24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5426
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sardi » wt lip 26, 2022 9:47 pm

Nicko nie dość,że brzmiał świetnie to miałem wrażenie ze sporo sobie improwizował .
Nicko od zawsze sporo improwizuje, chyba nigdy nie zagrał 2 razy tak samo całego numeru
Ale improwizuje czy po prostu "nie trafia z tonacją"? :D
Ujmę to tak: czasami podczas improwizowania zdarzy mu się wypierdolić :D ale to taki urok bębniarzy, którzy czasami chcą zagrać niż powinni, mnie to jakoś uber specjalnie nie razi :)
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

boo_radley
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1049
Rejestracja: pn lip 09, 2018 8:00 am

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: boo_radley » śr lip 27, 2022 12:09 am

Znalazłem archiwalne info, że na bemowskim klepisku w 2011 roku na Maidenach bawiło się ok. 30 tys. ludków. No to przedwczoraj parę km stamtąd było x 2. :shock: :D
X 1,5
48 000 bylo.
To 60k to przestrzelone info
Ciekawe ile sama płyta jest w stanie pomieścić bo trybuny to wydawały mi się prawie całe nabite.
Na koncercie były 54 tysiące widzów. Na tyle było pozwolenie na imprezę masową:
https://bezpieczna.um.warszawa.pl/-/imprezy-masowe-2

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: gumbyy » śr lip 27, 2022 12:14 am



X 1,5
48 000 bylo.
To 60k to przestrzelone info
Ciekawe ile sama płyta jest w stanie pomieścić bo trybuny to wydawały mi się prawie całe nabite.
Na koncercie były 54 tysiące widzów. Na tyle było pozwolenie na imprezę masową:
https://bezpieczna.um.warszawa.pl/-/imprezy-masowe-2
No nie tyle było, tylko taki był limit ;) Tam masz przecież też imprezy, które dopiero się odbędą :)
www.MetalSide.pl

Lonerunner
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 07, 2020 1:00 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Lonerunner » śr lip 27, 2022 7:36 am



Ciekawe ile sama płyta jest w stanie pomieścić bo trybuny to wydawały mi się prawie całe nabite.
Na koncercie były 54 tysiące widzów. Na tyle było pozwolenie na imprezę masową:
https://bezpieczna.um.warszawa.pl/-/imprezy-masowe-2
No nie tyle było, tylko taki był limit ;) Tam masz przecież też imprezy, które dopiero się odbędą :)
Powszechnie mówi się o ok. 50k. Jakby nie patrzeć ludzi było mnóstwo. Iron Maiden u nas to już mainstream.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9170
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: blackcocker » śr lip 27, 2022 7:46 am

Już od lat
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Metalophil » śr lip 27, 2022 9:16 am



Ciekawe ile sama płyta jest w stanie pomieścić bo trybuny to wydawały mi się prawie całe nabite.
Na koncercie były 54 tysiące widzów. Na tyle było pozwolenie na imprezę masową:
https://bezpieczna.um.warszawa.pl/-/imprezy-masowe-2
No nie tyle było, tylko taki był limit ;) Tam masz przecież też imprezy, które dopiero się odbędą :)
A, co ciekawe, według Wikipedii pojemność Narodowego na koncerty to 72,9 tys. miejsc

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » śr lip 27, 2022 9:28 am

No ale nie musisz zglaszac imprezy na cały limit jak wiesz, że go nie wypełnisz
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5100
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: thorgal_30 » śr lip 27, 2022 9:33 am

Hm, z mojej perspektywy nim IM zaczęło grać to na trybunach wydawało się mniej ludzi niż na R+, ale ostatni raz sprawdzałem jakieś 20 minut przed rozpoczęciem Doctor Doctor. Dlatego raczej ludki co były na siedzionkach na obu gigach mogą się chyba precyzyjniej wypowiedzieć. 72 tysie - to chyba w wariancie jakby scena była na środku -360 stopni .. - 58 tysi na trybunach plus 14 na płytę - może i by się spięło. a tak to zawsze 1/4 sektorów jest wyłączona.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: gumbyy » śr lip 27, 2022 11:09 am

Wiadomo, że większe zgłoszenie to większy koszt, bo musisz mieć więcej obsługi, wiec zglasza się na realna sprzedaż biletów.
www.MetalSide.pl

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3334
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Siwy » śr lip 27, 2022 12:31 pm

Widzę, że skupiłeś się na socjologicznym aspekcie. :lol:
:lol:

A pomyślałem sobie, że zrobię inaczej niż wszyscy :lol:
kotlet czy nie, być może jedyny kawałek, który znają polscy fani, ale jedno jest pewne. Pięknie drzemy ryja. Jak Dickinson w środku krzyczał to swoje standardowe "louder" i "I can't fucking hear you" to ja na płycie myślałem, że rzeczywiście słabo od początku śpiewaliśmy "oooooooooo". Jak patrzę na tym filmiku i wielu innych, to było głośno cały czas :B

Lonerunner
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 07, 2020 1:00 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Lonerunner » śr lip 27, 2022 1:06 pm

Hm, z mojej perspektywy nim IM zaczęło grać to na trybunach wydawało się mniej ludzi niż na R+, ale ostatni raz sprawdzałem jakieś 20 minut przed rozpoczęciem Doctor Doctor. Dlatego raczej ludki co były na siedzionkach na obu gigach mogą się chyba precyzyjniej wypowiedzieć. 72 tysie - to chyba w wariancie jakby scena była na środku -360 stopni .. - 58 tysi na trybunach plus 14 na płytę - może i by się spięło. a tak to zawsze 1/4 sektorów jest wyłączona.
Byłem na R+ i na Maiden. Na IM było w sumie więcej ludzi o jakieś 6 tyś. Dlaczego? Gigantyczna estrada Niemców zajmowała większą powierzchnię płyty, dodatkowo na samej płycie ustawiono więcej gratów i zachowano dystanse wymagane względami bezpieczeństwa. Z podobnego względu skrajne trybuny po bokach wyłączono że sprzedaży. Na Radio Lublin mówili szczegółowo o obu imprezach. Dane Wickera są oficjalne, gdyby do widzów doliczyć całą obsługę koncertu, to 50k na bank.

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 221
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » śr lip 27, 2022 2:05 pm



Widzę, że skupiłeś się na socjologicznym aspekcie. :lol:
:lol:

A pomyślałem sobie, że zrobię inaczej niż wszyscy :lol:
kotlet czy nie, być może jedyny kawałek, który znają polscy fani, ale jedno jest pewne. Pięknie drzemy ryja. Jak Dickinson w środku krzyczał to swoje standardowe "louder" i "I can't fucking hear you" to ja na płycie myślałem, że rzeczywiście słabo od początku śpiewaliśmy "oooooooooo". Jak patrzę na tym filmiku i wielu innych, to było głośno cały czas :B

Było bardzo głośno. Jak przywalili z głośników plus publicznosc to myślałem że mi momentami łeb rozwali.

Awatar użytkownika
Beny82
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 870
Rejestracja: sob maja 31, 2003 10:13 am
Skąd: Wawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Beny82 » śr lip 27, 2022 2:25 pm

A ja myślałem,że czasy kiedy koledzy z Fosy fantami handlowali na allegro mamy już za nami...a tu proszę.

Na wysokości Jannicka, z 3-4 kostki, 2 frotki pod scenę schowali.

Awatar użytkownika
primemover
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 97
Rejestracja: pn sty 10, 2022 9:16 pm
Skąd: małopolska/uk

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: primemover » śr lip 27, 2022 3:01 pm

Fajnie, że masz dużo fajnych wspomnień z niedzielnego koncertu, ale nie wymagaj od ludzi, by byli jedną wielką rodziną.
Dla mnie obściskiwanie się z obcymi, spoconymi facetami jest ....jowe. Bardzo.
W sumie ja też nie jestem za obściskiwaniem . Bardziej chodziło mi o ten kontrast. Wiem że to już taka gadka dziadersa ale fajnie by było jakby ludzie na tej płycie już tak nie spinali i schowali te telefony na chwilę. Zawsze można iśc na trybuny albo stanąć gdzieś dalej.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » śr lip 27, 2022 3:51 pm

Heh. Wyciągnąłem telefon tylko raz, bo nie mam napinki na zdjęcia, których i tak później nie będę oglądał ani używał w jakikolwiek sposób. Owszem. Niektórzy mają super komórki. Większość posiadaczy używa sprzęcików, w których aparat robi zdjęcia ładnie wyglądające tylko na telefonie.
Oczywistą sprawą jest to, że las łap wyciągniętych z komórkami przeszkadza w spoglądaniu na scenę.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: gumbyy » śr lip 27, 2022 5:16 pm

Ja na koncercie robie kilka fotek do wrzucenia do relacji, a i tak wybieram moment, żeby zbytnio innym nie przeszkadzać.. Wyciagam tel w jakimś spokojniejszym momencie, cyknę kilka fotek z rzędu i styka.

Filmik sporadycznie nagram jak jestem gdzieś na sektorze.
www.MetalSide.pl

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3334
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Siwy » śr lip 27, 2022 9:09 pm

Ja na koncercie robie kilka fotek do wrzucenia do relacji, a i tak wybieram moment, żeby zbytnio innym nie przeszkadzać.. Wyciagam tel w jakimś spokojniejszym momencie, cyknę kilka fotek z rzędu i styka.

Filmik sporadycznie nagram jak jestem gdzieś na sektorze.
Ja tak samo, zakładam ze sporo osób podobnie myśli i robi się las rak ;)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » śr lip 27, 2022 10:49 pm

Stwierdziłem, że jednak pójdę na koncert jeśli zagrają całe Senjutsu.
Widziałem już prawie wszystko na tych koncertach. Nawet rzyganie na przypadkowych ludzi, którzy się nawinęli.
Nie widziałem jeszcze sytuacji, kiedy ktoś zesrał się w tłumie. Pewnie będzie sporo takich, kiedy usłyszą cały album. Dlatego pójdę na koncert Maiden na Narodowym w przyszłym roku.

Xardas2309
-#Invader
-#Invader
Posty: 221
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 2:38 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Xardas2309 » śr lip 27, 2022 11:02 pm

Stwierdziłem, że jednak pójdę na koncert jeśli zagrają całe Senjutsu.
Widziałem już prawie wszystko na tych koncertach. Nawet rzyganie na przypadkowych ludzi, którzy się nawinęli.
Nie widziałem jeszcze sytuacji, kiedy ktoś zesrał się w tłumie. Pewnie będzie sporo takich, kiedy usłyszą cały album. Dlatego pójdę na koncert Maiden na Narodowym w przyszłym roku.
Kuźwa. Od rana dostałem biegunki. Musiałem wyjść w czasie WT. Dobrze że zdążyłem........ Na szczęście na IM przeszło. Nie wiem chyba musiałem coś zjeść albo na tle nerwowym

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » czw lip 28, 2022 12:08 am

Fajnie, że masz dużo fajnych wspomnień z niedzielnego koncertu, ale nie wymagaj od ludzi, by byli jedną wielką rodziną.
Dla mnie obściskiwanie się z obcymi, spoconymi facetami jest ....jowe. Bardzo.
W sumie ja też nie jestem za obściskiwaniem . Bardziej chodziło mi o ten kontrast. Wiem że to już taka gadka dziadersa ale fajnie by było jakby ludzie na tej płycie już tak nie spinali i schowali te telefony na chwilę. Zawsze można iśc na trybuny albo stanąć gdzieś dalej.
Za granica na BB regularnie jakieś piąteczki, wspólne śpiewanie bez obsciskiwania. Rozsądne i jestem za tym.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość