Iced Earth

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Iced Earth

Postautor: Ascot » ndz wrz 12, 2004 1:36 pm

Dziwię się, że nikt nie założył tematu o tym zespole. Myślę, że wszyscy znają Zamarzniętą Ziemię i jej twórczość, a jesli nie, to... trudno... ich strata. A resztę zapraszam do dyskusji na temat tego zespołu- co o nim sądzicie (zwłaszcza teraz, gdu Tim "Ripper" Owens zastąpił Matta Barlowa i gdy wydali w tym składzie The Glorious Burden. Amen.

Hallowed Be My Name
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:37 pm
Skąd: Ha'ayara Bo'eret - Asa Bay

Re: Iced Earth

Postautor: Hallowed Be My Name » ndz wrz 12, 2004 1:47 pm

temat juz byl chyba nawet 2 razy ale forum jest czyszczone no i po prostu sobie poszedl.
co do zespolu to od paru albumow (tak od SWTWC) zaczynaja prezentowac forme znizkowa, a GB to juz w ogole sie nie da sluchac...
Ogolnie zespol jest przyjemny i ma pare mocnych punktow w swoim dorobku (Dark Saga, Night to prawdziwe perelki), momenty na Horror Show...
Nowy wokal - mysle ze powinien sobie poradzic ale narazie mnie nei zachwycil
Generalnie lubie posluchac ale nie za czesto i tylko wybrane pozycje.

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » ndz wrz 12, 2004 1:50 pm

Powinien sobie poradzić?? Hmmm, ktoś kto śpiewał w Judas Priest zamiast Halforda wręcz MUSI sobie poradzić... Co do reszty to zależy... Mi się na przykład GB nieźle słucha (choć nie całego)

Hallowed Be My Name
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:37 pm
Skąd: Ha'ayara Bo'eret - Asa Bay

Re: Iced Earth

Postautor: Hallowed Be My Name » ndz wrz 12, 2004 1:58 pm

to ze spiewal w Judas Priest to nic nie znaczy ;) zreszta zadowolenie fanow Judas Priest z dzialalnosci Tima w Judasach mozna nazwac srednim. Ludzie dosyc czesto krecili nosem na jego wystepy. Zobaczymy jak to dalej pojdzie 1 plyta to za malo zeby cos wiecej powiedziec. Narazie ta wspolpraca im nie wyszla...

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » ndz wrz 12, 2004 4:33 pm

Czy Ty wiecznie jesteś tak negatywnie nastawiony do wszystkiego?? :)

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Iced Earth

Postautor: MaYeR » ndz wrz 12, 2004 4:41 pm

Czy Ty wiecznie jesteś tak negatywnie nastawiony do wszystkiego?? :)
Tak..Hallowed mial chyba traumatyczne przezycia w dziecinstwie :lol: :beer

Garfield

Re: Iced Earth

Postautor: Garfield » ndz wrz 12, 2004 4:48 pm

Nie widzę nic co wyróżniałoby ten zespół spośród legionu innych podobnych. Takie jest moje zdanie a podobne ma zapewne sporo osób z tego forum skoro do tej pory nie czuło potrzeby zainicjowania takiego topiku.

Może i Hallowed miał jakieś przeżycia ale stać go na wyluzowanie i odrobinę żartów w przeciwieństwie do wielu z tępym dowcipem bądź jego brakiem. :lol:

Deleted User 622

Re: Iced Earth

Postautor: Deleted User 622 » pn wrz 13, 2004 10:27 am

Lubię ta kapelkę ale nie słucham ich za często - sam nie wiem czemu. Może dlatego, że po kilku przesłuchaniach zaczynają sie nudzić.

EDIT:
Czy na Something Wicked This Way Comes Melancholy jest studyjne czy koncertowe??

kszaku1991
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 54
Rejestracja: sob kwie 17, 2004 6:30 pm

Re: Iced Earth

Postautor: kszaku1991 » pn wrz 13, 2004 5:49 pm

Kapelka nawet nawet, mam Glorious Burden. Jedyne co mi się nie podoba to brzmienie gitar (na tej płytce bo innych nie słyszałem), ale takie kawałki jak The Reckoning i Waterloo są świetne, a suita Gettysburg powala na kolana.

Pozdro

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » pn wrz 13, 2004 5:57 pm

Czy na Something Wicked This Way Comes Melancholy jest studyjne czy koncertowe??
Tak, jest :P A tak serio... żebym to ja wiedział... Ale chyba studyjne... Koncertowe słyszałem tylko z Alive in Athens

Deleted User 622

Re: Iced Earth

Postautor: Deleted User 622 » pn wrz 13, 2004 6:19 pm

Czy na Something Wicked This Way Comes Melancholy jest studyjne czy koncertowe??
Tak, jest :P A tak serio... żebym to ja wiedział... Ale chyba studyjne... Koncertowe słyszałem tylko z Alive in Athens
Okazuje sie ze jest studyjne... Bo mialem album od kolegi w mp3 i on miał ten numer w wykonaniu live... widocznie sam "wypełniał" płytę :lol:

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » pn wrz 13, 2004 6:29 pm

Yhm... Tak mi się też wydawało... chociaż nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że Melancholy jest z Horror Show... :P

Hallowed Be My Name
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:37 pm
Skąd: Ha'ayara Bo'eret - Asa Bay

Re: Iced Earth

Postautor: Hallowed Be My Name » pn wrz 13, 2004 7:38 pm

fani od siedmiu bolesci :P :roll:

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » pn wrz 13, 2004 8:03 pm

Ty naprawdę miałeś jakiś uraz...

Jakbyś nie mógł przestać się czepiać...

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Iced Earth

Postautor: she-wolf » pn wrz 13, 2004 8:43 pm

dajcie sobie po szlagu...

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Iced Earth

Postautor: Bonzo » pn wrz 13, 2004 8:49 pm

hmmm... nie słyszalem wszystkiego (tzn. Something Wicked This Way Comes i Horror Show) ale z tego co slyszalem to stwierdzam ze jest to zespół solidny, konsekwentny nc odkrywczego ale napewno warto wzrucic na niego uwage, chocby dla samej GB która jest jedna z lepszych pozycji w tym roku (w moim rankingu), no czyli tak jak mówie nic nowego, ale solidna kapela której mozna od czasu do czasu posłuchać

ps Owens sie sprawdził nic nie moge mu zarzucic :)

IronFan
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 13, 2003 4:39 pm
Skąd: Somewhere In Chicago

Re: Iced Earth

Postautor: IronFan » pn wrz 13, 2004 10:55 pm

ta kapela powoli sie wysuwa na pierwsze miejsce moich ulubionych zespolow. Glorious Burden mi sie podoba ale solowki na niektorych piosenkach sa niemal ze nieslyszalne. A tak pozatym widzialem ich na zywo nie dawno temu i chlopaki naprawde daja czadu, szkoda ze byl Owens zamiast Barlowa. http://www.icedrealm.de/---> najlepsza stronka o Iced Earth

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » wt wrz 14, 2004 1:12 pm

bobek, jeśli chodzi o mój humor itp., to też posiadam coś takiego... Ale mam lekki uraz po kumplu, który uważa, że on jest mega-tru-kul-metal-death-black i wszystkiego się czepia. I po prostu mnie wqrza. A to, ze nie wiem, z jakiej płyty pochodzi Melancholy, to znaczy tylko, że mnie to nie interesuje. Poza tym nigdzie nie dodałem że jestem wielkim fanem IE.
No to co Hallowed, sztama?? :D

Hallowed Be My Name
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:37 pm
Skąd: Ha'ayara Bo'eret - Asa Bay

Re: Iced Earth

Postautor: Hallowed Be My Name » wt wrz 14, 2004 3:47 pm

Nie widze powodow zeby zawierac z Toba sztame bo nic do Ciebie nie mam i urazu nie zywie wiec i godzic sie nie trzeba. Wyrazilem tylko opinie o zespole ;)

a co do fanow od siedmiu bolesci - to nie bylo do Ciebie ;) raczej do ogolu "fanow" ktorzy kochaja zespol a plyty maja w mp3 bo tak wygodniej. A pozniej maja plyty od jakich glowa robi sie mala ;) To stwierdzenie to taka malutka szpilka byla zeby ich zaklulo widac zadzialalo - uderz stol a nozyce sie odezwa :P ale nie wazne ;)
który uważa, że on jest mega-tru-kul-metal-death-black i wszystkiego się czepia
ten typ tak ma ;) wiem po sobie ;)

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Iced Earth

Postautor: Ascot » wt wrz 14, 2004 7:07 pm

Co do "uderz w stół"... Eeee... Jak już mówiłem nie jestem maniakalnym fanem Iced Earth. Po prostu podoba mi się ich kilka piosenek. A Ironów na początku poznawałem z mp3, ale teraz jestem trakcie kompletacji orginalnej dyskografii (nie mam już tylko koncertówek z tychg głównych wydawnictw, a to też tylko przez totalny brak kasy...)


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: johnny_o i 1 gość