Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: kobi » sob gru 10, 2005 12:16 pm

ja z reguly mam durne sny, ale ten z dzisiejszej nocy mnie rozwalil ... otoz snilo mi sie, ze jest koncert Maiden, ale Bruce'a gdzies wcielo, i ja mialem zamiast niego spiewac, tylko ze nie umialem ani nie pamietalem wszystkich tekstow, dlatego co chwila robilem 'nanana' itp. Po koncercie fani nie byli zachwyceni ... Podejrzewam ze takie sny to z picia piwa 'Wojak'. Nigdy wiecej.

a najdziwniejsze jest to, ze we snie nie bylo zadnych golych bab. Widac sie juz starzeje ...

Awatar użytkownika
ironed
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 124
Rejestracja: czw gru 15, 2005 8:57 am
Skąd: Iława

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: ironed » wt sty 03, 2006 8:19 am

ładne sny masz kobi heh. Ja kiedys mialem ze IM przyjechali i wieka scene na jeziorze postawili :) ta z RIR. A dalej nic nie pamietam

Awatar użytkownika
Iznogoud
-#Invader
-#Invader
Posty: 164
Rejestracja: sob sty 14, 2006 10:17 pm
Skąd: Katowice

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Iznogoud » pn sty 16, 2006 12:39 am

ech a to mnie mówili,że jak patrzą na tematy podobne do moich to im się robia wielkie oczy......
mnie ise kiedyś calutka noc śniło Die with your boots on, na dodatek z tym okrzykiem z koncertu, no wiecie : If you're gonna die if you're gonna die, die with your boots on!!!!!
:beer :rocx :solo
jednym słowem: UP THE IRONS!!!!!!!

Kowal-999
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 28, 2006 10:33 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kowal-999 » sob sty 28, 2006 11:29 pm

Ja nie dawno miałem ze występowałem z Iron Maiden na scenie grałem an elektryku było nas 4 gitarzystów :D , z Janickiem waliłem solówki , ciemno cos na podobę Chorzowa z ubiegłego roku , wykonywanie samych najlepszych kawałków , Hallowed .........to było miodzio , koniec koncertu :solo podrzucanie gitar na popisowym numerze , rzucanie frotek z ręki dla fanów , rzucanie pałeczkami razem z Nickiem coś przepięknego , moje marzenie ,a zarazem sen :D
...SCREAM FOR ME ALL WORLD , SCREAM FOR ME ....

Awatar użytkownika
Wakterstein
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 365
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 2:01 am

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Wakterstein » ndz sty 29, 2006 12:46 pm

Ja miałem dawno temu jeden sen o Maiden. Jestem na koncercie, pali się na scenie krzyż, a ja idę po autografy :D... Potem chyba coś szukałem i poszedłem na scene. A ogólne moje sny związane z muzyką? Byłem chory (po sylwestrze) i słuchałem przed snem (23 chyba) muzyki (dp, IM, itd.). Potem całą noc nie spałem bo miałem we łbie muzykę, a jak już amn chwilę zaspałem to śniły mi się różne riffy. Spałem z 3 godziny, a rano wf :D...

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: miki » ndz sty 29, 2006 4:12 pm

Podejrzewam ze takie sny to z picia piwa 'Wojak'. Nigdy wiecej.
mordercze piwo .hehe ..

Filik10
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1237
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 7:54 pm
Skąd: Z wykluwalni fanów Iron Maiden

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Filik10 » pt mar 24, 2006 7:12 pm

Mi dzisiaj Maiden śniło się po raz 2 w życiu, pierwszy raz na wakacjach. A dziś śniło mi się, że byłem na jakimś koncercie w dość małym klubie i oczywiście grali tam Maideni :D . Udało mi się wbić pod sama scenę, nie było barierek, scena była na wysokości pasa :) . Wpadłem na lewą stronę sceny, a tam był Steve. Akurat zespół grał jakiś cover (!!!) i w zwrotce nie było basu, więc Harris zaczął mi pozować do zdjęć :D . Robiłem mu zdjęcia takie jak niektóre w Run To The Hills, ale tylko z jednej strony. Właśnie wchodził refern i Steve zaczął grać na basie, kiedy się obudziłem. Nie ma co, fajny sen.

Awatar użytkownika
Legacy
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 75
Rejestracja: śr lut 01, 2006 8:49 pm
Skąd: Białystok

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Legacy » sob mar 25, 2006 10:26 pm

Mnie sie sniło,że Eddi mnie gonił :P dość dawno, ale to bedzie niezapomniany sen... :)

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kozas » wt wrz 07, 2010 6:29 pm

Moze troche nie na temat, ale...

Mam info, ze Bruce bedzie jeszcze gral. Skad? Troche to zabawne, ale snil mi sie swiat po atomowej zagladzie... chodzilem gdzies po jakims bloku, cos jak ze Stalkera, albo Fallouta. No i nagle przyuwazylem Bruce'a. Pogadalismy chwile o jego nowej plycie, jak sie okazalo mimo zaglady atomowej album sprzedawal sie bardzo dobrze.


To musi byc jakis przekaz podprogowy w muzyce Ironów, żeby na tyle uzaleznic fanow od swojej muzyki, zeby nawet sie im snila :E

Awatar użytkownika
M@ti
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6397
Rejestracja: sob lis 26, 2005 9:51 pm
Skąd: z Norwegii

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: M@ti » wt wrz 07, 2010 6:58 pm

Troche to zabawne, ale snil mi sie swiat po atomowej zagladzie... chodzilem gdzies po jakims bloku, cos jak ze Stalkera, albo Fallouta. No i nagle przyuwazylem Bruce'a. Pogadalismy chwile o jego nowej plycie, jak sie okazalo mimo zaglady atomowej album sprzedawal sie bardzo dobrze.

:shock:

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kozas » wt wrz 07, 2010 8:11 pm

Ostatecznie nie taki dziwny sen, sceneria taka bo uwielbiam klimat postapo, a Bruce bo ciagle slucham jak spiewa. No i w koncu kiedys musialo dojsc do takiego polaczenia :D

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: IM_Power » wt wrz 07, 2010 10:00 pm

to piękne co piszesz, mało się nie popłakałem, mi bardzo często śnią się Ironi ,najczęściej są to warunki okołokoncertowe, średnio Iron Maiden śni mi się co tydzień, bardzo dużo myślę o tej muzyce

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2568
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: remi » wt wrz 07, 2010 10:10 pm

mam podobnie z tymi snami, ostatnio śni mi się ciągle Bruce siedzący przy stole u mojej babci :!: co ciekawe daje mi we śnie autograf na kartce z moimi notatkami, która w rzeczywistości, po przebudzeniu leży obok łózka ;-)

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Elevatorman » wt wrz 07, 2010 10:47 pm

w sumie dobrze że nie spotkałeś go w świecie podobnym do Gothica np. tam dopiero ich płyta by się pewnie sprzedawała :B

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kozas » śr wrz 08, 2010 10:33 am

Budziol, ale to byla chyba kolejna solowa plyta. I tak nie najdziwniejsze byla sceneria, czy ze spotkalem Bruce'a, tylko ze przywitalem sie, pogadalem i poszedlem dalej jak nigdy nic ^^

Swoja droga ten sen moze byc metafora moich opinii, bo tez uwazam, ze niewazne co sie stanie z Ironami, Bruce bedzie gral dluzej solo.

Deleted User 2259

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 08, 2010 12:02 pm

A mi się kiedyś śniło,że Steve jadł u mnie w domu schabowego :twisted:

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: ttomasz » śr wrz 08, 2010 3:55 pm

A mi się kiedyś śniło,że Steve jadł u mnie w domu schabowego :twisted:
Fajne!

Ja raz byłem na ich koncercie (ok 100 osób było, siedziałem z jakimś dziadkiem w pierwszej ławce :!: ) i raz spotkałem Dave'a w Pubie ;-) Jeszcze jakiś trzeci był, ale nie pamiętam:/

Bruce na pewno by nagrałby coś solo, po odejściu, ale raczej nikt z nich tego nie planuje. Do 2015 wszyscy są na 100%

Awatar użytkownika
DaveM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 474
Rejestracja: pn mar 22, 2010 7:21 pm
Skąd: Poznań

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: DaveM » śr wrz 08, 2010 4:33 pm

Bruce na pewno by nagrałby coś solo, po odejściu, ale raczej nikt z nich tego nie planuje.
Jak znam Bruca to nagra jeszcze kilka solowych płyt. Ten typ tak ma :B

@Topic- Mi też kiedyś śnili się Ironi, a właściwie to Steve którego uczyłem grać na basie, jak już go nauczyłem to poszliśmy do baru mlecznego, a Steve zamówił zupe mleczną, tylko że mleko było zepsute, skwaśniało i śmierdziało. Ale Stefan (tak pieszczotliwie na siebie mówimy, bo ja też mam na imie Stefan) to tfardziel, zjadł i nawet się nie skrzywił. Potem na odtrutkę zamówił jeszcze piwko, wypiliśmy sobie a potem poszliśmy do mojej babci na grochówkę.

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: IM_Power » śr wrz 08, 2010 4:39 pm

Mi raz się śniło,że Ironi grali na Torwarze, koncert skończył się po ok. godzinie ,ludzie przeklinali, narzekali ,zaczęli wychodzić pomału, z hali, a tu nagle w ciemnościach na scenie pojawiła się płachta z Powerslave ,wyszedł Adrian i zaintonował riff do Powerslave

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Dziku » śr wrz 08, 2010 5:54 pm

ja mialem genialny sen z Brucem :D To bylo jakos tydz po koncercie w Chorzowie.

Dowiedzielismy sie z kumplami ze Ironi graja jeszcze raz na Stadionie Slaskim jakis bonusowy koncert. tak wiec szybko zebralismy ekipe....nie mielismy jednak biletow

Szczescie nam dopisywalo - na bramce stal nasz dobry znajomy (nie bede tluamczyl wiezi :P ) wpuscil nas ale powiedzial ze mozemy wyleciec jak ktos nas zlapie....

Pozniej dosc dlugo nas scigali po stadionie ochroniarze, rozdzielilismy sie (pamietam ze mialem ostrego stresa). Trzymalismy sie razem z jednym z kumpli.

Wkoncu ukrylismy sie, ale nagle ktos szturchnal mnie w ramie....wiedzialem ze to ochroniarz wiec odwrocilem sie z posepna mina......nie .......to nie byl ochroniarz......

Przed moimi oczami stanal Bruce Dickinson :D ubrany byl tak jak na jednym ze zdjec promo DOD (tak na czarno) usmiechnal sie podal nam reke wyciagnal dwa bilety, walnal na nich autografy i poszedl sobie.....nikt inny go tam nie zobaczyl :D

Doda ze sen byl NIESAMOWICIE realny, bylem przekonany ze to sie stalo na prawde

Do dzis pamietam ten sen :D Piękne czasy.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości