Senjutsu - Ostatni album?

Wszystko na temat nowej płyty.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

siwy666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 03, 2021 3:57 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: siwy666 » pt wrz 03, 2021 6:41 pm

Ja tam jeszcze bym chciał ,żeby Ironi nagrali album inspirowany Polską kulturą i jej dziejami.
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2021 6:43 pm przez siwy666, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: gumbyy » pt wrz 03, 2021 6:42 pm

Ja tam jeszcze bym chciał ,żeby Ironi nagrali album inspirowany Polską kulturą i dziejami.
40:1 i coś o husarii obowiązkowo! ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Schizoid » pt wrz 03, 2021 6:43 pm

20-minutowy kolos o jeździe na podwójnym gazie i napierdalaniu żony, o tak :jee:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

siwy666
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 03, 2021 3:57 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: siwy666 » pt wrz 03, 2021 6:45 pm

Mogliby mniej chlubne wydarzenia z dziejów historii np. rozbiory, lata PRL czy inne tego typu tematy wcisnąć, dorzucić jeszcze meoldyjki rodem z polskiej muzyki ludowej ;)

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: blackcocker » pt wrz 03, 2021 6:47 pm

Mogliby mniej chlubne wydarzenia z dziejów historii np. rozbiory, lata PRL czy inne tego typu tematy wcisnąć, dorzucić jeszcze meoldyjki rodem z polskiej muzyki ludowej ;)
Czekamy na szła dziweczka i inne hity
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: blackcocker » pt wrz 03, 2021 6:47 pm

może jakiś collab z panem zenonem lub sławomirem. Co tu się wyrabia kurwa XD
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

CzytojestNoweIM?
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: wt sie 24, 2021 2:39 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: CzytojestNoweIM? » pt wrz 03, 2021 6:47 pm

Mam nadzieję, że nigdy czegoś takiego nie dożyje. Judas Priest muzycznie uwielbiam, ale emocjonalnie nigdy nie byłem z tym zespołem związany, ot jeden z 6-7 ulubionych zespołów grających tego typu muzykę. Co innego Iron Maiden. Gdyby zdecydowali się kontynuować karierę biorąc innego muzyka byłoby to dla mnie niesmaczne.
Ja nie mam z tym zupełnie problemu gdyby zmienili perkusistę, czy gdyby odszedł jeden z gitarzystów. Jak dla mnie mogliby grać nawet na 2 gitary (i tak tych 3 nie słychać). Jedynie miałbym pewnie problem z nowym głosem.
Mam inaczej. Muzyka to nie jest sport gdzie kibicujesz Śląskowi bez względu na to jaką wystawi jedenastkę. Zespół tworzą konkretni muzycy, konkretne osoby. W takim razie równie dobrze Iron Maiden mogą tworzyć zupełnie przypadkowi muzycy mający teraz 30-40 lat i ciągnąc historię tego zespołu przez kolejne dekady. Jedyna roszada w składzie którą bym jakoś tam w miarę mógł zaakceptować to przejście na 2 gitary, ale zastępywanie kogoś jakimś nowym muzykiem to już zdecydowanie nie . Za to właśnie jedna, zaznaczam jedna płyta studyjna i to wydana pod innym szyldem z jakimś młodym wokalistą (najlepiej Mendesem) byłaby ciekawa. Może gdyby Bruce to usłyszał to by ta pewność siebie troszkę się utemperowała. Gośc ma ciągle niesamowite możliwości, ale niepotrzebnie uderza w te górki. Tak jak Harris w dłużyzny muzyczne.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Schizoid » pt wrz 03, 2021 6:47 pm

Po tym co zrobił Sabaton, to nie wiem, czy chciałbym, żeby jakikolwiek zespół dotykał tematu polskiej historii.

W sumie najlepszym wątkiem byłaby odsiecz wiedeńska, ale wciąż...No wolę, żeby nikt się za to nie brał xD
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 982
Rejestracja: śr lis 26, 2003 4:40 pm
Skąd: Kraków

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Clanowy » pt wrz 03, 2021 6:49 pm

Jak już wchodzimy w takie klimaty to Joooohn Sobieeeskiii the Thiiiiird!! He struck the Arabs in Vieeeeennaaaaaa (oczywiście na melodię Alexandra, żeby był autoplagiat :D )
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: gumbyy » pt wrz 03, 2021 6:50 pm

Mam nadzieję, że nigdy czegoś takiego nie dożyje. Judas Priest muzycznie uwielbiam, ale emocjonalnie nigdy nie byłem z tym zespołem związany, ot jeden z 6-7 ulubionych zespołów grających tego typu muzykę. Co innego Iron Maiden. Gdyby zdecydowali się kontynuować karierę biorąc innego muzyka byłoby to dla mnie niesmaczne.
Ja nie mam z tym zupełnie problemu gdyby zmienili perkusistę, czy gdyby odszedł jeden z gitarzystów. Jak dla mnie mogliby grać nawet na 2 gitary (i tak tych 3 nie słychać). Jedynie miałbym pewnie problem z nowym głosem.
Mam inaczej. Muzyka to nie jest sport gdzie kibicujesz Śląskowi bez względu na to jaką wystawi jedenastkę. Zespół tworzą konkretni muzycy, konkretne osoby. W takim razie równie dobrze Iron Maiden mogą tworzyć zupełnie przypadkowi muzycy mający teraz 30-40 lat i ciągnąc historię tego zespołu przez kolejne dekady.
Nic takiego nie napisałem. Jeszcze raz, może zrozumiesz: nie miałbym problemu jakby zmienili Nicko. Nie miałbym też problemu, jakby któryś z gitarzystów zrezygnował z gry w zespole i grali na 2 wiosła. Paniał?
www.MetalSide.pl

CzytojestNoweIM?
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: wt sie 24, 2021 2:39 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: CzytojestNoweIM? » pt wrz 03, 2021 6:51 pm

Historia Polski jest tak samo dobrym tematem jak każdego innego kraju. Problem jest tylko taki, że nie ma żadnej drugiej takiej nacji jak Polacy którzy uwielbiają się samobiczować i są takimi auto-rasistami. Nie wyobrażam sobie w Niemczech memów z grubym Helmutem jedzącym kiełbaski albo we Francji z Pierrem z wąsem ala Asterix który żre bagietki. Polacy to mistrzowie tego typu biczowania się z tymi Januszami itd. W każdym kraju odsetek ludzi bardzo prostych jest taki sam. Myślę, że w takich Włoszech tego typu ludzi może być nawet więcej niż u nas. Tylko, że tam nikt nie robi z tego problemu. Typowy syndrom postkolonialny.
Ostatnio zmieniony pt wrz 03, 2021 6:52 pm przez CzytojestNoweIM?, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: gumbyy » pt wrz 03, 2021 6:51 pm

Jak już wchodzimy w takie klimaty to Joooohn Sobieeeskiii the Thiiiiird!! He struck the Arabs in Vieeeeennaaaaaa (oczywiście na melodię Alexandra, żeby był autoplagiat :D )
Może bardziej swojsko: Jaaaanek... :lol:
www.MetalSide.pl

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: pz » sob wrz 04, 2021 3:23 pm

20-minutowy kolos o jeździe na podwójnym gazie i napierdalaniu żony, o tak :jee:
Biorę w ciemno. Bruce mógłby napisać drugie empire of the fog.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: remi » sob wrz 04, 2021 3:26 pm

Bruce wczoraj wspomniał, że zabookowali studio w trakcie pandemii i już byli gotowi nagrywać kolejny album.
Jednak okazało się, że sprowadzenie całej ekipy i sprzętu ze Stanów + późniejsze ograniczenia kwarantanny utrudniłyby to. Poza tym mieliby z tyłu głowy, że jeden album już leży w szafie.

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: barsiarz » sob wrz 04, 2021 3:31 pm

Czyli jak zwykle to co zwykle - komfort najważniejszy. Niby chcieli mimo pandemi, ale jednak pandemia przeszkodziła :lol:

Awatar użytkownika
Roberrcik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pn sie 09, 2010 7:00 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Roberrcik » sob wrz 04, 2021 3:33 pm

Bruce wczoraj wspomniał, że zabookowali studio w trakcie pandemii i już byli gotowi nagrywać kolejny album.
Jednak okazało się, że sprowadzenie całej ekipy i sprzętu ze Stanów + późniejsze ograniczenia kwarantanny utrudniłyby to. Poza tym mieliby z tyłu głowy, że jeden album już leży w szafie.
Szkoda, że do tego nie doszło. Teraz zanim z powrotem się zbiorą to trochę minie - trasa LotB, później jak mniemam pełna trasa Senjutsu, która potrwa z rok/dwa. Odpoczynek.. i znów spora przerwa między albumami.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Emilio » sob wrz 04, 2021 4:05 pm

Jak widzę, ze Deep Purple nie umie powiedzieć "pas" to jestem pewien, że IM też nie będzie potrafiło ;) IMHO to nie jest ostatni album Maiden.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Schizoid » sob wrz 04, 2021 4:16 pm

Przy czym Purple grają koncerty i wydają płyty ewidentnie dla funu. Ich to po prostu jara. Nie mogę tak powiedzieć o Iron Maiden.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Emilio » sob wrz 04, 2021 4:36 pm

Wydają płyty dla funu, a to dobre.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Senjutsu - Ostatni album?

Postautor: Schizoid » sob wrz 04, 2021 4:39 pm

No tak. Oni lubią sobie pograć. Słuchałeś tej ostatniej? Według mnie dużo słabsza od Infinite, miejscami brzmi wręcz naiwnie, ale słychać, że robią dokładnie to, na co mają ochotę. Bez napinki, wciskania kitu, że to jakiś wybitny materiał do grania na żywo w całości. Wychodzi na to, że w tym samym czasie, w którym Bruce mógł dopracować materiał na solową płytę, o której pomrukuje od kilku lat, Purple nagrali kolejny krążek. I nawet nie liczę na to, że będzie wybitny. Będzie swojski i przyjemny, ot tyle. Jeśli sugerujesz, że robią to dla kasy, to oczywiście masz trochę racji, ale wątpię, by Paice, czy Gillan potrzebowali gór złotych monet ;)
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Senjutsu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości