Koncert w Warszawie - komentarze

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Piwowarus » czw sie 07, 2008 2:06 pm

Wiem, że zakładam z wyprzedzeniem, ale żeby nie było bajzlu po koncercie robię to teraz.

Tu proszę umieszczać opinie komentarze i inne spostrzeżenia na temat koncertu.

El Dorado

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: El Dorado » czw sie 07, 2008 2:11 pm

Dali radę! Kocham ten zespół! Co za power ze sceny, a publika cudna :D

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: szatanista » czw sie 07, 2008 11:51 pm

Pierwszy!
Co to byl za szoł! Najlepszy koncert jaki widzialem w zyciu. Zespol w najlepszej formie od czasow trasy promujacej Brave New World. Setlista po prostu wymarzona, kazdy utwor wykonany bezblednie i ogromna energia. Do tego nalezy wspomniec o swietnej scenografii i naprawde dobrych efektach pirotechnicznych. Zaaajeeebiscie zazdroszcze ludziom ktorzy zobacza jutro powtorke w Pradze.

ps. szkoda tylko, ze Becur tak dosyc beznamietnie podszedl do calej akcji urodzinowej.

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: kobi » czw sie 07, 2008 11:59 pm

i naprawde dobrych efektach pirotechnicznych.
lepsze niz na Mecie ? :>

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: szatanista » pt sie 08, 2008 12:02 am

i naprawde dobrych efektach pirotechnicznych.
lepsze niz na Mecie ? :>
ciezko stwierdzic, ale byl i zywy ogien, i fajerwerki i inne chujemuje - robilo to wszystko wrazenie.

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: herki » pt sie 08, 2008 12:13 am

Ciężko stwierdzić, bo Cię nie było na Mecie : - )

Spoko, bez rewelacji, poszalałem w opór, zaraz do Pragi. Maiden penisy!

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: dostoevsky » pt sie 08, 2008 1:14 am

Z a ł a p a ł e m s i ę na o p a s k ę!


Herki, to po kiego cha jedziesz do Pragi jak bez rewelacji? Na Twoim miejscu byłoby mi szkoda kasy.


Koncert super, tym razem nie stałem po stronie Janicka, tylko bliżej Adriana i Dave'a. :)

Aces High - megaprzyjeb, Revelations rewelacyjnie, The Trooper ostra sieka w sektorze, Wasted Years po raz pierwszy na żywo wysłuchane, Rime magia, Powerslave mega, TNOTB chyba zrobił na mnie największe wrażenie :mrgreen: Moonchild oraz RTTH też mega, FOTD niezapomniany. Miałem frajdę z dwoma kumplami, dziewicowymi prawiczkami. :)

Ciekaw jestem, gdzie Bruce znajdzie miejsce na 6 0 0 0 0 ludzi? No ale miło było usłyszeć, że mają wpaść na promocję nowego albumu do stolicy!

Jestem zmęczony, ale bardzo zadowolony, nareszcie nie musiałem zapieprzać na Śląsk, czy to po polskiej stronie czy czeskiej. :) Inni lepiej zrelacjonują koncert, ale jak już powiedziałem, jest bardzo happy i będę długo wspominał 07.08.08!

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Mr.Hankey » pt sie 08, 2008 1:17 am

Sam koncert bardzo dobry, ale widziałem już lepsze w wykonaniu Maiden, jednak Marynarz pozamiatał wszystko co widziałem do tej pory. No i wielki plus dla publiczności ;-)

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: slayer » pt sie 08, 2008 2:16 am

Zespol w najlepszej formie od czasow trasy promujacej Brave New World.
Na Give me Ed bylo lepiej, zreszta jak promowali Dance of Death wydaje mi sie, ze tez. Oczywiscie wczorajszy koncert byl rewelacyjny i na łeb polozyl Chorzow ostatni. Jeszcze fajniej teraz bedzie sie sluchalo LAD, bezwatpienia najlepsze momenty to : Marynarz, Moonchild, Powerslave, RTTH, no i sam otwieracz bomba ;)
Scenografia i Eddie tez w kosmicznej formie ;)
Co do stadionu i naglosnienia, nie bylo juz tak rozowo. Momentami dzwiek jezdzil, czasem nie bylo slychac Bruce'a. A sam obiekt zupelnie nie przygotowany na taka impreze. Publicznosc strasznie podzielona, praktycznie zero kontaktu miedzy widzami na trybunach, a scena. Zreszta happy birthday, 100 lat , dziekujemy , a nawet Maiden Maiden doskonale to pokazaly :/
I przez to ani flaga, ani urodzinowe nasze spiewanie nie zrobily takiego wrazenia. Mimo wszystko dobrze, ze jednak cos podlapal ;)
Na pewno to byl koncert, na ktorym super bylo sobie powspominac i wrocic do tych utworow, 'czasow' .
Milo bylo zobaczyc tez naprawde wielu sanktuarian , piony dla Was serdeczne,a szczegolnie dla S1 (podroz na stadion! bede opowiadal dzieciom ! :D) , Opry , Marysi , Branda, Metala, S0, Matiego, Szajbie oczywiscie :mrgreen: i calej reszcie ;)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: dostoevsky » pt sie 08, 2008 2:33 am

Sajmon, gdzie stałeś? Z mojej perspektywy dobrze się słuchało, chociaż muszę przyznać rację, Gwardia na takie gigi się nie nadaje. Zamknięty stadion, typu Slavia Praha (na którym odbędzie się dzisiejszy koncert) pozwala na lepsze brzmienie.

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3334
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: paulek » pt sie 08, 2008 5:36 am

KOncert OK ale bez rewelacji - najlepsze zdecydowanie MArynarz Revelations, Powerslave;
Nagłośnienie ŻENADA, organizacja i zaplecze na równie zenujacym poziomie, wystrój sceny i oprawa fajna ale bez rewelacji;
Dziwię się, że z każdym stadionowym koncertem u nas z nagłośnieniem jest tragiczniej; a LIVENATIONS jak chce oszczędzać na stadionie i wynajmowac takie odloty jak stadion Gwardii - to ja chyba podziękował za kolejną "przyjemność"!!!!
To tak na szybko
Pozdr

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: jesper » pt sie 08, 2008 7:49 am

... koncert REWELACYJNY zdecydowanie najlepszy gig IRON MAIDEN który widziałem, obiekt słabiutki ale osobiście na organizację nie mogę narzekać szkoda że nie wiedziałem że ochrona nie będzie skrupulatnie sprawdzała to bym zabrał kamerę , faktem jest że udało się wnieść bardzo dobry aparat bez najmniejszych problemów. Podczas pierwszych czterech kawałków zaskoczyła mnie strasznie drętwa reakcja cipek stojących pod scena na płycie ale także tych na "trybunach" . Osobiście darłem ryja niemiłosiernie od samego początku, tymczasem spora część osób stała jak kołki patrząc na mnie i kumpli trochę dziwnie. Flaga krążyła intensywnie od barierek do soundboardu aczkolwiek faktycznie nie było słychać aby ktokolwiek śpiewał happy birthday w umówionym momencie , osobiście twierdzę że "sto lat" wyszło naprawdę przyzwoicie. Set lista MIAZDŻYŁA moim zdecydowanym faworytem jest oczywiście "Rime ...", w kwestii brzmienia nie wiem jak było na płycie ale w miejscu na trybunach gdzie byłem dźwięk był potężny i naprawdę selektywny.

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Sortis » pt sie 08, 2008 8:24 am

Hej może to TY? taki jeden w długich blond włosach skakał krzyczał aż w końcu łysy stojący za nim go uspokoił :) Nie każdy chciał się drzeć itp, Ci którzy chcieli poszli na trawkę.

Koncert rewelacja. Starali się nawet.

Awatar użytkownika
Deep
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 21, 2006 11:35 pm
Skąd: Wielka Polska

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Deep » pt sie 08, 2008 8:32 am

Koncert jak to koncert IM- poprawny bez większych błedów. Na The Rime.. oszalałem. Drugi sektor przy barierkach- trzeba było mieć zdrowie konia żeby tam przeżyć- w takim ścisku jeszcze nigdy nie byłem. A stadion? nieoświetlony, brudny, stary, pełen niespodzianek (niektóre stopnie miały metr wysokości)! Brak wody do picia pod sektorami. Więcej ludzi można było wpuścić do sektora pod ścianą, bo były tam niesamowite luzy. Do następnego koncertu!

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Godzio » pt sie 08, 2008 8:37 am

No, ja po Aces High już nie mogłem się odzywać, tak się darłem.
Potem MAIDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN, mam nadzieję, że ktoś słyszał, stałem na trybunach, i rzeczywiście, ludzie pierwsze 10sekund piosenki klaskali w rytm, a potem wcale, i zostawałem sam z jakimś chłopakiem do klaskania, tru :D
Poza tym, to najpierw ktoś mi oblał lewą noge, a na rime prawą.
Oby więcej takich koncertów! :)

ps.


zlapal ktos te cycki od nicka?

Deleted User 2868

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Deleted User 2868 » pt sie 08, 2008 9:28 am

Pierwszy raz zobaczyłem Maiden i jestem oczarowany, koncert nieprzeciętnie boski. Setlista wiadomo genialna, scenografia, forma, efekty, wszystko genialne. Wszedłem na stadion bardzo szybko i bez problemu załapałem się na opaskę z kumplem a potem stopniowo do przodu, do przodu i wylądowałem jakieś 2 m od barierek po stronie Janicka. Gardło mam zdarte jak nie wiem :B Niesamowity koncert!!

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: tomtomala » pt sie 08, 2008 9:29 am

Ciekaw jestem, gdzie Bruce znajdzie miejsce na 6 0 0 0 0 ludzi?
Nigdzie bo nie przyjadą. Przed AMOLAD też pierdolił, że przyjadą po czym zawitali do Ostrawy Polskę olewając.
Na Give me Ed bylo lepiej
Zdecydowanie - to był mój najlepszy ich koncert.
kazdy utwor wykonany bezblednie
E - słuchu to ja nie mam ale na 2 Minutes Nicko się konkretnie jebnął. Jak będzie boot to posłuchamy, ale wydaje mi się, że mam rację.


Generalnie koncertus rewelacyjny. Bruce i chłopaki w bardzo dobrej formie. Światła oprawa - powala. Nagłośnienie - rewelacja.

Mierzi mnie natomiast ta przewidywalność Ironów. Grają wszędzie to samo, Bruce pitoli te same gadki (BTW - o co mu biegało z tym jazzem, i nie wiem czy w Chorzowie nie było więcej luda).

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: vyrus » pt sie 08, 2008 9:36 am

Koncert w porównaniu to chorzowoskiego rzeczywiście miazga. Zespół w formie. Jak dla mnie trochę za duży hardcore był pod sceną na pierwszych kawałkach. Stałem na samiuśkim środku w 3 rzędzie i co chwila ktoś tam glebe zaliczał i widać było że ludzi to wcale nie bawiło. Z relacji z innymi fanami spotkanymi na stadionie stwierdzam iż ich wiedza o zespole jest malutka :lol: Ale na szczęście publika dopisała chociaż nie wypaliło HB (widać dużo ludzi o tym nie wiedziało, część zaczęła śpiewać sto lat już po 2MTM i trza było ich uspokajać :lol: ). Jeśli chodzi o organizację to klapa. Szczególnie to co się działo po koncercie to jakaś porażka była. Na plus można dodać jeszcze zajebiste efekty specjalne :)
A i mam pałeczkę Nicko :mrgreen:

Awatar użytkownika
Andzia
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: pn paź 13, 2003 9:32 am
Skąd: Kraków

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Andzia » pt sie 08, 2008 10:13 am

Wstępny wycinek wczorajszego koncertu przed obróbką.

http://madness.superhost.pl/plikitestow ... rslave.mp3
Rany, te Twoje nagrania rozwalają! Podziel się czymś jeszcze proszę :]


A co do koncertu, WSPANIAŁY. Podnosi na duchu to całe Iron Maiden.
Pozdrawiam wszystkich, których spotkałam. A chyba na tym koncercie spotkalam najwięcej znajomych. Już mi sie mylicie wszyscy kto jest kto :P

Saul-s
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 31, 2008 10:44 pm

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Saul-s » pt sie 08, 2008 10:21 am

Widziałem w Polsce 5 razy Iron Maiden i to był ich chyba najlepszy koncert...setlista wypas...brakowało tylko Infinirte Dreams....no ale nie mozna mieć wszystkiego...ogranizacja koncertu tradycyjnie do dupy nie wspomnę juz o tym ze stadion wyglada jak sraka:) To juz chyba stadion w Łeczyce jest ładniejszy:D
p.s.
wie ktoś jak zdjąc te opaski, nie mogę rozpiąc swojej a szkoda rozcinać:)
Złapałem frotkę Adriana tralalalala :D


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości