W których hotelach ?

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
romek
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: czw mar 08, 2007 8:26 am

W których hotelach ?

Postautor: romek » pt sie 01, 2008 1:46 pm

Pytanie do tych, którzy byli już na obecnej trasie za granicą. Wiecie w których hotelach gościli panowie podczas wcześniejszych występów w Europie (Paryż, Oslo...). Może istnieje prawdopodobieństwo, ze wybiorą hotel tej samej hmmm.... marki ?

Dropsik15
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 26, 2008 8:06 pm

Re: W których hotelach ?

Postautor: Dropsik15 » pt sie 01, 2008 2:13 pm

Za granicą nie nocowalem ale w Warszawie biore 2 nocki w Sheratonie. A nuz spotkam jeszcze ekipe maidenów ? Kto wie czy tam nie zanocują ; )

El Dorado

Re: W których hotelach ?

Postautor: El Dorado » pt sie 01, 2008 3:49 pm

Maideni chyba nie będą nocowac w Polsce, chociaż nie wime ;)

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: W których hotelach ?

Postautor: vyrus » pt sie 01, 2008 3:58 pm

Czyli twierdzisz, że przylecą w dniu koncertu ?
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
romek
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: czw mar 08, 2007 8:26 am

Re: W których hotelach ?

Postautor: romek » pt sie 01, 2008 4:41 pm

Maideni chyba nie będą nocowac w Polsce, chociaż nie wime
W którymś z tematów była kwestia, że bruceair zapewnia przelot + Accomodation (w tym podejrzewam impreza urodzinaowa) zatem hotel raczej wchodzi w grę. Poza tym patrząc na ich schedule koncertowy między Bukaresztem i Wawą są 3 dni przerwy, wieć szanse na przylot dzień wczesniej istnieją.

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: W których hotelach ?

Postautor: herki » pt sie 01, 2008 6:47 pm

A ja wiem, ale jestem żydowskim śmieciem i nikomu nie powiem hahaha

Awatar użytkownika
romek
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: czw mar 08, 2007 8:26 am

Re: W których hotelach ?

Postautor: romek » pt sie 01, 2008 9:01 pm

paru moim znajomym zależałoby na spotkaniu zespołu
NIetylko im z pewnością.

Jak widać żydostwo w tym kraju ma się dobrze. Chyba za dobrze.
I się dziwią w kraju skąd ten antysemityzm w ludziach :twisted: . Nie zawsze się z Tobą zgadzam Garfield, ale w tym przypadku moje poparcie.

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: W których hotelach ?

Postautor: Da5id » pt sie 01, 2008 10:03 pm

Z pewnością będzie hotel. Wiem to od dobrze poinformowanego człowieka. Niestety też jest pieprzonym żydem i nie chciał powiedzieć w którym hotelu śpią. Mi to zwisa, ale paru moim znajomym zależałoby na spotkaniu zespołu, choćby pięciominutowej rozmowie i wspólnych fotkach. Jak widać żydostwo w tym kraju ma się dobrze. Chyba za dobrze.
Ale członkowie Iron Maiden to zwyczajni ludzie którzy mają prawo do prywatności. Zespół unika spotkań z ludźmi pod hotelami bo przychodzą na nie najczęściej fani, których nie obchodzi nic poza cyknięciem foty czy wzięciem autografu - żadnego "hello", "how are you" czy "thank you!", tylko "foto foto!" Widziałem takie bydło w Szwecji, parę lasek podbiegło do Bruce'a i nie pytając o nic zaczęło robić sobie z nim fotki - aż dziwne, że ich nie odepchnął. :) Na szczęście tam to był tylko margines, w ogóle zaimponowali mi Szwedzi pod tym względem - zero nękania, 100% szacunek dla zespołu, pod hotelem nie było prawie nikogo nawet pomimo tego, że główne Szwedzkie dzienniki pisały gdzie śpią.

A wracając do tematu - nie dziw się, że nikt nie chce podawać takich informacji na publicznym forum. I jeśli chcesz to nazwij mnie pieprzonym żydem, panie dojrzały. :)

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: W których hotelach ?

Postautor: Da5id » pt sie 01, 2008 10:26 pm

Ja to doskonale rozumiem. Prywatność rzecz cenna. Dlatego nigdzie i nigdy nie ganiałem za muzykami po koncertach. Zastanawia mnie jednak inna sprawa. Po jakiego grzyba forumowy przygłup podpuszcza jakimiś głupawymi tekściorami tych, którym bardzo zależy na autografie i cyknięciu zdjęcia ??
Inna sprawa. Od nękania muzyków to podobno najlepszy jest Wicker Man, ty i jeszcze paru innych mądrali. Z tego co się orientuję jesteście w tym wybitni.
Wynika z tego, że jak Kali ukraść krowę, to złe juju nie widzi i jest OK. Dobrze myślę gnębicielu artystów?

Nie wiem co ma do tego wszystkiego moja dojrzałość niedorostku.
Kiedy ostatni raz spotkałem zespół moje nękanie wyglądało tak, że podziękowałem Dave'owi za koncert, i to tylko dlatego, że przechodził i zatrzymał się obok mnie - do Adriana i Nicko których miałem w zasięgu wzroku nawet nie podchodziłem, podobnie do Bruce'a którego pół godziny wcześniej spotkałem w restauracji. Aha, no i dzień później życzyłem zespołowi przyjemnej podróży, zresztą spotkałem ich jadących na lotnisko zupełnie przypadkowo. :) Ale co ja tam wiem, nie? :) Może idź już posłuchać bootlegów, zakompleksieńcze. :)

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: W których hotelach ?

Postautor: iEvE » sob sie 02, 2008 8:18 am

spokój robaczki

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: W których hotelach ?

Postautor: herki » sob sie 02, 2008 9:04 am

Po jakiego grzyba forumowy przygłup podpuszcza jakimiś głupawymi tekściorami tych, którym bardzo zależy na autografie i cyknięciu zdjęcia ??
A gdzie Ty kogoś podpuszczałeś w tym temacie?

Ja ten zespół traktuję jak masę każdą inną, fotki z nimi chcę mieć, znowu dać jakiegoś brokuła itd. Nie interesuje mnie, że są ludzie którzy sikają w gacie na myśl o zobaczeniu ich z bliskiej odległości, ale niestety im się to nie uda, to ich problem. Jak ktoś chce to zawsze mu się uda : - )

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: W których hotelach ?

Postautor: herki » sob sie 02, 2008 9:17 am

Po jakiego grzyba forumowy przygłup podpuszcza jakimiś głupawymi tekściorami tych, którym bardzo zależy na autografie i cyknięciu zdjęcia ??
A gdzie Ty kogoś podpuszczałeś w tym temacie?
Jesteś bardziej głupi czy bardziej bezczelny ?? O tobie myślalem rzecz jasna.
Bardziej fajny. Kończ już pan te tanie teksty i pisz o hotelach albo w ogóle nie pisz.


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości