Dobra Zmiana na forum :)

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Michał » pt lip 29, 2022 2:49 pm

W Krakowie najlepiej, albo przy okazji jakiegoś koncertu gdzieś :D
Na ScreamFeście :mryellow:

Ta
W czwartek :B
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 8107

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Deleted User 8107 » pt lip 29, 2022 2:50 pm

Scarred. Wolę się napić z ludźmi do których mam zaufanie, których lubię i choć troszkę znam. Nie wykluczam browara z Tobą podczas najbliższej wizyty w Kraku. Impreza z osobnikami, którzy mnie nie znają, ale za to mają o mnie różne "fajne" wyobrażenia? Z takim Kevinkiem np. ? Niekoniecznie.
Prędzej napiłbym się z forumowymi lewicowcami na zgodę, niż usiadł przy jednym stoliku z obecnym władcą forum. On nie zasługuje nawet na to, żeby go za nos wytarmosić.
No jak coś, to będę na Opeth we Wro, to może się uda spotkać z Gumbyy i Cockerem, to można coś pogadać. Piwko chętnie :wink:

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9276
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: blackcocker » pt lip 29, 2022 2:51 pm

Scarred. Wolę się napić z ludźmi do których mam zaufanie, których lubię i choć troszkę znam. Nie wykluczam browara z Tobą podczas najbliższej wizyty w Kraku. Impreza z osobnikami, którzy mnie nie znają, ale za to mają o mnie różne "fajne" wyobrażenia? Z takim Kevinkiem np. ? Niekoniecznie.
Prędzej napiłbym się z forumowymi lewicowcami na zgodę, niż usiadł przy jednym stoliku z obecnym władcą forum. On nie zasługuje nawet na to, żeby go za nos wytarmosić.
No jak coś, to będę na Opeth we Wro, to może się uda spotkać z Gumbyy i Cockerem, to można coś pogadać. Piwko chętnie :wink:
Możemy to zaaranżować, juz ostatnio piwko dla gumbyyego kupiłem na Exo, ale się nie dopchałem :D
Ostatnio zmieniony pt lip 29, 2022 2:52 pm przez blackcocker, łącznie zmieniany 1 raz.
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 2:52 pm

Scarred. Wolę się napić z ludźmi do których mam zaufanie, których lubię i choć troszkę znam. Nie wykluczam browara z Tobą podczas najbliższej wizyty w Kraku. Impreza z osobnikami, którzy mnie nie znają, ale za to mają o mnie różne "fajne" wyobrażenia? Z takim Kevinkiem np. ? Niekoniecznie.
Prędzej napiłbym się z forumowymi lewicowcami na zgodę, niż usiadł przy jednym stoliku z obecnym władcą forum. On nie zasługuje nawet na to, żeby go za nos wytarmosić.
No jak coś, to będę na Opeth we Wro, to może się uda spotkać z Gumbyy i Cockerem, to można coś pogadać. Piwko chętnie :wink:
Możemy to zaaranżować
+1 :D
www.MetalSide.pl

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: thorgal_30 » pt lip 29, 2022 2:57 pm

Trudno się nie zgodzić....ale właśnie może lepiej już nie drążyć tematu i odpuścić.....i tak jeszcze wiele gównoburz przed nami:)
Dlaczego zawsze trzeba odpuszczać, a nie wyjaśnić wszystko raz a dobrze? Ja bym wolał wiedzieć kto należy do tego szerokiego grona tak chętnego do banowania. Wolałbym takich ludzi unikać w wirtualu i realu
Czytałeś co napisałem?
Oczywiście, że czytałem - ale Dzosef napisał, że decyzję podjęło szerokie grono. Sugerujesz że Dzosef kłamał?
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Frank Drebin
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2619
Rejestracja: ndz gru 10, 2017 7:39 pm
Skąd: Blashyrkh

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Frank Drebin » pt lip 29, 2022 2:57 pm

Maiden krytykuje
A dlaczego niby nie można krytykować jakiegokolwiek zespołu, jeżeli wydaje gnioty/albumy nijak nie przystające poziomem do wcześniejszych nagrań?

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 3:04 pm

Maiden krytykuje
A dlaczego niby nie można krytykować jakiegokolwiek zespołu, jeżeli wydaje gnioty/albumy nijak nie przystające poziomem do wcześniejszych nagrań?
Bo nie wydaje gniotow + nie trzeba pisać o tym sto razy
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: barsiarz » pt lip 29, 2022 3:08 pm

Trudno się nie zgodzić....ale właśnie może lepiej już nie drążyć tematu i odpuścić.....i tak jeszcze wiele gównoburz przed nami:)
Dlaczego zawsze trzeba odpuszczać, a nie wyjaśnić wszystko raz a dobrze? Ja bym wolał wiedzieć kto należy do tego szerokiego grona tak chętnego do banowania. Wolałbym takich ludzi unikać w wirtualu i realu
Czytałeś co napisałem?
Oczywiście, że czytałem - ale Dzosef napisał, że decyzję podjęło szerokie grono. Sugerujesz że Dzosef kłamał?
Mój post był po tej sugestii o "szerokim gronie". Myślę, że dość jasno wyłuszczył sprawę. A i późniejsza reakcja Dzosefa wiele wyjaśnia.

Awatar użytkownika
Frank Drebin
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2619
Rejestracja: ndz gru 10, 2017 7:39 pm
Skąd: Blashyrkh

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Frank Drebin » pt lip 29, 2022 3:10 pm

Maiden krytykuje
A dlaczego niby nie można krytykować jakiegokolwiek zespołu, jeżeli wydaje gnioty/albumy nijak nie przystające poziomem do wcześniejszych nagrań?
Bo nie wydaje gniotow + nie trzeba pisać o tym sto razy
Na całe szczęście nie jesteś żadną wyrocznią w tym zakresie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 3:13 pm



A dlaczego niby nie można krytykować jakiegokolwiek zespołu, jeżeli wydaje gnioty/albumy nijak nie przystające poziomem do wcześniejszych nagrań?
Bo nie wydaje gniotow + nie trzeba pisać o tym sto razy
Na całe szczęście nie jesteś żadną wyrocznią w tym zakresie.
Niebawem będą narzucone warunki ile razy można skrytykować Maiden, a ocena plyty bedzie ujednolicona dla wszystkich ;)
www.MetalSide.pl

Deleted User 8107

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Deleted User 8107 » pt lip 29, 2022 3:15 pm

Ostatnio takie cyrki na forum były, jak pewna ekipa pousuwała mnóstwo tematów na forum.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: gumbyy » pt lip 29, 2022 3:15 pm

Trudno się nie zgodzić....ale właśnie może lepiej już nie drążyć tematu i odpuścić.....i tak jeszcze wiele gównoburz przed nami:)
Dlaczego zawsze trzeba odpuszczać, a nie wyjaśnić wszystko raz a dobrze? Ja bym wolał wiedzieć kto należy do tego szerokiego grona tak chętnego do banowania.
+1
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: MaidenFan » pt lip 29, 2022 3:16 pm

Gównoburza, której w ogóle nie powinno być, ale Dzosef się chciał pochwalić władzą i zbanował jakiegoś użytkownika, o którym pewnie większość sanktuarian nawet nie miała pojęcia, jako, że postował prawie tylko w wątku Helloween, wtf. :D Ruch zupełnie bez sensu.
No i tu znowu kwestia regulaminu, jeśli RedHot nie łamała regulaminu to nie było podstaw do bana, proste nie?
Jak zacznie się banowanie tylko dlatego, że admini kogoś nie lubią to znak, że czas z tego forum jak najszybciej uciekać.
Więc doszło do nieporozumienia, biore to na siebie. Pierre wraca za ignora, może na uwagi dot forum utworzymy nowy temat. Jeśli użytkowniczce redhot tak bardzo zależy na pisaniu raz na rok o guestliscie na Helloween i ma tak silne poparcie to tak jak wspominałem - za tydzień będzie nowy, oficjalny, bordowy admin a ja będę zajmował się stricte hostingiem itd.
Jestem na tym forum od lat, udzielam się mało, ale za to nikt nie irytuje mnie tutaj tak jak ten Pierre. Ani on zabawny, ani śmieszny. Wszystko mu się nie podoba, Maiden krytykuje, posty przeintelektualizowane, dziwny gość.
No dobra, można kogoś nie lubić, ale to nie jest powód do zbanowania go. Ma swoje mocne zdanie, które wyraża w dość specyficzny sposób i zwykle sam się z nim nie zgadzam, ale w życiu bym go nie zbanował. To mimo wszystko cząstka tego forum i jeden z weteranów. ;) Jakby się wszyscy ze sobą zgadzali to by były nudy.


ps CZY MOŻNA ODBLOKOWAĆ TEMAT NOW WĄCHNE, JAKO, ŻE ANKIETA POKAZUJE, ŻE UŻYTKOWNICY CHCĄ MIEĆ TAKI TEMAT NA FORUM?

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 3:19 pm



A dlaczego niby nie można krytykować jakiegokolwiek zespołu, jeżeli wydaje gnioty/albumy nijak nie przystające poziomem do wcześniejszych nagrań?
Bo nie wydaje gniotow + nie trzeba pisać o tym sto razy
Na całe szczęście nie jesteś żadną wyrocznią w tym zakresie.
A zrozumiales o czym był mój post, że odpowiadasz w taki debilny sposob?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Frank Drebin
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2619
Rejestracja: ndz gru 10, 2017 7:39 pm
Skąd: Blashyrkh

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Frank Drebin » pt lip 29, 2022 3:22 pm



Bo nie wydaje gniotow + nie trzeba pisać o tym sto razy
Na całe szczęście nie jesteś żadną wyrocznią w tym zakresie.
A zrozumiales o czym był mój post, że odpowiadasz w taki debilny sposob?
Obawiam się chłopczyku, że sam jesteś poważnie zagrożony debilizmem, skoro roisz sobie, że można nie zrozumieć tak infantylnego posta.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: thorgal_30 » pt lip 29, 2022 3:25 pm

Mój post był po tej sugestii o "szerokim gronie". Myślę, że dość jasno wyłuszczył sprawę. A i późniejsza reakcja Dzosefa wiele wyjaśnia.
@barsiarz - nie bardzo rozumiem teraz, może mi się coś nie wyświetla. Mam post Dzosefa z 13:41, a potem twój z 13:55 - który cytuje poniżej:
Z tego co słyszałem (choć jestem przygłuchy, szczególnie na koncercie) rzuciłeś taki pomysł, jednakże myślę, że nikt nie wziął go na poważnie, że jednak jakby przyszło co do czego to nie będziesz banować kogoś bo masz jakieś prywatne animozje. Szczerze jak Cię znam to byłem pewien, że jednak tego "czerwonego przycisku" nie wciśniesz. Bo i po co?
W sumie nie wynika z niego czy nowa władza kłamie czy jest kryształowa. Jeśli Dzosef chciał się wybielić, że to nie on, że to fikcyjne szerokie grono - to by to było nawet w jego stylu ;)
Przeważnie tak jest jak złapiesz prymitywa na czymś złym to woła" To nie ja, to oni"

Koniec końców opcje są dwie:
1. Albo szerokie grono to tylko wyobraźnia Dzosefa
2. Szerokie grono wstydzi się ujawnić - bo to trzeba mieć jaja ;)

tylko tyle.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 3:26 pm



Na całe szczęście nie jesteś żadną wyrocznią w tym zakresie.
A zrozumiales o czym był mój post, że odpowiadasz w taki debilny sposob?
Obawiam się chłopczyku, że sam jesteś poważnie zagrożony debilizmem, skoro roisz sobie, że można nie zrozumieć tak infantylnego posta.
No to widocznie nie zrozumiałeś, a do tego już się spiąłeś.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 3:28 pm

Swoja droga to też ciekawe, że nikt się nawet nie zdobył na jakieś podziękowania dla poprzedniego admina za to że ogarniał to tyle lat, do mnie oczywiście od początku spina czego się spodziewalem. Czuję że pierre i Thorgal to dziś nie zasna
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Bon Dzosef » pt lip 29, 2022 3:29 pm


ps CZY MOŻNA ODBLOKOWAĆ TEMAT NOW WĄCHNE, JAKO, ŻE ANKIETA POKAZUJE, ŻE UŻYTKOWNICY CHCĄ MIEĆ TAKI TEMAT NA FORUM?
Napisz do pza na priv
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dobra Zmiana na forum :)

Postautor: Pierre Dolinski » pt lip 29, 2022 3:35 pm

Swoja droga to też ciekawe, że nikt się nawet nie zdobył na jakieś podziękowania dla poprzedniego admina za to że ogarniał to tyle lat, do mnie oczywiście od początku spina czego się spodziewalem. Czuję że pierre i Thorgal to dziś nie zasna
Ale się gość przecenia. Cristiano Ronaldo w krainie tapirów. Ja od zawsze, kiedy przyjmuję pozycje horyzontalną, to natychmiast zasypiam i śpię dobrze. Mógłby mi tramwaj nad głową jeździć. :D Zjadaj dalej swoje gile.


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości