Koncert w Warszawie - relacje

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: Budziol » pt sie 15, 2008 1:06 pm

Flaga Jack i Budziol = SZACUNEK!!! flaga była doskonale widoczna i krążyła po całej Gwardii, nawet do nas dotarła :mrgreen: Ciekawe co Maideni na stronce napiszą (Rod w pamiętnikach) :)
Podsumowując - koncert był zajebisty!!!! :mrgreen: :twisted: stawiam go o małe oczko wyżej niż ten w Londynie, chyba gównie ze względu, że był dla Polaków :D
póki co w pamiętnikach nic nie ma?

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: wojteq » pt sie 15, 2008 3:14 pm

póki co w pamiętnikach nic nie ma?
niestety jeszcze nie :cry: póki co są na razie pamiętniki ze Skandynawii (do Gothenburga doszli, ale jeszcze nie do samego koncertu), Rod pisał, że czasem nie ma jak wrzucać tych swoich tekstów na stronę, bo czasem neta nie ma. Zważywszy też na to, że pamiętniki dla "zwykłych śmiertelników" dostępne są tydzień później niż dla oficjalnego FC, to możemy jeszcze poczekać trochę. Czasem wrzucane są od razu po kilka tekstów, ale między Skandynawią, a naszym koncertem było parę innych, więc chyba tamte wpierw będą wrzucone (chyba lada dzień powinny być ??), a nasz za jakiś czas, razem z pamiętnikami z reszty koncertów w Europie Wsch. :)
EDIT: a tu masz linka do najnowszego pamiętnika jak na razie: http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=73

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: Budziol » pt sie 15, 2008 4:52 pm

trzeba czekać może jakieś fajne foty zamieszczą :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: WICKER MAN » pt sie 15, 2008 6:05 pm

Na razie wszyscy czekamy, aż Szajba ogoli się na łyso, bo gig był sold out, a nawet oversold (pojemnosc oficjalna 25.000, sprzedanych 29.000 biletów).

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: Budziol » pt sie 15, 2008 6:32 pm

słowo sie rzekło ;)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: RALF » pt sie 15, 2008 8:36 pm

słowo sie rzekło ;)
Nie no - nie ma zmiłuj, był oversold, stadion pękał w szwach a pamiętajcie, że termin koncertu nie był najlepszy, ...a miało być 5000 ludzi :mrgreen: ;-) :idea:

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: IM_Power » sob sie 16, 2008 12:59 pm

co z tego skoro cała masa ludzi była oddalona od sceny o jakieś hektary, nie chodzi mi o trybuny, Ci co byli na płycie niektórzy siedzieli gdzieś z boku i pili wodę mineralną, jakby ich ten koncert nie obchodził, w zabawie uczestniczyło może z 10 tys.....jedyne co mnie wkurza w IM to to że są tak napaleni na te stadionowe koncerty które niszczą zwyczajnie klimat ,piknik to jest i pełno leżących debili na trawie że aż ciężko przejść a jak się ich muśnie to wielce pretensje mają

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Koncert w Warszawie - relacje

Postautor: herki » sob sie 16, 2008 1:07 pm

No ja na przykład na Hallowdzie sobie nieco kimnąłem na trawce, a na Clairvoyancie byłem tak zmęczony, że nie miałem siły podnieść głowy i zobaczyć Eddiego :oops:


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości