Paul Di Anno

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » ndz wrz 26, 2021 6:15 pm

O kurna...
www.MetalSide.pl

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Paul Di Anno

Postautor: pz » ndz wrz 26, 2021 6:40 pm

Wygląda to masakrycznie.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Pierre Dolinski » ndz wrz 26, 2021 7:42 pm

Co mu dokładnie jest w te nogi?

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Paul Di Anno

Postautor: Emilio » ndz wrz 26, 2021 9:59 pm

Wygląda jak obrzęk limfatyczny czyli potocznie słoniowacizna.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5398
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Paul Di Anno

Postautor: mic7 » pn wrz 27, 2021 8:20 pm

Fani Paula Di’Anno zbierają pieniądze na operację dla byłego wokalisty Iron Maiden. Jego stan się pogarsza.

Właściciele pubu Cart & Horses w Londynie, w którym zadebiutował Iron Maiden zebrali 13 tysięcy funtów na operację dla byłego wokalisty zespołu, Paula Di’Anno.

Paul Di’Anno już od kilku lat czeka na operację kolana i jego stan zdrowia się pogarsza. Jak napisał Kastro Pergjoni:
Fani i przyjaciele Di’Anno, wspomóżmy go w tej długiej walce. Oto, jak sytuacja ma się obecnie i z biegiem czasu jest coraz gorzej.

Były wokalista Iron Maiden czeka na operację ponoć już od siedmiu lat, a sprawę komplikuje cukrzyca i nadciśnienie, na które cierpi. Ponadto kilka lat temu wycięto mu ropień płuca.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Paul Di Anno

Postautor: Metalophil » pn wrz 27, 2021 10:36 pm

Jak to jest możliwe, że gość nie ma już żadnych dochodów? Przecież pierwsze dwa albumy Maiden sprzedały się, i nadal się sprzedają, w milionach egzemplarzy?
Inna sprawa, że gość przepieprzył sobie życie dragami i działaniami kryminalnymi. Z tego co kojarzę, to siedział nawet w pace za sprzedawania narkotyków dzieciakom. Szczerze mówiąc, z tego powodu zbieranie na niego kasy jest trochę dziwne...Sto razy wolę się dołożyć do operacji jakiegoś biednego, Bogu ducha winnego dziecka.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Paul Di Anno

Postautor: blackcocker » pn wrz 27, 2021 10:39 pm

Jak to jest możliwe, że gość nie ma już żadnych dochodów? Przecież pierwsze dwa albumy Maiden sprzedały się, i nadal się sprzedają, w milionach egzemplarzy?
Słyszałem, że w latach 90 sprzedał prawa do numerów Maiden, czyli pewnie już nie ma tantiemów. Ale dokładniej na pewno wyjąsni akcyjkę MaidenFan
Inna sprawa, że gość przepieprzył sobie życie dragami i działaniami kryminalnymi. Z tego co kojarzę, to siedział nawet w pace za sprzedawania narkotyków dzieciakom. Szczerze mówiąc, z tego powodu zbieranie na niego kasy jest trochę dziwne...Sto razy wolę się dołożyć do operacji jakiegoś biednego, Bogu ducha winnego dziecka.
+1, grosza bym mu nie wrzucił
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Paul Di Anno

Postautor: MaidenFan » pn wrz 27, 2021 11:37 pm

Jak to jest możliwe, że gość nie ma już żadnych dochodów? Przecież pierwsze dwa albumy Maiden sprzedały się, i nadal się sprzedają, w milionach egzemplarzy?
Słyszałem, że w latach 90 sprzedał prawa do numerów Maiden, czyli pewnie już nie ma tantiemów. Ale dokładniej na pewno wyjąsni akcyjkę MaidenFan
Dokładnie, od lat 90 Di'Anno nie dostaje ani grosza od Iron Maiden. Z tego co kiedyś słyszałem to dostał ok 50 000 funtów. Tak samo sytuacja miała się później z Blaze.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » wt wrz 28, 2021 6:56 am

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Paul Di Anno

Postautor: Metalophil » wt wrz 28, 2021 9:35 am

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Jeśli to prawda, to tyle dobrze. "Jeśli", bo gość ma tak przepalony mózg, że już od dawna opowiada różne niestworzone historie i wyraża opinie, które wzajemnie sobie przeczą ;)
Np. raz jest antyreligjiny, a raz jest muzułmaninem (sic! c.a. 2003 roku). Raz twierdzi że Bruce jest najwspanialszym wokalistą jakiego niosła ziemia, innym razem robi z Bruce`a publiczną polewkę, itd. itp. Pamiętam jak byłem na backstage`u po koncercie w Lublinie, żeby wziąć autografy - gość dosłownie ględził sam do siebie (jakieś pierdoły).

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: krusejder » wt wrz 28, 2021 9:48 am

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Nie do końca bym w to wierzył
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Paul Di Anno

Postautor: Michał » wt wrz 28, 2021 9:59 am

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Jeśli to prawda, to tyle dobrze. "Jeśli", bo gość ma tak przepalony mózg, że już od dawna opowiada różne niestworzone historie i wyraża opinie, które wzajemnie sobie przeczą ;)
Np. raz jest antyreligjiny, a raz jest muzułmaninem (sic! c.a. 2003 roku). Raz twierdzi że Bruce jest najwspanialszym wokalistą jakiego niosła ziemia, innym razem robi z Bruce`a publiczną polewkę, itd. itp. Pamiętam jak byłem na backstage`u po koncercie w Lublinie, żeby wziąć autografy - gość dosłownie ględził sam do siebie (jakieś pierdoły).
To z Brucem to nie było tak, że przy chorobie Dickinsona Paul trochę złagodniał i otwarcie życzył mu zdrowia i chyba nawet w jakimś wywiadzie mówił, że żałował swojego zachowania?

Ciężko o to mieć pretensje bo może był niechętny, ale w obliczu choroby dotarło do niego, że nienawiść jest bzdurą sprzed lat
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Paul Di Anno

Postautor: Metalophil » wt wrz 28, 2021 11:12 am

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Jeśli to prawda, to tyle dobrze. "Jeśli", bo gość ma tak przepalony mózg, że już od dawna opowiada różne niestworzone historie i wyraża opinie, które wzajemnie sobie przeczą ;)
Np. raz jest antyreligjiny, a raz jest muzułmaninem (sic! c.a. 2003 roku). Raz twierdzi że Bruce jest najwspanialszym wokalistą jakiego niosła ziemia, innym razem robi z Bruce`a publiczną polewkę, itd. itp. Pamiętam jak byłem na backstage`u po koncercie w Lublinie, żeby wziąć autografy - gość dosłownie ględził sam do siebie (jakieś pierdoły).
To z Brucem to nie było tak, że przy chorobie Dickinsona Paul trochę złagodniał i otwarcie życzył mu zdrowia i chyba nawet w jakimś wywiadzie mówił, że żałował swojego zachowania?

Ciężko o to mieć pretensje bo może był niechętny, ale w obliczu choroby dotarło do niego, że nienawiść jest bzdurą sprzed lat
Co by nie było, to w mojej wypowiedzi chodziło o to, że gość jest zdecydowanie mało wiarygodny w tym co gada, bo zwyczajnie nie jest najbardziej zrównoważoną osobą na świecie - ujmując dyplomatycznie ;)
A zdrowia oczywiście mu życzę. Tylko po prostu robienie na niego zbiórki jest i śmieszne i straszne - to świadczy o tym jak bardzo się stoczył. Z zamożnej gwiazdy międzynarodowego formatu do kryminalisty i żebraka. To, że sprzedał swoje prawa do pierwszych dwóch albumów za jedyne 50k funtów (znalazłem w necie w kilku miejscach taką kwotę) to też jakaś masakra. Przecież to prawie każdy z nas, wziąwszy kredyt (lub nawet nie), mógłby od niego za tyle kupić :D No ćwierćinteligent, co przykro mi pisać, bo za pracę jaką wykonał na albumach ma oczywiście mój dozgonny szacunek. Ale tylko za to.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Paul Di Anno

Postautor: sajki » wt wrz 28, 2021 2:19 pm

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Kiedyś czytałem z nim wywiad, w którym powiedział, że dostał 20 baniek (nie pamiętam czy funtów, dolarów czy euro). Kwota wydaje mi się niemożliwa.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Schizoid » wt wrz 28, 2021 2:26 pm


raz jest muzułmaninem (sic! c.a. 2003 roku).
O kurde, o tym nie słyszałem :lol:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Paul Di Anno

Postautor: Metalophil » wt wrz 28, 2021 4:02 pm


raz jest muzułmaninem (sic! c.a. 2003 roku).
O kurde, o tym nie słyszałem :lol:
To masz tu cały wywiad: https://www.blabbermouth.net/news/forme ... -a-muslim/ - 22 kwietnia 2006

A tu wypowiedź z 27 kwietnia 2006 (5 dni później):

MaidenNorway.com: A couple of days ago, or maybe a week ago, there was an interview with you done by Egypt Today.

Di'Anno: "[Breaks in]: Oh, in Egypt? Because I said [mumbles]. I said; if I was gonna follow a religion, I wouldn't be like the city fuckers in England or, you know, here, who goes to church once a week. If you're gonna do something for God, then you do it properly, yeah? Like the Muslims and the Jews, five times a day of praying. That's all I said, no more. But then of course, everybody — I've got 666 on the fucking back of my head, what the fuck do you want, man?"

MaidenNorway.com: It didn't really make sense, did it?

Di'Anno: "No, it's what I say, yeah? All I said is: If you are going to be religious, you should be a commited person — you know? Five times a day praying — oh, fuck that, man. I'm... not for me. I think religion kills everybody. I don't believe in it. I admire the people who do this kind of thing, I don't have that love of a god, I mean, I don't believe in God. No, my father was a Muslim, I must admit. But I don't give a fuck. What it is, is what I said. It's a commitment thing, you know. I should've said I would be like the Jews. You know. So I could've been Jewish as well. [laughs] Suppose next time if I say I came from Mars, they'll believe that as well! In that interview, that guy is a fucking dick! Because I was talking about my best friend, Attila, and they said he's dead? He's not! I said it was his dad. His dad died. So, the proceeds from the book, it goes to cancer charity, right?"

https://www.blabbermouth.net/news/ex-ir ... -religion/

:D

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » wt wrz 28, 2021 5:19 pm

Paul odsprzedał swoje prawa za dobra kasę, którą przekazał na domy dziecka w Brazylii. Info bezpośrednio od wokalisty...
Kiedyś czytałem z nim wywiad, w którym powiedział, że dostał 20 baniek (nie pamiętam czy funtów, dolarów czy euro). Kwota wydaje mi się niemożliwa.
Ja z nim rozmawiałem jakoś w 2006, podczas trasy po Polsce z Chainsaw. Jechałem z nimi (Di'Anno & Ch) busem z Katowic, a wieczorem po koncercie odwoziłem Pawełka samochodem do hotelu poza Wrocław. Po drodze przystanek na jedzenie, bo mega marudził, ze musi coś zjeść :lol: i ogólnie była mega luźna atmosfera. Sporo opowiadał o swoim życiu, żonach, IM itp.

Podawał mi kwotę, ale zdecydowanie była niższa ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Paul Di Anno

Postautor: sajki » wt wrz 28, 2021 7:26 pm

To musiało być niezapomniane przeżycie.
Tak jak myślałem, to co plotą w wywiadach można w większości włożyć między bajki.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Schizoid » wt wrz 28, 2021 7:47 pm

Z tych jego wypowiedzi, które tu Metalophil wstawiłeś, wynika że typ ma jakiegoś bipolara albo inną przypadłość. Na pewno nie jest normalny. No ale to wszystko pokłosie różnych substancji, które w siebie ładował.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Deleted User 357

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 357 » wt wrz 28, 2021 7:48 pm

Przecież on sam pewnie tej kwoty nie pamięta, a jakby go zapytać dzień po dniu to w każdym poda inną. Ogólnie zgadzam się z Metalophilem, mierżą mnie zrzutki dla tego gościa, zwłaszcza po żenadzie jaką odstawiał regularnie na biletowanych koncertach.


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości