyknąć czystą demagogią .Brawo !

https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

Awatar użytkownika
blackmailer
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 6:07 pm

(pomimo promocji nowej płyty).
Która swoją drogą jest bardzo przeciętna według mnie i paru osób, z którymi o niej rozmawiałem. Aż 6/7 numerów z nowej płyty w secie było (obok kwestii finansowej) głównym powodem, przez który z koncertu zrezygnowałem. Niestety fani Slasha są w większości bezkrytyczni i łykają cokolwiek im "najlepszy gitarzysta świata :lol: :lol: :lol: " zaserwuje... Szkoda, bo poprzednie płyty były naprawdę porządne i numery z nich były hajlajtsami wczorajszego wieczoru (szczególnie "We're All Gonna Die" i "Starlight", bo ich jeszcze na żywo nie słyszałem). Wydaje mi się, że czynników, które się przyczyniły do pustek jest wiele i to niekoniecznie słaba reklama, ale m.in. wspomniane już wcześniej regularne i częste wizyty kudłatego w Polsce :D
I'm in a dream.

Awatar użytkownika
mic7
-#assassin
-#assassin

Postautor: mic7 » śr lut 13, 2019 6:09 pm

Dokładnie i płyta rzeczywiście jest słabsza od poprzednich (niech lepiej Kudłaty trzyma pomysły na G'NR ;) )
https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

Awatar użytkownika
kam
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kam » śr lut 13, 2019 6:18 pm

a to poniżej to takie sranie w banie ,jak sie nie lubi kogoś to trzeba mu przywalić i pierdyknąć czystą demagogią .Brawo !
Oj tam, lekka, drobna złośliwość z mojej strony ;-)

Awatar użytkownika
blackmailer
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: blackmailer » śr lut 13, 2019 6:18 pm

A o to to się nie martwię i uważam, że jego pomysły nie są konieczne, żeby dobra płyta powstała :D W końcu bez niego nagrali drugi najlepszy album GnR :D
I'm in a dream.

pz
-#nomad
-#nomad

Postautor: pz » śr lut 13, 2019 6:46 pm

Regularne wizyty + ceny + nie tak dawny koncert G'n'R + duża hala. W efekcie wyglądało to średnio. Gdyby było na Torwarze i taniej, to sam bym poszedł mimo, że wokal Mylesa mi nie odpowiada.
Plany na 2019:
02: NK (1-Toruń, 15-Łódź?, 23-Radom), Yellow Horse (7-Kielce, 28-Warszawa), Non Iron (9-Warszawa), Uriah Heep (21-Warszawa), Heartrockowanie (22-Warszawa)
03: J.Mayall (17-Warszawa), Turbo + Hellhaim (21 - Warszawa, 22-Siedlce, 23-Łódź), U.D.O. (24-Warszawa), Godsmack (26-Warszawa), Monstrum (30-Warszawa)
04: Turbo + Hellhaim (6-Gomunice, 11-Olsztyn), NK (28-Warszawa)

Kusy
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: Kusy » śr lut 13, 2019 8:07 pm

Kam, ja Ciebie zapraszam po prostu na koncerty - puszczam mimo uszu, co mi pisało kilkanaście osób z Sanktuarium o Tobie ;)

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Dzosef » czw lut 14, 2019 9:42 am

Kam, ja Ciebie zapraszam po prostu na koncerty - puszczam mimo uszu, co mi pisało kilkanaście osób z Sanktuarium o Tobie ;)
Jak na kogoś kto mial nie zagladac na faszystowskie brunatne forum to calkiem regularnie sie tu udzielasz
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”