Paul Di Anno

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11799
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » śr wrz 29, 2021 7:26 pm

Co do ostatnich występów Paula, to jednak bądzmy fair i pamiętajmy o ostatnich występach innego wokalisty IM...

https://youtu.be/Spjp3mMQlqk
https://youtu.be/0jlysw2hmuw
Masakra, słuchałem tego raz po premierze i mało się nie porzygałem, teraz mi to przypomniałeś. Jak można wypuścić oficjalne wydawnictwo z tak okropnym wokalem?
Słuchanie tego boli ;) Do tego jeszcze okropne brzmienie instrumentów... brzmi jak jakiś bootleg.
www.MetalSide.pl

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16900
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Paul Di Anno

Postautor: pz » śr wrz 29, 2021 8:11 pm

Gadanie. To brzmienie współczesnego Iron Maiden.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Paul Di Anno

Postautor: Michał » czw lis 25, 2021 9:31 am

Today Paul di Anno is traveling, he is going to Croatia to finally have his leg operated on. The donation campaign makes this possible, many thanks to everyone who donated and will donate. We all wish you success and a lot of patience with yourself 🍀😘
Obrazek
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » czw lis 25, 2021 12:42 pm

Ciekawe czemu aż do Chorwacji jedzie ,oby to przyniosło zamierzony skutek.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » wt lut 15, 2022 10:49 pm

Rehabilitacja Paula trwa ,w międzyczasie w lutym przeszedł covid.
Paul czuje się dobrze i wkrótce wraca na fizjoterapię i ćwiczenia chodzenia.

Zaległe filmiki.
7stycznia 22
https://www.facebook.com/10000126634799 ... 780703070/

26stycznia 22
https://www.facebook.com/10000126634799 ... 100190684/

https://www.facebook.com/10000126634799 ... 392587282/

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2564
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Paul Di Anno

Postautor: remi » ndz maja 22, 2022 9:27 am

Wczoraj było całkiem fajnie. Klimacik był, a przez chwile czułem się jakbym był na jakimś gigu z Early Days DVD ;). Paul całkiem niezłe (dowód poniżej). Oczywiście im dalej w set (53 minuty) tym „gorzej” ale nie było to ciagle bełkotanie ;).
Potem ładnie podpisał, co chcieliśmy więc na plus. Był nawet fotograf Maiden, poza tym koncert był nagrywany pod DVD - będą wspomnienia.

https://youtu.be/jxDPy60ZJ2o

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Paul Di Anno

Postautor: Zakkahletz » pn maja 23, 2022 4:50 pm

Dobrze, że chociaż w takiej formie jest Paul. Widać tu chęć dania ludziom najlepszego, na co go stać.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2564
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Paul Di Anno

Postautor: remi » czw maja 26, 2022 9:44 am

Dobrze, że chociaż w takiej formie jest Paul. Widać tu chęć dania ludziom najlepszego, na co go stać.
Tak, widać, że chyba w pewnym sensie nabrał wiele optymizmu wokół tego całego Zagrzebia.
Gdy mu dałem do podpisu komiks Legacy (nie miałem nic innego), mówi do mnie - What's this man? Ja mu, że - Just Maiden comic book, but you're an important part of the band's Legacy, so please sign me this one. A on- Yeah man, I am, I am, mate. :D

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4497
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Paul Di Anno

Postautor: MaidenFan » czw cze 30, 2022 4:10 pm

Nowy utwór Di'Anno:
https://youtu.be/cCjmPTsdnao

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Paul Di Anno

Postautor: Zakkahletz » czw cze 30, 2022 9:57 pm

Nowy utwór Di'Anno:
https://youtu.be/cCjmPTsdnao
Zupełnie niezły i Paul w dobrej formie.

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1753
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: Paul Di Anno

Postautor: erosinho » pn lip 04, 2022 4:21 pm

Numer całkiem niezły, ale czy tylko ja słyszę, że Paul brzmi jak nie on? Jakby ktoś by mi puścił ten numer bez video to w życiu bym nie zgadł, że to śpiewa Di Anno.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2251
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Paul Di Anno

Postautor: sajki » pn lip 04, 2022 5:03 pm

Brzmi jak w ostatnich latach raczej. Na pewno bardzo odlegle do tego jak brzmiał na płytach IM.
A sam numer... STOP, STOP! STOP WHE WAR! Ale wiocha.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » pn wrz 12, 2022 8:47 pm

Paul przeszedł długo wyczekiwaną operację.

(tłumaczenie z FB)

"Krótko mówiąc... po operacji, lekarz zadowolony, rozwiązał problem. Skóra Paula jest teraz szywana i wkrótce zostanie wybudzony. Jeśli rana dobrze się zagoi, operacja można uznać za udaną."

Dziś Paul Di'Anno przeszedł trudne i bardzo skomplikowane operacje trwające ponad trzy godziny. Operacje wykonywał duży zespół medyczny na czele z prof. Doktorat Robert Kolundžić MD. specjalista ortopedii, subspec w traumatologii. Robert Kolundžić, właściciel prywatnej kliniki Centrum Zdrowia Doskonałości, przeprowadził operację w Klinice Traumatologii Sióstr Miłosierdzia, Centrum Szpitalnego Klinicznego w Zagrzebiu w Chorwacji. Chodziło o najbardziej skomplikowane operacje takiej kamizelki, a biorąc pod uwagę ogólny stan zdrowia Pawła, też ryzykowne. Paweł dzielnie ryzykował i był dzielny cały czas przed i po operacji, która była wykonywana pod pełnym znieczuleniem. Cement medyczny, który połączył dwie kości, został pomyślnie usunięty z jego prawej nogi, a wszczepiono całkowicie nową kość i sztuczne kolano. Paweł z powodzeniem obudził się ze znieczulenia i ma się dobrze. Miałem okazję porozmawiać z nim krótko godzinę po operacji i opowiedzieć jak wszystko poszło dobrze.
Mianowicie lekarz, który po udanej operacji leczył mnie koniakiem, aby wznieść toast za przyszły udany rozdział życia Pawła, powiedział mi, że jest całkowicie zadowolony z operacji, która wyczerpała go zarówno fizycznie, jak i emotio Nally, ale osiągnął rezultat, do którego dążył. Leczenie rany i unikanie dalszych infekcji (ponieważ to teraz dwa największe zagrożenia) są teraz najważniejszą częścią powrotu do zdrowia Paula i jeśli wszystko pójdzie dobrze, stanie na nogi w tym tygodniu. Paweł za 15 dni zostanie wydany pod opiekę domową i dla niego siedmioletni odcinek na wózku się skończył. Już po wyjściu ze szpitala będzie mógł chodzić przy pomocy kulek, a lekarz zaleca, aby Pawłowi już nigdy nie przyszło do głowy siedzieć na wózku inwalidzkim i poruszać się w łatwiejszy sposób. Zasługuje na dużo praktyki i pracy.
Według przewidywań Paweł powinien chodzić z dwoma kulami przez najbliższe trzy miesiące, potem miesiąc, do dwóch z jedną, a na początku 2023 roku mógł już chodzić samodzielnie, bez kuli. W związku z tym Paweł przejdzie ćwiczenia chodzenia, fizjoterapii i intensywnej regeneracji, a później w październiku druga część chirurgii stomatologicznej, podczas której zamiast tymczasowych dostanie zęby stałe. Lekarz dał Paulowi zielone światło, aby wystąpił na festiwalu „Keep it True” w Niemczech (pod warunkiem, że nie będzie dalszych komplikacji), więc do zobaczenia wkrótce.
Żeby to nie była jedyna dobra wiadomość dzisiaj, uroczyście ogłaszamy wielką trasę koncertową Paula Di'Anno po Brazylii. Pod linkiem https://www.clubedoingresso.com/pauldianno później wieczorem znajdziecie listę miast i dat, a także link do przedsprzedaży, z dopiskiem, że wycieczka rozszerzy się o wiele krajów Ameryki Środkowej i Południowej i że będzie to jedna z najbardziej ogromnych wycieczek po tego typu, który rozpocznie się w styczniu, a zakończy pod koniec marca.
Całą ścieżkę cierpienia i powrotu do zdrowia Pawła do nadchodzącego filmu dokumentalnego nakręcił słynny reżyser Wes Orshoski (Lemmy), więc operacja Paula (za jego aprobatą) została sfilmowana do najmniejszego zbliżenia, co widać w tym zdjęcie. Właśnie dlatego nie chcę Wam zdradzać wielu szczegółów, czyli szczerze i autentycznie pokazać całą drogę Pawła przez dziewięć kręgów piekła do ostatecznego zwycięstwa.
To jeszcze jedna ważna bitwa, Paweł ma przed sobą dużo pracy na tej całej drodze do pełnego powrotu do zdrowia, ale dziś wszyscy możemy wznieść toast za jego zdrowie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym i na pewno wspomnę o Was wszystkich, gdy napiszę książkę o tym doświadczeniu. Koszulki „Axes High”, zaprojektowane przez Dereka Riggsa, aby pomóc Paulowi w powrocie do zdrowia, zostaną w końcu wydrukowane i wkrótce wysłane do wszystkich klientów.
Dziękuję Marino Grgurev za ładne zdjęcie z sali operacyjnej.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim i przepraszam za mój niezbyt dobry angielski
Stephen Juras

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Bon Dzosef » pn wrz 12, 2022 9:10 pm

A można w oryginale, bo nic nie rozumiem
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » pn wrz 12, 2022 10:20 pm

Wpisz sobie na FB Stjepan Juras ,on opiekuje się Paulem w Chorwacji i on pisze na swoim FB.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11799
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » pn wrz 12, 2022 10:46 pm

to tłumaczenie to jakiś dramat :lol: nic z tego nie można zrozumieć :D
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » pt wrz 16, 2022 8:31 pm


Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5434
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Paul Di Anno

Postautor: Sardi » sob wrz 17, 2022 3:04 am

JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » sob wrz 17, 2022 1:34 pm

Ja to jestem ciekaw jak on te koncerty w styczniu w Ameryce będzie grał już bez wózka...

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9769
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: krusejder » sob paź 01, 2022 8:53 pm

Di Anno na KEEP IT TRUE. Wciaż na wózku. Wokalnie nie gorzej niż podczas ostatniej trasy po Polsce. Mocne 6/ 10
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości