7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » pt cze 06, 2008 9:34 am

A jakie jest stanowisko szanownej Administracji?
e no. Nie przesadzaj. Jak to pisałeś byłam jeszcze Adminem i dużo wtedy pisałam jak to trzeba z flagą najlepiej rozwiązać.

Co prawda już nie należe do zaszczytnego grona adminów, ale uważam, że flaga to mus, i że najpierw lepiej zacząć zbierać kase a potem ile bedzie kasy taki bedzie wymiar flagi. Czy ona bedzie długa a wąska jak zrobił Overkill czy jakaś inna to rzecz wtórna.

Nie będzie to za lekkie (waga flagi, a jeśli nawet lekka to trzymanie jej może być uciążliwe), więc jak już proponowałam (a Mr Hanki chyba przeoczył ale on duzo umie szczekać), należy ugadać się z ochroną, co bedzie Fosować. I w Fosie trzymać flagę, a w odpowiednim momencie ochrona nam ją poda i zacznie się rozwijać sama. Tzn musi być wiadomo, jakiś punkt na niej żeby nagle nie rozwinęła się do gory nogami.


Potem, osoba któa ma jakieś wtyki, czyli Wszech-nieobecny Wicker, żeby z managementem Maiden się ugadał, tak ażeby po ospiewaniu Happy B. Weszłą osoba z kwiatami dla Bruce, złożyłą mu w imieniu polskich fanów i całego stadiony życzenia (to mogę być ja bo spełniam wszelkie wymogi do tej roli :BBBBBBBB ). A potem ochroną ja wyprowadzi spowrotem.


Można by załątwić cos z pirotechniką, ale to już sie na tym nie znam, ani na kosztach ani na przepisach, żeby w trakcie śpiewania sto lat, z trybun, gdzie z tyłu, poleciały jakieś sztuczne ognie, albo żeby coś tam świecilo hukało czy coś.

Kolejny pomysł:
Można na siedzeniach dać kartoniki, które po uniesieniu ułożą się w napis, jaki tam sobie wymyślicie. Prosty zwyczajny pomysł, ale jak całe trybuny uniosą biało czerwone kartki a do tego np zrobią fale jak na metalice to będzie dopiero coś. Falujące życzenia.



I tu nie musi być tak że flaga ma rozmiary kilomentr na dwa, tylko jak siępołączy wiele rzeczy to też będzie efekt. Kartoniki to nie bedzie droga sprawa sobie myślę.



-------
z kasa się wiadomo dorzucam.

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » pt cze 06, 2008 9:36 am

aha to była pierwsza rzecz. Trzeba zebrać pomysły.

Wypunktować je. Sprawdzić czy są wykonalne (jak z tąpirotechniką).

Potem do każdego pomysły znajdie się osobą która go zorganizuje. Osoba któa zbierze kase a potem ją rozdysponuje po mniejszych organizatora.


Trochę zarządzania najprostrzego ludziska :/

El Dorado

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: El Dorado » pt cze 06, 2008 10:22 am

Można na siedzeniach dać kartoniki, które po uniesieniu ułożą się w napis, jaki tam sobie wymyślicie. Prosty zwyczajny pomysł, ale jak całe trybuny uniosą biało czerwone kartki a do tego np zrobią fale jak na metalice to będzie dopiero coś. Falujące życzenia.
zeby to zrobić trybuny muszą być pełne a chyba nie będą :]

duża flaga - jak overkilla - by dała radę moim zdaniem :P

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » pt cze 06, 2008 10:33 am

zeby to zrobić trybuny muszą być pełne a chyba nie będą :]
faktoza. Ale to czy beda pelne czy nie to chyba najlepiej zobaczyc sprzedaż jak idzie, zapytać organizatora. A to zorganizować to myślę że nie ma większej filozofii i można szybko przed

El Dorado

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: El Dorado » pt cze 06, 2008 10:46 am

No nie wiem, przecież nie ma podziału na sektory na stadionie, każdy może usadzić dupę gdzie chce, przemieszczać się i tak dalej, poza tym, z tego co słyszałem te trybuny są śmiesznie miałe i raczej tego widać nie będzie...

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » pt cze 06, 2008 10:56 am

rotfl xD Dla mnie to tak nieprawdopodobne żeby nie było biletów na sektory i na płyte osobno że nawet tego do wiadomości nie przyjęłam xD No to wioska jakich mało

El Dorado

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: El Dorado » pt cze 06, 2008 10:58 am

bueheheh xD No tak, wioska... a moze piknik? Kto bierze kocyk i kanapki ?

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: wojteq » pt cze 06, 2008 11:05 am

Potem, osoba któa ma jakieś wtyki, czyli Wszech-nieobecny Wicker, żeby z managementem Maiden się ugadał
po prostu : :lol:

z pirotechniką się nie znam, więc się nie wypowiem,

Co do sektorów, to faktycznie małe są, i są ławki, więc ciężej wtedy robić jakieś skomplikowane rysunki z kartoników, na krzesełkach łatwiej by było, ale jakis prosty obraz w stylu np. niżej na sektorach czerwień, wyżej biel dałoby się zrobić, ale nie wiem jakie firmy się czymś takim zajmują, na meczach jakoś dają rady coś takiego zrobić, w tym temacie pewnie więcej powiedzą ludzie, którzy na mecze chodzą...

fala meksykańska - chyba za małe trybuny są żeby to ładnie wyszło, ale to taki spontan może być, się zobaczy na koncercie po prostu...

flaga jest fajnym pomysłem, Jack się tym miał zajmować, więc może przedstawi niebawem jakieś projekty i się na któryś zdecydujemy

generalnie co do organizacji, to najlepiej jak się tym zajmą ludzie na miejscu w Wa-wie, a reszta ewentualnie płaci, pomaga w czymś itd. ale osoby będące na miejscu, mieszkające bliżej Gwardii na pewno byłyby tu wskazane

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » pt cze 06, 2008 11:22 am

i są ławki
O_o to są już jakieś wolne żarty. Pewnie bez desek. Nigdy tam nie byłam, ale myślalam z koncerty się jednak organizuje w czymś bardziej cywylizowanym. Fajna paranoja.

W takim układzie z kartonikami bedzie dupiato i ciężko :/

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: herki » pt cze 06, 2008 11:49 am

Można na siedzeniach dać kartoniki, które po uniesieniu ułożą się w napis, jaki tam sobie wymyślicie. Prosty zwyczajny pomysł, ale jak całe trybuny uniosą biało czerwone kartki a do tego np zrobią fale jak na metalice to będzie dopiero coś. Falujące życzenia.
zeby to zrobić trybuny muszą być pełne a chyba nie będą :]
Żeby to zrobić, muszą być trybuny.

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: Mr.Hankey » pt cze 06, 2008 1:19 pm

Pewnie bez desek
Jak byłem tam ostatnio, to faktycznie desek gdzieniegdzie brakowało, ale kumpel mówił, że mają wszystko odrestaurować niedługo.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: wojteq » pt cze 06, 2008 1:22 pm

no, 27 czerwca Santana gra, wtedy będzie wiadomo jak wygląda organizacja na Gwardii i co da się zrobić przy takich trybunach, a co nie

Deleted User 804

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: Deleted User 804 » pt cze 06, 2008 5:50 pm

Potem, osoba któa ma jakieś wtyki, czyli Wszech-nieobecny Wicker, żeby z managementem Maiden się ugadał, tak ażeby po ospiewaniu Happy B. Weszłą osoba z kwiatami dla Bruce, złożyłą mu w imieniu polskich fanów i całego stadiony życzenia (to mogę być ja bo spełniam wszelkie wymogi do tej roli :BBBBBBBB ). A potem ochroną ja wyprowadzi spowrotem.
Kwiaty? yyyy tak średnio chyba i obciachowe się wydaje :B Bombonierkę jeszcze dorzucić ;-) Pomysł powinien być bardziej odjechany. Kwiaty mogłyby być chyba tylko gdyby to był jakiś duży bukiet, a kwiatki w nim tworzyłyby gębę Eddiego, choć ciężko kogoś znaleźć kto to zrobi i nie policzy sobie nie wiadomo ile.
Już lepszy byłby pakiet polskich wódek czy beczułek z piwem

El Dorado

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: El Dorado » pt cze 06, 2008 6:07 pm

no, 27 czerwca Santana gra, wtedy będzie wiadomo jak wygląda organizacja na Gwardii i co da się zrobić przy takich trybunach, a co nie
27 czerwca to gra Slayer <3

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: Jack » pt cze 06, 2008 7:57 pm

Wiec tak, ogolnie zeby zrobic projekt flagi chciał bym znac wasze propozycje czy sadzicie ze lepiej bedize zrobic długa flage i waska na napis ?

Czy raczej prostokąt ?

Kwestia jest taka czy chcemy podwiesic ja na barjerkach i tu ogulnie rodiz sie problem bo nie wiadomo czy wogóle w takim wypadku Bruce cokolweik zobaczy. Czy chcemy zrobic tak jak zrobili na Mecie ? Jak sadzicie ?

Jesli chodzi o długosc ze wzgledu na fundusz jaki przewiduje ;-) myslałem w przypadku prostokatu 2m na 6 albo 8m

Hasło: Happy Birthsday Bruce and Scream for Us For the next 50 Years

Komentujcie w koncu wszystkim ma sie podobac ? tylko konkrety zebym mogł okazac wam jak by to wygladało. Bo nie wiem czy wiecie niestety w programie musze to robic w skali 1na1 zeby w firmie mogli przełozyc to na flage.

Ogołnie ja widze to tak:

Happy Birthday Bruce
and
Scream for Us for the Next 50 Years

Flaga przedzielona flaga polsko brytyjska, tylko teraz problem w czcionce - musi byc konkretna i widoczna jakie propozycje ?

W przypadku 2m na 6 -> 480zł
2m na 8 - >640zł
Słucham jakie propozycje odpowiada wam hasło ?
Ostatnio zmieniony pt cze 06, 2008 11:24 pm przez Jack, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
romek
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: czw mar 08, 2007 8:26 am

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: romek » pt cze 06, 2008 11:18 pm

Obawiam się, że tak długi napis na zaproponowanej powierzchni będzie niewidoczny. Zmobilizujmy się i uzbierajmy więcej kasy coby tą flagę troszki powiększyć.
I wg mnie prostokąt będzie lepszy. Flaga Overkilla ładna ale napis niezupełnie czytelny był jak ją trzymali w górze.

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: S1MON » pt cze 06, 2008 11:32 pm

ja bym tylko dal Scream for Us For the next 50 Years, bo wiadomo do kogo to bedzie

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: wojteq » sob cze 07, 2008 12:06 am

taką długą flagę niekoniecznie musielibyśmy wieszać na barierkach, moglibyśmy rozwinąć i trzymać powyżej w trakcie Happy Birthday, tak aby Bruce zobaczył, kweestia do uzgodnienia...

może dałoby radę więcej kasy uzbierać i jescze większą flagę zrobić, ale 2x8 byłaby ok.
Hasło powinno być krótsze, albo "Happy Birthday Bruce", albo (i przy tym bym obstawał) "Scream for us for the next 50 years" - świetne :!: moim zdaniem.
Osobiście uważam, że flaga powinna być nasza narodowa i na niej czerwony napis na białym polu czcionką Maiden (są na necie takie czcionki do ściągnięcia). Niepotrzebnie flagę brytyjską dawać, bo pomyśli, że to z Anglii ktoś przyjechał.... poza tym flaga WB sprawiłaby zbyt dużą "pstrokatość" i napis nie byłby widoczny. Proponuję generalnie oszczędność w formie, aby nie przesadzić, bo nic nie odczyta.
Pozdrawiam!! Proponuję resztę dyskusji kontynuować na nowym forum, a jutro już przenieść się na jakiś serwer.

EDIT: możnaby przed koncertem zorganizowac podpisy na fladze, może by się ją udało po pokazaniu rzucić na scenę, na pamiątkę dla Bruce'a

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: Budziol » sob cze 07, 2008 12:33 am

w 100% popieram wojteq

flaga bialo czerwona, bo połączona z brytyjska zrobi sie nieczytelna
a hasło "Scream for us for the next 50 years" BOMBA!
Niech akcje nadzoruje administracja to wtedy ludzie beda bardziej ufać i dawać składki
Po za tym dobrze byłoby uzgodnić z organizatorem, ze flaga będzie pod barierka, a w odpowiednim momencie ja rozwiniemy za zgoda ochrony

Faust w czym lepsze jest forum UP THE IRONS oprócz gadania?
Maja konkrety jakieś?

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 7 sierpnia 2008 - 50-te urodziny Bruce'a!

Postautor: iEvE » sob cze 07, 2008 3:07 pm

Kwiaty? yyyy tak średnio chyba i obciachowe się wydaje :B
Kwiaty są po prostu typowe, ale typowe nie znaczy do niczego :/ :/ :/. A wchodze z wódą... heh, to takie "Polskie". Ja jsestem tradycjonalistką w takich kwestiach :P
Niech akcje nadzoruje administracja to wtedy ludzie beda bardziej ufać i dawać składki
Dokładnie wręcz przeciwnie :\


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości