Kto pyta nie bładzi

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » sob lip 31, 2021 9:24 pm

Nawet piosenki o tym są, lol:

https://music.youtube.com/watch?v=_ESDHDAKjYE

Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » pn sie 02, 2021 7:59 pm

Jak przejrzeć najnowsze posty na tablicy na fb? bo było pokaz najnowsze pod strona głowna tam gdzie ten domek, a teraz nie ma :( może jakieś problemy techniczne maja?

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9171
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: blackcocker » pn sie 02, 2021 8:19 pm

Jak przejrzeć najnowsze posty na tablicy na fb? bo było pokaz najnowsze pod strona głowna tam gdzie ten domek, a teraz nie ma :( może jakieś problemy techniczne maja?
fb już od kilku jak nie więcej miesięcy jest spierdolone na maksa, na wallu wyświetlają się posty sprzed kilku dni wymieszane z najnowszymi. Jedyne do czego jeszcze jako tako (bo i tak wcale nie jest w 100% sprawne) to komunikator
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » wt sie 17, 2021 12:35 am

Dobre jest to piwo Somersby? tak, żeby się kulturalnie napić.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Michał » wt sie 17, 2021 12:38 am

Dobre
Najlepsze było białe, ale już chyba nie ma w sprzedaży
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » wt sie 17, 2021 12:40 am

A to cytrynowe 4,5 procent da się pić? raz je piłem chyba, ale to było w 2012 jak wprowadzili do sprzedaży, za ten czas smak się mógł zepsuć.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Michał » wt sie 17, 2021 12:45 am

Nie piłem chyba
Ale z cytrusowym posmakiem dobry jest desperados virgin ale to 0%
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » wt sie 17, 2021 12:47 am

0% to mnie nie interesuje, bo jeden ze starych userów sanktuarium mnie wyczekuje w środę i trza coś wychylić, ale kulturalnie ;)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Michał » wt sie 17, 2021 12:54 am

0% to mnie nie interesuje, bo jeden ze starych userów sanktuarium mnie wyczekuje w środę i trza coś wychylić, ale kulturalnie ;)
Piwo 0%, wlewasz wóde i masz kozackiego drina
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Deleted User 2259

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Deleted User 2259 » wt sie 17, 2021 12:55 am

Nie pijam wódki stety :P

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9171
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: blackcocker » pt wrz 24, 2021 3:36 pm

Wielu tu koneserów audiofilów (;)), więc mam pytanie. Widzę, że moje obecne słuchawki zaczynają koniec swojego żywota, więc czas kupić coś nowego. W sumie słuchawki głównie do słuchania z kompa, ale nie wykluczam, że jeśliby mi podeszły to chętnie brałbym je do komunikacji, żeby słuchać muzyczki z telefonu. W takim wypadku interesuje mnie coś bezprzewodowego z opcją podłączenia się po kablu, interesuje mnie wyłącznie złącze 3.5 mm, żadnych USB różnej maści. Na razie celuję w coś do 500 zł, czy jest sens dawać tyle? Jeśli tak, a będzie kwestia dopłaty paru dyszek, żeby dostać coś sporo lepszego to nie ma problemu :D A no i nauszne, tak aby obejmowały całe ucho, albo miały naprawdę miękkie poduszki, głowę mam niestety dużą i po jakimś czasie uszy mogą boleć, a nie o to chodzi. Coś polecacie? Jakieś konkretne modele, marki?
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Pierre Dolinski » pt wrz 24, 2021 3:44 pm

Do odsłuchu Senjutsu w sam raz. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Pierre Dolinski » pt wrz 24, 2021 3:47 pm

A szczerze na audiofilskich się nie znam. Mam takie.

https://www.x-kom.pl/p/258860-sluchawki ... gJfgvD_BwE

Tyle że to słuchawki przewodowe i studyjne, czyli bez efektu upiększania dźwięku. One oddają po prostu to co jest.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Zdan » pt wrz 24, 2021 3:49 pm

Wielu tu koneserów audiofilów (;)), więc mam pytanie. Widzę, że moje obecne słuchawki zaczynają koniec swojego żywota, więc czas kupić coś nowego. W sumie słuchawki głównie do słuchania z kompa, ale nie wykluczam, że jeśliby mi podeszły to chętnie brałbym je do komunikacji, żeby słuchać muzyczki z telefonu. W takim wypadku interesuje mnie coś bezprzewodowego z opcją podłączenia się po kablu, interesuje mnie wyłącznie złącze 3.5 mm, żadnych USB różnej maści. Na razie celuję w coś do 500 zł, czy jest sens dawać tyle? Jeśli tak, a będzie kwestia dopłaty paru dyszek, żeby dostać coś sporo lepszego to nie ma problemu :D A no i nauszne, tak aby obejmowały całe ucho, albo miały naprawdę miękkie poduszki, głowę mam niestety dużą i po jakimś czasie uszy mogą boleć, a nie o to chodzi. Coś polecacie? Jakieś konkretne modele, marki?
Kurde szkoda, że nauszne bo te których używam to jest IMHO top topów i lepiej się nie da. Aune E1 - polecam je totalnie.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Dejavu » pt wrz 24, 2021 3:50 pm

głowę mam niestety dużą i po jakimś czasie uszy mogą boleć, a nie o to chodzi.
Znam ten ból :D

Pytanie czy koniecznie bezprzewodowe. Bo jeśli nie, to myślę, że spokojnie znajdziesz jakieś fajne AKG w tej cenie którą sobie ustaliłeś.
A szczerze na audiofilskich się nie znam. Mam takie.

https://www.x-kom.pl/p/258860-sluchawki ... gJfgvD_BwE

Tyle że to słuchawki przewodowe i studyjne, czyli bez efektu upiększania dźwięku. One oddają po prostu to co jest.
Mamy dokładnie ten sam model i oprócz tego, że dla mnie trochę niewygodne - to o czym wspominał Blackmailer, chyba łeb mam za wielki - to jakość dźwięki jest naprawdę w porządku. To nagrywania też się nadają, jeśli ktoś w tym kierunku czegoś również szuka.
Ostatnio zmieniony pt wrz 24, 2021 3:52 pm przez Dejavu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9171
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: blackcocker » pt wrz 24, 2021 3:50 pm

Z tymi audiofilami oczywiście to był przytyk wobec osób, które uważają, że wyższy bitrate poprawi jakość kompozycji na Sepuku. Głównie chodzi mi o to, żeby nie przepłacić i wziąć coś sprawdzonego :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9171
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: blackcocker » pt wrz 24, 2021 3:54 pm

Kurde szkoda, że nauszne bo te których używam to jest IMHO top topów i lepiej się nie da. Aune E1 - polecam je totalnie.
Szczerze to tak rzuciłem, bo wygodnie mi się siedzi przy komputerze w nausznych, a że to główne narzędzie mojej pracy i spędzam przy nim spokojnie jakieś 10 h dziennie to zależy mi na tym, żeby uniknąć dyskomfortu :D Popatrzę, dzięki!
Pytanie czy koniecznie bezprzewodowe. Bo jeśli nie, to myślę, że spokojnie znajdziesz jakieś fajne AKG w tej cenie którą sobie ustaliłeś.
W sumie to nie jest to konieczny warunek, pomyślałem o tym, bo po prostu jak już kupuję takie drogie (jak dla mnie) słuchawy to czemu nie korzystać podczas używania telefonu, a tam mam tylko wejście USB C, w kompie 3.5 i jest rozbieżność :D A nie chce mi się bawić w jakieś przejściówki, ale dzięki, popatrzę na AKG :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: pz » ndz lip 17, 2022 6:24 pm

Pytanko do dużo podróżujących: jakie są optymalne opcje na dotarcie z Polski do Birmingham - czasowo/kosztowo? Czy lepiej próbować bezpośrednio czy po prostu na wyspy i lokalnie jest wygodny transport? Ktoś tak podróżował?

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Bon Dzosef » ndz lip 17, 2022 7:10 pm

Pytanko do dużo podróżujących: jakie są optymalne opcje na dotarcie z Polski do Birmingham - czasowo/kosztowo? Czy lepiej próbować bezpośrednio czy po prostu na wyspy i lokalnie jest wygodny transport? Ktoś tak podróżował?
Transport megabusami jest wzglednie tani po uk, takze jak nie ma tam tanich lotow to można jakieś Sheffield, Manchester lub Pool (nie pamietam najbliżej czego jest Birmingham) i bujnac się busem
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16851
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: pz » ndz lip 17, 2022 7:15 pm

Dzięki.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD


Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości