Manowar

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Manowar

Postautor: Sardi » sob wrz 03, 2022 12:51 am

I w końcu wszystkie płyty są na streamingach :D
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4426
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Manowar

Postautor: nugz » sob wrz 03, 2022 9:15 am

WOW, ale news! :D

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Manowar

Postautor: Bon Dzosef » sob wrz 03, 2022 10:03 am

Ciekawe czy dadza mu grać na podwójnej gitarzs
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

nugz
SMERF MARUDA
Posty: 4426
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Manowar

Postautor: nugz » sob wrz 03, 2022 10:26 am

MAB jest aktywny na YT, wiec pewnie bedzie sie odnosil do tej sprawy na swoim kanale podczas strimow :)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6525
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Manowar

Postautor: Pierre Dolinski » śr wrz 07, 2022 8:33 pm

Na przyszłoroczne koncerty Menołor zrekrutowali Michaela Angelo Batio.
Ja pierdziolę.... ale news. W sumie gość pasuje do klimatów, bo jak mu się przyjrzeć, to wygląda jak giermek Godfryda Amaury de Malfête z filmu "Goście, goście", czyli pan Jacquouille, ten brudas, pan Uj w spolszczonej wersji.

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 9:30 pm

Mnie śmieszy i będzie zawsze śmieszyć jak ludzie słuchający jakiegoś blacku itd uważają Manowar za wiochę, gówno, śmiech itd. Ciekawe gdzie Ci blackowcy by byli gdyby nie takie płyty jak Into Glory RIde czy Hail to England. Chyba w ciemnej dupie. Przecież na tych płytach się nawet Bathory inspirowało. Generalnie ta muza miała taki klimat.... Ok, od 2002 roku ten zespół poszedł w ciemną dupę ego małego egoisty De Mayo, ale wcześniej to była arystokracja heavy-metalu. W 70% w zasłudze wielkich 2 muzyków Erica Adamsa i Rossa De Bossa. Lubię też Triumf Stali za ogrom ekipi. Louder dobry. Potem dramatyczny zjazd w dół, no ale ktoś kto wyśmiewa stare Manowary ten ....powinien to jeszcze raz posłuchać. Takie Each Dawn I Dawn albo Dark Avenger. Przecież to są arcyniesamowite utwory.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Manowar

Postautor: Schizoid » pt paź 21, 2022 9:30 pm

Chuja wiesz o black metalu xD
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 9:36 pm

Znam Hammerheart Bathory , to starczy. Reszta to jest nędzna podróbka tego stylu.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Manowar

Postautor: Schizoid » pt paź 21, 2022 9:51 pm

Jesteś ignorantem, pozerem, lub kretynem - do wyboru. W porównaniu do wcześniejszych płyt, Hammerheart miało minimalny wpływ na black metal i najważniejsze, co wynikło z tej płyty dla gatunku, to fascynacja tematyką pogańską. Bez Hammerheart istniałoby tak Darkthrone, jak Emperor, Behemoth, czy Mayhem. Nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo się ośmieszasz.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1407
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: Manowar

Postautor: Żelazny » pt paź 21, 2022 9:56 pm

No, ale akurat z tym że Manowar do Triumph to świetny materiał to ma rację ;)

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 10:02 pm

Jesteś ignorantem, pozerem, lub kretynem - do wyboru. W porównaniu do wcześniejszych płyt, Hammerheart miało minimalny wpływ na black metal i najważniejsze, co wynikło z tej płyty dla gatunku, to fascynacja tematyką pogańską. Bez Hammerheart istniałoby tak Darkthrone, jak Emperor, Behemoth, czy Mayhem. Nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo się ośmieszasz.
a Ty jesteś arcyniesampatyczny. Ja cię nie obrażam, a Ty obrażasz. Twoja Mgła to tak naprawdę bele co. Wiem, ze teraz są inne czasy niż jak ja byłem w Twoim wieku i nie ma zmiłuj na forach, gra się ostro i obraża. Spoko. Jak tak lubisz black -metal to lepiej sobie posłuchaj Mercyful Fate takie płyty jak Melissa czy DOn't Break The Oath.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Manowar

Postautor: barsiarz » pt paź 21, 2022 10:59 pm

No, ale akurat z tym że Manowar do Triumph to świetny materiał to ma rację ;)
Nawet zepsuty zegar...

No Schizoid, zabieraj się za nadrabianie zaległości. Mercyful Fate jako rzecze wyrocznia. Tylko nie ze spotifaja bo to wymysł nowoczesnej komercji.

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 11:03 pm

Pamiętasz Ivana De La Penę , Meho Kodro albo Giovanniego SIlva de Oliveire?
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Manowar

Postautor: Schizoid » pt paź 21, 2022 11:06 pm

Jesteś ignorantem, pozerem, lub kretynem - do wyboru. W porównaniu do wcześniejszych płyt, Hammerheart miało minimalny wpływ na black metal i najważniejsze, co wynikło z tej płyty dla gatunku, to fascynacja tematyką pogańską. Bez Hammerheart istniałoby tak Darkthrone, jak Emperor, Behemoth, czy Mayhem. Nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo się ośmieszasz.
a Ty jesteś arcyniesampatyczny. Ja cię nie obrażam, a Ty obrażasz. Twoja Mgła to tak naprawdę bele co. Wiem, ze teraz są inne czasy niż jak ja byłem w Twoim wieku i nie ma zmiłuj na forach, gra się ostro i obraża. Spoko. Jak tak lubisz black -metal to lepiej sobie posłuchaj Mercyful Fate takie płyty jak Melissa czy DOn't Break The Oath.
Kiedyś te wszystkie Vorgele i im podobne uznawałem za zabawne, ale te czasy już minęły. Obecnie czytanie wysrywów ludzi, którzy uważają, że pozjadali wszystkie rozumy i są alfą i omegą muzyki, uważam za raczej męczące. I tak, jestem arcyniesympatyczny, bo jeśli przychodzisz na publiczne forum i wypisujesz tutaj kompletne pierdoły, od których wręcz bije głupota, to nie będę udawał, że nic się nie dzieje. Skoro decydujesz się na akcję, to masz też reakcję. A jako, że te posty to zwyczajny stek bzdur - i stwierdzi tak każdy, kto coś tam wie o temacie - to jest taka, a nie inna.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Manowar

Postautor: barsiarz » pt paź 21, 2022 11:07 pm

Pamiętam, nie jestem taki młody niestety.

Ale w tym pokoju już puściłeś pierda, nie trać czasu, inne czekają na swoje kolej. Niewiele już zostało, ale jednak.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Manowar

Postautor: Schizoid » pt paź 21, 2022 11:07 pm

No, ale akurat z tym że Manowar do Triumph to świetny materiał to ma rację ;)
Nawet zepsuty zegar...

No Schizoid, zabieraj się za nadrabianie zaległości. Mercyful Fate jako rzecze wyrocznia. Tylko nie ze spotifaja bo to wymysł nowoczesnej komercji.
Mercyful Fate to jakieś granie dla dewiantów i pedałów, nikt normalny by nie słuchał tego piszczenia
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 11:11 pm

Tylko dziecko ja na tym forum pisałem w 2005 roku kiedy Ty ....każdy sobie dopisze co robiłeś. Przychodzę na forum? Popierdoliło? Ja w 2006/2007 organizowałem zloty fanów heavy-metalu we Wrocławiu rozdając ulotki w temperaturze - 20 stopni. Takie zimy bywały w tamtych czasach. Coś robiłem dla tego heavy-metalu dzieciaku. Wiesz co? W sumie to zazdroszczę Ci. Bo w sumie to wasz brak szacunku dla "dziadersów" wam dużo dobrego da, wygracie z nami 10 : 1 , jak my będziemy szli na emeryturę to Wy wtedy powiecie, dziadusy wypierdalać. Tylko,że wtedy my dziady powiemy co nasi zrobili na Wembley w 1973 roku pod wodzą trenera Kazimierza Górskiego ( panie Kaziu dziękujemy!) i wy się zesracie na rzadko.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9487
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Manowar

Postautor: Schizoid » pt paź 21, 2022 11:16 pm

Ale mnie pierdoli co robiłeś w temperaturze -20 stopni, 150 fahrenheita, czy u wujka w wannie. Owszem, przychodzisz na forum, które "należy" do wszystkich jego użytkowników. Robisz to co jakiś czas, po dzisiejszej serii postów podejrzewam, że w stanie nietrzeźwości. A że robiłeś jakieś tam zloty, no super. Ma się to nijak do tego, co robisz teraz i kim jesteś teraz.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Max323
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 1459
Rejestracja: sob maja 26, 2018 8:58 pm

Re: Manowar

Postautor: Max323 » pt paź 21, 2022 11:18 pm

Wspomnienia Kazimierza Górskiego w temacie o Manowar, na forum o Iron Maiden, się nie spodziewałem.
A
B
C
D
E

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Manowar

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 11:21 pm

Po co ta agresja? Teraz doczytałem, że znasz takie płyty jak Mellisa czy Don't Break the Oath . Potrafię się przyznać do błędu. Pierdoli CIę to co robiłem? Trochę niefajnie. Jednak warto się zainteresować pewnymi tematami zanim coś się powie. Czas to dobry nauczyciel. O stanie nietrzeźwości nie pisz bo wy wszyscy robicie nie takie cuda. Jak moje pokolenie zdechnie to wtedy sobie piszcie co chcecie.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości