09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4090
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Postautor: Mr. M » pt lis 10, 2023 10:19 am

THIRTY SECONDS TO MARS
SEASONS WORLD TOUR 2024

JARED LETO WSPIĄŁ SIĘ NA KULTOWY EMPIRE STATE BUILDING, ABY ŚWIĘTOWAĆ OGŁOSZENIE GLOBALNEJ TRASY KONCERTOWEJ!

9 maja 2024 TAURON Arena Kraków

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 15 listopada o godz. 12:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 17 listopada na LiveNation.pl o godzinie 10:00

Dziś, wspinając się po Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca Oscara Jared Leto ogłosił obszerną, światową trasę koncertową zespołu Thirty Seconds to Mars “Seasons 2024 Global Tour”, z którą odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat.

Leto, frontman zespołu, dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na Empire State Building. Od dziecka zafascynowany tym niesamowitym zabytkiem, powiedział: "Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It's The End Of The World But It's A Beautiful Day". Wspinaczka po Empire State Building i zapowiedź trasy koncertowej są metaforą tego, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko spróbujemy.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9519
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Postautor: Schizoid » pt lis 10, 2023 11:36 am

To jest niebywałe, że ten creep Leto nie został jeszcze zcancellowany przez jakieś środowiska, które tak chętnie się tym zajmują.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Deleted User 8107

Re: 09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Postautor: Deleted User 8107 » pt lis 17, 2023 12:27 am

https://www.ticketmaster.pl/event/thirt ... lety/33185

Ceny biletów ok, ja się chyba przejdę, mimo, że tego nie słucham (znam tylko jedną płytę) to może być dobry koncert.

Awatar użytkownika
Vengenz
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 834
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Postautor: Vengenz » czw maja 09, 2024 11:55 pm

No i dobra wróciłem z koncertu:

Support - spoko, jak ktoś lubi rock/pop/rnb - to jest to muzyka dla niego, koleś gadał, że przyjazd do polski to było spełnienie jego marzeń, bo ma tu rodzine, dobry show - najlepiej nagłośniony gig w tauronie na jakim byłem, a było ich juz kilkadziesiąt.

30 Second to Mars - Nie wiedziałem czego się spodziewać, bo znałem tylko jedną płytę, ale człowieku Jared Leto to Lew sceny (najlepszy frontman w tym roku jakiego widziałem) brat na perkusji mega timing, genialnie się bawiłem i teraz kupuję całą dyskografię - mają nowego fana :D, jak będą gdzieś blisko to na pewno się wybiorę. Efekty bardzo fajne i zaczęli koncert przy pełnych światłach gdzie Jared i brat wychodzili z drzwi A10. Pomysłowo ostatnio widziałem coś takiego na Neal Morse Band w Opolu w 2013, ale tam to chyba na pierwszym utworze Neal dopiero wbił (w sensie w trakcie) a nie na samym starcie. Grali ze 2 godziny, pierwszy gig na trasie, Jared powiedział, że wrócą bardzo szybko do kraju. Zaraz sobie zobaczę setlistfm co grali, tak żeby wiedzieć na przyszłośc. Zaraz kupuje wszystkie studyjniaki, ceny koszulek od 170 zl i czapka, ale były też droższe. Nie przyglądałem się za bardzo na ten sklepik. Oczywiście z 15-16 koła ludzi było, najwięcej dziewczyn i kobiet, koło mnie prawie same, mogłem obczaić Bylo mega, kto nie widział a zastanawia się czy iść i lubi rock z jajem to polecam. Jak jakieś pytania to walić śmiało. Cola za 15 ziko, czyli ok. 8,5/10 drugi najlepszy gig w tym roku jaki widziałem, Dave Matthews Band dalej najlepszy - bo znam wszystkie płyty, mam kilka w swojej kolekcji, i tam byłem bliski płaczu, jak grali wałki z moich ukochanych płyt, ale Jared jest lepszym frontmanem niż Dave. Ale to też inna muzyka. Jeszcze koło mnie siedział koleś co opowiadał swojej rodzinie o Dream Theater - że mało popularni, ale ja mu pokazałem dziarę DT i chwilę pokadaliśmy i przybił mi żółwika. Rodzina jego była zaskoczona, że mało popularni a fan siedzi koło niego xD
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2024 8:32 am przez Vengenz, łącznie zmieniany 1 raz.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4508
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 09/05/2024 - 30 Seconds to Mars - Kraków

Postautor: nugz » pt maja 10, 2024 8:10 am

Znajomy zachwycony koncertem. Gdybym mógł czasowo ogarnąć, też bym się wybrał, szkoda :/


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości