11/06/2019 - Impact Festival - Kraków

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Benson
-#the trooper
-#the trooper

Re: 11/06/2019 - Impact Festival - Kraków

Postautor: Benson » śr kwie 17, 2019 2:25 pm

Ten Uncle Acid and the deadbeats pamiętam z OFFa - chyba było słuchalne.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Shedao Shai » śr kwie 17, 2019 4:49 pm

Świetny rzut. Jak mi się kiedyś na youtubie puściło 1000 Mods, to myślałem że słucham Kyussa :) Uncle Acid to też ciekawa kapela. Jak na event, po którym już nic więcej się nie spodziewałem, to bardzo miła informacja.

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » śr kwie 17, 2019 4:54 pm

Świetny rzut. Jak mi się kiedyś na youtubie puściło 1000 Mods, to myślałem że słucham Kyussa :) Uncle Acid to też ciekawa kapela. Jak na event, po którym już nic więcej się nie spodziewałem, to bardzo miła informacja.
+1
https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

2019 Next:
28.07 Soufly - Warszawa ; 22.08 Duff McKagan - Warszawa ; 02.10 Budka Suflera - Warszawa ; 20.12 Nocny Kochanek - Radom(?),Wawa.

Fiolet
-#prowler
-#prowler

Postautor: Fiolet » wt kwie 23, 2019 10:16 am

Witam. Czy ktoś wie w jaki sposób będą rozstawione sceny, tzn. Gdzie one dokladnie będą ustawione? Podejrzewam, ze główna bedzie normalnie w Arenie, a druga?

Awatar użytkownika
Sardi
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Sardi » wt kwie 23, 2019 6:09 pm

Witam. Czy ktoś wie w jaki sposób będą rozstawione sceny, tzn. Gdzie one dokladnie będą ustawione? Podejrzewam, ze główna bedzie normalnie w Arenie, a druga?
Możliwe że na parkingu
raz jadlem z miesem w zakopanym kurwa takie chujowe ze ja pierdole okazalo sie ze byly z watrobka a ja nienawidze watrobki

thorgal_30
-#assassin
-#assassin

Postautor: thorgal_30 » wt maja 14, 2019 11:06 am

LOL... pakiety się nie sprzedają to wprowadzili GA EE za 490 pln i te są dostępne --- wcześniej nie było EE albo nie widziałem
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Shedao Shai » śr cze 12, 2019 8:17 am

To był super event. Muzycznie, bo wiadomo że inne sprawy to... no, LN. Byłem od samego początku, jako jeden z nielicznych. Upał mocno chłostał, na małej scenie tłumów nie było, choć z każdym kolejnym koncertem ludzi przybywało. To był swoisty fenomen - każdy zespół był warty uwagi! Ja nieźle przycebulaczylem, bo niechcący XD wszedłem na sektor A a nie C (miałem najtańszy bilet), tuż przy scenie, jak już się tam dostałem to stwierdziłem że a kij z tym, siądę sobie byle gdzie, przynajmniej BRMC sobie pooglądam z bliska (było na nich jeszcze sporo wolnych miejsc). Hala się zapełniła, a mnie nikt z mojego siedzonka nie wyprosił do samego końca :D

Alice in Chains - petarda, chyba podobali mi się nawet bardziej niż Tool (co ma sens, bo bardziej też ich lubię i znam). Ale sam Tool też zrobił świetne show. Ogólnie - bardzo fajne wydarzenie.
Ostatnio zmieniony śr cze 12, 2019 12:22 pm przez Shedao Shai, łącznie zmieniany 1 raz.

Benson
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Benson » śr cze 12, 2019 10:13 am

Drugą scenę olałem ze względu na porę.
BRMC - znałem pobieżnie z płyt, więc byłem ciekawy, jak wypadną live. Pierwszy kawałek nawet spoko, ale potem każdy kolejny brzmiał tak samo. Ogólnie nudne to.
AIC - widziałem trzeci raz i o ile Jerry zawsze na plus, to jednak znowu czegoś (kogoś) zabrakło. Miałem wrażenie, że każdy utwór jest grany wolniej niż na płytach. No i położyli mój ukochany Down in the hole :( Ale kostka JC dodaje punkcik do ogólnej oceny, mimo że nie było o nią (kostkę, nie ocenę) trudno, bo leciały garściami :)
Tool - to nie jest zespół koncertowy. Dwa utwory wydłużone w stosunku do płyt (Schism i Stinfist), a tak to praktycznie odegrane nuta w nutę. O braku interakcji z publicznością nawet nie ma co mówić, bo wiadomo od dawna, że jej po prostu nie ma. Poprzednio widziałem Toola w Spodku w 2006 i 2007 i pamiętam, że miałem uczucie niedosytu. Tym razem było podobnie. Muzycznie wszystko się zgadzało (na płycie nagłośnienie było świetne, jeśli chodzi o instrumenty, które brzmiały czysto i selektywnie, ale MJK był często niesłyszalny), światła i wizualizacje robiły wrażenie, ale jako całość nie urwało mi. Fajnie było znowu ich zobaczyć, ale nie spieszy mi się do kolejnego koncertu.

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » śr cze 12, 2019 10:43 am

Benson - te kostki od JC były niebieski-granatowe? :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Benson
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Benson » śr cze 12, 2019 10:45 am

Ja mam czerwoną albo pomarańczową (nie pamiętam już :P ).

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » śr cze 12, 2019 10:46 am

Pytam, bo siora go spotkała na rynku dzień przed gigiem, i dostała dwie w takim kolorze :). To fajnie, że dobrze wypadli :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Piwowarus » śr cze 12, 2019 11:51 am

Byłem i ja. Tylko na Alice in Chains i na Tool, ale tylko to mnie interesowało.

Samo Alice in Chains niby spoko, niby wszystko tak jak powinno być, ale jak wspomniano powyżej, też miałem wrażenie że wszystko jest grane nieco wolniej niż być powinno. Na plus te reflektory stanowiące scenografię, podobały mi się. No oprócz momentów gdy paliły się wszystkie i nic widać nie było ;) No i te kostki rzucane na koniec. Myślę że 100 poleciało minimum. Nie spodziewałem się, że obecny wokalista ma głos tak zbliżony do Laynea Stanlaya. Gdyby zamknąć oczy można naprawdę nie zauważyć różnicy. Fajnie że widziałem, hity wszystkie największe usłyszałem, ale kolejny raz specjalnie na nich się nie wybiorę.

Za to Tool. Rewelacja. To brzmienie, ta moc. Hala pełna i zaryzykuję twierdzenie pełna ludzi którzy wiedzieli konkretnie na co idą. W mojej okolicy na płycie na początku małe szaleństwo przy starcie koncertu, później ciągle było słychać śpiew ludzi. Mam wrażenie na Maiden zawsze pojawiają sie spore grupy które idą i znają tylko przykładowo Fear of the Dark, tutaj przynajmniej z perspektywy osób które były wokół mnie wyglądało, że każdy porządnie zna repertuar.
Oczywiście, nie był to koncert gdzie można się spodziewać kontaktu z publicznością, skakania po scenie itd. Ale sama muzyka robi robotę. Brzmienie potężne, wizualizacje, gra świateł i lasery stworzyły świetny show. Sam koncert trwał ok 1:40h, ale to w sumie dobrze, gdyby był dłuższy mógłby być nieco za bardzo przytłaczający tym mocnym głębokim brzmieniem. Bardzo mi się podobało, nadal jestem pod wrażeniem. Było warto.

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » sob cze 15, 2019 12:18 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”