Behemoth

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4361
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Behemoth

Postautor: nugz » czw maja 02, 2024 2:03 pm

No, Horse nie działa za bardzo jako otwieracz, imo.

Coś w ogóle nie wracam do OCN :roll:

Awatar użytkownika
Kevin18
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 874
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: Behemoth

Postautor: Kevin18 » czw maja 02, 2024 2:29 pm

Wytną środkowe odkopy w tej setliscie z dawnych lat i tyle. Ten set powtórzą tylko na Wacken.
www.last.fm/user/darkfuneral18

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9470
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Behemoth

Postautor: Schizoid » czw maja 02, 2024 3:22 pm

Wytną środkowe odkopy w tej setliscie z dawnych lat i tyle. Ten set powtórzą tylko na Wacken.
No i byłaby to najgorsza opcja, bo Demigod i FtPV to dla mnie najmocniejsze argumenty za odwiedzeniem Wawy.

Cud, że Daimonosa nie było :lol:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9470
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Behemoth

Postautor: Schizoid » czw maja 02, 2024 3:25 pm



Coś w ogóle nie wracam do OCN :roll:
A na co to komu? ;) W sumie może odświeżę niedługo, ale problemem tej płyty jest jej nijakość. Versvs Christvs to super perełka, ale mowa o jednym utworze na cały album.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Kevin18
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 874
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: Behemoth

Postautor: Kevin18 » czw maja 02, 2024 5:15 pm



Coś w ogóle nie wracam do OCN :roll:
A na co to komu? ;) W sumie może odświeżę niedługo, ale problemem tej płyty jest jej nijakość. Versvs Christvs to super perełka, ale mowa o jednym utworze na cały album.
Ta płyta ma syndrom ostatniego Accept. Po prostu brzmi jakby została wygenerowana przez AI i zeszła z taśmy produkcyjnej.
www.last.fm/user/darkfuneral18

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4361
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Behemoth

Postautor: nugz » czw maja 02, 2024 6:16 pm

Jakoś nie pimpowali tej płyty jsk np. ILYAYD. Sam Ner w premierę mówił, ze to nie jest już świeży album, bo to jest covidowy materiał i już wtedy twarzył kolejny.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9470
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Behemoth

Postautor: Schizoid » czw maja 02, 2024 8:50 pm

Ostatni Accept to płyta znacznie lepsza niż OCN. Robiona według wzorca, ale przebojowa, lekka i co najważniejsze - nie na siłę. To jest sprawdzona szkoła Motorhead, którzy może natłukli sporo krążków dalekich od ideału, ale były to albumy, które z pewnością można określić jako "enjoyable". A ostatni Behe to właśnie krążek pozbawiony tych cech. Ja dostrzegam smaczki na OCN, które nie pojawiają się na wcześniejszych płytach, ale sęk w tym, że one niekoniecznie są jakieś powalające i mają za słabą siłę przebicia.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9470
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Behemoth

Postautor: Schizoid » pt maja 03, 2024 11:28 pm

No, odgrażałem się, że odpalę OCN i tak też uczyniłem ;)

Ogólnie to odsłuch był zaskakująco spoko. Myślę, że gdyby ta płyta wyszła przed The Satanist, to postrzegałbym ją w zupełnie innych kategoriach, ale w 2022 oczekiwałem jednak lepszego krążka. To jest sprawnie wykonany zarobkowy blackened death metal, skrojony pod Amerykanów chodzących w fullcapach z napisem "hail seitan" i z piercingiem w nosie. Nieźle się do tego wajbuje, bez żadnych zobowiązań. Najgorsza jest ta świadomość, że wcześniejsze albumy były po prostu dużo lepsze i bardziej kreatywne. Ale ogólnie erę OCN będę wspominał naprawdę dobrze, koncert na Mysticu był wyśmienity, a katowicki też bardzo przyjemny (choć ze średniawym setem).

Czy zespół w ogóle cokolwiek mówił na temat wydania XXX Years ov Blasphemy? Bo dla mnie to dużo ciekawsza produkcja od In Absentia Dei, czas leci, a w temacie nic się nie dzieje. Fajnie byłoby mieć możliwość słuchania/oglądania tego w innej formie, niż na YT.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość