Somewhere Back In Time World Tour '08

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

El Dorado

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: El Dorado » pt lip 25, 2008 3:51 pm

Z pewnością był SOLD OUT !!

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: herki » pt lip 25, 2008 6:45 pm

Poza tym publika PRZEGENIALNA, z jednej strony bardzo glosna i entuzjastycznie reagujaca na kazdy ruch czlonkow bandu, a z drugiej kulturalna i nie przepychajaca sie (to byla moja trzecia barierka na tej trasie i zdecydowanie najbardziej lajtowa, nie liczac Maiden w Pradze w 2005 - najbardziej lajtowa w moim zyciu).
No to ja nie wiem czy to tak dobrze. Norwegowie to lamuchy :)

A kto grał w zespole Norwegii w gałę?

El Dorado

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: El Dorado » sob lip 26, 2008 11:43 am

Da5id mi pisał nocą smsy, że pije z Janickiem i Jan pijany był, hihi :) i odprowadzał go do hotelu xD

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Michcio » sob lip 26, 2008 12:36 pm

A może przytoczysz co Bruce mówił? Ogólnie mam wrazenie ,że bardzo rozgadał się na tej trasie 9worwónaniu z poprzednią choćby)
jakoś trzeba dociągnąć koncert do 2 godzin, jak nie muzyką to nudnymi monologami

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Abstract » sob lip 26, 2008 12:50 pm

Tylko mi powiedz co im to zmieni czy 2h czy nie :P

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Da5id » ndz lip 27, 2008 5:50 pm

Podzrowienia z Goteborga. :)

To generalnie najlepszy w moim zyciu wyjazd na Maiden. Spotykalismy kogos z zespolu codziennie przez ostatnie trzy dni. W piatek w jednym z pubow spotkalismy Janicka, z ktorym pilismy do rana, po czym (gdy wywalono nas z knajpy, bo zamykali juz) zaprosilismy go do naszego hotelu na polska wodke - niestety bez zastanowienia odpowiedzial, ze nie moze wiecej pic, bo nie chce, zeby koncert byl ujowy, dlatego tylko odprowadzilismy go do jego hotelu (byl praktycznie po drodze). Coz, moze nastepnym razem sie zgodzi ;-) W sobote po gigu w tej samej knajpie spotkalismy z Szymonem, Edyta, Mackiem i Madrilem Jana, Dave´a i Adriana - tym razem odpuscilismy sobie gadki (tylko ja podziekowalem Dave´owi za swietny gig, odburknal cos, ale mialem wrazenie, ze jest taki pijany, ze mnie nie zrozumial :B ), no i ostatecznie dzisiaj przed niecalymi dwiema godzinami zegnalismy zespol pod hotelem (Maideni robili runnera do Horsens, swoja droga dziwne, ze tak pozno, bo koncert jest dzis wieczorem).

Sam koncert genialny, jeszcze niedawno nie sadzilem ze cokolwiek moze przebic Paryz 2005, ale wychodzi na to, ze wczorajszy gig byl najlepszym gigiem Maiden jaki kiedykolwiek widzialem. :) No i ciekawa sprawa - dzieki przypadkowi i niesamowitemu fartowi udalo nam sie wejsc na stadion na FTTB, dzieki czemu przez caly gig bylismy pod barierkami. Bylo ciezko, najpierw przez trzy godziny czekalismy pod stadionem, pozniej przez kolejnych piec - pod barierka zanim zespol wyszedl na scene - ale zdecydowanie bylo warto.

Postaram sie napisac jakas szersza relacje po powrocie, o ile to w ogole kogokolwiek interesuje. :B

I jeszcze cos. GIGANTYCZNE podziekowania dla Szymona i Macka za transfery. Nie mam pojecia jak poradzilibysmy sobie z dojazdem w nocy do naszego zadupiastego hotelu gdyby nie Wasze Volvo. :) Mam nadzieje, ze bede mial jeszcze wiele okazji zeby sie odwdzieczyc. :)

Opra
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1087
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 8:38 pm
Skąd: Olkusz/Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Opra » ndz lip 27, 2008 9:59 pm

Postaram sie napisac jakas szersza relacje po powrocie, o ile to w ogole kogokolwiek interesuje.
no ba!
super, ze Wam sie udalo ich spotkac;)

Clans
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 833
Rejestracja: śr kwie 21, 2004 4:32 pm
Skąd: Zawiercie

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Clans » ndz lip 27, 2008 10:08 pm

Był jakiś koncert na tej trasie gdzie nie było telebimów? Nie jestem pewny czy na Gods Of Metal były. A ciekawi mnie to bo zawsze przed koncertem puszczają ten filmik z trasy no i wypadało by, żeby było na czym to obejrzeć.

Ancient Mariner
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:36 am
Skąd: Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Ancient Mariner » pn lip 28, 2008 11:23 am

I jeszcze cos. GIGANTYCZNE podziekowania dla Szymona i Macka za transfery. Nie mam pojecia jak poradzilibysmy sobie z dojazdem w nocy do naszego zadupiastego hotelu gdyby nie Wasze Volvo. :) Mam nadzieje, ze bede mial jeszcze wiele okazji zeby sie odwdzieczyc. :)
Nie ma problemu:) Dzięki za udostępnienie kwik shower!

Volvo V50 1.8 F - godziwe auto:)

Tak, chyba też najlepszy gig na jakim byłem, przebija Hammersmith 2005. Potem wrzucę jakieś lanserskie fotki i relację. Na razie muszę coś popracować, bo zamiast na 9 przyszedłem sobie na 11 ;)

Pozdro dla Edyty, Natalii, Michała (D5) i Michała (Madrila). No i specjalne pozdro dla mojego co-drivera Szymona ! Rime a'capella rządzi ;)

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Szymon » pn lip 28, 2008 5:08 pm

W sobote po gigu w tej samej knajpie spotkalismy z Szymonem, Edyta, Mackiem i Madrilem Jana, Dave´a i Adriana - tym razem odpuscilismy sobie gadki (tylko ja podziekowalem Dave´owi za swietny gig, odburknal cos, ale mialem wrazenie, ze jest taki pijany, ze mnie nie zrozumial )
Zapomniales o Becurze w hotelowej knajpie ;) No a Dave byl dobrze cykniety. Po koncercie w brixton wygladal podobnie, ale jeszcze cokolwiek do niego docieralo :) Adrian by stal za drzwiami, ale zeby wejsc trzebna bylo dac w lape ochroniarzowi :) W ogole pewnie gdyby nie to ze z Marynarzem mielismy prowadzic to zasrane szwedzkie auto to bysmy tam na paru browarach zostali i mogloby sie to wszytsko inaczej potoczyc :) Pozatym dziwny wyznacznik tam mieli, ze trzeba miec 23 lata zeby wejsc :)
Volvo V50 1.8 F - godziwe auto:)
godziwe bo jezdzilo na vodke za 2,9pln/litr :)
No i specjalne pozdro dla mojego co-drivera Szymona ! Rime a'capella rządzi
no dzieki stary to mnie uratowalo przed zjechaniem do rowu, bo kurde skoro nie mozna bylo jezdzic po Polsku na autostradzie czyli ze 2 paczki to jakos trzeba bylo sobie radzic z nuda :)

Ancient Mariner
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:36 am
Skąd: Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Ancient Mariner » pn lip 28, 2008 11:47 pm

Tym się lansowaliśmy:

Obrazek

Koncepcja tego samochodu powstała chyba w naszym kraju, bo jeździ na alkoholu ;)

Ullevi prezentowało się okazale:

Obrazek

Obrazek

Powerslave:

Obrazek

Opra
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1087
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 8:38 pm
Skąd: Olkusz/Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Opra » wt lip 29, 2008 10:27 pm

Godziwie.:)

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Dziku » pt sie 08, 2008 2:22 pm

Kupie Tourbooka z europejskiej czesci trasy ! Wie ktos czy moge to gdzies dostac, poza opcja z drugiej reki ?
Jak ktos ma taki na sprzedaz to niech sie odezwie na pm

Awatar użytkownika
piter
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 602
Rejestracja: czw gru 13, 2007 10:56 am
Skąd: Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: piter » sob sie 09, 2008 4:07 pm

patrze na lascie na koncert w splicie i widze że tam maideni są jako support - ktoś sobie chyba jaja robi - ale jak nie wierzycie to prosze:
http://www.lastfm.pl/event/601216

a co do europejskiej trasy - kto z forumowiczów jedzie do Budapesztu 12 ?

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: vyrus » sob sie 09, 2008 4:09 pm

faust, to był sold out czy nie ?

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9896
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Szajba » sob sie 09, 2008 4:09 pm

patrze na lascie na koncert w splicie i widze że tam maideni są jako support - ktoś sobie chyba jaja robi - ale jak nie wierzycie to prosze:
http://www.lastfm.pl/event/601216
ktoś to po prostu w złej kolejności podał. tyle :roll:
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: RALF » sob sie 09, 2008 7:21 pm

faust, to był sold out czy nie ?
Był organizator nie przystał na większą liczbę ludzi...

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Da5id » pn sie 11, 2008 3:39 pm

Pozdrowienia ze Splitu. :)
Wczorajszy koncert bardzo dobry, moim zdaniem duzo lepszy od gigow w Polsce i Czechach, mimo, ze zespol wyszedl na scene z ponad godzinnym opoznieniem, a gig skonczyl sie juz dzisiaj, o wpol do pierwszej. ;) Z Szymonem doszlismy do wniosku, ze nie uslyszec juz nigdy w zyciu "Najtmers of de si" byloby bardzo niegodziwie, dlatego robimy jeszcze koncert w Bazylei. Choc na razie nie mamy ani biletow na gig, ani wejsciowek na FTTB, nawet przejazdow jeszcze nie zabookowalimy. W kazdym razie - trzymajcie kciuki. ;)

Awatar użytkownika
Andzia
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: pn paź 13, 2003 9:32 am
Skąd: Kraków

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Andzia » pn sie 11, 2008 4:06 pm

fuckin maiden maniacs :P

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Somewhere Back In Time World Tour '08

Postautor: Szymon » pt sie 15, 2008 10:59 am

no i basel zaliczone :) Pomijajac cene jaka musialem zaplacic, ktora by nawet bogatych starych o zawrot glowu przyprawila bylo swietnie. Szwajcarzy to nie sa najbardziej hardkorowi fani na swiiecie, ja mysle ze nawet mniej niz czesi. Gig byl bardzo godziwy, satalem sobie bez wiekszych problemow przy barierce, dzwiek raczej marny, bo to hala i pod scena slyszy sie tylko to co na odsluchach, a ja slyszalem tylko janka i harrisa. No ale mimo wszystko nie ma to jak koncert w hali............ Nic tego nie zastapi!!!!!!!!!!

Zespol juz zaczyna konczyc tour i pojawiaja sie zarty jak to czesto bywa wlasnie pod koniec trasy. Wczoraj jeden z technicznych przebral sie za dlugobrodego marynarza i na zwolnieniu w marinerze wszedl do fosy i czail sie czekajac do ataku ;) A do ataku ruszyl zaraz po wolnej partii, zaczal strzelac z pistoletu dokladnie tak jak wybucha pirotechnika, ja nie wiem czy byl wyuczony jak to idzie, czy mial autentycznie spust do tej pirotechniki. No i tak strzelal, ze w ktoryms momencie z pod sufitu na scene spadl gumowy kurak!! :P Troche mnie top pokrzyzowalo plany, bo mialem wlasnie taki plan kupic gumowego kuraka i wrzucic go becurowi na scene przed marynarzem :P

Aha w bazylei nie bylo telebimow, co za tym idzie przemowa churchillla zaczela sie zaraz po doctor doctor

No to na tyle jesli chodzi o bazylee. Teraz wale na Assen i wraam w niedziele wieczorem. Moskwy sie jednak nie uda mi zaliczyc :P


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości