Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » czw wrz 21, 2006 5:01 pm

Aha, no dobra przyznam się. Też mam nagranie Batorego bo chyba 4 lata temu grałem razem z nim i Szukalskim na dużej scenie :D oglądam właśnie...

(ja p...lę jaki ja wtedy szczupły byłem :lol: )
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » czw wrz 21, 2006 5:32 pm


:D Przepraszam Cię bardzo. Dopiero to przeczytałem :lol: Post z 13 sierpnia, jakoś wtedy wyjeżdżałem...

GDZIE JA TO MOGĘ ZOBACZYć :wink:
(już więcej nie krzyczę)
zaraz się zawezmę i wrzucę na rapidshare czy coś. strzez się, hyhyhyhyhyhy.
edit: coś czuję, że się wybiorę na ten koncert do samotni, bo wygląda na to że zdążę...problem polega na tym, że pewne kręgi płciowo zbliżone do Ciebie ciągną mnie na jakąś salsę do innego lokalu.
A ja tańczący salsę to prawie tak jak Kalisz z SLD w balecie Jezioro Łabędzie. Rozwój sytuacji nieprzesądzony, także sądzę, że pewnie w jazzie znajdę azyl i ukojenie 8)
Salsa dobra jest:] Szkoda, ze w tym samym czasie bo tez bym się chętnie przeszła.

Płciowo zblizone do mnie... a to dobre, hihi.

Łohohohoho, duza scena, burzuazyjnie.
Batory i Szukalski-jeden lepszy od drugiego:]
Ale co do Szukalskiego to powiem Ci, ze jego gra mnie po prostu zachwyca. Słucham właśnie płyty z jego udziałem...

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » czw wrz 21, 2006 5:44 pm

Szukalski, Batory, Jonkisz, z tego co pamiętam Dutkiewicz na fortepianie...ja marny na końcu i jeszcze dwie harfistki którym Szukalski wyraźnie chciał jak to się mówi w żargonie osiedla kołłątaja "naruszyć Mariana".

Jak sobie przypomnę jaki byłem spękany to (...). Mogłem mieć z 16 lat wtedy chyba (a nawet musiałem). Byłem młody i piękny... 8)

Czekam na ten plik.

AHA! i jeszcze jedno. Nie wiesz kto organizuje tę imprezę? Właściciel Samotni czy"kręgi chOmikowskie"? (może się uda wejść za 0 pln wtedy bo burżujem już dawno nie jestem)
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » czw wrz 21, 2006 6:24 pm

No uwaga uwaga... tylko obraz jest przekręcony...


http://rapidshare.de/files/33932588/Ost ... 6.avi.html

Szukalski, Batory, Jonkisz, z tego co pamiętam Dutkiewicz na fortepianie...ja marny na końcu i jeszcze dwie harfistki którym Szukalski wyraźnie chciał jak to się mówi w żargonie osiedla kołłątaja "naruszyć Mariana".

Jak sobie przypomnę jaki byłem spękany to (...). Mogłem mieć z 16 lat wtedy chyba (a nawet musiałem). Byłem młody i piękny... 8)
Hehehehe, Szukalski to mnie rozbraja jak się do panieniek zalotnie uśmiecha.

A co do grania- pierwszy raz zawsze boli:]


AHA! i jeszcze jedno. Nie wiesz kto organizuje tę imprezę? Właściciel Samotni czy"kręgi chOmikowskie"? (może się uda wejść za 0 pln wtedy bo burżujem już dawno nie jestem)
Właściciel organizuje. W Smoku w tym samym czasie jest koncert bluesowy. (Gorczyca na basie i Valeri Mirosznikov czy jakoś, na garach). Na początku miałam dylemat, ale....

Dzwoniłam dziś z zapytaniam o bilety, zeby potwierdzili. Po 10 są.
zaraz moze jakies zdjecia wrzuce.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pt wrz 22, 2006 3:47 pm

Wiesz, ja to się dziś chyba pojawię. Tak na 75%,

a co do sola BatHorego ( :evil: ) to po prostu bajeczne. no poza tym skarpetki pod sandałami. To mówi samo za siebie... :D
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pt wrz 22, 2006 3:50 pm

Oko.
EDIT: Juz se poradziłam.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pt wrz 22, 2006 3:58 pm

Ja tam nie pisuje już dawno. Mi działa, ale powiem Ci tak. Stamtąd nikt nie przyjdzie. Salsa/Blues w smoku/załogi punkowe za free na boisku technikum. Wątpię żeby ktoś się pojawił. Tam dziwna ekipa jest trochę, mało jazzowa w większości, a poza tym wybór imprez jest dziś nieziemski...

No a ja już wiem, że będę na bank, kolega mnie bierze na zaproszenie w charakterze osoby towarzysząej/damy serca. Trudno, trzeba będzie jakąś kieckę założyć...
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pt wrz 22, 2006 4:02 pm

Ja tam nie pisuje już dawno. Mi działa, ale powiem Ci tak. Stamtąd nikt nie przyjdzie. Salsa/Blues w smoku/załogi punkowe za free na boisku technikum. Wątpię żeby ktoś się pojawił. Tam dziwna ekipa jest trochę, mało jazzowa w większości, a poza tym wybór imprez jest dziś nieziemski...
No to trudno. Niech spadają skoro tak.
No a ja już wiem, że będę na bank, kolega mnie bierze na zaproszenie w charakterze osoby towarzysząej/damy serca. Trudno, trzeba będzie jakąś kieckę założyć...
Mogę pożyczyć, hyhyhy.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pt wrz 22, 2006 4:09 pm

Już sobie załatwiłem, taką z falbankami...
hmm, nawet nieźle leży :D

no to nic, dobrej zabawy życzę, a nawet rzyczę...mam nadzieję, że będzie co posłuchać.
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pt wrz 22, 2006 4:35 pm

Już sobie załatwiłem, taką z falbankami...
No trudno.
no to nic, dobrej zabawy życzę, a nawet rzyczę...
Nawzajem.. lub na wzajem...
mam nadzieję, że będzie co posłuchać.
Tego jestem pewna.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pn wrz 25, 2006 10:59 am

No i byłem i było dla mnie przyjemnie. Same znane rzeczy, bez fajerwerków i niesamowitej orginalności, ale pulsował hammondzik, a to już jest 5 punktów do przodu. Kameralnie, mało ludzi, miałaś rację, że to nienagłośnione wcale. Większość chyba z zaproszeń, bo był i komendant hufca ZetHaPe, dyrekcja szkoły muzycznej, ktośtam z chemika itd...

Jedyne co mnie zbiło to przerwa. Piwo było po 6 zł, a ja miałem plan sączyć jedno przez cały wieczór :D Plan się powiódł, ale końcówka była marnym cieniem niegdysiejszej formy tej cieczy. Miałem naprawdę męczący dzień w ten piątek, a głupio mi było iść spać na stole...
Aha, no i nie wiem czy zagrali bis, bo byłem tak senny, że zaraz po zakończeniu zebrałem się i udałem się dolnym parkiem do domu. Tam z kolei było ciemno jak w starożytnym egipcie więc w pięknym stylu wy***ałem nogą w jakiś korzeń i pokazowo przybiłem czołem tyle, że nie wiem czy w stronę Mekki. Noga boli do dziś :evil: 8)
A jak Twoje wrażenia?
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pn wrz 25, 2006 12:54 pm

Tam z kolei było ciemno jak w starożytnym egipcie więc w pięknym stylu wy***ałem nogą w jakiś korzeń i pokazowo przybiłem czołem tyle, że nie wiem czy w stronę Mekki. Noga boli do dziś :evil: 8)
:laugh

Veni Vidi Vino!
Hammondzik miodzio. Ten sprzęt zajmował cały samochód, jakiś wielki kombiak... ledwo upchnięte wszystko, aż się podwozie uginało.
Generalnie było bardzo przyjemnie. Dobrze, że trochę ludzi przyszło(jak na brak plakatów to i tak nieźle) Rozmawiałam po koncercie z właścicielem. On planuje to rozkręcić na całego, znane nazwiska i w ogóle( Śmietane chce ściągnąć!) No i ma być jakieś otwarcie podobno. Podrzucałam mu parę pomysłów na rozgłoszenie tego, ale on jakiś taki... dziwny. Zobaczymy. Chęci jak widać ma.
Dostałam permanentne zaproszenie na wszystkie koncerty dla dwóch osób : D : D Od pani Gosi (tej blondynki z Chemika) Szycha jestem normallnie:]
Co do koncertu: Sympatycznie było, tak mało oficjalnie. Tylko tą przerwę to piźli... chyba 40 minut...Można było wbić gwoździa na stole, co z powodzeniem czyniłam. No i wydałam 10 zł na dwa sikowate Carlsbergi O_O
Bisu nie było bo wszyscy już gwożdzie wbijali... Trochę za późno to się zaczęło a poza tym ta przerwa zrobiła swoje...

Generalnie to co różni Smoka od Cieinistej to to, że w tym pierwszym na ścianach wisi Miles Davis a w tym drugim dziewczyny Cats'a.

Ale ja jestem zadowolona. Posłuchałam muzyki. Pogadałam z Sebastianem(to też niezły lol jest, spotkaliśmy się w ...Bieszczadach:]) Fajnie było.

Ps- Jeżeli moje dodejrzenia są prawdziwe i Ty to Ty, to niezły lol:]

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pn wrz 25, 2006 2:12 pm

Dostałam permanentne zaproszenie na wszystkie koncerty dla dwóch osób : D : D Od pani Gosi (tej blondynki z Chemika) Szycha jestem normallnie:]
Pani Gosia z Chemika jest mi dobrze znana i kopała mi w krzesło, bo siedziała zaraz obok.
No i wydałam 10 zł na dwa sikowate Carlsbergi O_O
Dwa sikowate Carlsbergi kosztowały 12 złych, chyba, że był jakiś rabat czy cóś dla szych. Ja jako co najwyżej ściółka leśna zapłaciłem równy tuzin.

Różnica między smokiem a cienistą jest taka, że z drugiego lokalu mam bliżej do domu, ale za to pod górkę (chociaż to akurat, żadne zaskoczenie np. w piątkowy wieczór). No i miejsce aspiruje chyba do miana bardziej ekskluzywnego, a nie przesiadówki dla plebsu (takiego jak ja) jakim jest smok.
Jeżeli moje dodejrzenia są prawdziwe i Ty to Ty, to niezły lol:]
Z czego się śmiejecie, z samych siebie się śmiejecie, jak mawiał pewien Gogol :wink: Nie rozumiem o co chodzi, przecież byłem w niezłej formie nawet. Żadnych ekscesów nie było :D
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pn wrz 25, 2006 2:24 pm


Pani Gosia z Chemika jest mi dobrze znana i kopała mi w krzesło, bo siedziała zaraz obok.
Jestem pewna, że jest Ci dobrze znana. Bywalcowi Smoka nie może być nieznana przecież.

Dwa sikowate Carlsbergi kosztowały 12 złych, chyba, że był jakiś rabat czy cóś dla szych. Ja jako co najwyżej ściółka leśna zapłaciłem równy tuzin.
Mi na moje pytanie po ile piwo, dziewczę za barem odpowiedziało, że po 5 zł, więc się nie kłóciłam...
Różnica między smokiem a cienistą jest taka, że z drugiego lokalu mam bliżej do domu, ale za to pod górkę (chociaż to akurat, żadne zaskoczenie np. w piątkowy wieczór). No i miejsce aspiruje chyba do miana bardziej ekskluzywnego, a nie przesiadówki dla plebsu (takiego jak ja) jakim jest smok.
Generalnie wolę przesiadywać z plebsem w starym dobrym, śmierdzącym , ale jakże dobrze znanym Smoku. Ale to już nie ja o tym decyduję. A szkoda.

Coś Twoja samoocena ostatnio podupadła?:]

Z czego się śmiejecie, z samych siebie się śmiejecie, jak mawiał pewien Gogol :wink: Nie rozumiem o co chodzi, przecież byłem w niezłej formie nawet. Żadnych ekscesów nie było :D
Ale nie chodzi o ekscesy:]

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Swarożyc » pn wrz 25, 2006 4:46 pm

No nic, mam nadzieję, że jakieś imprezy będą się pojawiać tam w takim razie w najbliższym czasie. Może akurat gospodarz nowy coś rozkręci...
Daj znać koniecznie na forum jak coś będziesz wiedzieć, bo widzę tutaj jakiś masz niebywały przepływ informacji związany ze środowiskami Puławskimi.

Ja teraz wybywam z tej metropolii i tylko netem będę miał kontakt, chociaż co jakiś czas łiikendy pewnie się będę pojawiać i mam nadzieję, że właśnie w pt czy sob w Cienistej dałoby się trafić na jakiś dobry koncert.

Może tematu nie zamkną i będę miał gdzie o takowym przeczytać... :lol:

...a co do mojej osoby to nie wiem o co się Tobie rozchodzi :? :D
reaktywacja

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pn wrz 25, 2006 5:14 pm

No nic, mam nadzieję, że jakieś imprezy będą się pojawiać tam w takim razie w najbliższym czasie. Może akurat gospodarz nowy coś rozkręci...
Daj znać koniecznie na forum jak coś będziesz wiedzieć, bo widzę tutaj jakiś masz niebywały przepływ informacji związany ze środowiskami Puławskimi.
Hehe, po prostu się interesuję a czasem nawet jak się nie interesuję to samo do mnie przychodzi.
Spokojna głowa, jak tylko będę coś wiedzieć to będę zamieszczać na forum w tym temacie. Zaglądaj tylko i już.
Ja teraz wybywam z tej metropolii i tylko netem będę miał kontakt, chociaż co jakiś czas łiikendy pewnie się będę pojawiać i mam nadzieję, że właśnie w pt czy sob w Cienistej dałoby się trafić na jakiś dobry koncert.
Jak nie tu to pewnie w tej metropolii do której wybywasz też się będzie coś działo.
Może tematu nie zamkną i będę miał gdzie o takowym przeczytać... :lol:
Mamy swój rezerwat:] Przynajmniej nie zakładamy wielu tematów, tylko w jednym gadamy.
...a co do mojej osoby to nie wiem o co się Tobie rozchodzi :? :D
Po prostu zorientowałam się jak Twoja osoba wygląda:>

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: slayer » pn wrz 25, 2006 6:29 pm

No... w Wawie to masa tego...

w sobote jak bylem to wisialy takie zachecajace plakaty dot. tego wydarzenia: http://www.bilecik.info/top_lista.php?id=512

Mysle, ze Copy w Twoje gusta jak najbardziej :]
Jazz is not dead, it just smells funny.

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » pn wrz 25, 2006 7:42 pm


Mysle, ze Copy w Twoje gusta jak najbardziej :]
Szkoda, że ceny już trochę mniej w moje gusta:/

Nienawidzę warszawskiego cennika.

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: slayer » pn wrz 25, 2006 7:52 pm

Nienawidzę warszawskiego cennika
to tez niestety...bo powiem Ci ,ze na takie cos to i ja chetnie bym zawital, ciekawe wydarzenie.
Jazz is not dead, it just smells funny.

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Imprezy jazz/blues/poethic/ethno itd.

Postautor: Copycat » wt wrz 26, 2006 12:13 am

Po pierwsze Warszawa- się samo przez się zorumie
Po drugie Możdzer- ceni się chłopak.
= mnie nie będzie, a szkoda, bo bym poszła z wielką przyjemnością.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości